Як правильно наносити засоби для автозагара
 Не у всіх, хто встиг скористатися засобами для автозагара, залишилися приємні враження. У одних руки пожовкли, в інших засмага вийшов плямами, у третіх з'явилися розводи. Однак якщо ви все-таки хочете придбати гарний відтінок шкіри без відвідування солярію, тоді вам просто необхідно ознайомиться з інструкцією щодо того, як все-таки правильно нанести засоби для автозагара на різні частини тіла.

Що потрібно знати про засоби для автозагара

Ці засоби випускаються в різних формах: гелі, муси, лосьйони, спреї, креми. Вибір залежить тільки від вас. Наприклад, крем краще використовувати тим, хто буде проводити процедуру в перший раз, а от спрей відмінно підходить для нанесення на спину. Далі, необхідно враховувати той факт, що кошти для автозагара для обличчя і тіла повинні бути різні. Справа в тому, що шкіра на обличчі відрізняється від тієї, що на тілі. Тому кожної частини тіла - своє засіб. Інакше можна забити пори, а там і прищики підуть. Крім того, в продукції, призначеної для обличчя завжди міститися речовини, які захищатимуть вашу шкіру від УФ-променів.

Перед застосуванням завжди читайте інструкцію, приділяючи особливу увагу тимчасового фактору, тобто скільки засіб буде сохнути.

Що вам знадобитися

Перш, ніж приступити до нанесення засобів для автозасмаги потрібно все підготувати. Отже, вам знадобляться:
  1. Засоби для автозагара.

  2. Рукавички.

  3. Скраб для тіла.

  4. Бритва.

  5. Зволожуючий лосьйон.

Як нанести автозагар на ноги?

На ноги автозагар наносять найчастіше. І фахівці радять починати саме з цієї частини тіла. Тут є кілька важливих моментів, які треба запам'ятати.
  1. Перше, що треба зробити - підготувати шкіру. Інакше загар вийде нерівним і зовсім ненатуральним. Почнемо з того, що скористаємося скрабом для тіла. Не важливо, купите ви його чи приготуєте вдома. Нанесіть його на всю поверхню ноги і добре потріть. Особливо коліна, щиколотки і область за ними, тобто приділіть увагу тим місцям, які самі сухі.


  2. Поголіть ноги.


  3. Далі витріть насухо ноги і нанесіть зволожуючий крем або лосьйон. Не економте. На сухі і грубі частини нанесіть більше крему, ніж на решту поверхню. Справа в тому, що суха шкіра вбере кошти більше, і загар вийти нерівномірним. Тому зволожите шкіру як слід. Зачекайте десь 30-40 хвилин.


  4. Тепер надіньте рукавички і візьміть засіб для автозагара для тіла. Наносьте тонким шаром на поверхню ноги. Спосіб нанесення залежить від форми засобу. Тому читайте етикетку. Втирайте круговими рухами до тих пір, поки не вбереться. Робити це треба знизу вгору. Особливу увагу приділіть щиколоткам та області за ними. Справа в тому, що в цих місцях, є складочки шкіри. Ви їх можете побачити, коли ставите ногу на носок. Не забудьте нанести засіб і туди. Інакше там залишаться світлі смуги.


  5. Дайте автозагар вбратися, перш ніж почнете стикатися з матеріалом. Інакше, ви можете частково стерти засіб, і будете схожі на далматинця або зебру.
    До речі аналогічно наноситься автозагар на руки, живіт, груди. Не забудьте про місця між пальцями.

Як нанести автозагар на спину?

Ідеально звичайно, якщо ви когось попросите. Але, якщо просити нікого, дотримуйтесь інструкції:
  1. Вам знадобляться: засіб для автозагара, скраб для тіла, зволожуючий лосьйон, спонж і широку кисть, можна ту, якою зазвичай фарбують стіни.


  2. Підготуйте шкіру. Для цього прийміть душ, відлущити шкіру. Потім нанесіть лосьйон для тіла. Зачекайте 30-40 хвилин.


  3. Тепер візьміть спонж і прикріпіть до кисті. Якщо знайдете готову кисть з спонжем, буде взагалі чудово. Тепер нанесіть на спонж засіб для автозагара. Візьміть більшу кількість, ніж звичайного лосьйону.


  4. Далі за допомогою пензля розподіліть засіб по всій спині. І почекайте 15 хвилин. Потім протягом години намагайтеся уникати діяльності, яка змусить вас попотіти. Також, краще, якщо в цей період спина не буде стикатися з тканиною.


  5. Перш, ніж знову відправиться у ванну, почекайте повних 8:00.

Як нанести автозагар на обличчя?

Це, мабуть, найстрашніший момент. Тому що, якщо ноги, руки та інші частини тіла можна прикрити, то тут вже доведеться відтирати. Але спроба не тортури. Отже, вам знадобиться засіб для автозагара для особи, рукавички, скраб для обличчя, засіб для вмивання, дзеркало, хороше освітлення, рушник.
  1. Почнемо з того, що умиємо обличчя і опрацюємо шкіру скрабом.


  2. Змийте скраб і скористайтеся звичайним засобом для вмивання.


  3. Ретельно висушіть обличчя. Нанесіть зволожуючий крем. І дайте йому вбратися.


  4. Тепер надіньте рукавички. Видавіть на руку трохи засобу і розітріть його на пальцях.


  5. Наносити починайте з скул. І поступово розподіліть на все обличчя.


  6. Тепер знову видавіть засіб на руку і нанесіть другий шар на ніс і щоки, так як зазвичай ці місця загоряють найсильніше. А ми ж прагнемо виглядати натурально.


  7. Дайте вбратися. До цього моменту не чіпайте обличчя руками.

Щоб зберегти засмагу, підновляються його кожні 2-3 дні. Однак отшелушивать шкіру вже не треба.

Є ще одна хитрість. Якщо вам не потрібен інтенсивний загар, змішайте засіб для автозагара зі звичайним зволожуючим лосьйоном для тіла. До речі, це відмінний варіант, щоб потренуватися, оскільки змити така засмага простіше.

Їли, у вас з першого разу не вийшло, не панікуйте. Візьміть лимонний сік або соду і добре потріть.

Сподіваюся, у вас все вийде. Успіхів!
Автор: Віра Карабутове


 Сила рослин + сучасні технології = краса
 «Сила трав велика, і немає на землі місця, де трава не росте». Тибетський трактат «Чжуд-ши»

Протягом тисячоліть рослини використовувалися в косметичних і медичних цілях. З покоління в покоління передавалися рецепти краси і здоров'я. А зараз косметологічна індустрія, після «синтетичного буму» знову повертається до природних витоків, але вже на якісно новому рівні, створюючи фітокосметику.

Фітокосметика   (від грец. «фіто» - рослина) - це високоякісна косметика, що має натуральну основу рослинного походження (до 70% екстрактів лікарських рослин) і виробляється у відповідності з останніми науково-дослідними розробками. Але необхідно відзначити, що до складу фітокосметики, як і будь-який інший косметики входять як натуральні, так і синтетичні інгредієнти (рослинні екстракти, вітаміни, фітогормони, консерванти, ароматичні аромати і т.д.)

Важливо!   Перш ніж використовуватися у виготовленні косметики, вся сировина піддається всебічному фармакологічному, ботанічному, хімічному, клінічним дослідженням.

Дія фітокосметики
  • Поєднання рослинних компонентів призводить до синергетичного ефекту, тобто дія одного з них ефективно доповнює і поглиблює дію іншого, збільшуючи діапазон впливу на шкіру і організм в цілому.


  • Дія рослинних компонентів посилюється введенням продуктів біотехнологій (ферментів, вітамінів, полісахаридів), завдяки чому активізуються захисні і регенераційні функції шкіри.


  • Дія фітокосметики значно м'якше порівняно з синтетичними аналогами.

Цікаво!   Рослини в косметиці можуть використовуватися в натуральному вигляді і у вигляді різних лікувальних форм. Для приготування останніх використовують головним чином висушені рослини або їх частини.

Дія на шкіру різних речовин рослинного походження

Танніди   або дубильні речовини, мають бактерицидну, терпким і протизапальну дію, тонізують шкіру, заспокоюють роздратування. Містяться в корі дуба, траві звіробою, полину гіркого, ревені, шавлії, лікарському деревії, гранаті і ін. Корисні при вугруватої і шірокопорістой шкірі, застосовуються для зміцнення волосся.

Пектини   - Застудневающіе міжклітинні речовини. Вони знижують активну діяльність шкідливих мікроорганізмів, пригнічують гнильні процеси, сприяють загоєнню ран, тріщин, послаблюють запальні процеси, омолоджують і освіжають шкіру. Містяться в апельсинах, вишнях, журавлині, агрус, лимонах, буряку, сливі, смородині, шипшині, яблуках.

Флавоноїди   - Складові багатьох рослин (шипшина, волошка, шавлія і т. Д.) - Знімають запалення, нормалізують жировий і білковий обмін в клітинах.

Ефірні масла   - Це ароматний і сильно концентрований екстракт з листя, квіток, коренів і кори дерев. Ефірні масла в чистому вигляді можуть містити до 50 інгредієнтів. Ефірні олії надають терпкий, бактерицидну, протизапальну і ранозагоювальну дію.

Смоли   - Тверді або напіврідкі органічні речовини з характерним запахом, близькі за хімічним складом до ефірних масел. При зовнішньому застосуванні надають дезінфікуючий і ранозагоювальну дію

Жирні рослинні масла   (мигдальне, оливкова, соняшникова та ін.) оберігають шкіру від висихання, роблять її еластичною, м'якою і пружною, захищають від пилу, холоду, сонця, інших несприятливих зовнішніх впливів.

Гідроксикислоти   (природні фруктові кислоти: лимонна, молочна, саліцилова і ін.). Ці кислоти володіють широким дією. Вони розчиняють речовину, що склеює поверхневі кератіновие лусочки, приводячи до їх отшелушиванию (хімічний пілінг) і оновленню шкіри. Кислоти володіють потужним зволожуючим і вологоутримуючий дією, стимулюють імунні процеси в шкірі, що також сприяє її оновленню.

Цікаво!   Єгипетська цариця Клеопатра робила маски з глини, фруктових кісточок, водоростей, екзотичних рослин і довго підтримувала молодість шкіри. Навіть у похилому віці її вважали неперевершеною красунею.
Автор: Інна Сєдих