Догляд за собою в холодну пору
 Мало хто з нас любить холоду, але, незалежно від наших симпатій чи антипатій, вони приходять. І нам залишається тільки подумати, як перенести їх найбільш безболісно для здоров'я та краси.

Якщо говорити про здоров'я, то потрібно зміцнювати імунітет, правильно харчуватися і більше гуляти. Спати взимку слід не менше 8:00. А день починати з гарячого сніданку.

Взимку, як правило, не дуже хочеться пити. Але рідина необхідна організму, тому лікарі радять пити чисту воду. А також соки, молоко, кефір, на ніч - трав'яний чай з медом.

Але поговоримо про красу. У холодну пору року погіршується харчування шкіри, і вона стає сухою, блідою. Нерідко лущиться і навіть тріскається. Щоб цього уникнути фахівці радять користуватися спеціальними засобами, косметичним молочком, маслом, жирними і захисними кремами.

Креми слід наносити на обличчя не пізніше, ніж за 40-60 хвилин до виходу на вулицю.

У приміщеннях з сухим повітрям потрібно зволожувати обличчя гірдокремамі і рідкими емульсіями.

Незважаючи на те, що взимку хочеться гарячого, вмиватися, навіть теплою водою, слід якомога рідше. Взимку косметологи радять замінити мило кефіром або нежирної сметаною. 2 ст. ложки змішати з дрібкою куховарської або морської солі.

А перед роботою вмиватися холодною водою.

 Догляд за собою в холодну пору


Також корисно, так зване, умивання маслом. Ватний тампон змочити в нерафінованій рослинній олії і протерти ним обличчя, а потім насухо промокнути шкіру паперовою серветкою або чистою ганчіркою.

Увечері корисно вмиватися настоєм з череди, ромашковим чаєм. Після такого умивання особа не витирають і наносять на шкіру хвилин на 10 крем, що підходить за типом шкіри. Залишки крему знімають серветкою.

Маска очищаюча

Шматок чорного черствого хліба залити невеликою кількістю окропу так, щоб рідина закрила хліб, дати розмокнути, остудити і вмитися тим, що вийшло. Дати кашці підсохнути на обличчі, а потім змити спочатку трохи теплою водою, потім прохолодною.

Маска, що відновлює

Провернути на м'ясорубці зелень петрушки, додати стільки кислого молока, щоб вийшла сметанообразная маса, нанести на обличчя на 15-20 хвилин.

Зняти ватяним тампоном, змоченим в теплій заварці зеленого чаю. Хвилин через 5 вмитися прохолодною водою.

Омолоджуюча маска в холодну пору року

2 ст. ложки м'якого сиру змішати з 2 чайними ложками оливкової олії, 1/2 чайної ложки меду і 2 ст. ложками соку грейпфрута, нанести на обличчя на 15 хвилин. Змити теплою водою, вмитися прохолодною.

Маска поживна

Подрібнити половину банана, перетворивши його в пюре, додати 1 чайну ложку меду і стільки жирних вершків, щоб вийшов крем. Нанести густо на обличчя на 20 хвилин.

Зняти ватяним тампоном, змоченим в молоці або теплій воді, вмитися мінеральною водою без газу або відваром петрушки.

Деякі з нас примудряються і в легкий мороз ходити без рукавичок, а це не дуже добре відбивається на стані шкіри рук. Тому доведеться приділити їм підвищену увагу.

 Догляд за собою в холодну пору


Винничук розм'якшуючі

В 1 літрі гарячої води розчинити 3 ст. ложки картопляного крохмалю і опустити руки в цей склад на 15 хвилин.

Обережно промокнути м'яким рушником.

Якщо на руках з'явилися тріщини

Натерти на тертці очищену картоплину, залити масу теплою водою на 1 см і опустити туди руки на 10 хвилин.

Процедуру проводити вранці і ввечері до зникнення тріщин.

Для додання м'якості й еластичності

Натерти на тертці 1-2 червоних стиглих яблука, видаливши попередньо середину. Додати до яблучного пюре 1 ст. ложку рідкого меду, яєчний жовток і стільки оливкової олії, щоб вийшла консистенція негустий сметани.

Нанести на руки на 15-20 хвилин.

Процедуру зручно проводити ввечері під час перегляду телевізора.

Щоб узимку сухі волосся не сіклися , Увечері рекомендується пройтися по них рукою? змоченою в реп'яховому маслі, а потім розчесати волосся щіткою.
Автор: Наталя Алексєєва


 Як носити бронзер цієї осені
 Мерехтливі бронзові штрихи на обличчі в осінньому сезоні виглядають не природно. Що робити, якщо бронзуючі продукти полюбилися вам за літо, і ви вважаєте, що вони вам йдуть? Наша відповідь: бронзер актуальний і в холодному сезоні, тільки потрібно дотримуватися певних правил його застосування.

1. Осінній бронзер - без блискання і блиску

Для жарких і сонячних днів блискучий бронзірующей продукт виглядав ефектно та сексуально. Але для осені такий засіб не підходить. Слід переходити на матовий бронзер. Не бійтеся словосполучення «матовий бронзер», воно не означає, що шкіра буде позбавлена ​​світіння, саме через це упередження багато недолюблюють матові продукти для макіяжу.

 Як носити бронзер цієї осені


Насправді, матовий бронзер має тонкий відлив, у формулі присутні дрібно-подрібнені перламутрові або золотаві частинки. Чого слід уникати - так це великих, вловимих оком золотистих вкраплень. До речі, кремовий бронзер теж може ставитися до матовим продуктам, якщо має приглушене матирующее покриття.

 Як носити бронзер цієї осені


2. Осінній бронзер - прохолодний

Незважаючи на те, що відтінки осіннього листя надихають на помаранчеві та жовті кольори, осінній бронзер не повинен мати відкритий оранжевий або золотий колір. Краще вибрати злегка попелястий тон бронзірующей продукту. Інакше на обличчі буде ефект неприродних «цегляних» латочок.

Слід зрозуміти, що взимку і восени наше обличчя стає менш теплим по відтінку, тому що ми рідше з'являємося під сонцем. Тому і дуже теплий бронзер не підійде для холодної пори року, буде виглядати неприродно. Сонця менше в природі - менше і у відтінках засобів макіяжу.

Восени основну частину дня ми проводимо в приміщенні з штучним освітленням. Це означає, що добре пігментований бронзатор буде виглядати навіть яскравіше, ніж на палітрі. Тому перевагу віддаємо приглушеним квітам бронзера, особливо вдень. А для вечірнього макіяжу можна використовувати і річний мерехтливий продукт.

 Як носити бронзер цієї осені


3. Осінній бронзер - в комбінації з хайлайтер

Восени весь макіяж перемикається на більш драматичні відтінки: багаті ягідні кольору помади, дорогоцінні відтінки тіней для повік. Що потрібно, щоб шкіра виглядала свіжою і сяючою, коли використовуються такі насичені кольори і матовий бронзер? Продукт must-have, який покаже матову бронзу в кращому вигляді, - це хайлайтер (маркер, люмінайзер). Зробіть маленькі відблиски на внутрішніх куточках очей, на центрі століття і на вищих точках скул - це все, що потрібно для гармонійного макіяжу.

 Як носити бронзер цієї осені


4. Осінній бронзер - для скульптування особи

Якщо влітку бронзірующая пудра допомагає надати засмаглому особі рівний відтінок шкіри, то восени бронзер буде працювати як засіб для коригування форми обличчя.

Спочатку нанесіть тональний крем або тонує зволожуючий засіб, щоб домогтися рівного відтінку шкіри. Після візьміть бронзер і круглу куполоподібну кисть (типу кисті кабукі або великої кисті для рум'ян). Нанесіть бронзер уздовж лінії росту волосся (на лобі і скронях), навколо щік, уздовж підборіддя і під підборіддя. Можна візуально звузити ніс або «вкоротити» його, завдаючи бронзер на крила і кінчик носа.

Ідеальний колір бронзера для того, щоб використовувати його в якості скульптурірующій продукту - на 2 тони темніше натурального кольору шкіри. Інший порада: якщо ви новачок в контурінге (так називають мистецтво коригування форми обличчя за допомогою тону), то використовуйте кремові або рідкі формули бронзера. Кремовий продукт легше піддається виправленню. У цьому сенсі, хорошою альтернативою може стати тональний крем темного відтінку.

 Як носити бронзер цієї осені


5. Осінній бронзер - в гармонії з рештою макіяжем

Навіть холоднуватий і приглушений відтінок бронзера - це все-таки теплий за кольором продукт. Спробуйте і інші кольори в макіяжі вибирати в такому ж ключі. Наприклад, перламутрова або «морозна» помада буде дивно виглядати з теплими щоками. Тіні для повік повинні бути в цілому темніше бронзера. Брови слід заповнити олівцем або тінями, щоб крізь волоски не просвічувала світліша шкіра, ніж на щоках.

Бронзер - всесезонний продукт макіяжу, - стверджують візажисти. Модні покази це підтверджують: подивіться, бронзуючі продукти широко застосовуються візажистами не тільки для літніх показів. Спробуйте і ви не розлучатися з бронзовою пудрою весь рік.
Автор: Василина Кузіна