Пластинки і гелі для білих-білих зубів
 Голлівудська усмішка - це білосніжні зуби. Не віриться, що у кожної з американських знаменитостей з дитинства був поруч тато-дантист, який, як батько Віллі Вонка в «Чарлі і шоколадна фабрика» пильно стежив за вмістом кишень свого дитяти - на випадок контролю за наявністю заборонених льодяників і шоколадок.

Зуби рідко бувають дійсно білими. Їх колір може бути з наступними відтінками: перловий, слонової кістки, сірий, жовтий. Деякі медикаменти (наприклад, деякі антибіотики, вельми поширені в сімдесяті роки) сильно «жовтих» зуби. Дим сигарет, чай, кава також впливають на колір зубів, залишаючи слід на емалі. Вік грає свою роль: ті ж самі зуби в 18 зовсім не ті, що в 45 років.

Щоб відбілити зуби, існують деякі засоби.

Амбулаторний спосіб:   застосування відбілюючих гелів (на основі перекису водню) дає дуже переконливий результат. Практик "виготовляє" водостік у форматі ваших зубів. Ви наливаєте туди хімічний гель, розміщуючи його на свої зуби. Після тимчасової установки, водостік забирається. Зуби добре "прояснені", але треба, як мінімум, 2 тижні обробки і серйозного догляду, щоб мати цей результат.

Відбілювання у дантиста відбувається більш-менш таким же чином, з тією різницею, що використаний продукт містить перекис водню в більш сильної концентрації (до 35% при 3% для домашнього гелю). Десни повинні бути ретельно захищеними перед обробкою. Необхідно кілька сеансів для отримання помітного результату.

І щоб зберігати отриману білизну, необхідно відновлювати обробку один або два рази на рік. Але увага: таким чином можна відбілити тільки плями або пожовклі зуби. Якщо колір генетичний або патологічний (медикаменти тип тетрациклін), все гелі безсилі!

Але якщо жовтизна на ваших зубах не задавнена, щотижнева чистка з бікарбонатом соди зробить маленьке диво.

Полуниця (плід) володіє також отбеливающими можливостями, точно так само як сіль, листя шавлії і сік лимона.

Але не варто чистити шість разів на день зуби в надії їх відбілити, якщо ваш базовий колір жовтий: в цьому випадку тільки пластинки, прикріплені до лицьовій стороні ваших зубів дантистом, дадуть яскраву білосніжну усмішку. Мова йде про планці 5/10 міліметрів з керамічної смоли, яку дантист приклеює на лицьову сторону зубів. Ефектний і негайний результат! (Вельми популярний на Заході.)

Торгівля пропонує сьогодні деяку альтернативу цій процедурі під виглядом продуктів, які самі накладаємо на зуби, беручи їх пензликом з маленької ванночки. Ціни абсолютно різні - залежно від якості «плитки» і «клею», але перш ніж витрачатися на таку "плитку", подивіться на ціну - може краще просто обілити зуби у вашого дантиста? Або, навпаки, спробуйте! Ви ж нічого не втрачаєте!


 Безкровний ліфтинг на дому.
 Косметичні салони, центри СПА, інститути краси - стали повноправними реаліями сучасного життя. Але існує сьогодні одна тенденція, яка цілком може стати конкурентоспроможною професійним центрам краси. Ця тенденція веде красу до нас у дім, пропонуючи нам самим позалицятися за собою. Причому, на професійному рівні.

Мікродермабразіон - техніка, що практикується вже майже п'ятнадцять років дерматологи і косметологами усього світу. Мета її - оновлення верхніх шарів шкірного покриву. Мова йде про лущенні рогового шару. Це пілінг - процедура, здійснювана спеціальним приладом, який з великою швидкістю наносить на шкіру мікро- кристали. Прокручиваясь на роговомушарі, вони усувають мертві осередки, які миттєво видаляються.

Мікродермабразіон дозволяє впливати прямо на клітини шкіри, провокуючи, таким чином, оновлення і омолодження тканин реактивацією кровообігу.

Доктор Метаномскій - Президент Європейської Асоціації Естетичної і Дієтичної Медицини, назвав цю техніку одні з самих м'яких і ефективних способів ліфтингу.

Досі ця процедура здійснювалася в косметологічних салонах. Але кілька років тому з'явився чудо-прилад, який придатний до домашнього використання.

У відео додатком до цього приладу показано, що користуватися ним може будь-яка людина, не маючи семи п'ядей у ​​лобі або диплома косметолога. Підходить дама, включає прилад, проводить по своєму (і так достатньо свіжому) особі, а особа після цієї невеликої процедури стає ще свіже й глаже!

Біолісс - апарат, який робить мікродермабразіон процедурою, досяжною для всіх. Біолісс - дозволяє здійснити справжній мікродермабразіон з подвійним результатом: пілінг і підтяжка з використанням мікро- кристалів, і масаж.


Біолісс- запантентовали косметичний прилад, його ефективність доведена клінічними заняттями, здійсненими дослідною лабораторією «Pharmaco toxicologiques BIO HC» в Бордо, Франції.

87% користувачів цього апарата констатували зменшення зморшок, 80% знайшли свою шкіру більш пружною, 87% визначили свою шкіру, як більш приємну і свіжу.

У жіночих журналах, таких, як Ель і Вог, Біолісс названий чудо-приладом, і кожна топ модель просто зобов'язана мати його вдома!