Як не здаватися «блондинкою»?
 Ні-ні, в статті не йтиметься про ефективне перефарбовуванні волосся з вираженого кольору «блонд» в якій-небудь інший, менш радикальний відтінок. Сьогодні ми поговоримо про те, як здаватися розумнішим в очах оточуючих. Насправді, мистецтво справляти враження розумної людини не таке вже незбагненне. Прислухайтеся до нижченаведеними порад фахівців, і результат не змусить себе довго чекати. Слава розумної людини вам буде гарантована! Пробуємо?

По перше , Постійно поповнюйте свій словниковий запас нестандартними словами і виразами, цікавтеся і вживайте у своїй розмовній мові афоризми. Завжди намагайтеся замінювати загальноприйняте слово його синонімом, який вживається рідше. Доведено, що люди, які вживають слова «стадний» (замість «частий»), «шахраювати» (замість «обманювати»), «традиційно» (замість «звичайно»), «форсувати» (замість «квапити»), «вектор »(замість« напрямок ») тощо, справляють враження розумних.

По-друге , Пам'ятайте, що навіть в розмові по телефону більше враження справляє не те, про що ви говорите, а те, ЯК ви це говорите. Інформативна складова нашої мови відтягує на себе лише 38% враження нашого співрозмовника. У той час як на наш вокал, ритмічність, тембр і швидкість голосу - припадають решта 62%. Тому завжди звучите впевнено. Деякі прогалини в темі розмови легко вуалюються твердістю вашого голосу.

По-третє , Якщо ваше завдання уславитися розумною при особистій зустрічі, пам'ятайте, що ваші впевнені рухи, твердість, але ненав'язливість погляду, охайний вигляд скажуть про вас набагато більше ваших власних слів. Пам'ятайте, що 55% загального враження від вас відтягує на себе ваш зовнішній вигляд і жестикуляція, 38% - впевненість вашого вокалу, і лише 7% - те, про що ви говорите опонентові.

По-четверте , Впевненості, а значить і розуму в очах оточуючих, додасть білосніжна посмішка. Набагато зручніше розтягнутися в привітному Смайлі, усвідомлюючи, що зуби зараз постануть оточуючим у відмінному стані і блиснуть білизною. А тому у справі підкорення оточуючих своїм розумом не останню роль відіграє вчасно відвіданий кабінет стоматолога.

По-п'яте , Носіть сіре, приправлене ліловим або фіолетовим. Такий ансамбль вважається найбільш елегантним і найбільшим чином асоціюється з розумною людиною. Доповніть свій гардероб «розумними» аксесуарами. Виявляється, деякі лектори виходять до аудиторії в окулярах не тому, що мають вади зору, а для того, щоб здаватися розумнішими!

По-шосте , Говорите швидко. Існує стереотип, що розумні люди вирують думками і міркуваннями, тому словниковий потік з них так і ллється. Вони боятися не встигнути за швидкістю завдяки мисленню, а значить, прагнуть її швидше випустити у світ. Нам цей сценарій тільки на руку. Отже, прискорюємося в мові і автоматично перестаємо здаватися навколишнім «блондинками».

По-сьоме , Якщо сказати, насправді, просто нічого, то слухайте співрозмовника і задавайте відкриті запитання. Тобто ті питання, які передбачають не однозначну відповідь «так» чи «ні», а більш розгорнутий і змістовний. Така стратегія дозволить вам уславитися людиною цікавиться, а значить, розумним. Ви ж за допомогою відкритих питань, насправді, зможете осягнути предмет розмови і бути підкованим на цю тему надалі.

По-восьме , Частіше в розмові повторюйте: «Я розумію». Для вашого опонента це своєрідне підсвідоме навіювання, мантра. Ви слухаєте, розумієте - розум очевидний.

По-дев'яте , Що не метушіться, не здійснюйте багато рухів, не крутіть в руках ручку і т.п. предмети. Все це видає у вас невпевненість, хвилювання, страх, а виходить, відсутність розуму. Ведіть себе стримано, помірно жестикулюйте, тримайте поставу рівно, не приймайте закриті пози (складені на грудях руки і т.п.)

В- десятий , Не забувайте перед тим, як починаєте говорити, видихати. Голос на видиху звучить куди впевненіше і комфортніше, а значить, справляє враження розумного господаря. Розмова на вдиху - поширений ораторський гріх.

Ось такі нехитрі прийоми побудови свого «розумного» образу. Спробуйте хоча б кілька вищенаведених рад на собі і переконайтеся, ніхто не зможе у вашу сторону з докором видихнути: «Одним словом - блондинка! ».
Автор: Наталя Гришко


 Вчимо дівчаток-підлітків основам краси
 Пам'ятаєте, як, ще навчаючись у школі, ми спостерігали за батьками, старшими сестрами, вчилися жити як вони, робили перші кроки в цю нову, насичену подіями та враженнями, доросле життя? І як багато часу ми приділяли зовнішності! Адже так хотілося виглядати по-дорослому, «граючи» різні ролі, в чомусь відрізнятися від інших або, навпаки, наслідувати кумирів.

Можливо, незабаром вам доведеться (або вже потрібно) вчити своїх дітей основам краси. Що ж слід врахувати в першу чергу?

При величезній різноманітності декоративних і доглядають коштів дівчата-підлітки сьогодні повинні знати, що до підбору косметики потрібно підходити відповідально. «Дорослі» креми можуть завдати шкоди молодій шкірі, а так звані маскуючі засоби на красивому гладенькому обличчі виглядають неприродно.

Найкраще рішення в цьому віці - легкий макіяж, який підкреслить природну красу і ніжність шкіри. А ось матуючі креми, маски, тональні основи та інше краще залишити, так би мовити, на потім. Так особа довше буде молодим і збереже природне витонченість.

Крім цього, дівчаткам підліткового віку іноді варто підказати, що надлишок косметичних засобів і занадто яскравий макіяж роблять їх старше, але основний «родзинкою», яка привертає хлопчиків, в цьому віці є молодий погляд і природне витонченість.

 Вчимо дівчаток-підлітків основам краси
   Підлітковий вік - це також час бурхливих експериментів. Експериментувати можна в одязі, тільки, звичайно, не в школі - слід пояснювати дівчинці-підлітку, що під час уроків учениці виглядають набагато привабливіше і дорослішими в діловій шкільній формі. А ось для прогулянок з друзями, дискотек та інших цікавих заходів можна підібрати щось незвичайне і яскраве. Тим більше, у наш час дизайнери пропонують безліч варіантів нарядів для різних вікових категорій. У цьому віці можна дозволити собі носити одяг будь-якого стилю, з оригінальними візерунками. Тому, якщо є фінансові можливості, можна дозволити дитині виглядати незвично, змінюватися. Адже в більш старшому віці багато дівчат чітко визначаються зі стилем одягу. Можливо, ці молодіжні експерименти допоможуть надалі досягти досконалості у всьому.

Експерименти можуть проявлятися також у використанні різних молодіжних аксесуарів. Прикраси, блискітки, всілякі гелі для укладання ... Асортимент засобів, які дозволяють підліткам сьогодні виділитися серед натовпу, бути чарівними і яскравими, величезний. І, прагнучи до експериментів, діти можуть витратити багато грошей на подібні модні штучки. Завдання батьків - просто наштовхнути, підказати, розвинути почуття смаку. Адже хто, як не мама, підкаже, який браслет і сережки краще підібрати до нової сукні, і для яких заходів можна використовувати блиск для тіла і волосся, а в якому випадку краще поберегти його?

Молодіжні експерименти - це також спроби зміни зовнішності. Зараз стала доволі модною тенденція фарбування волосся, мелірування і т. Д. Іноді для особливих випадків дівчинки прагнуть створити ефект засмаги посеред зими або придбати довгі накладні вії, щоб бути самими ефектними серед подружок. Крім цього, намагаючись виділитися, «діти» можуть піти і на більш серйозні кроки, які в подальшому можуть мати негативний вплив на здоров'я (наприклад, пірсинг чи татуювання). Як же захистити їх від неосмислених вчинків?

 Вчимо дівчаток-підлітків основам краси
 Для матері дуже важливо підтримувати довірчі відносини з дочкою-підлітком, стати для неї (хоча б на час) хорошою подругою, до якої вона буде прислухатися . Якщо ви будете цікавитися захопленнями доньки, вона буде розповідати вам про свої плани, йти до вас за порадою. А ви, як старша і досвідченіша наставниця, зможете в спокійній бесіді пояснити, що часте фарбування може пошкодити волосся і зробити їх непривабливими, а деякі косметологічні процедури тільки здаються нешкідливими і часто створюють протилежний ефект.

Пам'ятайте також, що підлітковий менталітет включає ще одну важливу тенденцію. У цей перехідний період діти активно «переймають» у дорослих і у своїх друзів все - і хороші, і погані звички. До речі, психологи більшості країн світу зараз працюють над проблемою попередження розповсюдження шкідливих звичок у підліткових групах. Але, насамперед, дівчина повірить, якщо мати чи старші сестри пояснять їй, що куріння і алкоголізм вбиває молодість. А куріння в ранні роки - це багато проблем у дорослому житті. Адже про зовнішність в цьому віці замислюються в першу чергу. До того ж, ви можете пояснити і особистим прикладом показати, що зараз модно не курити, а здоровий спосіб життя дозволить стати успішною, щасливою і зберегти молодість і красу.
Автор: Алла Пилипенко