П'янкий запах Індії - Shalimar
 Жінка Shalimar - чуттєва красуня. Жінка Shalimar - таємниця за сімома печатками. Жінка Shalimar здатна підкорити будь-яке серце.

Минулий XX століття було новаторським - створюються нові концепції одягу, в моду входить декоративна косметика і, звичайно ж, креативна революція не обійшла стороною і парфумерію. У XX столітті були створені культові аромати, що стали іконою стилю, символом жіночності й витонченості. Одним з таких парфумів став Shalimar (дні з перших парфумів з типово східними нотами), створений парфумером Жаком Герленом в 1925 році.

Жак Герлен був натхненний реальною історією любов індійського імператора .  Шах Жахан, великий імператор Індії, віддав своїй фаворитці Мумтаз Махал безмежну любов .  Він пообіцяв їй побудувати чудовий палац і оточити його рожевим садом - після того, як вона народить сина .  До нещастя, вона померла при пологах .  Горе правителя було велике, і ніхто не міг його втішити .  І все, про що він мріяв, - виконати свою обіцянку .  Палац мав бути прекрасний, як його кохана, величезний, як його горе, величний, як його почуття до неї .  Архітектор пропонував йому проект за проектом, але все це було не те, не про те .  І тоді він наказав: убийте у цієї людини дружину! Нехай він випробує те, що я випробував .  Тоді він створить те, що я обіцяв .  Так і вийшло .  У світі з'явився прекрасний палац - Тадж-Махал, навколо якого шах розбив чудові сади, що отримали назву Шалімар («Сади любові») .  Герлен спробував відтворити у своїх парфумах аромати східного саду .  У них присутні цитрусові ноти, пишні квіти і солодкі, дурманні східні запахи ладану і ванілі (жасмин з Грасса, троянда, лимон, бергамот, боби тонка, пахуча смола опопонакс, жіночна і похітлива ваніль, ірис) .

Як і вся продукція Guerlain, Shalimar - це твір парфумерного мистецтва. У ньому використовувалися інгридієнти найвищої якості. Відомо, що, наприклад, для створення унікальної ванільною гіркоти застосовувалася суміш з ваніліну різних ступенів очищення. Але не тільки вміст, але й сам флакон для дорогоцінної рідини - справжній шедевр - витончений посудину з кришталю Баккара. Флакон парфумів Shalimar - один з найвідоміших в історії парфумерії, поряд з флаконом Chanel № 5. Але, на відміну від парфумів Chanel, флакон Shalimar не використовувалася для інших духів будинку Guerlain.

Після багатьох років чудові духи Shalimar раніше підносяться над натовпом парфумерних одноденок і займають міцні позиції на ринку і в серцях прихильниць. Довгий час Shalimar залишався без змін, але в 2006 р Guerlain випустив легшу, свіжу інтерпретацію класичного аромату Shalimar - Shalimar Light. Shalimar Light - це продовження справжньої історії любов індійського шаху до своєї наложниці - композиція з нот бергамота, ірису, опопанакса і ванілі доповнена свіжими цитрусовими нотками. Спокуса і обволікаючий спокуса для чуттєвої жінки.

Shalimar - дихання тремтливою чуттєвості, гострота спецій і вічна загадка.
Автор: Інна Сєдих


 Запах грошей? Запах золота!
 Comme des Garcons представляє новий унікальний аромат, що відтворює "запах" золота (8 88). Протягом уже багатьох тисячоліть цей метал уособлює багатство і щастя, але досі ніхто не знав, як пахне золото.

Модний бренд Comme des Garçons, що з французької перекладається «як хлопчаки», була заснована в 1969 г Реі Кавакубо. Японка Rei Kawakubo протягом усього багаторічного існування шокує достатньо консервативний світ Заходу, з його усталеними уявленнями про форму людського тіла, конструкції одягу, кольорі і сексуальності.

  У 1994р. Компанія випустила свій перший парфум, який називався так само, як і модний будинок - 'Comme Des Garçons'. Засновниця і єдина власниця модного бренду викликала справжній фурор в парфумерії, змінивши звичну для того часу концепцію сексуальної привабливості, випускаючи «асоціативні аромати» (запах свежевиглаженного білизни, запах гарячого асфальту і тд.). Бажання все змінити торкнулося і форми флаконів для парфумів, які після роботи над ними маестро стали нагадувати медикаменти, іграшки або аксесуари.

Заперечує саму ідею розкоші, авангардистський бренд Comme des Garcons все ж не зміг встояти перед уособленням багатства і достатку і символу царствених осіб - перед золотом. Однак, не треба думати, що нішевий модний дім вирішив випустити свою лінію прикрас із золота або прикрасити випускається одяг та аксесуари. Ні! Компанія пішла набагато далі і з'ясувала, чим же пахне цей благородний метал. Відкинувши убік труди алхіміків середньовіччя, стародавні міфи і легенди різних народів світу, Comme des Garcons вивів свою власну формулу запаху золота. Вже на презентації «рідкого золота» креативний директор компанії Comme des Garcons пояснив, що спочатку зародилася думка: чи має золото свій аромат. Так, парфумери взялися шукати нюхове вираз цього благородного металу.

Для отримання золотого аромату були взяті за основу два ключові елементи: дві спеціально розроблених молекули - Safraline і Pepperwood - молекулярна похідна шафрану, створена швейцарським парфумерним будинком Givaudan, один з парфумерів якого - Антуан Лі - і створив сам аромат 888. Safraline дозволяє пахнути золотистої рідини розкішною і дорогою шкірою. Pepperwood є молекулою з легким акцентом прянощів і спецій. Перша молекула надає свіжість і вологу квітковим і фруктовим нотам, повідомляючи їм свою перцеву енергію. Друга ж має багатогранний пряний характер з шафрановим, шкіряним, тютюновим і квітково-рожевим відтінками. Верхні ноти аромату складають запахи традиційних східних спецій: куркуми, коріандру, а особливу пікантність пряної суміші надає молекула Pepperwood. "Серце" «рідкого золота» - комбінація молекули Safraleine, герані і ладану, який надає парфюму якусь урочистість. Базові ноти: чуттєвий аромат пачулі і амбра.

При виборі назви для нового парфуму, який є втіленням багатства, успіху, процвітання і фінансового достатку, творці не випадково звернули свою увагу на цифру 8. Згідно законам нумерології і віруванням різних народів Сходу, цифра 8 несе великий позитивний імпульс. Це символ нескінченності і багатства. Для китайців цифра 8 є щасливою і приносить в дім матеріальний достаток і добробут. В Індії та Японії цифра 8 є символом багатства і достатку.

Форма флакона у вигляді краплі ртуті неправильної форми є своєрідною класикою для цього японського бренду - в таких флаконах раніше випускалися перші аромати Будинки - Eau de Parfum, Eau de Cologne і Comme des Garcons. Магнетичний золотий блиск полірованої поверхні скляної «краплі» залучить навіть тих, хто абсолютно не стежить за модою і новинками fashion-індустрії.

Заперечуючи розкіш, Comme des Garcons створила один з найрозкішніших і «багатих» парфумів. Виступаючи проти догматичних уявлень про статеві відмінності і сексуальності, Модний дім створив один з самих жіночних і витончених ароматів з явним орієнтальним підтекстом. Будучи засновником антіпарфюмеріі і творцем концептуальної лінії синтетичних і урбаністичних запахів, Comme des Garcons створила аромат, який можна віднести до стародавньої класиці парфумерії - маслянистим і амбровим запахам Азії.
Автор: Інна Сєдих


 Аромати знаменитостей
 Ми перетворилися на націю мисливців за образами? Ми безсоромно розглядаємо сторіночки та фотоальбоми один одного в соціальних інтернет-мережах. І все швидше зростає число людей, які хочуть пахнути, як персонажі, якими вони найбільше захоплюються.

Аромати: все, від Мераї (Mariah) до міс Мосс (Miss Moss) отримують вигоду.

Парфумерний ринок в США, оцінюваний приблизно в £ 600 на рік, все більше і більше заповнюється ароматами, створеними людьми "з телевізора".

Ці знамениті парфуми поширилися, подібно чумі, протягом минулих декількох років, і, насправді, не були чимось, в чому Ви або я, дорогий читачу, особливо потребуємо. Зрештою, більшість ароматів випускаються тими знаменитостями, до яких ми не відчуваємо безмірного інтересу: Брітні Спірз (Britney Spears), Періс Хілтон (Paris Hilton), Джейд Гуді (Jade Goody), Шилпа Шетті (Shilpa Shetty) - я можу продовжувати далі і далі.

Але нещодавно світова ікона стилю Кейт Мосс запустила однойменний аромат, який став свідченням того, що парфуми від знаменитостей стали бажаними ароматними аксесуарами.

Я використовувала Kate by Kate Moss протягом декількох днів, і хочу сказати, що він досить непоганий. Це квітковий гострий аромат з легкими мускусними обертонами - невинний денний запах без жодного натяку на Marlborough Light або Glastonbury.

Продавці повторювали, що це "гострий" і "авангардний" аромат, як і сама Кейт Мосс, але це неповна його характеристика. Це чудовий, розслабляючий запах, який очолює вершини парфумерних хіт-парадів.

Якщо ви зацікавлені - бестселером минулого тижня став аромат Кейті Прайс (Katie Price) - Stunning. З метою порівняння я спробувала його. Що я можу сказати? Він пахне, як зацукрована харчова оболонка, і можна тільки похвалити гламурну модель, також відому під ім'ям Джордан, за таке відповідне і апетитне назву. Я ношу його у своїй сумочці як засіб самозахисту.

Сара Джессіка Паркер (Sarah Jessica Parker) витягла користь з на свого серіального образу в «Сексі у великому місті», запустивши пару років тому Lovely, - і стала першою знаменитістю, що запустила аромат, зроблений зі смаком, дуже жіночний і приємний. Наступна її робота - Covet - свіжий цитрусовий парфум з акордами жимолості.

Сімейна пара Бекхемів (Beckhams) також випустила свій дует ароматів - обидва під назвою Intimately Beckham Night - з відвертою рекламною кампанією. Статистика показала, що аромати продавалися краще за інших - не дивно, адже вони такі ж чуттєві, як і їх творці.

Якщо ви не проти того, щоб пахнути як дівчина з вищого суспільства, Колін Маклафлін (Coleen McLoughlin) випустив новий аромат - результат десятирічної роботи з косметичною компанією, дуже притягальний і чарівний. Це молодіжний, солодкий парфум, з невеликою кількістю троянди і амбри. Подібно Кейт, Колін розраховує підкорити модну індустрію своїми подальшими роботами.

Елізабет Арден (Elizabeth Arden) також випустила ряд знаменитих ароматів. Письменниця Даніела Стіл (Danielle Steel) представила в цьому році новий аромат, містить ноти мандарина, жасмину і веімвера, але я не можу з чесним обличчям сказати слова: "Мої парфуми? О, це - Danielle, Danielle Steele".

M by Mariah Carey - ще одна робота Arden - солодка, і, одночасно, класична суміш марокканського ладану і зефіру. "Це все для тих, кого я люблю, особливо для моїх фанатів", - говорить Кері, - "Це спосіб поділитися частиною мого життя і мого світу з ними".
Автор: Ann, New York