Стрижка - як символ звільнення
 Довге доглянуте волосся завжди були символом жіночності та сексуальності. Досить поглянути на титулованих королев краси, щоб зрозуміти - тут стриженим не місце. У дитинстві мами дбайливо забороняли нам остригати дорогоцінні коси, навіть якщо ті здавалися нам ріденькими і непоказними. А коли ми все ж, заборонам всупереч, робили наші перші боязкі спроби підстригтися, то незмінно з жалем потім вдивлялися в дзеркало перші дні.

І все ж, не дивлячись на канони довговолосою краси, мамині заборони і власні сумніви, рідкісна жінка хоч одного разу в житті так не наважувалася обстригти волосся радикально.

Навіть селебріті не виняток у цьому. А адже їм є що втрачати! Полюбився публіці образ артиста, його імідж - це для нього ВСЕ. І, якщо стрижка виявиться невдалою, то артисту це може коштувати кар'єри!

Та все ж деякі селебріті вирішуються на настільки високий ризик і роблять радикальні стрижки. Та ж Крістіна Орбакайте, Надя Мехер-Грановська, Брітні Спірс, Періс Хілтон, Камерон Діаз, Лера Кудрявцева, Тетяна Овсієнко, Вікторія Бекхем, Шерон Стоун, Шарліз Терон остригали своє довге волосся і не побоялися постати перед публікою в зовсім іншому образі.

 Стрижка - як символ звільнення


 Стрижка - як символ звільнення


 Стрижка - як символ звільнення


Що за сила штовхає нас на це? Що змушує нас добровільно залишати на підлозі в перукарні те, що інші собі нарощують штучно і готові платити за це чималі гроші? Дух бунтарства, що живе в кожній з нас? Жага змін, притаманна будь-якій жінці? Тотальна емансипація?

Завдяки знанню принципів фен-шуй, нам давно відомо, що, позбавляючись від чого б то не було в своєму житті (вийшла з моди одяг, посуд з тріщинами, підшивки старих журналів, стопки пожовклих газет і т.п), розчищаючи завали в коморах , на антресолях і балконах, ми тим самим звільняємо місце для нового. І не тільки в сенсі матеріальних речей. Позбавляючись від не зовсім потрібних, або зовсім непотрібних предметів, ми тим самим повідомляємо Всесвіту, що готові до нових подій, до серйозних змін у своєму житті.

Обстригаючи волосся, позбавляючись від частини волосся, ми посилаємо Миру схожий сигнал: ми відкриті для змін, все колишнє остогидло нехай життя поміняє вектор. Ось і виходить, що, наважуючись на більш коротку стрижку, ми тим самим даємо зелене світло оновленню, змінам не тільки в своєму зовнішньому вигляді, але і в своєму житті. Розлучаємося ми з довгим волоссям на позитиві, в стані очікування перетворення, поліпшення. Цей настрій вкрай важливий, оскільки від нього залежить, зміни з яким знаком прийдуть в наше життя.

Благо варіантів втілення цього запрошення змін зараз є маса.
Сучасна дамська стрижка - вже давно не банальна обскубана головка в радянській перукарні, сьогодні це зухвала асиметрія в чубку і основний довжині волосся, це стильна филировка і навмисне залишені Шкодная пасма достовірніше, це несподівані навіжені розстриженого верхівки голови. А вже яка варіативність з кольором! Розтяжка кольору волосся на пасмах достовірніше, природні відблиски за рахунок брондірованія, експерименти щодо колорування. Все це зробить Вас невпізнанною і чарівною.

 Стрижка - як символ звільнення


Що відчуваємо ми, вийшовши з перукарні? Почуття легкості! Почуття свободи! Свободи від стереотипів. Ми зробили так, як нам зручно. Так, зі стрижкою ми стали трохи більше емансипантками. Але це тільки зовні. У душі ми стали ще більш жіночними. А цей бісівської вогник, що з'явився в очах?

З підстриженим волоссям, немов прожиті роки відкинуті, і Ви знову молода кокетка. Ви - вже не колишня Ви. Ви - абсолютна нова. Більше не потрібно багато часу бронювати для догляду за волоссям. Коротке волосся швидше вимити і швидше висушити, а значить, куди легше завжди бути охайною. З новою стрижкою весь старий гардероб починає грати новими гранями. Взуття, біжутерія, сонцезахисні окуляри - все тепер виглядає по-іншому. Може, трохи мерзне з незвички відкрите стрижкою вухо, але зате як виразні тепер на ньому Ваші улюблені сережки! Навіть головні убори (всілякі кепі, берети, казанки і панами) тепер заграють на Вас по-новому.

 Стрижка - як символ звільнення


«Ти виглядаєш, як кінозірка», «Ти схожа на телеведучу» - ось ті компліменти, які найчастіше чують на свою адресу пані, які зважилися на модну коротку стрижі. І, що б там не говорили, що жінка з короткою стрижкою менш жіночна, модна стрижка - це символ розкріпачення і незакомплексованість, символ свободи від стереотипів і громадських штампів . А все це не може не привертати до себе. Дозвольте собі це хоч одного разу і, хто знає, може, завдяки стрижці Ви виявите в собі, нарешті, справжню себе!
Автор: Наталя Гришко


 Люблю себе. Міркування біля дзеркала про високі матерії ....
 З чого почати? З дзеркала!
  З зрадницького, цинічного і нахабного! З того дзеркала, яке на питання: «Я ль на світі всіх миліше? ... І рум'яний та понад? »Поскрипівши голосом, протравленим отрутою:
«Ти що, дорогенька, сьогодні не з тієї ноги встала? З якого дива? Схаменися, та й навколо подивися! Просто не бреши собі!
Не миле ти,
Чи не рум'яна,
Чи не бела ....
Так і взагалі….
Бліда, товста, аморфна і безлика ... ..
І в принципі, що на дзеркало нарікати, коли .... »


... .Ну І далі Ви знаєте ...

  Ні, в цьому нічого немає нового! Скільки разів читали ми про те, що прокидатися треба з чудовим настроєм і з ще кращим настроєм, дивлячись на себе, єдину, в дзеркалі, говорити, як мантру: «Я сама, сама, сама ...»

Але ніхто в це не вірить! Ніхто не хоче любити себе жирною, обрюзгшей, з мішками під очима. Та й брехати ми собі теж не хочемо! Кого ми обманюємо? Питання риторичне!

Невже від того, що 120 раз повториш «Я красива», ти станеш красивіше? Так, станеш! Але тільки якщо віриш у це з самого початку! А якщо не віриш, якщо дійсність протилежна цієї нахабної афірмації - той настрій стане ще гірше! Кілограми нікуди не подінуться, та й складки на талії НЕ розсмокчуться самі собою!

 Люблю себе. Міркування біля дзеркала про високі матерії ....


Я читала кілька статей на цю тему, де автори говорять про те, що треба полюбити себе будь-який: всякої різної, і тоді життя заграє яскравими фарбами! І я теж писала про це. Але є одне АЛЕ. Якщо я вже люблю себе БУДЬ, то мені-то це допомагає в житті. Але якщо ВИ себе не любите НІЯКОЇ, то як вам допоможе моя порада «любити себе будь-який»? НІЯК! Ну не подобаються Ви себе товстою! І не хочете любити! І не полюбите НІКОЛИ!

Далі автори, переконуючи Вас, говорять про те, що Ви повинні усвідомити той факт, що якщо б ви не були такою ситому, то це були б уже не Ви: Ви б не володіли набором своїх індивідуальних рис. Тобто, виходячи з такої логіки, мої зайві 40 кілограмів ваги - це і є моя індивідуальність, яку я повинна полюбити, і повинні полюбити інші люди, як тільки відчують, що я дуже люблю свої зайві кілограми. Так? З чого б це?

І тоді я зрозуміла, що коли я пишу на цю тему, свої думки потрібно розшифровувати, так як вони не очевидні!

Отже, Автор каже: любіть себе будь-який, такий, яка Ви є з тієї причини, що Ваш зайву вагу, Ваше запущене здоров'я, Ваша в'яла шкіра, недоглянуті п'яти, незакінчений інститут, кинуті проекти, заплутані стосунки, нудний дозвілля - це і є Ви !

Нічого подібного! Це така ж брехня, як і ту брехню, яка шепоче вам Ваше дзеркало!

 Люблю себе. Міркування біля дзеркала про високі матерії ....


Я ж кажу зворотне: Ваш зайва вага - це не Ви, Ваші минулі помилки - теж не Ви, Ваші хвороби, Ваші страхи, Ваш біль і Ваша зовнішність - це не Ви!

Ще раз: Ваша зовнішність - це не Ви! Ваш довгий ніс - не Ви, Ваші повні стегна - не Ви!

Саме з цієї причини Ви маєте право любити себе! Ви - те, що абсолютно і природно, без лушпиння і без вад. Ви - та серцевина, що становить Вашу особу. До якої важко дістатися, але вона є! Ви - той вогонь, що є Ваша душа, основа якої - вічність і любов. Ви - те, що неможливо висловити словами, а тим більше засунути в вузьку оболонку, відповідну чиїмось суджень. Ви - набір того кращого, що дала Вам природа, і того, що можна зберегти і розвинути, того, у чого є МІСІЯ. Ви - індивідуальні і неповторні, Ви - частина Всесвіту і її вогник! Коли Ви робите помилку, Ви розумієте, що помилка належить лише частини Вашого я. Як і Ваші хвороби - вони належать лише частини Вашого я. Часто не кращої частини ... Ваш вік - це лише грань Вашої душі. Усередині себе, я впевнена, Ви не відчуваєте цих обмежень і цього образу, який бачите в дзеркалі!

Щоб полюбити себе, зробіть перший крок: визнайте свою унікальність і досконалість за визначенням. Не вірте дзеркалам, а вірте тому, що все змінюється, а непорушним залишається Ваша серцевина, Ваше зерно - ДУША! Станьте самозванкою: скажіть собі, так, я бачу в дзеркалі жінку із зайвою вагою, але це не я! Я - та, яка ДОСКОНАЛІСТЬ!

Ласка, визнайте своє Досконалість, якщо не по результату, побаченому в дзеркалі, то за задумом Вашого існування. Нехай ця проста думка стане початком Вашого шляху до себе!
Автор: Камланном
Джерело: myJulia.ru