Органічна хімія
 Duty Free міжнародних аеропортів підтверджують: парфумерія - це глобальна індустрія. Легко транспортується і доступний за вартістю парфум - кращий представник модної марки. Це відверто більйонів доларів, який завжди прилаштовується в потрібне русло.

Прикладом може служити новоспечена мама Дженіфер Лопез (Jennifer Lopez) .Двуязичная поп-співачка випустила свій останній парфум Deseo на двох "мовах": легкий, квітковий аромат для Азіатського ринку і низинний, деревне - для всіх інших. "Jennifer Lopez - дуже знаменитий бренд у Японії, але ми знаємо, що деревні парфуми успіхом тут не користуються", - говорить Катрін Уолш (Catherine Walsh), представник American Fragrances at Coty. "Вона працювала безпосередньо з нашою японською командою, щоб створити що-небудь, що буде апелювати до місцевих смаків".

Глобальне обприскування

Випробовуючи величезне бажання догодити смакам абсолютно всіх, деякі творці парфумерії починають регулювати формули. Не секрет, що пікантні аромати (також звані "орієнтальними" професійною мовою) добре продаються на Близькому Сході, в той час, як цитрусові - хіт у середземноморських країнах, де цвітуть апельсинові та лимонні дерева. Однак, був час, коли цитрусові парфуми НЕ резонували в цих країнах взагалі. Але з випуском CK One в 1994 році, раптово було відзначено, що кожен новий аромат включав подібні чисті цитрусові ноти. Іншими словами, незвичайний парфум міг зламати культурні бар'єри.

"Тяжіння до одного аромату і відторгнення іншого - науковий відповідь", -пояснює Алан Хирч (Alan Hirsch), засновник і неврологічний директор Chicago's Smell & Taste Treatment and Research Foundation. "На відміну від тварин, від народження володіють здатністю відчути небезпеку або видобуток у їх особливої ​​середовищі існування, людина вчиться лише на своєму досвіді". Відомо: у той час, як зору необхідно три роки, щоб повною мірою почати функціонувати, наша здатність нюхати повністю формується на третьому місяці в матці, тому переваги в їжі наших мам починає впливати на наше власне. Після народження наше нюхові навчання триває. Аромат куховаріння будинку, аромат квітів в найближчому парку, запах батьків і кохану людину - все це буде впливати на ваш вибір в майбутньому.

У наші дні азіатські жінки воліють чисті, нефруктовий аромати - цілком природно, коли переваги в їжі формуються з тофу і зеленого чаю, в той час, як, наприклад, середня американка воліє солодкі запахи (до здравствует домашній яблучний пиріг!).

Фактично зоряне назва аромату гарантує лише першу покупку. Тут має бути присутня внутрішня зв'язок, щоб змусити споживача повторно придбати цей продукт і зробити його успішним. Аромат Celine Dion - Sensational - заснований на жасмині, має перевірену часом стійкість, яка доповнюється її зіркової популярністю.

Ми - це всесвіт

Навіть культурні та релігійні ритуали відіграють значну роль у тому, який запах хороший для того чи іншого індивіда. Коли Giorgio Armani створював свій Prive Bois d'Encens в 2005 році, він відвідав величезне число католицьких церков, щоб передати справжній аромат ладану. Kenzo Amour Indian Holi і Hermès Un Jardin Après La Mousson є прикладом з'єднання пікантного ладану, кардамону і сандалового дерева, пов'язаного з індійським весняним фестивалем Holi і сезоном дощів у Кералі, відповідно.