Вікторина "Kikkoman і Я" на кухарчуком
 Вікторина "Kikkoman і Я" на кухарчуком  Як заробляти в декретній? Безкоштовний курс для мам
 Як заробляти в декретній? Безкоштовний курс для мам
 Безкоштовне навчання: підприємництво в індустрії краси
 Безкоштовне навчання: підприємництво в індустрії краси  Новий аромат від Періс Хілтон: Paris Hilton With Love
 Новий аромат від Періс Хілтон: Paris Hilton With Love
 Нові аромати Carolina Herrera CH Grand Tour
 Нові аромати Carolina Herrera CH Grand Tour  Tom Ford Holiday 2014: Колекція новинок для макіяжу
 Tom Ford Holiday 2014: Колекція новинок для макіяжу
 Кім Кардашьян випустила новий аромат
 Кім Кардашьян випустила новий аромат  Christian Louboutin пропонує новий підхід до нейл-арту
 Christian Louboutin пропонує новий підхід до нейл-арту
 John Frieda створив образи для Rodarte Весна 2015
 John Frieda створив образи для Rodarte Весна 2015  Багатофункціональна помада 5-в-1 The ONE Colour Stylist
 Багатофункціональна помада 5-в-1 The ONE Colour Stylist

 Боротьба з целюлітом: поради експерта
 Отже, до пляжного сезону залишилося всього два місяці. Ви, звичайно ж, хочете, щоб відображення в дзеркалі радувало вас гладкою шкірою і підтягнутою формою. Але не поспішайте використовувати весь арсенал косметичних процедур, спочатку давайте розберемося в існуючій інформації про целюліт. Де міф, а де правда?

Коментарі від експерта
Бірюкова Ганна
Бренд-директор бренду Cosmetics & Luxury
  ЦЕПТЕР ІНТЕРНАЦІОНАЛЬ РОСІЯ


МІФ 1.   Целюліт - це наслідок гормональної перебудови організму. Боротися з ним марно.

Правда:   Насправді причин появи целюліту декілька: гормональні перебудови в організмі, нераціональне харчування, гіподинамія, шкідливі звички (куріння, зловживання алкоголем), стреси, антибіотики, харчові консерванти. Але якщо є проблема, є і її рішення. Я поділяю антицелюлітні методи на домашні та салонні. У серйозних випадках використовуються такі методики, як очищення кишечника, лікування гормонами, ліпосакція.

МІФ 2.   «Апельсинова кірка» може вказувати на проблеми зі здоров'ям. Перш ніж записатися на антицелюлітний масаж, необхідно проконсультуватися з дерматологом.

Правда:   «Апельсинова кірка» характеризує третю стадію целюліту, коли його неможливо не помітити. Жирові відкладення порушують кровообіг, ущемляють нервові закінчення, через що шкіра втрачає чутливість. Страждає навіть м'язова тканина, яка грубіє і втрачає здатність скорочуватися природним чином. Ця стадія целюліту вже проблема - дієти, лімфодренаж і антицелюлітні косметичні засоби її не вирішать. Щоб домогтися значущого ефекту і відновити нормальний обмін речовин в шкірі, необхідно зруйнувати відкладення.

Варто пам'ятати, що при процедурі антицелюлітного масажу організм піддається досить сильному впливу, тому в нього є протипоказання. До них відносяться порушення цілісності шкіри в зоні проведення масажу, варикозне розширення вен, порушення згортання крові, непереносимість компонентів, що використовуються при процедурі, вагітність.

МІФ 3.   Целюліт - проблема тільки повних жінок.

Правда:   Не завжди «апельсинова кірка» сусідить з повнотою, хоча у дам з надмірною вагою вона виражена сильніше і помітніше, ніж у худих.

МІФ 4.   Згідно законам природи, целюліт - це чисто жіноча проблема.

Правда:   Твердження не відповідає дійсності. Багатьом чоловікам не з чуток відомо, що таке «апельсинова кірка» на животі, спині, стегнах. Останні дослідження в цій області показали, що целюліт більшою мірою загрожує тим представникам сильної статі, у кого знижений рівень чоловічих гормонів. Їх дійсно меншість, але все ж вони є, і целюліт для них є серйозною проблемою.

МІФ 5.   Контрастні процедури (гаряча сауна - холодний басейн) - краща профілактика целюліту.

Правда:   Один з найефективніших способів підвищення імунітету, збільшення працездатності, поліпшення крово- і лімфотоку і позбавлення від целюліту - контрастні процедури або загартовування.

МІФ 6.   Целюліт виникає від надлишку рідини в організмі.

Правда:   Він обумовлений не просто затримкою рідини - однієї з найважливіших причин його формування. Це не тільки косметична, але й фізіологічна проблема. Це стан, при якому змінені жирові клітини «проблемних зон» знаходяться в «укладеному» стані, при цьому сполучні тканини мають форму «бджолиних сот», а не перехрещуються, як в інших ділянках тіла. Ці комірчасті тканини заповнюються жировими відкладеннями, затримують рух крові і лімфи, наповнюються токсинами, що призводить до розтягування шкіри вгору і назовні, тим самим ще більше порушуючи циркуляцію рідини.

МІФ 7.   У тих, хто регулярно займається спортом, целюліту не буває.

Правда:   Це твердження не відповідає дійсності. Навіть у тих, хто регулярно займається спортом, бувають проблеми з целюлітом. Фізичні навантаження дійсно сприяють виведенню токсинів, збільшенню м'язової маси і стимулюють кровообіг. Але самі по собі вони не є "панацеєю" від целюліту.

МІФ 8.   Вузькі джинси, легінси і тугі пояси збільшують ризик розвитку целюліту.

Правда:   Вірне твердження. Справа в тому, що лімфатичні судини можуть бути пошкоджені при неправильному впливі на них як зсередини, так і зовні. Носіння тісного одягу, яка обтягує тіло і врізається в шкіру, призводить до того, що рідина накопичується зверху чи знизу від місця обхвату. Якщо це триває тривалий час, набряки і деформації можуть прийняти постійний або навіть необоротний характер. Більше того, створюючи ілюзію «стиснення» проблемних зон, ці предмети одягу розслаблюють м'язи і з часом знижують їх тонус.

МІФ 9.   Алкоголь і куріння причетні до процесу освіти «апельсинової корочки».

Правда:   Куріння завдає такої шкоди кровоносних судинах, що ніякі фізичні вправи не допоможуть компенсувати збиток. До того ж нікотин руйнує вітамін С і перешкоджає засвоєнню цінних для боротьби з целюлітом поживних речовин - наприклад, цинку.
Алкоголь дуже калорійний і швидко відкладається в нашому організмі у вигляді жиру, практично не используясь як джерело енергії. А якщо ще запивати алкоголем висококалорійну їжу, то результат не змусить себе довго чекати - неефективна робота нирок і печінки веде до зниження виведення токсинів і шлаків з організму, уповільнення обміну речовин, набору зайвої ваги і появі целюліту.

МІФ 10.   Антицелюлітні креми не позбавлять «апельсинів» - для боротьби з ними потрібні радикальніші апаратні технології.

Правда:   Якщо для позбавлення від целюліту першій стадії буде достатньо антицелюлітного крему, правильного харчування і фізичної активності, то справитися з «апельсиновою кіркою», що з'являється на третій стадії, без силових методів масажу неможливо. Все ж, коли вдасться впоратися з самими серйозними симптомами, не забудьте про правильне антицеллюлитном харчуванні та самомасажі з кремом. А ось на четвертій стадії целюліту допоможе тільки ліпосакція.

МІФ 11.   Комплексні антицелюлітні програми допоможуть позбутися целюліту раз і назавжди.

Правда:   Найбільш дієвими є комплексні тривалі терапевтичні програми лікування целюліту, засновані на наукових розробках і включають комбінації обгортань, масажів, кремів, препаратів і до них на додаток  дієта і додаткова фізичне навантаження. Ці програми досить ефективно позбавляють від ям і горбків на шкірі, допомагають відкоригувати фігуру в цілому, позитивно відбиваються на загальному самопочутті і допомагають зміцнити імунітет.

Автор: MyCharm.ru: Анна Шустрова