Жіночі аромати Lanvin
 Модний дім Lanvin був створений винятковою жінкою Жан Марі Ланвин, яка за своє коротке життя, змогла зробити його самим ексклюзивним серед всіх французьких будинків мод.

Марку Lanvin   відрізняє висока якість і стиль: починаючи від одягу і закінчуючи парфумерією. За всю історію було створено велику кількість ароматів. Якісь пішли в небуття, а інші дотепер радують наш ніс. Відмінна риса жіночої парфумерної лінії цього модного будинку полягає в тому, що вона дуже жіночна, дуже таємнича і неповторна.

Lanvin My Sin
Мабуть, самим ексклюзивним і комерційно успішним ароматом був аромат парфумів «My Sin». Ці духи стали дуже швидко популярними, так як презентація відбулася в середині 20-х років 20-го століття, коли поняття гріха і все, що з ним пов'язано було дуже актуально.

Це один з останніх творінь Жан Ланвин разом з таємничим російським парфумером Мадам Зед. Про яку, до речі, нічого не відомо.

Верхні ноти аромату - солодкий лимон, ожина і груша, середні - біла фрезія, малина і півонія. І останніми звучать гарденія, мускатний горіх і тубероза.

Lanvin Arpege

 Жіночі аромати Lanvin
 У 1927 році був створений аромат під назвою Arpege. Ланвин посвітила ці духи своєї дочки Маргарет.

 Жіночі аромати Lanvin
 Назва пішла від сценічного імені «Arpege», яке взяла собі дочка мадам Ланвин. Навіть на флаконі зображена материнська любов, втілена в цих парфумах. Пізніше, до речі, саме воно стало символом модного будинку Lanvin.

 Жіночі аромати Lanvin
 Сам же флакон був створений Арманом-Альбертом Рату , Який був наймоднішим оформлювачем в 20-30-ті роки 20 століття. Він відобразив у ньому свою пристрасть до артдеко.

Первісна формула духів передає ставлення цих духів до музики. Так як аромат постійно переливається. Спочатку, він включав в себе більше 60 запахів, які гармонійно поєднувалися між собою.

У 1993 році «Arpege» зазнав деяких змін. Тепер, початкова нота являє собою поєднання ароматів неролі, бергамоту і персика. У серці звучать іланг-іланг, троянда, ірис, жасмин, коріандр, конюшина, герань, тубероза і лілея. А в пам'яті назавжди залишиться пахощі пачулі, ветівера, сандала, ванілі і стираксу.

Lanvin Éclat D'Arpege
Натхненна ароматом, створеним Жан Ланвин, Карін Дюбріель створила Éclat D'Arpege . Ці парфуми є продовженням історії Arpege .

Éclat D'Arpege   подарували своїм попередникам вічність. Цей аромат одночасно класичний, але в теж час дуже актуальний.

Флакон також був запозичений у Arpege , Тільки його зробили трохи більше модерновим.

Над створенням самого запаху трудилися 9 місяців. Він дуже свіжий і яскравий. Верхні ноти - зелена лілія і сицилійський лимон. Серцева нота - поєднання аромату квітів гліцинії, листя зеленого чаю, квітів персика, червоного піона і османтуса. На шкірі довго буде відчуватися запах базових нот - звіробою, солодкого мускусу, білого кедра.

Lanvin Rumeur
Цей аромат являє собою гармонійне поєднання запахів мускусу і квітів. Флакон також являють собою фірмовий стиль Lanvin. Він такий же, як і аромат: жіночний і розкішний.

Духи Rumeur   зробили неможливе для модного будинку, вони приховують в собі свіжий і загадковий запах магнолії. Розгадати композицію практично неможливо. Складно сказати, чим пахне зараз. Сандалом, пачулі, а може мускусом? Верхні ноти цього аромату - запах кольором магнолії, які були зібрані на заході. У серці - біла троянда і жасмин. А основа духів - поєднання пачулі і мускусу. Аромат дуже приємний і загадковий. Як будь-яка жінка.

Jeanne Lanvin
Ці духи присвячені засновниці модного будинку, і є одним з нових ароматів Lanvin. Презентація відбулася в 2008 році. Створила аромат Анні фліп. Здається, що ці духи не що інше, як зібрана в одному флаконі історія модного будинку.

Аромат можна охарактеризувати як дуже жіночний, веселий і квітковий. Верхня нота - ожина, оточена запахами кедра і квітів персика. Серцева нота - коктейль з фрезії, малини та півонії. А базові ноти - амбра, сандал, мускат.

Lanvin Oxygène
Цей аромат справив такий же фурор, як сові час Arpege. Він свіжий, ненав'язливий і відмінно підходить, щоб носити його кожен день. Ці духи створив 2000 року Альберто Моріллас. Верхні ноти - бергамот, гарденія, ірис, троянда, ісопу і пряний запах білого перцю. А базові ноти поєднують всю принадність сандалу і мускусу.

Всі духи, створені модним будинком Lanvin, поєднують в собі класику і модерн. Вони дуже жіночні і неповторні. Обволікають вас з ніг до голови, і створюють ауру таємничості. Вони ніколи не вийдуть з моди і завжди знайдуть своїх шанувальників.
Автор: Віра Карабутове


 Estee Lauder Sensuous
 Sensuous   - Найновіший глобальний випуск від Estee Lauder. Аромат з'явився у продажу в листопаді під девізом: "Кожна жінка з ним неповторна!" Щоб підтвердити це, аромат представляють відразу чотири моделі різного віку: Гвінет Пелтроу (Gwyneth Paltrow), Елізабет Херлі (Elizabeth Hurley), Хіларі Роду (Hilary Rhoda) і Каролін Мерфі (Carolyn Murphy).

Аерін Лаудер, старший віце-президент і креативний директор марки Estee Lauder, каже, що "ми просто хотіли показати, що жінка може бути чуттєвої абсолютно в будь-якому віці. Кожна модель - уособлення різних сторін чуттєвості. Хіларі - сама юність, Каролін - неперевершена елегантність . Будучи актрисою, Гвінет привносить емоційне забарвлення, а Елізабет - втілення мудрості і сміливості ".

За словами Карін Курі, старшого віце-президента з розробки ароматів корпорації Estee Lauder, за допомогою Sensuous парфумери "хотіли відтворити ідею використання деревних нот в жіночому ароматі". Помічаючи, що жіночі деревні аромати зустрічаються в основному в нишевой парфумерії та що часто деревні відтінки дуже важкі для жінок, Кури розповідає, що вони хотіли створити щось більш легке: "Нашим завданням стало винахід так званого" деревного потоку ", текучого на вид , м'якого за текстурою, тонко чуттєвого ".

Аромат, створений відповідно до цієї концепції парфумером Енні Базентьян (Annie Buzantian), складається з акорду повітряної лілії, магнолії, пелюсток жасмину, іланг-ілангу, розплавленого дерева, амбри, сандалу, чорного перцю, соковитої м'якоті мандарина і меду. Карін Кури розповідає, що при виробництві аромату були використані дві нові технології: "Sensuous побудований на двох основних технологіях, вперше використовуються у парфумерній індустрії. Розплавлене дерево було отримано завдяки рідкісної технології NaturePrint, заснованої на процесі плавки дерева. Розплавляючи при певній температурі, цінні деревні породи виділяють неповторний аромат, який нам і вдалося відтворити. Медовий акорд NaturePrint підкреслює чарівність деревних нот і надає йому неперевершене сяйво. А ексклюзивна технологія Nature Intact - новітній спосіб екстракції - дозволила отримати найчистішу есенцію іланг-ілангу ".

 Estee Lauder Sensuous

Парфумерна композиція починається багатими і солодкими, схожими на сироп, відтінками, які смутно нагадує "початок" з пряних сухофруктів, характерне для багатьох ароматів Serge Lutens, хоча тут воно більш легке і менш екзотичне. Ці ноти вводять нас в оману своєю теплотою.

Але Sensuous досить швидко "остигає", і в результаті виявляється набагато легше, ніж очікується після такого відкриття. Той запах, який ви відчуваєте через 20 хвилин - це майже те, що ви будете відчувати і все залишився, а цього часу, треба визнати, буде предостатньо - аромат дуже стійкий і буде триматися майже цілий день. На цьому ступені аромат можна описати як медово-амброво-деревний, не важкий і не солодкий. Це стилізований образ деревини - він не пахне якимось конкретним деревом. Також, незважаючи на те, що "серце" володіє квітковим характером, воно не пахне ніяким конкретним квіткою. Кури назвала це явище "чуттєвий квітковий хор" - і це дуже вірно.

Sensuous - дуже гладкий і рівний аромат: нічого не вибивається із загального фону і в початкових, і в серцевих нотах. Саме тому парфуми носиться як "шкірний" аромат, тобто тримається близько до шкіри. Часта проблема таких ароматів - це те, що вони можуть перетворитися на досить нудні, але з Sensuous цього не відбувається. Його зовсім не можна назвати нудним. Це один з рідкісних ароматів, які я можу назвати приємним і цікавим. Він, швидше за все, сподобається навіть тим, хто звик користуватися тільки нишевой парфумерією, завдяки своїй незвичайній піраміді.

Задня поверхня флакона прикрашена вузькими жолобками у вигляді діагональних хвиль - вони створюють цікавий ефект, коли дивишся на них спереду флакона, через товщу скла і рідини. Але, на жаль, у ньому все-таки немає нічого екстраординарного, смішного або сексуального. При погляді на флакон не виникає нестримного бажання додати його в свою колекцію, як це може бути, наприклад, при розгляданні флаконів Marc Jacobs Daisy або Burberry The Beat. Немає в нього і того класичного шику, який приваблює в іншому випуску марки - ароматі Private Collection Tuberose Gardenia. На мою думку, флакон Sensuous виглядає занадто нудно, що, звичайно ж, шкода.

До плюсів можна віднести наявність маленького об'єму - 30 мл. Це підходить для колекціонерів парфумерії, які хочуть мати у себе кожен гідний аромат, але не хочуть займати місце великим флаконом або витрачати на нього зайві гроші.

Парфумована вода Sensuous також представлена ​​у флаконах ємністю 50 мл і 100 мл. Крім того, випущені супутні продукти: крем для душу і лосьйон для тіла, - а також духи (7, 5 мл).
Автор: Лаврушина Людмила