Alessandro Dell'Acqua (woman) від Alessandro Dell'Acqua
 Alessandro Dell'Acqua - один з тих прекрасних ароматів, які змащують лінії між тим, де закінчує пахощі вашої власної шкіри і починається парфум.

У уродженця мальовничого, приголомшливого міста Італії - Неаполя, у Alessandro Dell'Acqua не було жодної вільної хвилини, з тих пір, як його прийняли на роботу в якості графічного дизайнера в Accademia de Belli Arti. Розробляючи дизайн для кількох престижних брендів, включаючи Iceberg і Mariella Burani, Dell'Acqua нарешті завоював серця італійської публіки, випустивши свою власну лінію prêt-a-porter в 1996 році, яка мала миттєвий успіх і зробила його ім'я прозивним. Його перший однойменний аромат (Alessandro Dell'Acqua), був випущений в 2001 році, у рекламній компанії якого знялася Хелена Крістенсен, а фотографії були зроблені майстром своєї справи Хелмут Ньютоном.

Політика поширення аромату Alessandro Dell'Acqua була досить дивною: знайти його в більшості магазинів і супермаркетів було практично неможливо .  Я була просто щаслива, отримавши флакон довгоочікуваного аромату від свого читача, з яким я часто обмінююся думками і зразками .  Коли я відкрила упаковку, це було моє перше знайомство з парфумами, і, незважаючи на його простоту, він відразу завоював моє розташування .  Офіційні ноти цілком брехливі: герань, пеларгонія, солодкий горох і коріандр на верхньому шарі, півонія, троянда, гібіскус в центрі .  Ладан, сандалове дерево і мускус в основі .  Якщо відштовхуватися від офіційних нот, може скластися враження, що це досить важкий, солодкий квітковий аромат, хоча це і близько до істини! Офіційний опис аромату стверджує, що Alessandro Dell'Acqua "носиться, як друга шкіра" - і це не тільки близько до природи аромату, але і цілком точний опис .  Alessandro Dell'Acqua, насправді, один з тих прекрасних ароматів, які змащують лінії між тим, де закінчує пахощі вашої власної шкіри і починається парфум .  Це і зухвалий аромат завдяки мускусу .  Від початку до кінця, це досить лінійний аромат, що обертається навколо прекрасного мускусу, який уособлює аромат чистою, теплою, солодкої шкіри .  Аромат одночасно м'який і сексуальний, носиться так легко, що ви зовсім забуваєте про який-небудь присутності парфуму! Я буквально не можу відірватися і перестати нюхати свою руку, оскільки вона виділяє щось чисте, яке притягує пахощі .  З кожним разом я все більше і більше дивуюся здатності аромату пахнути так "по-людськи", так реалістично, як жіноча шкіра без будь-яких натяків на штучність .  Окремо від мускусу, Alessandro Dell'Acqua характеризується чуттєвим квітковим ароматом солодкого гороху і легких пудрових акордів, але що дійсно надає аромату певну завершеність, так це використання стійких альдегідів .  Прекрасні і загадкові, трохи металеві та прохолодні, альдегіди створюють певний підйом аромату, роблячи мускус типово жіночним і ... так, шикарним .  Це вельми індивідуальний аромат, який миттєво став моїм фаворитом в сімействі мускусних .  Моя оцінка - Чудово!
Автор: Ann, New York


 KenzoAmour Le Parfum
 Орієнтальні і одночасно романтичні аромати від Kenzo дозволять вам підкреслити вашу жіночність і неповторність.

Я - переконана прихильниця оригінального аромату KenzoAmour. Я думаю, що ви теж ставитеся до одного з двох видів: або також обожнюєте його, або вважаєте досить нудним. Один мій знайомий зазначив (його також можна віднести до категорії фанатів): "Amour - неймовірно податливий і слухняний аромат.Он не має ніяких різких несподіваних нот, крім стійких акордів темного дерева і пахощів ладану. Якщо розглядати з точки зору нудотності, то це неймовірно делікатний парфум. Запах дуже приємний, а, можливо, навіть діє заспокійливо ".

Саме цим KenzoAmour і підкорив мене. Ти ніби береш участь у чайній церемонії, відкинувши зайві думки, занурившись в атмосферу спокою і комфорту. Можливо, KenzoAmour не ваш аромат, але я думаю, що у більшості парфумерних фанатів є такий же хвилюючий парфум.

Дізнавшись про швидку появу KenzoAmour Le Parfum, я буквально згоряла від нетерпіння. В універмазі Sephora він з'явився вже кілька тижнів тому, але я відмовилася від думки безпосереднього замовлення, оскільки всі мої покупки, чинені без попереднього тесту, виявлялися невдалими. Неначе парфумерна фея наклала на мене закляття. Часто доводиться щось придумувати з невикористаними і тільки купленими, але, на жаль, не подошедшими ароматами. Тому, можна сказати, що я вже стала постійним гостем місцевих магазинчиків. Тільки після того, як я поборолася з почуттям відчаю, попросила одного роздобути довгоочікувану новинку (щоб уникнути прокляття).

Обдумуючи цю статтю, я припускала, що буду розповідати про частково співпадаючих ароматах, але замість цього отримала парфумерну картину з двох різних по акордах ароматів.

Серед нот оригінального KenzoAmour виділяються вишневе цвітіння, рисові пари, білий чай, плюмерія, геліотроп, деревні акорди, ладан, ваніль і мускус. Вони звучать на досить високих нотах - солодкий вишневий старт пахне квітковими акордами, а геліотроп сприяє швидкому переходу до центральної частини аромату, деревним рисовим гранях, за якими слідують ваніль, м'який мускус і ладан. Це тривалий стійкий аромат, неймовірно комфортний для використання.

KenzoAmour Le Parfum, в матовому золотом флаконі тієї ж форми, створеної модерністом Karim Rashid, є більш суворою версією оригіналу .  Ось коротка анотація від Sephora: "Золото Сходу перебуває в серці KenzoAmour le Parfum - деревному орієнтальному ароматі, складеному з багатьох розкішних інгредієнтів: пачулі, бензойний бальзам Сіаму, амбра і ладан, змішані з оригінальними нотами KenzoAmour" .  Sephora перераховує такі ноти Le Parfum - це ладан, рисовий пар, амбра, пачулі, плюмерія, бензоїн, ваніль .  Не звертаючи уваги на те, що Sephora говорить про суміші в оригінальних нотах, старих солодких верхніх нот геліотропа явно не дістає .  На мою думку, Le Parfum важче по букету нот ніж оригінальна версія .  Я помітила абсолютно мінімальну роботу над ароматом - трохи чистого пачулі, практично повна відсутність квіткових акордів, оригінальний притягальний рисовий пар, велика кількість бензоина і темна ваніль поверх деревної амбрової основи .  Моя улюблена частина парфуму - це дія бензоина .  Le Parfum чи не чоловічий аромат, в усякому разі значно важче і більш unisex, ніж оригінал .  В ароматі відчувається приємна «жженость», подібно відкритого пирогу, а не рисовому пудингу .
Мені здається Le Parfum можна зіставити з Kenzo Flower Oriental з погляду його деревної мужності, але повторний вдих Oriental показує мені протилежне. Oriental набагато більш квітковий з розвиненими акордами ладану. Також я виявила, що KenzoAmour Le Parfum і оригінальна версія дуже схожі в основі.

Я відклала свою статтю на тиждень, обдумуючи питання: якщо оригінальна версія вас не чіпає, чи може Kenzo Amour Le Parfum справити враження? Попередньо я припущу, що так - за умови, що ви віддаєте перевагу бензойні аромати, а не, скажімо, амброві. Які волію я? Якщо чесно, то я б сказала оригінальні. Le Parfum - хороший по своєму, це солодкий, молочно-квітковий аромат, який не викликає у мене достатнього відчуття комфорту. Для інших же, зазначений мною недолік, можливо, буде тією родзинкою, яка підкорить їх при виборі нового аромату.
Автор: Ann, New York


 Парфумерний раритет - Cardin de Pierre Cardin
 Якщо підібрати до Cardin de Pierre Cardin прикметник, то це буде, безумовно, слово "парфумерний".

"Людина - бренд", "людина, що зуміла продати своє ім'я" завжди гідний захоплення. І такою людиною є П'єр Карден, який стверджував, що жінка, яка не може дозволити собі одяг від кутюр, буде реалізовувати свої мрії про розкіш, користуючись косметичними продуктами модного будинку. І такі заміни можна виробляти з будь-якими продуктами. Саме Кардену вдалося щодня наповнювати розкішшю і шиком, будь він у себе вдома, на вулиці або в своєму кабінеті. Інші модні будинки теж надходять аналогічним способом. Наприклад, Versace випускає чайні сервізи, Armani покривала. Однак П'єр Карден був жорстоко покараний за своевольнічество в питаннях розкоші і був виключений з Chambre Syndicale, так як став створювати моду Prêt-a-Porter. Але незабаром його членство в синдикаті було відновлено, і одяг Ready to Wear стала масовим явищем.

Сьогодні Cardin раніше означає щось більше, ніж сам дизайнер, але це тільки тому, що так вирішив сам Кутюр'є. У вас вистачить сміливості сказати, що він не мав рацію? Можливо це і так. Можливо, Карден зробив помилку, намагаючись охопити всі аспекти моди. Але саме тому ми можемо зараз споглядати мобільні телефони Prada LG і Dolce & Gabbana Motorola. Можливо, іронічне ставлення до таким маркам у модних снобів поступово зникне, хоча вони як і раніше продовжують стверджувати, що модний будинок давно розпроданий. Або раптом, інший модний дизайнер набереться сміливості і буде робити щось подібне. Цікаво, коли ж світ fashion'a усвідомлює правильність такого шляху?

Cardin de Pierre Cardin вийшов в 1976 році і став першим жіночим ароматом модного будинку .  Проте в даний час Cardin вже практично забули .  Верхні цитрусові ноти Cardin поступово загасають, але це не неприємно: мить м'якою свіжості і ось вона вже стає лише спогадом .  Відразу після такого м'якого оманливого старту ми поринаємо у світ насичених, вологих і спекотних ароматів, які, незважаючи на те, що добре перемішані, стають джерелом унікального пахощів, що більш характерно для сучасних, легких, повітряних ароматів .  Центральні та основні ноти, здається, перегукуються один з одним, плетучи ароматну павутину з запахів квітів-афродизіаків і щільних мускусних і навіть обволакивающих обертонів .  Розкішна троянда взаємодіє з солодкістю чистого іланг-ілангу і вишуканого жасмину .  Дається взнаки і ладан .  Десь через годину, пристрасть і спеку Cardin пом'якшується .  Наш букет починає звучати більш глибоко, розкриваючись ароматами дубового моху з нотками сирої землі і лабданума, а незабаром чутні ноти мускусу і цібетін .  Аромат стає приголомшливо рівним і вершковим, нагадуючи основу Ivoire, тільки добре змішаний, з більш приглушеними моховими нотами, які не роблять на собі акценту .  Якщо підібрати до Cardin прикметник, то це буде, безумовно, слово 'парфумерний' .  Незважаючи на те, що аромат дуже красивий, він досить старомодний, тим не менш, він дивний .  Незважаючи на рясне кількість цібетін і мускусу в композиції, він не вийшов гіперсексуальним .
Автор: Ann, New York