Московський Міжнародний Відкритий Фестиваль Фитнеса MIOFF
 C 7 по 11 жовтня в Москві пройшов 11-й Московський Міжнародний Відкритий Фестиваль Фитнеса MIOFF - Fitness Russia 2013. В рамках Фестивалю пройшли Пре-Форум, Пре-Конвенція, Навчальна програма для інструкторів тренажерного залу, спеціалізована Виставка фітнес і велнес обладнання, Міжнародний Форум фахівців управління індустрії фітнесу і Міжнародна фітнес Конвенція.

У 2013 році Фестиваль MIOFF - Fitness Russia   став найбільшим і найбільш вражаючим за всю історію проекту: його площа збільшилася в два рази в порівнянні з минулим роком, учасниками стали понад 100 компаній, а загальна кількість відвідувачів перевищила 12000 чоловік. У загальній складності в рамках Фестивалю пройшло 140 майстер-класів, 66 лекцій, 30 воркшопів, семінарів та тренінгів на загальній території в 18 000 кв. м. У 2013 році Фестиваль MIOFF - Fitness Russia 2013   пройшов у співпраці з мережею фітнес-клубів World Class.
Традиційно роботу Фестивалю почали пре-заходу. У рамках Пре-Форуму   Фахівців управління Індустрії Фитнеса і велнеса відбувся дводенний методичний семінар «Організація управління продажами і сервісом у фітнес-клубі» з гуру фітнес-індустрії: Інною Ємельянової та Ольгою Малигін. 7 і 8 жовтня спеціально для інструкторів тренажерного залу і групових програм пройшла Навчальна програма   за напрямками: дієтологія, тренування для зниження ваги, функціональний тренінг, продажі персональних тренувань. Поглиблене навчання теорії і практиці фітнесу в програмі Пре-Конвенції   провели кращі презентора фітнес-індустрії зі світовими іменами по 5 топовим напрямками: TRX, Mind & Body, Dance, Functional, RealRyder.

Офіційний старт заходів був даний 9 жовтня на урочистій церемонії відкриття. З вітальним словом до гостей та учасників Фестивалю виступили: заступник міністра спорту Російської Федерації - Шелпаков Сергій Васильович ; керівник управління з регіональної співпраці Олімпійського комітету Росії - Малюга Михайло Юрійович ; Начальник управління презентаційної і виставковою діяльністю Москомспорта, радник Президента федерації гандболу Росії - Бяков Павло Євгенович ; міжнародний презентора і організатор конкурсу International Fitness Open - Володимир Снєжик ; Комерційний директор компанії-організатора Фестивалю RTE-Group - Александров Михайло Борисович . Почесні гості побажали гостям та учасникам Фестивалю продуктивної роботи і вдалого обміну досвідом, і, символічно перерізавши червону стрічку, відкрили роботу основних заходів.

 Московський Міжнародний Відкритий Фестиваль Фитнеса MIOFF


Міжнародна спеціалізована Виставка Фітнес та Велнес обладнання

На загальній площі 10000 кв .  м російські та зарубіжні виробники і постачальники продемонстрували новинки всіх сегментів фітнес-індустрії: професійне фітнес-обладнання, програмне забезпечення, послуги, продукти харчування - все необхідне для оснащення фітнес-клубів, залів групових програм, спа, фітнес-барів, а також широкий вибір фітнес-екіпіровки та аксесуарів для тренувань .  В експозиції було представлено спортивне обладнання та інвентар для всіх напрямів: класичний фітнес, функціональний тренінг, обладнання для аеробних занять, танцювальних програм, пілатесу, йоги і високоінтенсивних силових тренувань .  Всього більше 190 брендів від найбільших компаній, серед яких Cybex, Eleiko, Fitness Division, Foreman, Geo PGS Olimp, Life Fitness, Neotren, Star Track, Technogym, Wellform, Zumba, Бека, Мфітнес, РФітнес, СпортРус, Фітнес Система .  Учасники Виставки креативно підійшли як до оформлення стендів, так і до підготовки презентацій .  Цього року експозиція запам'ятається відвідувачам безліччю майстер-класів, кругових тренувань, захоплюючих змагань, різних ворк-шопів, які проходили прямо на стендах експонентів .  Виставка стала об'єктом пильної уваги не тільки бізнес фахівців галузі, а й професійних спортсменів - 11 жовтень гостем стенду компанії «АЛЕРО» став Бату Сергійович Хасіков - російський кікбоксер, багаторазовий чемпіон світу серед професіоналів .

В рамках ділової програми Фестивалю на вищому рівні відбувся круглий стіл «Як ефективно взаємодіяти фітнес-галузі та Міністерству спорту РФ» . У діалозі з заступником Міністра спорту РФ - С.В. Шелпаковим , Взяли участь представники найбільших фітнес-мереж, серед яких А. Половіткін   (Президент «УК Фітнес Холдинг»), В.А. Гордейчик   (керуючий велнес-клубом «Магіс-Спорт»), С. Донських   (президент Федерації спортивного плавання Хабаровського краю), Л. Тімергаліева (Офіційний представник IHRSA в Росії), К. Сукачов   (генеральний директор «Планета фітнес», Самара), І. Троски   (фітнес-директор World Gym), П. Лукашова   (директор з корпоративного управління мережі X-Fit). Піднята тема викликала великий інтерес і активне обговорення учасників. Результатом роботи стало рішення про формування робочої групи з представників усіх зацікавлених фітнес-мереж для підготовки створення державної Ради з фітнесу.

11-й Міжнародний Форум Фахівців Управління Індустрії Фитнеса

У чотирьох залах Форуму для власників, керівників, керуючих і менеджерів фітнес індустрії всіх рівнів пройшло 66 лекцій, семінарів, і бізнес-тренінгів. Навчання та обмін досвідом з питань управління, фінансового контролю, мотивації персоналу, маркетингу, ефективного впровадження нових фітнес-програм і обладнання провели 62 кращих фахівця фітнес-індустрії, серед яких Guy Cammilleri (США), Jane Montoya, (США), Harry Taylor ( Великобританія), а також професійні бізнес-тренери не мають прямого відношення до індустрії: Баришева Ася, Овчинников Євген, Азімов Сергій і Шумилин Олександр.

 Московський Міжнародний Відкритий Фестиваль Фитнеса MIOFF


Міжнародна Фітнес Конвенція

Цього року зірки фітнесу представляли свої авторські програми відразу в чотирьох залах Конвенції . Іноземні та російські презентора демонстрували нові можливості і руху фітнес-тренувань за напрямками - aerobics, dance, step, functional, combat, yoga, pilates   і mind & body . Свої ексклюзивні програми представили кращі презентора з CityFitness, FitnessOne, Gold's Fitness, Orange Fitness, Планета Фітнес, WorldClass, Физкульт, WorldGym, X-fit, TopEurofit, ITS, ProTrener, Zumba, Інститут Пілатес, вперше в рамках Конвенції виступив презентора від мережі фітнес -клубів Зебра.

MIOFF - Fitness Russia 2013 - наймасштабніше незалежне захід, що не має аналогів в Росії і країнах СНД. Всього в 2013 році на Фестивалі працювали 135 російських і зарубіжних журналістів з найавторитетніших ЗМІ. Фестиваль отримав високу оцінку фахівців за організацію, тематичне наповнення і формат проведення.

Організатори Фестивалю висловлюють вдячність офіційним партнерам заходу: мережі World Class, компанії Reebok, Powerade і Herbalife, провідним міністерствам і відомствам, представництвам профільних асоціацій і союзів, а також галузевій пресі за підтримку і сприяння в організації та проведенні MIOFF - Fitness Russia 2013.

Чекаємо Вас на MIOFF - Fitness Russia +2014!
www.mioff.ru

Сторінка проекту в Facebook: https://www.facebook.com/mioff.moscow

  Vkontakte: http://vk.com/club28016078

Автор: MyCharm.ru: Анна Шустрова


 Унікальні дизайни Steamcream до свята Halloween
 Багато століть тому почалася історія свята Хеллоуїн, який вперше святкували в північній Франції і Великобританії. Відзначати таке свято прийнято в ніч з 31 жовтня на 1 листопада.

Обов'язковим атрибутом такого свята вважається гарбуз. Творці СТІМКРІМ   не обійшли увагою такий цікавий свято.

 Унікальні дизайни Steamcream до свята Halloween


 Унікальні дизайни Steamcream до свята Halloween
  Унікальні дизайни Steamcream до свята Halloween


Автор: MyCharm.ru: Анна Шустрова


 Блейк Лайвлі - нове обличчя L'Oréal Paris
 Новина прозвучала в Instagram на сторінці бренду і була супроводжена фотографією Блейк в сукні з расклешенной міні-спідницею і відкритим декольте.

Оголошення було зроблено французькою мовою.

Annonce exclusive: Nous souhaitons la bienvenue à la somptueuse et talentueuse Blake Lively, nouvelle ambassadrice L'Oréal Paris! Définitivement elle le vaut bien

 Блейк Лайвлі - нове обличчя L'Oréal Paris


Провести напис дослівно можна так: «Новина Ексклюзив! Ми раді вітати чудову і талановиту Блейк Лайвлі, нашого нового посла! Адже вона цього варта! ».

Поки бренд не розповів, коли можна очікувати перших рекламну кампанію з актрисою, але ми з нетерпінням чекатимемо новинок, які довірять представляти Блейк.

Автор: MyCharm.ru: Юлія Гнедина