Великий піст і Великдень - прекрасний час задуматися над внутрішньою красою
 Напередодні чудового свята Пасхи нас наповнює особлива радість і хвилювання. Адже цей день - один з найважливіших в році. У той же час, у переддень свята православні християни прагнуть витримати суворий піст, щоб підготуватися до цього особливої ​​події духовно, адже піст, згідно з церковними канонами, передбачає тілесне і духовне очищення.

Але навіть якщо християнські цінності для вас нічого не значать, цей час - прекрасний привід замислитися над тим, що ж заважає нам, дівчатам і жінкам, бути прекрасними зовні і внутрішньо і насолоджуватися життям.

Пропоную розглянути типові жіночі недоліки , З якими, на мій погляд, слід боротися. Причому для того, щоб змінити життя на краще, бажано почати робити це прямо зараз, коли передсвятковий настрій дозволяє зібратися з думками і дивитися на всі життєві негаразди спокійно.

• Є прекрасний анекдот, який, нажаль, часто відноситься до прекрасній половині: «Ми відчуваємо себе багатими і щасливими, поки не дізнаємося, що поруч є хтось багатшим і щасливішим».   Дійсно, якщо задуматися, заздрість   - Це страшний підступний ворог, який заважає нам насолоджуватися всім прекрасним, що нам дається в житті. Як часто в душу закрадаються сумні почуття, коли помічаєш, що інші можуть дозволити собі все саме-саме, чи не так?

Але я давно навчилася, і раджу іншим, дивитися на цю проблему з іншого боку. Для мене найважливіше те, що є любляча сім'я і гарна робота. І, хоч я і не можу собі дозволити речі і косметику еліт-класу, це мене не засмучує. Адже не в цьому щастя.

• Другий аспект, який, здавалося б, не є недоліком, але все ж позбавляє нас жіночності, щирою краси - зайва гордість . Вона виникає по протилежної причини.

З боку гордість можна охарактеризувати такими словами: "Я найкращий"   (або   «У мене є те, чого немає в інших» ). Звідси - поверхневе і упереджене ставлення до людей, небажання спілкуватися з тими, хто, на ваш погляд, нижче вас.

Звичайно, спочатку ми відчуваємо себе щасливими, коли маємо можливість пройти повз колишніх подруг (друзів, співробітників) з високо піднятою головою. Однак не можна забувати, що розкіш і інші привілеї можуть виявитися лише тимчасовим подарунком долі. Адже недарма зараз, як і багато років тому, актуальна стара приказка: «Чим вище піднімешся, тим болючіше буде падати».

Тому, як би не склалося життя, основні людські цінності: дружба, любов, взаєморозуміння, - все ж повинні залишатися на першому місці. Інакше потім неминуче прийдуть гіркоту і розчарування.

• Крім цього, є ще один недолік, який сильно заважає нам підтримувати хороші відносини з подругами і друзями - злопам'ятність   (і, як наслідок, невміння прощати, небажання миритися з близькими).

 Великий піст і Великдень - прекрасний час задуматися над внутрішньою красою
   Під час посту можна просто задуматися над тим, скільки образ і недомовок залишилося у ваших стосунках зі знайомими людьми або родичами ... І як може змінитися ваше життя, якщо ви просто (хоч на час) забудете все погане і зробите крок до примирення.

• Але найбільш поширеним жіночим недоліком є звичка обговорювати інших . Дивлячись правді в очі, можна зізнатися собі, що це заняття навіть здається нам іноді цікавим.

Тільки, відверто кажучи, ми в основному любимо обговорювати негативні сторони тих, кому заздримо, перед ким можемо себе підняти, або тих, хто зробив нам щось погане. Таким чином, таємне обговорення подруг або знайомих тільки посилює перші три негативні риси.

 Великий піст і Великдень - прекрасний час задуматися над внутрішньою красою
 Чому в передсвятковий період слід спробувати викоренити ці риси?
Відповідь проста. Ми адже дбаємо про зовнішній вигляд, щоб під час святкової вечері або вечірки виглядати красиво? І, як дбайливі господині, упорядковуємо квартири і будинки, чекаючи гостей. А адже не менш важливо навести лад у думках, і позбутися від того негативу, який заважає нам будувати хороші відносини з близькими людьми. Адже правильна підготовка до великого свята Пасхи духовно може змінити все наше життя.
Автор: Алла Пилипенко


 Міняємо життя і фігуру на краще
 Як часто ми намагаємося змінити своє життя - сісти на строгу дієту і разом позбутися 10 зайвих кілограмів, стати трудоголіком і вдвічі підвищити свої гонорари на роботі, втричі встигати вдома, не дозволяючи речам валятися по всій квартирі, а купі посуду спокійно лежати в раковині ... Плани вдається здійснити одиницям, а всі інші лише продовжують мріяти, як вони заживуть, коли змінять своє життя.

Хто сміливий?
Проблема в тому, що більша частина райдужних перспектив гарні тільки на папері - точніше, в нашій уяві. Ось ми представляємо себе - схудлу і прекрасну, байдуже проходить повз кращої кондитерської в місті і яка відмовляється від смачного торта своєї тітки «Графські руїни». А як прекрасно на нас сидить вечірнє плаття, куплене до новорічного корпоративу два роки тому!

Насолоджуватися цими мріями можна довго. Тільки от весь запал проходить, коли ми залишаємося наодинці з аскетичної дієтою, роздільної нам в день 20 грамів того і 40 грамів цього.

Та ж проблема виникає і з реалізацією грандіозних планів із заробляння величезних гонорарів і бажанням «встигнути все».

 Міняємо життя і фігуру на краще
   Довгі списки справ виявляються закресленими менше, ніж наполовину - удвічі більше статей «не пишеться» і втричі більше завдань «не встигає».

Дуже часто наші благородні устремління виявляються нереалізованими якраз з тієї причини, що ми намагаємося зробити їх все і відразу. Словом, разом змінити своє життя і з товстушки перетвориться на тростинку, а з посереднього працівника на трудоголіка. Чи треба говорити, що при перших же невдачах (а вони неминучі при такому грандіозо) людина відмовляється від наміченого і повертається до старого життя. А віз і нині там ...

Еволюція
Знаєте, у успішних домогосподарок FlyLady є така практика - нелюбом справах по господарству приділяти дуже мало часу. Тобто брати секундомір, засікати 15 хвилин і протягом них виконувати брудну невдячну роботу. Що це дає? Це дає невеликий, але видимий ефект. Дами на форумах дивуються, як багато можна встигнути за 15 хвилин. Цей принцип можна перенести і в інші сфери нашого життя. Якщо дуже не хочеться, але дуже треба, змусьте себе проробити це недовго - ті ж 15, а для самих терплячих - 30 хвилин. Чого можна домогтися за ці чверть години?

Для тих, хто терпіти не може спорт, 15 хвилин фітнесу на день - це теж значний результат. По-перше, хоч трохи калорій, але можна скинути. По-друге, звикнути до заряджання, а звичка, як відомо, велика річ. З часом ваше ставлення до фітнесу зміниться, і ви, можливо, захочете приділяти вправам більше часу. По-третє, поступово від занять спортом з'являється задоволення. А коли воно з'явиться, змушувати себе вже не доведеться ...

А ось ще приклад. У наш час, коли число поїздок за кордон зростає з кожним роком (до речі, в 2010 році поставлений рекорд виїздів росіян за кордон за останні 10 років), від кожного другого можна почути фразу: «Так ... Треба вчити іноземну мову ...». Все кругом повторюють, але лише одиниці записуються на курси і просуваються в даному напрямку. А якщо приділяти іноземної мови хоча б 15 (ну, або нехай 30) хвилин на день, скільки можна було б вивчити за роки цих порожніх обіцянок! Навіть якщо запам'ятовувати всього по 5 слів на день, підрахуйте, скільки вийде за рік. А за два-три роки?

Проблема в тому, що ніхто так не підходить до вирішення даного питання. Вивчення іноземної мови представляється нам глобальним завданням, до якої потрібно «підійти з усією відповідальністю», «почати щодня займатися по 2:00», «записатися на дорогі курси», «весь час слухати диски і дивитися кіно». А звідки, мовляв, брати вільний час? У підсумку ми споруджуємо перед собою величезну стіну, створену з наших же домислів. Ех, якби тільки 15 хвилин на день ... Дивишся, до наступного відпуску можна було б щось вивчити.

 Міняємо життя і фігуру на краще
 Краще ніж нічого
Суть еволюційного підходу прекрасно підходить ледарям, якими більшість з нас є. Змінювати життя докорінно готові деякі. Так зробіть хоч щось! Навіть трохи позитивних змін краще, ніж нічого!

- 5 вправ із годинної фітнес-комплексу краще, ніж нічого!
- Відмова від другого шматка торта краще, ніж нічого!
- Викурити на 4 сигарети менше, ніж зазвичай - вже краще, ніж нічого!
- Приділити 15 хвилин наведенню порядку в шафі - знову краще, ніж нічого!
- 15 хвилин на свіжому повітрі в морозну погоду - ще як краще, ніж цілий день просидіти в задушливій квартирі!

Відкиньте юнацький максималізм. Кожен день ви можете зробити хоч трохи для того, щоб змінити своє життя. І для цього необов'язково «перевертати сторінку» і «починати життя з чистого аркуша». Досить «зробити корисні нотатки на полях» - і багато чого зміниться! Успіхів!
Автор: Марина Тумовская