Чарівний порошок в жіночій косметичці
 Пудра робить риси обличчя м'якшими, надає шкірі бархатистість, фіксує макіяж і дефекти.
Пудра - одне з найулюбленіших косметичних засобів у жінок.


Пудра являє собою ароматизовану або, навпаки, позбавлену всяких ароматів, тонкодисперсну однорідну суміш мінеральних і органічних речовин. Основне призначення пудри - поліпшити колір обличчя, захистити шкіру від шкідливих впливів навколишнього середовища і вбирати виділення шкіри. Її випускають в порошкоподібної, рідкої (тональний крем) і компактної формах. У цій статті ми будемо говорити про сухих формах пудр.

Функції пудри

Пудра повинна легко вбирати виділення шкіри, щоб усунути блиск шкіри, особливо носа, і залишати легкий шар, під яким шкіра виглядає матовою, бархатистою.

Пудра повинна володіти достатньою покриває здатністю, маскувати дефекти шкіри. Для цього до її складу вводять окис цинку, двоокис титану і каолін.

Пудра повинна щільно прилягати до шкірі, не обсипатися при русі повітря і відносно довго триматися на обличчі. Вирішальну роль тут відіграють стеарати цинку і магнію і почасти каолін. Хороша шовковистість, бархатистість, жирність і легкість пудри досягаються введенням у неї стеаратів (5-15%).

Пудра повинна ковзати по шкірі. Для цього в неї додають 30-50% чистого білого тальку.

Пудрові інгредієнти

Для фарбування пудри застосовують барвники неорганічні (Сієна, залізоокисний пігменти жовтий і червоний та ін.), Органічні (еозин, лак червоний ЖБ, фарби косметичні), мінерального і синтетичного походження. Щоб пудра мала приємний запах, в неї додають відповідну отдушку.

Пудрові нюанси:   Варіант «домашній» і «на вихід»

Розсипчаста пудра.   Вона легко наноситься, добре вбирається і розподіляється Робить риси обличчя м'якими і ніжними. Однак головним недоліком цього косметичного продукту є те, що її не можна носити в сумочці.

 Чарівний порошок в жіночій косметичці
 DIORSKIN POUDRE LIBRE від DIOR.   Прозора, світиться, природна пудра ідеально гармонує з шкірою. Ультратонкі і нескінченно ніжні сферичні мікро-частинки пудри прозоро матируют шкіру, підкреслюють свіжість, бархатистість і молодість особи. Надзвичайне світіння досягається завдяки мікроскопічним частинкам слюди, які діють, як маленькі дзеркальця.

Оригінальним виконанням розсипчастої пудри є її спрессовиваніе в кульки. Пудра в кульках   наноситься дуже тонким шаром і допомагає особі виглядати свіжим. Але її теж не можна носити з собою в сумці.

Важливо!   Кульки пудри повинні бути однаковими, рівними і без великих шматочків.

Компактна пудра.   Завдяки високому вмісту жиру така пудра - ідеальний варіант для сухої шкіри. Її зручно носити з собою в сумочці і в будь-який момент можна поправити макіяж. Крім того, багато виробників перетворюють пудреницю на витвір мистецтва і витончений аксесуар. Однак таку пудру, на відміну від розсипчастою, не можна нанести відразу товстим шаром.

Пудри-аксесуари

Бронзірующая пудра.   Ідеальний варіант для літа і для засмаглої шкіри. У неї зазвичай додається спеціальна лікувальна грязь, яка робить коричневий відтінок більш насиченим. Така пудра може використовуватися як мультифункціональний продукт, тобто, наприклад, в якості пудри, рум'ян, тіней. Однак треба врахувати такий нюанс, що на незагорелой шкірі така пудра буде виглядати неприродно.

Мерехтлива пудра.   У такому продукті містяться частинки з металевим блиском всіляких відтінків, які при штучному освітленні створюють на обличчі й тілі красиве мерехтіння. Однак така пудра призначена тільки для вечірнього макіяжу, так як при світлі дня мерехтіння виглядає безглуздо.

 Чарівний порошок в жіночій косметичці
 FOUNDATION WITH CRYSTAL PEARLS SPF 20 від GUERLAIN . Компактна пудра c кристалічним перлами, замість тальку, який зазвичай входить до складу порошкових пудр забезпечить неповторне сяйво вашої шкіри. Цей прозорий перли дозволяє світлу проникати до поверхні шкіри, відбиваючись, виявляє її структуру без дефектів. У підсумку, колір обличчя рівний, природний та мерехтливий.

Важливо!   У якісній пудрі мерехтливі частинки повинні бути рівномірно розподілені.

Пудри-маскувальники

Прозора пудра.   Практично безбарвна пудра допоможе приховати жирний блиск шкіри і зробити її матовою. Вона не доставить жодних проблем і підійде до будь-якого кольору обличчя. Однак, на жаль, такий косметичний продукт підходить тільки для ідеальної шкіри.

Антисептична пудра.   Для маскування запаленої шкіри і вугрової висипки найкраще скористатися спеціальною антисептичної пудрою. У складі такої пудри немає жиру та ароматизаторів, зате є антибактеріальні та протизапальні інгредієнти. Антисептичну пудру слід наносити не спонжем, а ватним диском, який потім викидають.

 Чарівний порошок в жіночій косметичці
 CLARIFYING POWDER MAKE UP від ​​CLINIQUE.   Компактна пудра для проблемної шкіри - зручне компактне тональний засіб, яке вирівнює колір обличчя, мінімізує розширені пори, приховує почервоніння і контролює надлишки жиру і жирний блиск протягом 8:00. Легка яка не містить жиру формула пудри, перша у своєму роді формула на косметичному ринку, містить саліцилову кислоту.

Зелена пудра.   Якщо на обличчі є точкові запалення, розширені судини та інші недоліки, то для їх усунення варто скористатися цією кольоровою пудрою. Проблемні місця потрібно припудрити дуже акуратно, потім нанести звичайну пудру.
Автор: Інна Сєдих


 Ліки від прищів
 Прищі - це проблема, від якої в той чи інший період свого життя страждає більшість людей. Чи панацея від цієї хвороби?

Прищі, вугри або, як модно зараз говорити, акне, - це запальне захворювання сальних залоз і волосяних мішечків шкіри. Вугрі характеризується закупоркою проток сальних залоз і їх подальшим запаленням. Раніше вважалося, що вугрі - це хвороба перехідного віку, проте, як показує практика, цим захворюванням страждають і дорослі люди.

Можливі причини появи вугрової висипки
  • особливості гормонального статусу;

  • гіперпродуктівность сальних залоз;

  • хронічні та набуті захворювання шлунково-кишкового тракту;

  • спадковість;

  • збої в імунній системі;

  • стреси;

  • алергія;

  • дисбактеріоз і деякі інші.

Косметика і прищі

В даний час полиці магазинів ломляться від засобів, призначених для лікування вугрового висипу. Це і маски, і тоніки, і скраби. Повні гами засобів по догляду за проблемною шкірою пропонують такі всесвітньо відомі бренди як Vichy і Clinique. Вітчизняна і білоруська косметичні індустрії теж не відстають, запускаючи на ринок все нові лінії для боротьби з цією проблемою, наприклад «Пропелер», «ЧИСТА ШКІРА». «Face Control». Ефективність цих коштів достатньо різна і залежить від комплексу чинників.

Але, якщо згадати, що акне - це хвороба, то засіб для її лікування потрібно шукати саме в аптеці. Фармацевтичні компанії не залишилися в боргу і випустили на ринок силу-силенну медичних засобів від вугрової висипки. Найбільшого поширення набули препарати еритроміцину, тетрацикліну і кліндаміцину. Спробуємо в цьому розібратися.

Важливо!   Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням. Самодіяльність не тільки не приведе до успіху, але й може здорово нашкодити шкірі. Тому перед вибором засобів. Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

 Ліки від прищів
 Діфферін (адаптален) . Адапален представляє нове покоління синтетичних ретиноїдів і є похідним нафтойной кислоти. Адапален володіє Антікомедогенно і протизапальною дією: використання препарату призводить до зменшення сцепленности поверхневих рогових лусочок шкіри і прискорює їх відлущування, покращує надходження кисню в протоки сальних залоз.

Відомий ефект: після 4-8 тижнів застосування, стійке поліпшення - через 3 місяці з початку терапії.

Показання: лікування акне легкого та середнього ступеня тяжкості в якості монотерапії, а при акне середнього ступеня тяжкості - у комбінації з іншими препаратами.

Ціна питання: 850 рублів


 Ліки від прищів
 ДАЛАЦИН-Т (кліндаміцин) . Кліндаміцин - антибіотик групи лінкозамідів активний відносно всіх штамів Propionibacterium acnes - збудника вугрової висипки. Препарат зменшує кількість вільних жирних кислот на поверхні шкіри (з 14% до 2%) і таким чином сприяє "очищенню" вугрів. Гель добре засвоюється, не залишає блиску, його застосування поєднується з макіяжем.

Відомий ефект: після 3-5 тижнів застосування

Показання: лікування "юнацьких" вульгарних вугрів (acne vulgaris).

Ціна питання: 667 рублів


 Ліки від прищів
 Скінорен (азелаїнова кислота) . Азелаиновая кислота має складний механізм дії: пригнічує ріст бактерій і відлущує, знімає запалення. Крім того, вона може послаблювати пігментацію шкіри після прищів. При тривалому застосуванні препарату не формується резистентності мікроорганізмів.

Відомий ефект: помітне поліпшення через 4 тижні використання препарату. Стійке поліпшення спостерігається через 6 місяців.

Показання: лікування юнацьких вугрів і гіперпігментації

Ціна питання: 670 рублів


 Ліки від прищів
 Куріозін (гіалуронова кислота і цинк) . Гіалуронова кислота покращує мікроциркуляцію і прискорює регенерацію тканин. Завдяки гіалуронової кислоти, відбувається більш акуратне загоєння елементів акне без утворення рубців. Цинк прискорює поділ клітин шкіри, має протимікробну і протизапальну дію.

Відомий ефект: після 1-2 тижнів застосування

Показання: профілактика вугрової висипки після дозволу клінічних проявів акне.

Ціна питання: 390 рублів


 Ліки від прищів
 Фузідерму (Фузидієва кислота) . Фузидієва кислота - це антибіотик місцевої дії, надає потужну антибактеріальну дію на широке коло мікроорганізмів. Глибоко проникає через неушкоджену шкіру, тому може застосовуватися при станах, що не супроводжуються ушкодженням шкірного покриву. При місцевому застосуванні справляє виражену протизапальну, жарознижувальну, протиалергічну та антиексудативну дію, зменшує вираженість свербежу і синтез колагену в шкірі.

Відомий ефект: після 1-2 тижнів застосування

Показання: лікування вугрової висипки і фолікуліту.

Ціна питання: 870 рублів


NB! У дужках вказано діюча речовина препарату.
Автор: Інна Сєдих