Конкурс «Новорічне ласощі» на сайті Поваренок.ру
 Дорогі друзі, запрошуємо вас взяти участь у конкурсі дитячих ласощів. Влаштуйте своїм дітям солодкий Новий рік!

У даному конкурсі ми пропонуємо вам разом з дитиною приготувати новорічні ласощі. Придумайте смачний десерт, який сподобався б дитині, оформіть по-новорічному і уявіть на конкурс «Новорічне ласощі».

Умови конкурсу
1. Конкурс проводиться серед рецептів дитячих десертів сайту Поваренок.ру. Категорія рецепта - на вибір користувача.
2. У конкурсі беруть участь тільки рецепти з покроковими фотографіями.
3. Рецепт повинен містити не менше 3 (трьох) покрокових фотографій.
4. Рецепт, представлений на конкурс, не повинен бути раніше опублікований на сайті Поваренок.ру, і, згідно з нашими правилами, де-небудь ще. Адміністрація залишає за собою право знімати з конкурсу подібні рецепти.
5. Рецепт, представлений на конкурс, не повинен бути опублікований на сторонніх сайтах до закінчення конкурсу. Адміністрація залишає за собою право знімати з конкурсу подібні рецепти.
6. Рецепти, права на які не належать їх розмістив користувачеві, в конкурсі не беруть. Адміністрація залишає за собою право видаляти подібні рецепти з сайту.
7. Обов'язкові умови: хоча б на одній з покрокових фотографій повинен бути присутнім дитина (або бере участь в процесі приготування, або пробує результат), рецепт повинен бути оформлений для дітей і по-новорічному.
8. Рецепт повинен бути поміщений в категорію, яка відповідає інгредієнтам страви.
9. Кількість рецептів від одного учасника - не обмежена. Однак у числі перемогли рецептів може бути лише один матеріал від одного користувача.
10. У рецепті необхідно вказати потрібні призначення Для дітей: На десерт, На конкурс "Новорічний ласощі". У конкурсі братимуть участь лише ті роботи, в яких відзначені перераховані призначення.
11. Рецепти-переможці вибирає незалежне журі, яке складається з адміністрації Поваренок.ру (Jane, IvLim, Світлана) і представників компанії Scarlett, спираючись на власні суб'єктивні судження про якість рецептів.
12. У конкурсі не можуть брати участь представники адміністрації Поваренок.ру, а також їхні родичі. Це обмеження не поширюється на модераторів проекту.

Зверніть увагу:   у цього конкурсу є обмеження по регіону доставки призів! Безкоштовна доставка призів здійснюється тільки в межах Росії. Якщо ви живете поза межами Росії - участь у конкурсі можливо, приз буде доставлений вашим родичам або друзям на території нашої країни.

Рецепти на конкурс приймаються з 29 листопада по 29 листопада 2010 року (включно)
Підсумки конкурсу будуть підведені: 10 січня 2011 .


Для переможців компанія Scarlett надала такі призи:

1 місце - Хлебопечь Scarlett


 Конкурс «Новорічне ласощі» на сайті Поваренок.ру


• Потужність: 600 Вт
• 12 програм автоприготування
• Функція "Прискорений"
• Функція "Варення"
• Приготування тіста
• 2 розміру буханки 500г, 750г
• 3 ступеня прожарювання кірки
• Підтримка температури до 60 хв
• Функція "Таймер"
• Функція пам'яті до 10 хвилин при збої електроживлення
• Знімна чаша з антипригарним покриттям
• Градуйований стаканчик і мірна ложка


2 місце - Кухонний процесор - блендер Scarlett


 Конкурс «Новорічне ласощі» на сайті Поваренок.ру


• Потужність: 500 Вт
• Міксер
• Міні - подрібнювач, 400 мл
• Занурювальний блендер з нержавіючої сталі
• Мірний стакан, 600 мл
• 5 швидкостей
• Кнопка TURBO
• Імпульсний режим роботи

3 місце - Термопот Scarlett


 Конкурс «Новорічне ласощі» на сайті Поваренок.ру


• Потужність: 750 Вт
• Ємність: 3.3 л
• Колба з високоякісної нержавіючої сталі
• Режим підтримки оптимальної температури
• Режим повторного кип'ятіння

Заохочувальні призи - Десять дорожніх прасок Scarlett


 Конкурс «Новорічне ласощі» на сайті Поваренок.ру


• Потужність: 800 Вт
• Три робочих режиму: сухе прасування, відпарювання і розбризкування води
• Терморегулятор
• Можливість регулювання ступеня відпарювання
• Стаканчик для наповнення водою
• Робоча поверхня з нержавіючої сталі.

Повні правила конкурсу - тут http://www.povarenok.ru/news/show/5158/

Автор: myCharm.ru: Юлія Гнедина


 Оріфлейм та Ані Лорак представляють: Стійка подовжує туш для вій Інфініті
 Чудовий зовнішній вигляд немислимий без ідеального макіяжу. Важлива кожна деталь: гладка шкіра, рівний тон, чіткий контур губ і, звичайно ж, акуратний макіяж очей. Бути на 100% впевненою в бездоганності вій навіть увечері допоможе нова Стійка подовжує туш Інфініті.

Ані Лорак: "Життя артиста - це публічність, а значить - велика відповідальність. Мій день укладається в щільний графік: нескінченні переїзди, зустрічі та репетиції. Вранці я їду на фотозйомки для глянцевого журналу, вдень даю інтерв'ю на музичному радіо, а ввечері виступаю в шоу-програмі . Тут не обійтися без стійкої косметики. Туш Інфініті   стала для мене справжнім порятунком. Вона тримається на віях з ранку до вечора і ніколи мене не підводить. Мої вії виглядають чудово цілий день, що б не трапилося! "

 Оріфлейм та Ані Лорак представляють: Стійка подовжує туш для вій Інфініті

Якщо ви ведете активний спосіб життя і ваше життя насичена подіями, якщо вам важливо бездоганно виглядати з ранку до вечора, якщо не вистачає часу регулярно підправляти макіяж, то Інфініті   - Ваша туш. Не доведеться хвилюватися і перевіряти, чи не смазалась і не обсипалася туш, нанесена вранці, стійка подовжує туш Інфініті , Не втратить своїх властивостей до самого вечора.

Туш для вій Інфініті   - Це ...
· Стійка формула: формула туші не містить розчинників і забезпечує тривалий захист від змазування, скочування і осипання туші протягом 12:00 в будь-якій ситуації.
· Подовження: особлива технологія і текстура, завдяки якій туш немов нарощує кожну вію, надає додаткову довжину і не обсипається протягом довгого часу.
· Глянцевий колір: до складу туші входять насичені пігменти, які забезпечують віям стійкий глянцевий колір.
· Пластикова щіточка: унікальна пластикова щіточка з розташованими в 3 ряди щетинками забезпечує рівномірне нанесення туші і візуально збільшує довжину вій на 45%.

 Оріфлейм та Ані Лорак представляють: Стійка подовжує туш для вій Інфініті

Стійка подовжує туш Інфініті
Дарує віям стійкий глянцевий колір і чудову довжину на цілий день. Завдяки спеціальній пластиковій щіточці вії виглядають на 45% довше і захищені від змазування і осипання туші до самого вечора. Щадна формула для чутливих очей. Схвалена офтальмологами. 8 мл.
Ціна: 280 руб.

Стійка подовжує туш Інфініті   у продажу з 11 жовтня 2010 року.

Автор: MyCharm.ru: Лаврушина Людмила


 Макіяж - це не просто красиво ...
 ... Це дуже красиво, - хочеться продовжити. Але ми не про це. Макіяж - це не просто можливість зробити себе красивою і збагатити свій образ. Ми знайшли нові причини, чому варто частіше користуватися декоративною косметикою.

1. Можливість проявити індивідуальність.   Користуючись макіяжем, у кожної жінки є можливість пробувати і експериментувати. А також відчути себе індивідуальною. Стільки відтінків помади, стільки тіней і лаків для нігтів! І ми - господині всього цього багатства!

2. Захист шкіри.   Макіяж дозволяє надати шкірі захист. Влітку - від сонця, взимку - від холодів і вітру. Користуйтеся цією красивою захистом!

3. Корекція обличчя.   Якщо у вас, на вашу думку, є які-небудь недоліки в особі, то правильно підібраний макіяж допоможе їх нівелювати. Підправити форму обличчя, овал, збільшити очі і навіть трохи зменшити носик.

4. Завжди різноманітність.   Використання макіяжу - це ніколи не набридає. Це легко і не втомлює. Навпаки, це маленька і така приємна можливість внести різноманітність у своє життя, не хандрити і не вішати носа. А шопінг за новою косметикою і зовсім може повернути до життя кого завгодно!

5. Використання макіяжу дозволяє регулярно очищати обличчя.   Ті, хто користуються декоративною косметикою, просто змушені здійснювати демакіяж щодня перед сном. Нікому не подобається лягати спати з косметикою на обличчі. Це дозволяє жінкам частіше звертати увагу на такі процедури як пілінг і масаж обличчя.

6. Доступний анти-age.   Якщо ви користуєтеся сучасними продуктами декоративної косметики, тобто можливість мати в косметичці доглядають і омолоджуючі засоби. Зараз навіть туш для вій і звичайний блиск для губ можуть мати у складі антивікову сироватку і корисні доглядають екстракти.

Автор: myCharm.ru: Юлія Гнедина