Страх старості: як примиритися з природою?
 Напевно, в якійсь мірі він властивий всім людям, але багато жінок просто знемагають під його тягарем. Кожна нова зморшка стає приводом для переживань і може навіть увігнати в депресію. Такі жінки років з 18-20 перестають відзначати свої дні народження, і кожен новий день сприймається ними, як наближення до старості. Уява малює перед ними портрет згорбленою зморшкуватою старої.

Деякі починають скуповувати «чудодійні креми», а інші кидаються у всякі авантюрні історії, щоб не втратити час. Ні те ні інше не приносить нічого хорошого.

І тільки мудрі жінки розуміють, що так, старість настане, але в будь-якому віці є своя принадність і потрібно просто жити, радіючи щоденних маленьких радощів.

Напевно, не тільки мені в 1 класі десятикласниці здавалися просто літніми дамами. Ставши постарше, багато хто сприймав «стариками» двадцятип'ятирічних молодих людей. І лише перейшовши певну грань, ми починаємо розуміти, що вік і молодість часто не пов'язані між собою. Можна бути старим в 20 років і молодим в 80. До того ж дорослішати і старіти можна красиво, зберігаючи і фігуру і обличчя.

 Страх старості: як примиритися з природою?


Якщо озирнутися навколо, можна побачити чимало енергійних підтягнутих літніх жінок живуть повним життям. Вони і йогою займаються, і бігом, відвідують театри, всілякі виставки і навіть ходять на танці в стилі ретро і знаходять своє особисте щастя.

Еліксир вічної молодості, незважаючи на старання алхіміків і вчених, не знайдений. Але зате існує безліч правил, порад, скориставшись якими ми можемо уповільнити старіння. Більшість з них настільки прості і доступні, що багато хто не сприймає їх серйозно.

Погодимося, що гени, хороша спадковість відіграють чималу роль. Але як говорять учені, наше здоров'я і процес старіння на 85% залежать від нас самих, які ми придбали звички, шкідливі або корисні.

 Страх старості: як примиритися з природою?


Вже майже ні в кого не викликає сумніву, що думка матеріальна і якщо її думати часто, вона стає реальністю. Тому, щоб жити довго і щасливо, залишаючись здоровою і молодою, потрібно створити певний настрій.   Для довголіття та молодості необхідна установка, яку кожен дає собі сам. Наприклад, моя сусідка, каже, що їй потрібно дочекатися, коли одружується внук і поняньчити онуків. І виглядає вона для свого віку прекрасно, а її енергії може позаздрити і молоденька дівчинка.

Інша моя знайома сказала - грошей у мене на пластику немає, тому старіти буду повільно. І найдивовижніше, що в 60 років у неї майже немає зморшок і шкіра гладенька і м'яка, як у молодої жінки. Так, що виходить, що дійсно нам дається по нашій вірі.

Психологи кажуть, що не старіти допомагає улюблена робота або хобі, коли людина світиться зсередини. До того ж у творчих людей мозок постійно трудиться, отримує навантаження і не старіє. А від мозку залежить і наша зовнішність.

 Страх старості: як примиритися з природою?


Лютики квіточки ... Так-так. Вчені з'ясували шляхом спостережень за літніми людьми, що городники, садівники, квітникарі любителі довго зберігають не тільки енергійність, то і моложавість.

За словами психологів, молодими довго залишаються люди, які мало залежать від чужої точки зору. Вони на все мають свою думку і, не нав'язуючи його іншим, самі дотримуються саме його.

Люди, що живуть усвідомлено, в депресію не впадають, а зберігаючи нервові клітини, зберігають і гарний зовнішній вигляд.

Не секрет, що з віком, щоб не повніти і не наживати собі болячок, тобто потрібно менше. Так, що, чи не об'їдаючись, ми зберігаємо молодість.

Раз на тиждень геронтологи рекомендують проводити розвантажувальні дні, щоб клітини швидше оновлювалися.

 Страх старості: як примиритися з природою?


Існують і продукти, які зберігають молодість. Наприклад, для того, щоб не було зморшок, корисно їсти горіхи, печінка, оливкова олія. Нежирне м'ясо не дає шкірі стає сухою, молочнокислі продукти підтримують не тільки тонус шкіри, але і всього організму. І звичайно, джерелами молодості є фрукти, овочі.

Не так давно я дізналася, що якщо в суп замість картоплі додавати сочевицю, будеш виглядати молодше на 5-7 років.

Молодше виглядають ті жінки, що замість кави п'ють трав'яні чаї.

Відомо, що після 30 років, в організмі скорочуються гормони росту. Ну, так от, у тих, хто займається хоча б десятихвилинної гімнастикою в день, ці гормони продовжують вироблятися.

Красу зберігає також сон. Лікарі тепер при безсонні рекомендують новопассит. Старі доктора за звичкою, валер'янку. А мудрі цілителі рекомендують на ніч пити тепле молоко з медом, і тоді вночі прийде не тільки сон, але і краса.

Для того щоб довше залишатися молодим, спати слід в прохолодній кімнаті і навіть у холодну погоду, спальню перед сном потрібно провітрювати.

 Страх старості: як примиритися з природою?


А ще молодість зберігає любов. Знайти собі пару ніколи не пізно. Пізня ж любов молодить жінку просто на очах.
Автор: Наталя Алексєєва


 У вас є своя б'юті-філософія?
 Що таке б'юті-філософія? Це те, у що ви вірите. Мати свою б'юті-філософію корисно. Тоді ви не будете ставитися до щоденних маніпуляціям по догляду за шкірою і макіяжу як до рутини або своєму важкому хреста. Навпаки, це стане вашою таємницею, яку ви передасте у спадок онукам.

Створіть свої правила, що працюють на вас. Повторюйте їх як мантру і самі надихайтеся ними. Напишіть свої закони краси, розставляючи власні пріоритети. Ми написали свою б'юті-філософію, або звід «золотих» правил , Який, сподіваємося, надихне вас.

1. Краса не коштує дорого
Всі ми без розуму від люксових брендів косметики, але і в звичайній аптеці або супермаркеті є дуже дієві продукти! Ви, звичайно, в курсі, що класична синя баночка крему Nivea помічена на туалетних столиках і Вікторії Бекхем, і Кейт Міддлтон? А адже коштує такий крем не більше 200 рублів. В аптеках купуємо натуральні рослинні масла - це найкращий зволожуючий лосьйон для тіла та обличчя. Потім, у кожної бюджетної марки є якийсь стар-продукт, тобто самий-самий. Знайдіть його. І зберіть свою колекцію бюджетного, але якісного макіяжу. Наприклад, я вважаю, що у L'Oreal таким стар-продуктом можна назвати тіні, у Maybelline - туш для вій, у Bourjoise - блиски для губ. Маю все найкраще, але не плачу за це багато грошей.

2. Зволоження, зволоження і ще раз зволоження
Більшість проблем зі шкірою можна уникнути, якщо шкіра зволожена. Краще забути купити трендовий відтінок помади, але ніколи не забувайте про зволожуючі креми і сироватки. Додатковою допомогою стануть масла, а також правильне умивання. Не витирайте вологу після водних процедур, наносите крем відразу на мокру шкіру, і всі ці крапельки вологи потраплять у верхній шар шкіри. Такий спосіб нанесення крему на мокру шкіру допомагає крему краще ковзати, не зрушуючи шкіру. Правда, в зимовий час зволоження по мокрій шкірі можливе лише на ніч, перед виходом на мороз так робити не варто.

 У вас є своя б'юті-філософія?
 3. Немає універсальних засобів
Немає такого продукту, який би працював для всіх однаково. Бувають кошти, визнані більшістю, але все одно це не означає, що ви можете сміливо покладатися на думку більшості, бо особливості шкіри у нас у всіх свої, і результати будуть індивідуальні. Тому навіть у такій справі як мода, краса (які начебто тримаються на рекламі та глянцевих захопленнях) свою думку не завадить. Не довіряйте рекламі беззастережно, не ведіться на думку зірок, шукайте тільки свої переваги.

4. Регулярний догляд приносить свої результати
Росіянки люблять повторювати фразу «Не буває жінок некрасивих, бувають жінки ледачі». Мені цей вислів не дуже подобається. Однак суть його зрозуміла і підтверджується досвідом кожної з нас. Коли нічого не вживаєш для шкіри - нічого і не змінюється. Коли НЕ лінуєшся на догляд - тоді є шанс побачити результати. Краса суб'єктивна, а ось поняття «доглянута шкіра» цілком об'єктивне.

 У вас є своя б'юті-філософія?
 5. Будьте ніжні з шкірою і волоссям
Не терти, не мучити феном і щипцями, що не висушувати басейном і сонцем. Ні шкіра, ні волосся не люблять такого брутального ставлення. Та й люди теж! «Добре слово і кішці приємно», а шкірі і волоссям не менше, а може, й більше, потрібно щадне ставлення. Раз на тиждень влаштовуйте розвантажувальні дні не тільки для шлунка, але і для особи: ніякого макіяжу, і тільки натуральна косметика.

6. Сонце під контролем
Сонце руйнує, і поки зворотного не доведене, ми будемо з особливою увагою до нього ставитися. Захищайте шкіру, і не тільки сонцезахисними кремами, не забувайте про заборону на сонячні промені в денні години, не соромтеся ходити в окулярах, капелюхах, з парасольками. Дешевий крем від засмаги варто часом набагато дорожче, ніж найдорожча люксова анти-age сироватка.

7. Стареем витончено
Що це означає? Використовуйте будь-які продукти та поради, що уповільнюють старіння, але приймайте свої вікові зміни спокійно і з вдячністю. Зрештою, всі наші зморшки - це результат нашого життя, і ми приймаємо наше життя, не шкодуємо ні про що.

 У вас є своя б'юті-філософія?
 8. Вивчіть свою шкіру
Не буває ідеальної шкіри, не буває 100% жирної або 100% сухий, кожна ділянка потребує окремої уваги. Вивчіть це і застосовуйте. Саме так підходять до шкіри професіонали, вони разліновивают особа на дрібні ділянки і аналізують їх. Підбирайте косметику по типу шкіри. У макіяжі те ж саме. Знайдіть ту частину обличчя, яка вам подобається (очі, губи) і обіграє її.

9. Сон - кращий косметолог
А ще кращий доктор і психолог. Хороший сон, нічний сон - так можна додати. Адже багато хто з нас люблять затримуватися біля комп'ютера після півночі. А між тим, кращий сон для краси повинен починатися до настання нової доби.

10. Найголовніше , Без чого не можна виходити на вулицю - НЕ макіяж, і не укладання волосся, а ... звичайна посмішка . Щира і привітна. Ось вже дійсно основний засіб, преображающее будь-яку жінку. І саме доступне!

Скажіть, у вас є свої правила для шкіри? Поділіться з ними. Яка ваша б'юті-філософія?
Автор: Ольга Ларсен