Соціальна мережа Diets.ru: 25000 користувачів
 Соціальна мережа Diets.ru, що почала роботу 1 грудня 2010, переступила поріг в 25000 користувачів. Спільний проект видавничого дому «Ройбер» та групи «МедіаФорт» успішно працює вже 3 місяці, ми постійно розробляємо і вводимо нові сервіси та можливості для забезпечення цікавого та ефективного перебування (і похідні) на сайті.

Diets.ru   - Це закритий, нехай і вже дуже великий, клуб однодумців. Ми хочемо, щоб ті, хто приходить на сайт, принаймні, зараз, на початковому етапі його розвитку, дуже чітко розуміли, навіщо і з якими цілями вони реєструються. З цієї точки зору система запрошень (інвайт) - ще одна можливість працювати саме на цільову, зацікавлену в сайті аудиторію, а не на «проходять повз».

Відгуки користувачів про сайт

Вікторія (нік - Торі Васильченко):

До реєстрації на сайті diets.ru я зі страхом думала про майбутній схудненні. Я вважала, що процес схуднення і голод, стрес, дратівливість - речі нероздільні. Завдяки сайту diets.ru я знаю, що це не так! Тут я не відчуваю себе людиною, яка в чомусь собі відмовляє. Тут я радію кожному дню, знаходжу подруг, отримую підтримку і підтримую.

Соціальна мережа для тих, що худнуть дає важливе відчуття, що я не одна, мій шлях до легкості і здоров'ю цікавий тисячам людей, і я просто не можу підвести їх. З моменту реєстрації на diets.ru в грудні 2010 року я позбулася вже 12 кілограмів. Я привела свою вагу в норму, але найголовніше - я повернула собі відчуття легкості без негативних емоцій! Тепер я знаю, що краса не вимагає жертв.

Світлана (нік - LanaSvetlana):
На Діетс.ру я потрапила не зовсім випадково, завдяки одній зі своїх статей, написаної для іншого сайту. Розповівши в ній, як успішно схудла моя подруга, я отримала запрошення на цей сайт. Зайва вага, приблизно 15 кг, був у мене в наявності, з ним я мріяла розлучитися, але довго нічого не робила для цього. Все залишалося на рівні бажань, а поштовху до зусиль, щоб скинути зайві кілограми, не було.

Прийшовши на Діетс.ру і заповнивши профіль своєї сторіночки, я написала свою вагу і той, який хотіла мати. Це для мене стало поштовхом до дії. Подивилась на сайті, він мені дуже сподобався, легко знайшла сторіночку з переліком дієт, вибрала те, що сподобалося мені, почитала статті, які мене зацікавили, знайшла багато нового і корисного для себе. А найголовніше, що мені дуже сподобалося - це ведення свого щоденника на сайті. Там я розповідала про свої успіхи, задавала питання, коли мені щось було не зрозуміло. Мені дуже допомогли поради та підтримка форумчанок, які підтримували мене, підбадьорювали й спонукали йти до мети.

Відносно результатів - я більш, ніж ними задоволена. По-перше, я не думала, що в 37 років можна повернути молоде тіло, без целюліту! По-друге, фізично я стала міцною. У третє, я стала правильно харчуватися, не голодувати, худнути при цьому і бути задоволеною собою.

Ольга (нік - Pupa):
Чекала створення цього сайту з того моменту, як дізналася, що він буде! З перших днів відразу ж взялася за себе, тому що нові сервіси, групи, клуби, які сама і створила, дуже спонукають до дії, кличуть спробувати нове. І якось легко все починалося в плані схуднення, без ломок і надриву. Мене дуже дисциплінувала можливість щодня відображати публічно моя вага, писати в щоденник свої меню і заняття, обговорювати його, отримувати коментарі та поради. Підтримка подруг по мережі для мене зіграла, напевно, найголовнішу роль у моєму схудненні. Поки я ще на півдорозі, а й, коли досягну своєї мети, обов'язково залишуся з улюбленим мені сайтомі колективом для підтримки форми!

Особливість Diets.ru - в поєднанні трьох, важливих для тематичної соціальної мережі, складових:

- Інформаційної   - На сайті представлені унікальні авторські матеріали, присвячені дієтам, здоровому харчуванню, фітнесу, психології схуднення, здоров'ю. Великою популярністю користується каталог дієт, проводяться безкоштовні он-лайн консультації профільними фахівцями.

- Сервісної   - Сайт обладнаний численними опціями, що дозволяють стежити за змінами своєї ваги і розраховувати оптимальний, враховувати, контролювати і аналізувати своє харчування, стежити за витратою калорій і отримувати оптимальний результат.

- Соціальної   - На сайті представлені і активно використовуються всі можливості соціальної мережі: можливість дружби і спілкування, персональні та колективні блоги, розміщення фото та відеоматеріалів і, навіть, можливість спільного схуднення в спеціальних клубах.

Ми прагнемо у своїй роботі до топу 3 провідних сайтів, присвячених схудненню в принципі, і до значимого місцю серед тематичних жіночих соціальних мереж. Приємно, тут нам в основному складають конкуренцію з інші проекти від наших же творців, про які нижче.

Про видавничу центрі «Ройбер»
Видавничий центр «Ройбер» спеціалізується на створенні, підтримці та розвитку популярних періодичних та довідково-інформаційних видань. Аудиторія всіх проектів компанії складає кілька мільйонів унікальних відвідувачів в місяць.

Про групу «МедіаФорт»
Група «МедіаФорт» на сьогоднішній день управляє рядом спеціалізованих проектів - тематичних порталів і соціальних мереж - з сумарною відвідуваністю більше 300 000 хостів на добу (з них більше 250 тисяч - на жіночих сайтах). Щомісяця відвідувачі проектів «МедіаФорт» переглядають більше 40000000 сторінок.


Автор: Diets.ru


 Різ Уізерспун представляє тріо нових ароматів від Avon
 Різ в цьому місяці збирає хороший урожай публікацій і новинних рядків. Може, це і збіг, але відразу трьома подіями привертає до себе загальну увагу знаменита блондинка. Звичайно, подія номер один в житті актриси - заміжжя. Вчора вона несподівано для всіх зіграла весілля. Крім того, Різ знялася для обкладинки Vogue, а також стала обличчям відразу трьох нових ароматів від Avon.

Обкладинка і матеріал про Різ - в травневому номері американського Vogue.

 Різ Уізерспун представляє тріо нових ароматів від Avon

А тепер про аромати. Різ Уізерспун вже кілька сезонів є не тільки обличчям косметики Avon, але й благодійних програм бренду (наприклад, щодо захисту від раку грудей). Цього року Avon святкує 125-річчя. Буде ще чимало прем'єр до цієї події. А перше пов'язано з Різ. Avon запускає тріо нових запахів - це ціла колекція, названа Expressions collection. Аромати носять короткі і ємні назви Love, Laugh і Live і відображають три нові вимірювання жіночності від Різ.

 Різ Уізерспун представляє тріо нових ароматів від Avon


Іноді вона відчуває себе грайливою і завзятою. Бувають дні, коли вона оптимістична і сучасна, а бувають і особливо чуттєві і сексуальні моменти. Avon знає, що всі жінки такі - вони змінюються з кожним днем. І тому сучасної дамі потрібна палітра ароматів.

Різ Уізерспун була обрана для того, щоб представити нову ідею від Avon - трьох жіночних запаху Love, Laugh і Live. У них будь-яка жінка може виразити себе.

Love - квітковий запах, що відображає свіжий подих нової любові. В ароматі переплетені ноти чорного перцю, півонії, бурштину та деревини. Прем'єра - в квітні 2011 року.

Laugh - цитрусова композиція, «для жінки, яка голосно сміється». Аромат заснований на нотах білого чаю, мандарина, фрезії і троянди. Запуск новинки - в травні 2011 року.

Live - фруктова новинка для жінок, які вміють насолоджуватися кожним днем ​​життя. В основі запаху - бергамот, конвалія, гарденія. Офіційний запуск - у серпні 2011.

 Різ Уізерспун представляє тріо нових ароматів від Avon


Всі запахи з'являться у вигляді туалетної води (50мл).

Автор: myCharm.ru: Юлія Гнедина


 Зустрічаємося в 10 ранку на Сицилії
 Kenzo створює черговий аромат для своєї оригінальної тревел-колекції. Шанувальникам бренду вже відомі аромати з цієї серії: «5:40 pm in Madagascar» і «7:15 am in Bali». Новий аромат називається «10:10 am in Sicilia».

Як видно з назви, аромат натхненний Італією та сіцілійськими садами. Kenzo запрошує в атмосферу теплого приморського ранку («10:10 am in Sicilia» - це 10:10 ранку). Парфумер Софі Лаббе пограла з оп'яняючими нотами грейпфрута, мандарина, бергамота, півонії, фрезії, фігового дерева, кедра і ветівера.

Форма флакона повторює обриси попередніх запахів серії - його обриси нагадують про кораблі, що пливе в пошуках пригод.

 Зустрічаємося в 10 ранку на Сицилії


А це аромат, присвячений ранкового Балі - «7:15 am in Bali» (7:15 ранку на Балі):

 Зустрічаємося в 10 ранку на Сицилії


Автор: myCharm.ru: Юлія Гнедина