Новий жіночий парфюм від Jean Paul Gaultier
 Знайомтеся: Classique X - новий аромат від Jean Paul Gaultier. Це - нова версія відомого жіночого запаху Classique, який був у Jean Paul Gaultier в 1993 році. Новий аромат супроводжує образи зимової колекції готового одягу цього року від марки.

Аромат називають несподіваним, сексуальним і яскравим. Упаковка теж досить сексуальна і зухвала. Втім, як і все, що робить епатажний модельєр. В основі композиції яскраві квіткові ноти півонії й ірису, а також солодка принадна ваніль.

Аромат Classique X від Jean Paul Gaultier вийшов у флаконах 50 і 100 мл, за ціною 65 і 89 доларів відповідно, у вигляді туалетної води.

Автор: myCharm: Юлія Гнедина


 Пастельні тони - новий тренд весняного манікюру
 Тепер можна впевнено сказати, що пастельна тема в манікюрі в наступному році буде твердо стояти на ногах. Бо вже здалося, що тільки Chanel порадував нас своїми, що стали вже знаменитими відтінками: м'яти і вершковою помадки. Але ось і ще два бренди пропонують гарні пастельні матові відтінки. Подивіться і порівняйте: той це лак, який ви шукаєте?

Orly слідом за весняними колекціями Metallic Matte (Матовий метал) і Bloom Collection (Квіткова колекція) пропонує, нарешті, дуже милу, ніжну і весняну Sweet Collection (Солодку колекцію). У ній - тільки пастельні тони, всього шість прекрасних відтінків:

- Pixy Stix - рожевий
- Lollipop- пастельний пурпурний
- Lemonade - пастельний жовтий
- Gumdrop - пастельний бірюзовий
- Cotton Candy - дитячий рожевий
- Snowcone - ніжно-блакитний

Колекція з'явиться у продажу в лютому 2010.

 Пастельні тони - новий тренд весняного манікюру


А ось і ще дві пастельні новинки. Revlon в березні 2010 порадує шикарними ніжними кольорами: Revlon Minted (м'ята) і Revlon Lilac Pastille (ніжно-ліловий). Прекрасні матові відтінки і стійка формула, а образ - поетичний і елегантний.

 Пастельні тони - новий тренд весняного манікюру


Автор: myCharm: Юлія Гнедина


 Ви вже вибрали образ для Нового року?
 Залишилося лише кілька годин до прекрасних перетворень, а в голові все ще жодної ідеї? Щоб полегшити ваші пошуки, ми знайшли для вас топ-10 новорічних образів, які. Може, щось вам допоможе створити свій неповторний новорічний look і бути цієї ночі просто блискучої.

У Новорічну ніч відбуваються чудеса, ми це знаємо з дитинства. Значить, саме зараз можна зробити з себе щось казкове і чарівне, чи не так? І тоді і з вами станеться диво: бажання здійсниться, принц буде поруч, а туфелька не згубиться !!!

Топ-10 чудесних новорічних образів. Вибирайте, ким ви будете на цьому самому чарівному балу в році: принцесою, фрейліною, королевою, загадковою незнайомкою або ...

1. Казкова фея.

 Ви вже вибрали образ для Нового року?


2. Загадкова незнайомка.

 Ви вже вибрали образ для Нового року?


3. Дівчина-вамп

 Ви вже вибрали образ для Нового року?


4. Елегантна скромниця

 Ви вже вибрали образ для Нового року?


5. Сирена.

 Ви вже вибрали образ для Нового року?


6. притягує погляд

 Ви вже вибрали образ для Нового року?


7. Чарівна і безтурботна

 Ви вже вибрали образ для Нового року?


8. Снігова королева

 Ви вже вибрали образ для Нового року?


9. Гламурна діва

 Ви вже вибрали образ для Нового року?


10. Мерехтливий захід

 Ви вже вибрали образ для Нового року?


Автор: myCharm: Юлія Гнедина


 Жінкам потрібно більше продуктів по догляду за шкірою, ніж чоловікам
 Так, це несправедливо! Крім того, що чоловікам платять більше, ніж жінкам, які виконують одну й ту ж роботу, а тепер ще ця новина. Згідно з дослідженнями німецьких вчених, жіноча шкіра старіє швидше, ніж чоловіча. Нє-спра-вед-ли-во!

У цих дослідженнях учені вимірювали стан колагену і еластину в шкірі. Колаген необхідний для підтримки в шкірі сили, пружності та еластичності. З віком наша шкіра виробляє менше колагену, саме тому шкіра обвисає, з'являються зморшки. Так от, німецькі дослідники виявили, що жіноча шкіра втрачає колаген швидше, ніж чоловіча.

Ось чому жінкам просто необхідно більш інтенсивно піклуватися про свою шкіру. І ось чому нам потрібні всі ці баночки і тюбики, чуєте, дорогі чоловіки. І вистачить з цього приводу нескінченно і дуже недотепно жартувати!

Так, і залишається тільки дивуватися, як часом жінки виглядають чудово в порівнянні зі своїми однолітками-чоловіками! Видно, не дарма всі наші старання!

Автор: myCharm: Юлія Гнедина


 Макіяж може зробити жінку щасливішою
 Більшість жінок витрачають дуже багато коштів і часу на макіяж. Чоловіки думають, що ми це робимо для них, а жінки стверджують, що роблять це для себе. Сьогодні є дослідження, які підтверджують правильність все-таки жіночого підходу. Виявлено благотворний вплив макіяжу і на жіноче здоров'я, і ​​на жіноче психічний стан, і навіть на продовження розумової активності!

Спочатку психологи з Великобританії довели, що макіяж безпосередньо впливає на підвищення нашої привабливості у чоловіків. Виявляється, підсвідомо чоловіки вибирають для продовження роду жінок більш родючих і мають більш високий рівень естрогенів. Такими ознаками в природі мають жінки більш яскраві. І реагуючи на жінок з контрастним макіяжем і хорошим кольором волосся, чоловіки тим самим проявляють свій інстинкт продовжувача роду. Загалом, користь макіяжу у залученні чоловіків доведена. Хоча і робимо ми макіяж, начебто, для себе.

Наступне дослідження про макіяж теж є значним аргументом на його користь. Мова про те, що макіяж робить жінку щасливішою, розумову діяльність тривалішою, а значить, старість - якісніше. Ось коротко наукові аргументи.

Незвичайний експеримент проводили в Японській Лабораторії функцій мозку в Йокогамі в лютому 2009 року. Літнім жінкам з невеликими когнітивними порушеннями (які передують настанню хвороби Альцгеймера) запропонували скористатися новинками декоративної косметики. Всі зміни в мозку і нервовій системі фіксували сучасні прилади (електроенцефалограф, наприклад). Звичайно, всі жінки відзначили, що з макіяжем вони відчувають себе набагато гарніше і щасливіше. Але це суб'єктивно, скажете ви. Тоді ось результати приладів. Сканування мозку показало, що у жінок після застосування макіяжу значно зменшилися нейронні порушення в мозку, мозок як би почав активізуватися. Показники, що відповідають за гарний настрій і стан щастя, показали зростання.

Виявляється, що макіяж має значний психотерапевтичний ефект, а також позитивну неврологічну користь. Вчені заговорили про те, що використання косметики в старості може значно поліпшити якість життя, зробити жінку більш щасливою.

Автор: myCharm: Юлія Гнедина