Новий засіб для очищення волосся перед застосуванням шампуню
 Тепер можна не хвилюватися, чи впорається ваш шампунь з ретельним очищенням волосся. І, нарешті, волосся можна мити шампунем тільки один раз, не піддаючи їх по другому і третьому разу маніпуляціям, які можуть пошкодити волосся і шкіру голови. І все це стало можливим завдяки новому спеціальні засоби для очищення волосся від MoltoBene, яке дбайливо це робить до застосування шампуню.

Формула цього цікавого кошти Charcoal Scalp Cleansing від MoltoBene складена на основі деревного вугілля з екстрактами лікувальних трав, ментолом і маслом камелії. Засіб дбайливо, але дуже ретельно очищає шкіру голови, нормалізує роботу сальних залоз, стимулює ріст волосся, перешкоджає їх випаданню, і має антисептичну дію.

Як це працює:
• деревне вугілля глибоко очищає пори шкіри голови, нормалізує роботу сальних залоз.
• екстракти бурих водоростей і зародків соєвих бобів живлять волосяні цибулини, стимулюють ріст волосся.
• ментол знімає м'язову напругу шкіри голови, покращує кровообіг і харчування цибулин.
• масло камелії захищає волосся і шкіру голови від дії фена і УФ-променів.
• екстракти лікувальних трав мають антисептичну дію, знімають свербіж і подразнення шкіри голови, сприяють регенерації клітин шкіри.

Як застосовувати:
Перед застосуванням шампуню рівномірно нанести засіб на шкіру голови з проділах, злегка натискаючи на спеціальний носик флакона. М'яко помасажувати протягом 2-3 хвилин. Змити і нанести шампунь.

Charcoal Scalp Cleansing від MoltoBene ексклюзивно представлено в мережі магазинів Іль Де Боте.

Автор: myCharm: Юлія Гнедина