Погода для шкіри
 Певний склад повітря, води та інтенсивність сонячного випромінювання - кращі косметологи.

Природно-кліматичні чинники здавна застосовувалися в лікувальних і профілактичних цілях. Біологічна дія клімату різноманітне: заспокоює і тонізує нервову систему, покращує регуляцію життєвих процесів (активізує обмін речовин, функцію дихання, кровообігу, травлення), підвищує імунітет (опірність) організму до різних захворювань, в тому числі і до інфекційних.

Озон володіє дивовижною здатністю руйнувати бактерії, віруси і грибки. Підсилює окислювально-відновні процеси, швидко зменшує і знімає ознаки інтоксикації, покращує мікроциркуляцію, тим самим підсилює постачання тканин киснем, тобто ліквідує кисневе голодування, мобілізує жирові ресурси на підвищення енергетичних витрат, підвищує імунітет.

Теплий сухий клімат степів   характеризується високою температурою повітря, інтенсивної сонячної активністю, низькою вологістю і відносній чистотою повітря. У цих умовах віддача тепла організмом відбувається шляхом випаровування води з поверхні шкіри і слизових оболонок. У підсумку, відбувається "підсушування" запалених ділянок.

Високогірний клімат   відрізняється чистим, розрідженим іонізованим повітрям, невеликою вологістю, малою хмарністю, великий сонячною радіацією, низьким атмосферним тиском, відносно низькою температурою повітря, вітрами. Під впливом гірського клімату посилюється основний і мінеральний обмін, збільшується кількість гемоглобіну та еритроцитів у крові. Гірське повітря допомагає вирішити проблеми з алергічними висипаннями, подразненнями на шкірі, застійними явищами.

Морський клімат   характеризується порівняно високим атмосферним тиском, малими коливаннями температури, високої або помірною вологістю, вітрами, відсутністю пилу і мікроорганізмів у повітрі, великою щільністю кисню, великою кількістю озону, вмістом у повітрі мінеральних солей та їх іонів. Клімат на узбережжі залежить від географічного розташування місцевості, характеру поверхні прилеглого до моря материка, він визначається також вітрами, що дують вночі з суші, а вдень з моря. Під впливом морського клімату підвищуються кількість еритроцитів і гемоглобіну і крові, газовий, азотний і мінеральний обмін, знижується артеріальний тиск, поліпшується кровообіг, трофіка і тургор шкіри.

Аеротерапія

Аеротерапія - використання свіжого повітря з лікувальною метою.   Використовується в трьох видах: перебування на повітрі в одязі, сон на повітрі (денний і нічний) і повітряні ванни.

Показання:   в'ялість, блідість шкіри, алергічні реакції, подразнення та ін.

Протипоказання:   підвищений артеріальний тиск, атеросклероз, серцево-судинна або легенево-серцева недостатність, гарячковий стан, захворювання нирок, запальні захворювання нервів, м'язів в стадії загострення.

Геліотерапія

Геліотерапія - лікування сонячними променями.   При геліотерапії на організм впливають три види сонячної радіації: пряма, безпосередньо від Сонця, розсіяна від небосхилу і відбита від різних поверхонь, складових разом сумарну радіацію. Біологічне і фізіологічна дія сонячних променів складається з дії інфрачервоних, видимих ​​і ультрафіолетових випромінювань. Інфрачервона частина сонячного спектра підвищує температуру шкіри і поверхнево розташованих тканин. Ультрафіолетове випромінювання збільшує загальну кількість білка в крові, підвищує активність ферментів. Під його впливом утворюються вітаміни і пігменти, підвищується опірність організму.

У той же час при надлишковому сонячному опроміненні у людини частішає пульс, розширюються кровоносні судини, спостерігаються припливи крові до шкіри. У поєднанні з перегрівом тіла це може сприяти активізації приховано протікаючих захворювань, привести до зниження стійкості організму до інфекції та іншим хвороботворним факторам зовнішнього середовища. Тому геліотерапію проводять у вигляді сонячно-повітряних ванн, які дозируют Биодозу.

Показання:   вугри, дерматити, себорея та ін. захворювання.

Протипоказання:   туберкульоз, проблеми з щитовидною залозою, органічні розлади нервової системи, гострі інфекції, гарячковий стан, злоякісні пухлини, червоний вовчак, фотодерматоз.

Обережно!   Дозування сонячної радіації має бути визначена лікарем, воізбежаніі отримання сонячних опіків.

Таласотерапія

Таласотерапія - комплексне лікування морським кліматом і купаннями.   З профілактичною і лікувальною застосовують обтирання морською водою, занурення, морські купання.

Під час купань на наш організм комплексно впливають такі чинники, як температура води, гідростатичний тиск і гідромасаж, складний іонно-сольовий склад морської води і повітря. При таласотерапії вплив виявляється через різні рецептори шкіри, слизові оболонки і дихальні шляхи, зоровий, слуховий, нюховий і смаковий аналізатори.

Морські купання - дуже ефективна процедура, що надає сприятливе тренуючу дію на серцево-судинну, дихальну і нервову системи, сприяють нормалізації обміну речовин, покращують тургор шкіри, сприяють швидкій епітелізації різних уражень шкіри.

Показання:   в'ялість, блідість шкіри, алергічні реакції, гіпергідроз та ін.

Протипоказання:   мікоз стоп, епілепсія, органічні захворювання головного і спинного мозку, схильність до непритомності, підвищена нервово-психічна збудливість, органічні захворювання серця та ін.
Автор: Інна Сєдих


 Цілодобова краса - перманентний макіяж
 Вам набридло постійно турбуватися що помада зітреться, а туш попливе, поправляти косметику протягом дня? Вихід є - перманентний макіяж!

Перманентний макіяж, мікропігментірованіе, дермопігментірованіе, дермографія, мікроімплантація пігментів, татуаж - порушення цілісності шкірного покриву за допомогою спеціальних електричних інструментів - електричних дермопігментаторов - з наступним впровадженням барвників на рослинно-мінеральній основі на рівні дерми для отримання стійких, протягом 3-5 років, незникаючих ліній.

Функції перманентного макіяжу

Найпоширеніша причина нанесення перманентного макіяжу - поліпшення свого зовнішнього вигляду. Однак татуаж може допомогти і в ряді інших косметичних проблем.

- Корекція вроджених дефектів шкіри.

- Маскування набутих дефектів.

- Ефект стійкості та тривалості.

- Виправлення асиметрії обличчя.

- Збільшення розміру губ.

- Корекція форми і кольору брів.

- Корекція форми вік і посилення виразності очей

Фарби для перманентного макіяжу

При перманентному макіяжі використовуються барвники, які вводяться безпосередньо в шкіру, а відповідно і в організм. Для професійної роботи використовуються барвники, які мають досить вузьку "спеціалізацію": окремі палітри пігментів для брів, для очей, для губ і коригувальні пігменти тілесних тонів. Оскільки виробники знають особливості реакцій людського організму, вони заздалегідь прогнозують можливі зміни кольору. Так, наприклад, в зоні губ багато кровоносних судин, тому введена фарба може додати губам синювато-фіолетовий відтінок. Для того щоб цього не сталося, в фарбувальні препарати вводять спеціальне активна речовина - окис заліза. В області брів фарба може стати рудою. Тому в її складу додають оливковий пігмент. Така корекція можлива тільки при наявності різних палітр для окремих ділянок тіла.

Незалежно від складу всі барвники, що використовуються для перманентного макіяжу, повинні проходити спеціальне тестування і мати сертифікати відповідності.

Барвники для перманентного макіяжу мають складну структуру, що включає в себе окис заліза - до 70%, органічні пігменти, титановий біоксід, спеціальні змішувачі, гліцерин, ізопропіловий спирт та ін.

Сучасні барвники мають мелкодісперсіонную структуру, максимально мікронізованому, гомогенні, невисихають і не випаровуються.

Дуже важливо правильно підібрати тип і тон барвника, він обов'язково повинен гармоніювати з кольором шкіри і очей. Лінії мають бути чіткі й правильні.

Протипоказання до татуажу

- Підвищена чутливість шкіри.

- Деякі форми цукрового діабету.

- Захворювання крові.

- Рецидивуючий герпес.

- Бронхіальна астма.

- Епілепсія.

- Схильність до утворення келоїдних рубців.

- У період загострення будь-яких захворювань.

- Під час вагітності та лактації.

- Під час менструацій.

- Після прийому алкоголю і препаратів, що збільшують згортання крові.

Вибір майстра і салону

Для досягнення бажаного ефекту від перманентного макіяжу величезне значення мають і правильна методика виконання татуажу і майстерність тату-майстра і поведінка самого клієнта. Тільки при хорошому рівні оснащення, високу майстерність можливий очікуваний результат. Крім того, важливим моментом є безпека процедури. У хорошому салоні вам повинні продемонструвати стерильний одноразовий інструмент (рукавички, одноразові голки).

Вибір хорошого майстра складний. Щоб зупинитися на одному з фахівців потрібно переглянути його роботи. Краще всього, якщо ви оціните роботу фахівця, подивившись на інших клієнтів.

Процедура перманентного макіяжу губ

Перед процедурою не можна приймати алкоголь, тому що під його впливом посилюється кровообіг, губи будуть сильно кровоточити, а пігмент гірше лягати. Також не рекомендується приймати розріджують кров кошти.

За два дні необхідно почати прийом ацикловіру або іншого противірусного препарату, так як ушкодження може спровокувати появу герпесу. Спалах герпесу може відбитися на результаті: підсохлий язвочка відвалиться, а разом з нею і фарба, залишиться незабарвлене пляма. Також рекомендується імуностимулюючі засоби - вітаміни, гомеопатичні препарати і т.д.

Під час перманентного макіяжу губ використовується ін'єкційна анестезія, хоча багатьма майстрами практикується і знеболюючий крем. Через те, що анестезія розслаблює м'язи, вони можуть 'поплисти'. Тому губи попередньо обводять тонким пензликом, закріплюючи форму.

Після анестезії починають працювати над контуром. Якщо передбачається, що контур буде чітким і тонким, то використовують саму тонку голку, більш розпливчастий контур наносять товстими голками. Колір розтушовування може збігатися і не збігатися з кольором контуру, це залежить від бажання клієнта. У процесі роботи майстер постійно протирає зону губ дезинфікуючим гелем.

Після того, як процедура завершена губи виглядають збільшеними. Набряк зникне протягом 5-9 годин. У перші кілька днів після процедури губи виглядають неприродно яскраво, їх відтінок змінюється, змішуючись з лімфою і кров'ю. Потім будуть утворюватися скоринки. Через 2-3 дні скоринки будуть отшелушиваться, через нерівномірний відшарування макіяж губ стає неоднорідним. Після того, як кірка зійде повністю, залишиться лущиться плівка - вторинна кірка. Через білуватих лусочок фарба буде виглядати блідо. Через 2 тижні, після того як, зійде вторинна плівка колір буде таким, який хотіли.

Помилки майстра:   асиметрична форма губ, нерівномірне забарвлення, контур плямами, не той колір, рубцювання контура.

Зазвичай потрібне проведення коригувальних процедур протягом місяця після нанесення перманентного макіяжу, іноді трьох, але не довше.

Процедура перманентного макіяжу брів

Колір підбирається з розрахунком на те, щоб брови виглядали максимально природно. Однак в перманентному макіяжі брів ніколи не вживається чорний колір. Він дає синяву, тому татуаж виглядає дуже грубо. Тому для пекучих брюнеток використовується суміш сірого, коричневого і оливкового кольорів.

Природний малюнок брів не завжди найкращим чином відповідає типу вашого обличчя. Тому підбір форми обличчя, підкреслює достоїнства особи, - показник майстерності фахівця. Брови завжди асиметричні і завдання майстра - зробити їх візуально симетричними.

Існує дві техніки перманентного макіяжу брів. Перша - техніка розтушовування - найбільш краща, тому що брови в результаті виглядають абсолютно органічно і природно, ніби вони лише злегка майстерно підфарбовані олівцем або тінями. Друга модна техніка - 'волоскамі'- має істотний недолік. Суть цієї техніки полягає в тому, що на лінії брови промальовувалися волоски, але це виглядає натурально, тільки якщо у вас від природи густі брови.

Після нанесення анестезуючого крему приступають до наметочним контуру. Профарбовують відразу всю брову штрихами, що імітують волоски. При цьому намагаються максимально захопити верхню і нижню межі брови. Потім починають розтушовувати. У процесі роботи зона брів протирається дезинфікуючим гелем.

Найчастіше перманентний макіяж брови робиться від 'головки' до 'хвостику'. Але іноді 'головку' залишають на потім - як найбільш складна ділянка брови, вона повинна бути округлої.

Після закінчення процедури зона брів практично не набрякає і не червоніє. Брови виглядають яскраво-нафарбованими. Як і у випадку губ після закінчення двох тижнів зійдуть скориночки і колір губ буде таким, який хотілося. Корекція призначається не раніше ніж через 2 тижні і не пізніше ніж через місяць.

Помилки майстра:   відсутність зорової симетрії, крива форма брів, неточність відтінку.

Догляд за перманентним макіяжем

Протягом усього періоду загоєння необхідно дотримуватися таких правил.

- Не можна видаляти скоринки. Пігменти вводяться досить неглибоко, і разом зі скоринкою може піти і фарба, утворивши депігментований ділянку.

- Краще уникати тривалих водних процедур і відмовитися від відвідування сауни або басейну.

- Не можна засмагати, перебувати під прямими сонячними променями і відвідувати солярій.

- Слід виключити з застосування перекис водню, мазі з антибіотиків і, спиртовмісні склади. Вони можуть викликати зміну відтінків аж до знебарвлення.

- Користуючись звичайними косметичними засобами по догляду за шкірою, виключити з ужитку склади з сильними хімічними компонентами.

- Обмежити вживання декоративної косметики.
Автор: Інна Сєдих