Дієта для Вашого серця
 Здорове серце - це не тільки хороше самопочуття і краса. Часто - це питання життя. І прийшов час подбати про своє серце. І це важливо для жінок в особливості, оскільки є дані, що серцево-судинні захворювання забирають щороку стільки ж життів жінок, скільки будь-які форми раку, включаючи рак молочної залози.

А почнемо з харчування. Виявляється, є прості поради, які допоможуть вашому серцю відчувати себе сильним довгий час.

1. Їжте цільнозернові продукти.   Цілісні зерна допомагають регулювати кров'яний тиск і є відмінним джерелом клітковини. І це зовсім не складно - внесні такі продукт в свій раціон. Купуючи хліб, не беріть білий батон, а купите хліб з цілісної пшениці. Купуйте також макарони з твердих сортів зерна.

2. Їжте менше солі.   Сіль збільшує ризик підвищеного кров'яного тиску, основного чинника розвитку серцево-судинних захворювань. Купуйте їжу з низьким вмістом натрію. Чи не соліть свіжі овочі, в більшості з них вже досить натрію.

3. Їжте знежирений білок.   Вашому серцю і м'язам необхідний білок. Але більшість страв, багатих білком, містять ще жири. А вони точно шкідливі для серця. Переважно біле м'ясо птиці без шкірки замість смаженої курки. М'ясо поруч з кістками також більш жирне. Чіпси замініть на волоські горіхи або соєві боби. Незбиране молоко замініть на знежирене, а яйця на яєчний білок.

4. Їжте фрукти і овочі . Часто ми знаємо про користь овочів і фруктів, але рідко їх їмо. Доведеться переучуватися. Обов'язково тримайте на видному місці вазу з фруктами, тоді будете частіше їх їсти. А в ідеалі - п'ять порцій фруктів і овочів на день. Адже вони просто наповнені речовинами, які допомагають запобігти серцево-судинні захворювання.

5. Обмежте споживання транс-жирів і насичених жирів.   Це найголовніші вороги і джерела хвороб серця. Читайте уважно етикетки продуктів, які купуєте. Замінивши м'ясо на рибу хоча б інколи, частини проблем вдасться уникнути.

6. Слідкуйте за обсягами їжі.   Те, що подають в ресторанах швидкого харчування, виглядає дуже апетитно, але це і шкідливо, і багато. Вам потрібно вдвічі менше! Орієнтуйтеся на те, щоб тарілка ніколи не була забита продуктами. Грубо кажучи, ви повинні бачити колір тарілки між їжею - тоді це достатня кількість.

7. Плануйте харчування.   Спробуйте написати собі меню на день (а краще на тиждень) вперед і строго дотримуватися цього. Походи в магазин - тільки зі списком потрібних продуктів. Часто все, що ми використовуємо для перекусів, - шкідливо для серця.

Автор: myCharm.ru: Юлія Гнедина


 ������� ��� ������� ������� ����� � Braun!
 ����� ���������� ������� Braun Multiquick MR 740cc �������� ��� ����� � ������ ����������� ��� �� ��� ��'� ��� ��������� ������!

�� ����� ����� ������ �������, ������ � ������ ��� ������ ���������, ���������� ����� � ������ ���! �������� ���� ��������� ������ � ��������� ������, ��� ��������� ���� ����� � ������� � ������ ���. � �� �� �����: ���� �������� � ��� ��� �������� �������������!


����� ���������� ������� Braun Multiquick MR 740cc �������� ��� ����������� ����� ������ � ����-���� ��� � � ����-����� ����! ��� ����� �� ������� ������ ����� �������, ���� �� ������ �� ����������, � �������� ������� �������� � ��������. ��� ����, ���� ��������, �� ������ ��������������� ������ � ����� ����������������.

Braun Multiquick MR 740cc ��������� � ������ ��������� ������� �����. ���� �� ��������� ���� �� �����, ���� ��������� ����� ��� �����. ������� Braun �������� ��������� ����� ������, ��� ��� ������� ���� �� ������ ��������� ������ �������, ��� ���� ���������� �������� � ������ ���������� �������.

� ������ ������������ ��� ������ �������� ����������� �� ��������. ���������������� ����������� �������-�������� ��������� ������� ����� ��������� ������. ���� ����� � ����� �� ����� ��������� � ����������� ������ � ������, � �� �������� �������� - � �������, �������, �������� ������, ��������� � ����� �'����. ������ ������ ����������� ������� �� �������� ������ ����������� ������ - ����� ��������� � ��� ����-����, � ��� ���������� �����, � ��� �����, � ��� ��������� �������!

 ������� ��� ������� ������� ����� � Braun!


������� ���������� ������ ������������ �������� ������ � ����, �� �� ����� �������� �� ������� ��������������������� �������� Braun Multiquick 5, ������� ���� � ���� ��������� ����� �� ����� �����������, ������� � ������ ����, ��� ����� �����, ��������� � ����� ��������� ����� ����.

�������� �������� ������, �� ������������ �� - �� �� ����� �������� ������: ���������� ���� ����� ������ � ���� � ������� �������� �����. �������� ���������������� ������� Braun Multiquick MR 740�� ����� ��� �� ����� ����������� �������! � ���� ������������ ������ ���������� ������� �� ������ ��� ������ � ����������� ����� - � ���� ����� ��� ��������!

Braun Multiquick MR 740�� �� ��� �������� ������� ��� �������� ��������, �� ��������� ��������� ������� � ������. ���������� � ������� � �����������, �� �������� ������ � ����� �������� ����� ����������� ������. ����� ���� ��'� ����� ��������� �� �������� ������ ����� ���� - � � ��� �� ���������� ��� � ����, �� �� ������� ���������� ���� �����!

�����: myCharm.ru: ��� �������


 Запрошуємо! Зйомка програми «Для молодят»!
 Дорогі молодята! Телеканал «Домашній» і програма «Скажи, що не так ?! »Вітають вас з майбутнім одруженням і пропонують взяти участь у зйомках спеціального формату програми« Для молодят ».

 Запрошуємо! Зйомка програми «Для молодят»!


Автор: myCharm.ru: Юлія Гнедина


 Конкурс на myJulia.ru: Наодинці з собою
 Щовечора одне і те ж: прийти додому і плюхнутися на диван, в надії, що «ось полежу трохи, і все пройде» - з'являться сили, бадьорість, перестануть нити втомлені від бігу на підборах ноги, з голови швиденько улетучатся думки про те, чим ви займалися цілий день в офісі ... Це не про вас? Ви носилися будинку за малюком, намагаючись встигнути і приготувати, і прибратися, і залишитися при цьому красивою і зібраною. Чи не втомилися? Або від слова «Чому? »У вас починається легка паніка? Зрозуміло, що потрібен відпочинок - зовсім небагато. Півгодини-годину для того, щоб зняти стрес, заспокоїтися, розслабити м'язи.

Комусь допоможе розслаблююча музика, комусь просто повна тиша, а хтось не відмовиться від масажу, зробленого улюбленими руками. Після цього ви знову будете готові до нових звершень. А як ви розслабляєтеся, набираючись сил?

MyJulia.ru і бренд HoMedics, світовий лідер масажу, представляє новий конкурс: «Наодинці з собою». Розкажіть про свої методи та способи релаксації, зняття стресу. Це можуть бути вправи, масаж, психологічні практики, ароматерапія - все, що ви застосовуєте для того, щоб залишатися собою.

Переможець конкурсу отримає від бренду HoMedics масажну подушку SP-39H

 Конкурс на myJulia.ru: Наодинці з собою


Компактні розміри: зручно брати з собою на роботу і в дорогу
Тип масажу: Шиацу, Шиацу з підігрівом, релакс (вібраційний)
Масажні зони: спина, шия, плечі, поперек, ступні, ікри
Два рівня масажу: більш твердий і жорсткіший
Ергономічний пульт Д / У
Кріплення для фіксації на стільці або кріслі
Довгий шнур живленняПриз за друге місце: масажна подушка SP-10HS

 Конкурс на myJulia.ru: Наодинці з собоюКомпактні розміри: зручно брати з собою на роботу і в дорогу
Тип масажу: Шиацу, Шиацу з підігрівом
Масажні зони: спина, шия, плечі, поперек, ступні, ікри
Два рівня масажу: більш твердий і жорсткіший
Кріплення для фіксації на стільці або кріслі
Довгий шнур живлення


Користувач, який посів третє місце буде щасливим володарем гідромасажною СПА-ванночки для ніг SPA HL-200.

 Конкурс на myJulia.ru: Наодинці з собою


SPA-педикюр, не виходячи з дому
Тип масажу: бульбашковий, рефлекторний
У комплект входять 5 насадок: пемза для пом'якшення шкіри п'ят, кам'яна пемза, пемза для завершальної обробки, щітка і поліруюча пилка для нігтів
Зручний контейнер для зберігання насадок
Захист від бризок і ергономічна конструкція
Підтримка температури води
Безшумна робота
Масажуючі імітатори морських водоростей
Зручна ручка для перенесенняКонкурс проводиться з 28 грудня по 31 січня 2011 року. Докладні правила участі читайте на цій сторінці - http://www.myjulia.ru/post/321294/

Автор: myCharm.ru: Юлія Гнедина