Гармонія душі і тіла
 Живучи в цьому світі, ми існуємо в фізичній оболонці, але, крім неї, є ще й внутрішня складова - душа людини, і дуже важливо досягти гармонії між цими двома протилежностями. Іноді душа може підпадати під вплив тіла, і, в такому випадку, люди втрачають своє справжнє єство. Внутрішня складова людини впливає на його зовнішність, показує, який він насправді. Люди з чистою і щирою душею завжди виглядають красиво, навіть без макіяжу. Так що ж означає мати гармонію між тілом і душею?

Єдність

  У більшості випадків вважається, що, займаючись духовними практиками можна досягти надприродних здібностей. Але з цим слід бути обережніше, адже дари даються не тільки від Бога, але й від лукавого теж. Господь створив людину, давши йому душу і тіло, а також вдихнув у нього життя, наділив духом. І зовсім не обов'язково використовувати аюрведу або йогу, щоб пізнати Всевишнього, себе і те, для чого ми народжені. Перш за все, слід шукати досконалу любов, справжню, яка несе в собі справжнє щастя. І це щастя полягає не в грошах, улюблених людей або кар'єрі.

  Щастя - це любов до себе і до всіх оточуючих. Це високе почуття відкриває у людини всі десять органів почуттів, замість п'яти. Такий стан важко передати словами, в такий момент хочеться всіх обіймати і говорити слова любові. Дуже важливо, особливо в наш час, не потрапити на виверти шахраїв, які нав'язують свою думку іншим, використовуючи різні релігії або ж якісь інші методики. Справжня любов не злиться. Якщо хтось навчає вас якимось духовним практикам, зверніть увагу на зміни у своєму характері. Якими ви стаєте після цього? Змінюєтеся ви в кращу сторону?

  Коли ж людина досягає певного душевного стану, він стає сильним, сміливим, добрим, м'яким. Це відразу ж проявляється в різних життєвих ситуаціях. Його життя стає прикладом іншим. Люди з величезною силою духу здатні на незвичайні вчинки. Про це багато говорять ЗМІ. Часто буває, що в небезпечних ситуаціях людина проявляє себе з дуже несподіваного боку, роблячи щось на благо порятунку інших. Навіть старенькі пов'язують злодіїв, немічні стають здоровими, а потвори перетворюються на красунь. Звідси висновок: людина здатна управляти собою, використовуючи волю. Ось це і говорить про єдність душі і тіла.

 Гармонія душі і тіла


Чисті тіло і душа - наша краса

Виникає питання: як же очистити свою душу і тіло? Виявляється, людина, яка живе безладної життям, в душі такий же. А ось якщо він, навпаки, має в серці чисті думки, то й на вигляд він привабливий. Давайте розглянемо докладніше.

1. Фізична чистота.   Не важко пригадати, з яким людьми нам легше спілкуватися - звичайно ж, з доглянутими, добре одягненими. Адже правда, від людей недбалих відразу ж стає не по собі. Те, як ми виглядаємо, говорить нам про відповідальність перед самим собою. Стежити за своєю зовнішністю потрібно завжди, навіть якщо іноді зовсім буває не до цього.

2. Чіткий розклад.   Людина повинна знати, що він насправді робить в цьому житті, і ні в якому разі не слід витрачати час даремно. Чіткий графік - це дисциплінованість нашого організму. Розумна людина не витрачатиме себе на порожні розваги, він точно знає свою мету в житті.

3. Чистота відносин.   Для рівноваги душі і тіла дуже важливо ставитися до людей так само, як і ми хочемо, щоб і вони ставилися до нас - ласкаво, порядно, щиро. Не варто брехати, ображатися, змінювати, будувати інтриги, закочувати скандали. Саме уникаючи цього, душа стає чистішою, а з нею стає краше і людина. Звичайно, нелегко стримувати спалахи гніву, але все-таки можна навчитися з часом, хоча б інколи, контролювати себе. Наприклад, подякувати когось або вибачитися за свою помилку. Іноді навіть якийсь маленький вчинок може змінити кардинально наше життя. А також зробити нас більш світлими, добрими і чутливими до відношенню до інших. Правильні справи будуть змінювати наші емоції і очищати душу від всякого сміття.

4. Оточення.   Тут мається на увазі не тільки порядок у будинку, на кухні або за комп'ютерним столом. Важливі також люди, близькі, які завжди оточують нас. Слід відсторонити зі свого середовища тих, хто приносить негатив в наше життя. Наприклад, якщо ви не вживаєте алкоголь, а ваша подруга, навпаки, його любителька, у такому випадку, краще знайти собі іншу подругу. Ваша душа точно не очиститься, якщо ви будете проводити час з людьми, що володіють поганими пристрастями. Ми стаємо тими, з ким ми спілкуємося. Є прислів'я: «Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти! ».

5. Духовне зростання.   Це останній, але дуже важливий аспект для розвитку себе, як особистості. Розкриваючись більше в духовному стані, ми забуваємо, хоча б на мить, про тілесну життя. Так розвиватися можна різними способами: дивитися фільми про любов, слухати музику, читати книги, ходити до церкви ... І робити так потрібно завжди.

Від автора

  Коли зароджується життя зовсім ще крихітного чоловічка, у нього з'являється маленька енергія - душа. Остання, як і тіло, теж вимагає харчування, тільки духовного - Божественної любові. Це промінь світла в повсякденному житті, але, на жаль, не всім вдається її знайти. Ті ж, кому вдалося розкрити свій внутрішній світ, цінують його як коштовність, висвітлюючи усіх навколо своєї внутрішньою красою. І ніякі плотські почуття ніколи не замінять людині тій чистої любові від Бога, яку можна відчути тільки душею. Так що відкривайте своє серце для такої любові, і будьте красиві не тільки зовні, але і душею!
Автор: Світлана Доскоч


 Я закохалась…
 Любов ... Про неї ми чуємо ще зі шкільної лави, перші почуття, захоплення - все це приносить у наше життя радість. Згодом, ми завжди пам'ятаємо про перше кохання, про неї залишаються найбільш зворушливі спогади. На жаль, напевно, серед читачок знайдуться ті, хто вже встиг розчаруватися в цьому почутті. Кохана людина міг принести тільки гіркоту і неприємності. Для лікування таких душевних ран потрібно багато часу. Але хіба любов це тільки вимога до іншої людини бути ідеальним?

Про кохання

Апостол Павло писав: «Любов - довготерпеливий, м'яка; вона не заздрить, не хизується, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого; не радіє з, коли хтось творить беззаконня, радіє правдою; вірить у все сподівається, все стерпить.
Любов ніколи не минає! »(| Кор. 13, 4-8). Ох, адже як красиво написано! Так, справжня любов такою і повинна бути: щирої, чистої, яка бажає добра коханому (-ій) від усього серця.

Саме такі, справжні, почуття приносять нашому організму величезну користь. Йдучи з нами по життю, роблять її більш яскравою і красивою. На жаль, зараз можна на пальцях підрахувати кількість пар, які рідко сваряться, розлучаються, і рука об руку проживають довге щасливе життя. Так чому ж така жахлива статистика розлучень? Майже кожна третя пара не може ужитися разом. Відповідь проста - у них немає справжніх почуттів - тих, які все прощають. Вони не люблять безоплатно.

З роками ми стаємо розумнішими, набираємося досвіду, починаємо розуміти свої помилки. Головне, вже в нових відносинах з кимось не робити попередніх помилок. Наприклад, якщо першому хлопцю дівчина постійно влаштовувала скандали, і це призвело до розставання з ним, то в майбутньому вона повинна навчитися бути спокійною, щоб і наступної хлопчик від неї не втік.

Любов вчить думати не тільки про себе, а й піклуватися про інших, віддавати частинку свого часу і себе іншій людині. Якщо придивитися уважно, чоловік завжди шукає ту жінку, яка створить йому затишок в домі: приготує смачну їжу, буде стежити за порядком. Так, домогосподаркою не кожна з нас хоче бути, є багато, які мріють зробити кар'єру. Це теж не погано, тільки треба навчитися об'єднувати всі свої справи, щоб чоловік не страждав від браку уваги.

  Взагалі, таке прекрасне стану людини, як любов, несе йому тільки користь, душевний мир і спокій, роблячи його краще.

 Я закохалась…


Краса

Для кожної жінки важливо не тільки любити, але й бути коханою, бажаною, тому вона прагне виглядати привабливо. Звичайно, чоловіки відразу ж звертають увагу на красивих, струнких, успішних дам. Але що робити тим, кого природа не нагородила красою? Виявляється, що від почуття закоханості виробляється підняття настрою, з'являється ейфорія, радість. Посмішка ж прикрашає будь-якої людини і навіть самі некрасиві стають краше.

Закохана дівчина як би передає своє щастя оточуючим, сама випромінює світло, її організм налаштований позитивно, що в результаті навіть перешкоджає появі зморшок. Посмішка змушує працювати сотні м'язів. Тим більше, наскільки обіймів на день можуть заспокоїти навіть самого озлобленого людини. Навіть домашнє тварини вміють віддано і безкорисливо любити, проводячи безліч часу біля ніг свого господаря. (До речі, нам би не завадило у них повчитися тому, як треба любити).

Так от, чоловік тягнеться не тільки до красивої жінки. Він може вибрати собі зовсім непоказну на вигляд дівчину, але вона біля нього стане принцесою. І це буде видно навіть неозброєним поглядом. Чому так відбувається? Звичайно, через любов.

Сам чоловік створює якийсь ідеальний образ своєї дівчини, в його очах вона стає краще інших, дівчина вірить його словами і починає відповідати. Якщо він каже: «Ти моє сонечко, мій промінчик». Вона підсвідомо хоче бути цим сонечком і дарувати іншим радість, випромінювати посмішку.

Любов і краса завжди були взаємопов'язані, про це писали ще давньогрецькі філософи. Тобто, коли жінка улюблена, вона красива. Але що робити тим, кого ніхто не любить? Шукати своє кохання, але, перш за все, потрібно навчитися любити. Цей дар дається не всім, і розвинути його не так вже й легко, як здається, це вимагає зусиль і терпіння.

Нерозділена любов

Серед жінок і дівчат часто виникає така ситуація: я його люблю, а він мене ні. Так, такі почуття найчастіше приносять сльози, безсонні ночі, стрес і депресію. Як же вони принесуть красу? Скоріше, буде почервоніння очей і відтечи під ними. На жаль, все, що трапляється в нашому житті, тільки на краще.

 Я закохалась…


  Депресія і сльози не призведуть до того, що коханий зверне на вас увагу. Ні, він тільки утвердиться у своєму рішенні, що йому не потрібна така плакса. А ось побачивши вас, через деякий час, успішною і красивою жінкою, він може гірко пошкодувати про те, що не звернув на вас увагу.

  Пам'ятайте, любов завжди приносить красу, навіть якщо вона і не взаємна! Адже нерозділена любов - ще кращий привід для того, щоб стати красивою, досягти чогось у житті.

  Відчуття закоханості (якщо це дійсно справжня любов) додасть багато нових сил до досягнення непереборних вершин. І навіть, якщо вам не судилося бути з коханим, ви все одно станете щасливою від того, що любите. І зробите хоч якісь спроби закохати його в себе. Але, пам'ятайте, насильно милим не будеш. Чоловік сам, без сторонньої допомоги, повинен зрозуміти, що ви саме та, хто йому потрібен.

  Адже, любов - це краса серця. Вона, як квітка, розпускається, якщо її плекати. І наостанок, процитую слова Віктора Марі Гюго: «Одного разу я зустрів на вулиці закоханого жебрака. На ньому була стара капелюх, пальто протерлася на ліктях, черевики його протекли, а в душі сяяли зірки ».

Любіть, на здоров'я!
Автор: Світлана Доскоч