Колекційні флакони +2009 (частина 4)
 Цю статтю я цілком присвятила річним випускам популярних ароматів, які виходять у величезних кількостях кожну весну. На жаль, найчастіше парфумерна композиція не заслуговує особливої ​​уваги, а от флакони іноді трапляються дуже цікаві.

 Колекційні флакони +2009 (частина 4)

Clinique представила обмеженим тиражем набір Happy Gems , В який входить "щасливий" аромат Clinique Happy (100 мл), амулет удачі Happy Charm (на помаранчевій ниточці і з помаранчевими буквами слова Happy) і бальзам для губ Superbalm Moisturizing Gloss.

 Колекційні флакони +2009 (частина 4)

Issey Miyake випустив щорічні літні версії ароматів L'Eau d'Issey - L'Eau d'Issey Summer Edition . Флакони цих лімітованих випусків є втіленням яскравих і ласкавих літніх днів. Привабливі яскраві кольори оживляють свіжий і прозорий характер флаконів (і ароматів).

 Колекційні флакони +2009 (частина 4)

Jean Paul Gaultier теж не відстає. Він представив літні версії трьох своїх "головних" ароматів: жіночого Classique   (100 мл, безалкогольна формула), чоловічого La Male   (125 мл) і жіночого Ma Dame   (100 мл). Якщо літні версії Classique і Le Male з'являються щороку, то для Ma Dame це в новинку. Всі три флакона натхненні "раєм від Gaultier". Особисто мені флакон річного Ma Dame подобається найменше, але зате два інших - дуже веселенькі!

 Колекційні флакони +2009 (частина 4)

"Яблучна" новинка від Donna Karan - DKNY Pink Delicious   - Присвячена романтиці. Для літнього аромату знамените "яблуко" стало ніжно-рожевого кольору. Невинний, але сексуальний, солодкий і спокусливий - це прекрасний подарунок для дами серця. В оновлений флакон поміщена парфумерна вода DKNY Be Delicious Eau de Parfum, що, можливо, й на краще - навіщо винаходити велосипед?

На жаль, я не маю інформації, чи будуть представлені описані в цьому випуску аромати в Росії.

Далі буде...

Колекційні флакони +2009 (частина 3)
Автор: Лаврушина Людмила


 Запах тіла - джерело спокуси?
 Можливість перетворити кого завгодно в ходячий афродизіак є "священним Граалем" для виробників парфумерії. Але досі секрет аромату, який був би здатний заманювати чоловіків або жінок (або обох), не знайдений.

Минуло вже більше 50 років з тих пір, як був введений в обіг термін "феромони", але до цих пір вчені не прийшли до однозначного висновку, пробуджує чи природний запах тіла підсвідоме потяг у оточуючих людей. Слово "феромон" походить від грецьких "pherein" ("переносити") і "hormon" ("збуджувати") і може бути переведене як "переносник збудження".

Добре відомо, що комахи і тварини "відповідають" на хімічні "позначки", що залишаються їх одноплемінниками. У них навіть є для цього спеціальний орган. Що стосується людини, то вчені давно вже б'ються над завданням знайти хоча б один компонент, який би мав такий сильний фізіологічний ефект на людей. "Ми можемо ніколи не знайти справжні людські феромони, - говорить професор Тім Якобс зі Школи біонауки Кардіфській Університету. - Але якщо ви запитаєте мене, чи існують хімічні сигнали, які можуть впливати на нашу поведінку , То я відповім, що, звичайно ж, існують. Але треба пам'ятати, що вони пов'язані далеко не тільки з сексом ".

Наприклад, ключовим аргументом для існування людських феромонів є давня "казка", що у жінок, які живуть разом або тісно спілкуються, синхронізуються менструальні цикли . Вперше таке припущення було висунуто в 1970-х Мартою МакКлінок з Гарвардського Університету. Наприкінці 90-х вона виявила кілька доказів цієї гіпотези, але їй не вдалося визначити, яке ж речовина робить такий ефект. "Це дуже ймовірно - і може знайти гарне практичне застосування, - говорить доктор Трістрам Вьятт, зоолог з Оксфордського Університету. - Якщо ми навчимося таким чином впливати на жіночі гормони і, тим самим, на менструальний цикл, що, врешті-решт, це призведе до створення ефективного і безпечного контрацептиву ".

Крім того, є також кілька доказів того, що запах страху, який випромінюють тварини в момент небезпеки, має людський еквівалент. Нью-йоркські вчені досліджували відповіді мозку добровольців, яким давали понюхати подушечки з запахом поту двох груп людей: перші 40 подушечок містили піт людей, які готувалися зробити перший у своєму житті стрибок з парашутом, а друга група людей не піддавалася ніякому стресу. Пот "парашутистів" створював сигнали, які мозок добровольців асоціював зі страхом, хоча, звичайно, не можна з повною упевненістю сказати, що ці люди були налякані. Це відкриття справляє досить зловісне враження, особливо враховуючи, що воно фінансувалося Міністерством Оборони США.

Повертаючись до більш нешкідливим темами: одне з досліджень показує, що деякі речовини з чоловічого поту можуть надавати заспокійливу дію на жінок . "Якщо ми почнемо розуміти, як наш мозок відповідає на речовини, що виділяються людським тілом, то ми зможемо, принаймні потенційно, ефективно лікувати певні захворювання", - говорить Іванка Савік, нейробіолог з Інституту Каролінська в Стокгольмі. Наприклад, шизофренія - один зі станів, яке стане набагато краще піддаватися лікуванню, якщо ми буде розуміти дію людських феромонів. Їм приписують майже надприродні можливості по впливу на настрій людини, що може бути результатом реакції мозку на сигнали специфічних речовин. Феромони також зможуть пролити світло на аутизм, який впливає на здатність сприймати людські емоції.

Проте, більшість людей зацікавлені в феромонах як джерелах пробудження сексуального бажання або навіть любові.

В одному з досліджень стверджується, що запах, випромінюваний годуючим жінкам, збільшує сексуальний потяг у їх подруг. Це може бути наслідком того, що на зорі людства жінкам було вигідно виробляти потомство приблизно в один і той же час.

Інше дослідження зосереджено на двох речовинах: одне називається андростадінон (міститься в чоловічому поті), інше - естратетранол (виявлено в жіночій сечі). Незважаючи на факт, що це дослідження так і не було завершено через виниклого конфлікту інтересів, вчені встигли прийти до висновку, що андростадіон може посилати сигнали жіночому мозку. Правда, залишилося невідомим, чи змінюється від цього поведінку або настрій жінки.

Є припущення, що наші прабатьки знайшли кольоровий зір 25000000 років тому, коли роль феромонів як спосіб визначення партнера значно зменшилася. Але запах, без сумнівів, продовжує грати свою роль. Існують незаперечні докази, що кожен з нас виробляє індивідуальний, унікальний запах , На основі якого потенційні партнери вирішують, чи підходимо ми їм генетично чи ні. "Як тільки відбувся контакт між людьми, хімічні сигнали відступають на задній план, - припускає професор Якобс. - Згодом це може привести до віддалення невідповідних генетично партнерів один від одного. На жаль, все це залишає дуже мало місця для романтики!"

За матеріалами BBC
Автор: Лаврушина Людмила


 Колекційні флакони +2009 (частина 3)
 Отже, нова партія лімітованих випусків. Крім таких цілей, як оновити вид флакона і нагадати покупцеві про даний ароматі, такі аромати можуть служити благодійним цілям, як, наприклад, новий випуск Clarins Eau Dynamisante .

 Колекційні флакони +2009 (частина 3)

Hermes випустив обмеженим тиражем нову версію чоловічого аромату Terre d'Hermes   в новому H-флаконі (100 мл). Він створений Філіпом Мучній (Philippe Mouquet), який придумав і оригінальний флакон. Композиція залишилася без змін. Флакон аромату тепер прикрашений вертикальними смужками різних відтінків сірого - в результаті виходить примарний силует букви H, яка символізує і марку, і статеву приналежність аромату.

 Колекційні флакони +2009 (частина 3)

У березні з'явилася нова версія аромату Clarins Eau Dynamisante   зі знімним кулоном у вигляді серця. Парфумерна композиція залишилася колишньою, та й дизайн флакону не зазнав змін. Зате прибуток від продажів цієї версії буде перерахована до Asmae, благодійну організацію, що допомагає дітям з країн Третього світу.

 Колекційні флакони +2009 (частина 3)

Ange ou Demon   від Givenchy з'явився в новому флаконі Diamantissime, прикрашеному кристалами Swarovski. У флакон ємністю 50 мл поміщена туалетна вода, композиція якої залишилася без змін. У такому ж флаконі Diamantissime з'явиться і більш легка версія цього парфуму - Ange ou Demon Tendre.

 Колекційні флакони +2009 (частина 3)

До весни Issey Miyake виявив "міську сторону" своїх популярних ароматів L'Eau d'Issey Pour Homme   і L'Eau d'Issey Pour Homme Extreme . Тепер флакони цих двох парфумів покриті твердою гумою сірого і чорного кольорів і прикрашені ручними написами з назвами ароматів. Новинки з'явилися у продажу в березні.

На жаль, я не маю інформації, чи будуть представлені описані в цьому випуску аромати в Росії.

Далі буде...

Колекційні флакони +2009 (частина 2)
Автор: Лаврушина Людмила