Осіння косметика: що з літніх засобів залишаємо?
 Ви любите час, коли приходить новий сезон? Напевно, так. Адже це час обновок і довгоочікуваних покупок. Правда, потім настає деяке розчарування: «А навіщо я стільки всього непотрібного накупила? ».

Пропонуємо вам невелику інструкцію в допомогу: що вам точно потрібно купити до осені і початку зими, а що можна використовувати з літніх запасів.

Літні продукти, які залишаємо в осінній сезон:

- Сонцезахисний лосьйон для обличчя.
Якщо влітку ви користувалися легким невагомим рідким сонцезахисним засобом, і воно у вас залишилося, неможливо прибирайте до наступного літа, використовуйте його зараз. Тим більше що терміни зберігання у таких лосьйонів не такі великі, щоб використовувати більше року. Для чого вам буде потрібно засіб восени? По-перше, легкий захист від сонця не зашкодить. А по-друге, сонцезахисний молочко можна використовувати як ґрунтовку перед макіяжем. Засіб робить шкіру матовою і буде добре утримувати засоби макіяжу.

- Автозагар.   Якщо у вас є швидкодіючий автозагар (який проявляється через 1:00 після контакту зі шкірою), спробуйте наступний трюк: нанесіть засіб на тіло і обличчя перед вечерею. А потім змийте безпосередньо перед тим, як йти спати. На ранок прокинетеся з легким золотавим тоном шкіри, а простирадла і наволочки залишаться чистими.

- Соляний спрей для волосся. Пляжна хвиля, звичайно, виглядає восени в офісі не актуально. Але не забувайте, що цей засіб створює текстуру, яку можна використовувати для ефектних осінніх зачісок. Як застосовувати текстуруючий соляної спрей в холодну пору року? Чисті мокре волосся висушіть на 80%, рясно нанесіть соляної спрей, а потім висушіть потужним струменем фена. Ви отримаєте м'які, не липкі хвилі. І це засіб працює для будь-якого типу волосся, роблячи їх хвилястими і свіжими.

- Рідкий бронзатор.   На відміну від порошкових засобів (таких як бронзірующая пудра), рідкий бронзатор виглядає найбільш природно, тому що залишає шкіру свіжою і зволоженою. У складі рідких бронзатори - натуральні масла, які потрібні для зволоження шкіри восени. Використовуйте рідке бронзірующая засіб як рум'яна, засіб для «ліплення» особи, а також як тіні.

 Осіння косметика: що з літніх засобів залишаємо?


Літні продукти, які слід замінити:

- Туш для вій.
Не те, щоб існує якась особлива зимова формула туші, але це такий продукт, який слід міняти якомога частіше, хоча б 1 раз на сезон (тобто в 3 місяці). Так радять офтальмологи, і візажисти з ними теж згодні. Не беріть в осінню косметичку річну туш, купіть нову.

- Термальна вода. Продукт хороший для жарких днів або задушливих офісів, а при мінусовій температурі послужить не надто хорошу службу. Тільки уявіть, що може статися на поверхні шкіри в холод, якщо на ній залишаються мікро-крапельки вологи. Якщо ви звикли до відчуттів свіжості і легкого душа на обличчі - купіть серветки, просочені маслом або зволожуючим кремом. Якщо не терти обличчя, то макіяж серветки не торкнуться.

- Блиск для губ. Цей продукт не впорається з проблемою обвітрених губ. Потрібна жирна помада. Але якщо ви не користуєтеся помадою в принципі, то є кілька рішень. Перше: перед тим, як наносити блиск для губ створити базове покриття вазеліном. Друге: замінити блиск для губ на бальзам для губ. Третє: використовувати помаду, і тільки зверху наносити улюблений річний блиск.

- Тропічний аромат. З усіх літніх ароматів актуальними для осені є тільки запах з морськими нотами. Будь-які інші літні запахи, такі як тропічні, фруктові та цитрусові, - не є ароматами для холодної пори року. Тому вас чекає приємний і ароматний шопінг: покупка зимового аромату. Радимо звернути увагу на парфуми з нотами деревини, квітів і орієнтальними нотами.

 Осіння косметика: що з літніх засобів залишаємо?


Продукти, які потрібно купити з приходом осені:

- Пудра.
Додатковий захист шкіри від морозів і вітру не завадить. Це засіб не замінює тональний крем, воно його доповнює. Зручний компакт потрібно брати з собою в косметичку і поправляти макіяж протягом дня.

- Масло для обличчя і тіла.   Додавайте масла в свої літні кошти, збагачуючи їх і перетворюючи в засоби з хорошим зволоженням. Масло можна додати в нічний крем, тональний денний засіб, денний зволожуючий крем і навіть у хайлайтер.

- Пензлі для макіяжу.   Ми часто чуємо про важливість регулярного чищення кистей. Але чим довше ви користуєтеся тими самими пензлями, тим більша ймовірність розвитку інфекцій через старі кистей. Дуже - хороший сезон для купівлі нових кистей. Вам знадобиться хороша широка плоска кисть для тонального крему, середня плоска пензлик для тіней, а також кругла кисть кабукі для пудри. Якщо не любите користуватися кистями, купіть кілька спонжів (губок) для нанесення тонального засобу. Ними можна наносити тональний крем вологим способом і сухим.

 Осіння косметика: що з літніх засобів залишаємо?

Автор: Тамара Василівна


 Зволоження шкіри: восени це особливо важливо!
 Восени слід приділити більшу увагу зволоженню шкіри, ніж влітку. По-перше, повітря стає суші і холодніше, а вітру - сильніше. А по-друге, цей сезон готує шкіру до самого агресивного часу - зими. І якщо шкіра буде насичена вологою і маслами, то можливо їй вдасться уникнути цього разу сухості і лущення, від яких часто не рятують навіть жирні зимові креми, саме тому, що шкірі потрібен час для того, щоб налаштуватися на новий сезон.

Купуючи новинки, не забудьте про перевірених часом засобах

Бажання спробувати новий крем або лосьйон зрозуміло. Сучасні виробники знають, чим нас залучити: яскрава реклама, багатообіцяючий ефект, інноваційні формули. Однак прагнення до дорогих засобів і престижним маркам часто грає з нами злий жарт. У гонитві за новинкою ми забуваємо про пряме призначення продукту.

І як би не просунулася вперед наука, поки непорушним залишається перелік компонентів, які дійсно працюють на утримання вологи в шкірі, а це знайомі багатьом і найчастіше найпростіші інгредієнти:
- Гліцерин,
- Сечовина,
- гіалуронова кислота,
- Вазелін.

Зволожуючі засоби з цими інгредієнтами не тільки зволожують, але ще відновлюють пошкоджені клітини в роговому шарі шкіри, і це ще один аргумент на користь простих засобів з доведеною ефективністю.

 Зволоження шкіри: восени це особливо важливо!


Застосовуйте зволожуючий крем на вологу шкіру

Зволожуючий крем необхідно застосовувати, коли шкіра ще волога після вмивання, поки вода не випарувалася. Коли температура на вулиці почне значно знижуватися, доведеться застосовувати зволожуючий крем поверх вологої шкіри як мінімум за півгодини або 40 хвилин до виходу з дому.

Для дуже сухої шкіри практикуйте 1 раз на тиждень наступний прийом: на зволожену кремом шкіру покласти тонку вологу бавовняну тканину, а зверху - суху тканину. Залиште на час від 15 хвилин до 1:00. Такий прийом дозволяє шкірі буквально «напитися» водою. Ви побачите гарні результати вже після першої процедури, і шкіра добре підготується до сухого пори року.

Зволожуючий крем нічим замінити

Це правило потрібно запам'ятати раз і назавжди. Багато хто так захоплюються сироватками, маслами або лечащими кремами від прищів, що вважають, що ці кошти замінюють зволожуючий крем. І це помилка. Всі додаткові кошти - це кошти, які доповнюють зволожуючий крем, до таких засобів відносяться, в першу чергу, креми або сироватки для шкіри навколо очей, лікуючі креми або мазі від прищів, антивікові сироватки, масла для обличчя. Ніщо не утримує вологу в шкірі, крім звичного зволожуючого крему. Для жирної шкіри купите крем без масла, а для сухої, навпаки, можна користуватися кремами на масляній основі.

 Зволоження шкіри: восени це особливо важливо!


Новий сезон - нові кошти на поличці у ванній

Нові принципи зволоження шкіри починаються у ванній. Уважно проінспектуйте ті засоби, якими ви користуєтеся. Швидше за все, більшість з них потребує заміни.

1.   Всі гелеві кошти з приходом осені найкраще замінити на кремові і непрозорі за текстурою. Звичайні мила і гелі сушать шкіру, а кремові містять більше масел і менш агресивні по відношенню до шкіри. Перевірте свої кошти для вмивання, а також скраби і лосьйони. Вони повинні більше схожим на креми, ніж на гелі.

2.   Скраби, які ефективно допомагали отшелушивать шкіру влітку, восени можуть тільки нашкодити шкірі. Літні завдання відлущування кардинально відрізняються від осінніх. Якщо влітку шкіра сохла від сонця і морської води (або хлорованої), то в новому сезоні шкіра страждає від холоду і зміни температур. Приберіть з ванної абразивний ексфоліант і замініть на зволожуючий скраб на масляній основі.

3.   Поступово переходите на більш жирні зволожуючі креми. Спочатку це буде новий нічний крем, а з приходом мінусових температур додавати і жирний денний крем. Такі засоби забезпечують шкірі більш потужний бар'єр, який скорочує втрати вологи зовнішнім шаром шкіри.

4.   Захищайте губи. Літній блиск недостатній для вирішення нових проблем. Перейдіть на бальзам для губ на масляній основі.

5.   Не забувайте про захист шкіри рук. Вже зараз купите і починайте частіше наносити зволожуючий крем для рук. Це допоможе забезпечити м'яку і еластичну шкіру рук на всю зиму.

6.   Змініть бадьорить і охолоджуючий аромат на зігріваючий. Краще за все, взагалі до зими відмовитися від зволожуючих і миючих засобів з ароматами. Але це не завжди можливо: на ринку не так багато коштів абсолютно без запаху. А шкода, адже чим менше ароматів - тим менше суша ефект кошти. Є вихід - шукайте нові «зимові» запахи: цитрусові та фруктові приберіть до літа, а зараз купіть собі кошти з теплими ароматами, наприклад, такими як ваніль, какао, горіх.

 Зволоження шкіри: восени це особливо важливо!


Новий сезон - новий тип шкіри

Не дивуйтеся: шкіра дійсно в різний час року може змінювати свій тип. Влітку виділяє більше масел і сала, а восени стає сухішою. Ось і виходить, що влітку вам подобалося, як працює засіб для нормальної шкіри, а восени, можливо, такого продукту може бути недостатньо, і слід шукати засіб для сухої шкіри.

Як дізнатися, чи змінюється ваш тип шкіри від сезону до сезону? Просто уважніше поставтеся до себе і вивчіть свою шкіру зараз. Якщо літній засіб перестало задовольняти - це прямий сигнал замислитися про можливу перерві.

Складіть свій графік

З приходом осені до щоденного догляду додаються додаткові процедури, такі як маска для обличчя або ванна, а якісь стають рідше (пілінг). Щоб не заплутатися і не нервувати, згадуючи, коли ви востаннє робили якусь процедуру - складіть простий графік (в розумі чи на папері). Наприклад, маску заплануйте на суботу, а зігріваючу ванну - на неділю, відлущування - на вівторок. Тоді перехід до нового сезону пройде дуже легко.

Додайте зволоження кутикули

У вашому догляді має з'явитися ще один продукт для зволоження: масло для кутикули. Воно допоможе зберегти нігті здоровими і міцними. І не забудьте масажувати масло не тільки в кутикули на руках, але й на ногах. Робити це слід кілька разів на тиждень, тоді вийде відмінний захист на час осінньо-зимового сезону.
Автор: Юлія Шестакова