"За" і "проти" нарощування волосся
 Нарощуємо красу!

Такі знаменитості, як Ліндсей Лохан, Кейт Бекінсейл, Джессіка Сімпсон, Мілею Кірус, Вікторія Бекхем і багато інших регулярно дивують світ новими, найрізноманітнішими зачісками, змінюючи колір, форму і навіть довжину свого волосся всього за пару днів. Як вони це роблять?

Таке чарівництво можливо, завдяки процедурі нарощування волосся і талановитому стиліста.

Отримати образ, про який ви завжди мріяли

Багато хто з нас розуміють, що наш внутрішній образ має довші і густе волосся, ніж зовнішній. Моя власна муза має кучеряві локони довжиною до стегон ..., незважаючи на те, що моє волосся ледве досягають плечей.

І саме тому нарощування волосся так популярно - і не тільки в Голлівуді! Дівчата по всьому світу люблять представляти себе в різних образах, але для їх реального досягнення потрібні місяці ... але тільки не тепер.

Основи

Нарощування здійснюється не тільки для того, щоб збільшити довжину. Ви можете також збільшити обсяг (на додачу до довжини), що підходить для тонких, рідких волосся.

Перетворити боб в гриву. Якщо ваше волосся, принаймні, 8 сантиметрів у довжину, ви можете здійснити нарощування, хоча ступінь перетворення може бути обмежена, якщо вони дуже короткі. Наращённие волосся при необхідності можна накручувати, укладати, прикрашати різними аксесуарами.

Ви також можете зробити яскраві пасма або поміняти колір - від самого спокійного до дуже яскравого відтінку вже наращённих волосся.

Процес нарощування абсолютно безболісний.

Погані новини: нарощування волосся - недешева процедура. Залежно від типу / стану волосся, кількості, від способу закріплення, ціна може варіюватися від сотень до тисяч доларів - і це, не рахуючи коригування кожні шість-вісім тижнів. Також вам буде потрібно час - від шести до восьми годин - для першого сеансу нарощування.

Фахівець, який займається даною процедурою, може називатися майстром з нарощування волосся, стилістом або просто перукарем. Незалежно від того, яку назву він використовує, переконайтеся, що майстер мають великий досвід роботи з нарощуванням, і дізнайтеся, чи є фотографії його робіт. Також упевніться, що ви розумієте, як будуть вилучені волосся, і що збиток вашим натуральним буде мінімальним. (У кількох зірок, включаючи Кейт Бекінсейл і Вікторію Бекхем, були проблеми з залисинами, після того, як наращённие волосся були зняті).

Що шукати

"Зачіска може створити або зіпсувати ваш образ", - каже стиліст Сесар Сафіех, який стверджує, що існує кілька важливих питань, які потрібно задати при виборі правильного способу нарощування.

З чого зроблені нарощувані волосся - вони синтетичні або 100% натуральні людське волосся? (Людське волосся дорожче, ніж їх синтетичні аналоги).

Чого слід уникати

Найважливішим моментом при процедурі нарощування є уникнення пасом, які важчі, ніж ваші власні волосся. Якщо нарощувані волосся занадто важкі, вони зашкодять ваші натуральні, тому ваше волосся повинні бути довгими і досить здоровими, щоб протистояти тиску.

Запитайте щодо можливості отримати волосся різної ваги, тому що один і той же тип не підходить для всіх клієнтів. Зокрема нарощування пасом, що відрізняються від вашого волосся, швидше за все, доставить багато проблем. Сафіех рекомендує волосся для нарощування Hairdreams, які різноманітні по вазі і товщині і їх легко підібрати до вашим натуральним. А також палітра відтінків дуже широка. Hairdreams можуть триматися до семи місяців, і ці волосся можна повторно використовувати, що також допомагає скоротити витрати на нові волосся і їх видалення.

Наскільки проблемні наращённие волосся? Чи багато часу буде потрібно на догляд?

За наращённимі волоссям не важко доглядати. Потрібно тільки стежити за ними, наприклад, підтримувати колір. Вона каже, що витрачає близько години в салоні кожні шість тижнів на догляд.

Існує кілька правил, які допоможуть вам доглядати за наращённимі волоссям.

З натуральними наращённимі волоссям можна поводитися так само, як і з власними, але більш акуратно.

Використовуйте щітку, зроблену спеціально для наращённих волосся так, щоб не пошкодити нові волосся або місця з'єднання.

Використовуйте м'який шампунь і прохолодну воду, щоб волосся не плуталися.

Легкий кондиціонер допоможе зменшити сплутаність і зробити ваші нові волосся легко розчісується.

Перед сном робіть хвіст або по-іншому прибирайте волосся, щоб не утворювалися ковтуни.
Автор: Ann, New York


 Шкідливий або корисний засмага в солярії?
 Однозначно говорити про виняткову користь або винятковому шкоду сонця не доводиться. Все добре в міру, і це стосується сонячних променів. Позитивна дія ультрафіолету полягає в синтезі, а, точніше, перехід в активну фракцію вітаміну D. Недолік цього вітаміну у дітей зумовлює розвиток рахіту. У дорослих нестача вітаміну D проявляється порушенням в обміні кальцію. Бере участь цей вітамін в ряді процесів, в ході яких синтезуються найважливіші для організму речовини. Являє загар і естетичну цінність. У більшості людей засмагла шкіра асоціюється з гарним здоров'ям.

Однак, є й ряд негативних сторін дії ультрафіолету .  Розрізняють три види ультрафіолетових променів - А, В і С .  Найбільшу небезпеку для людини становлять С-промені, які викликають в клітинах шкіри мутації і можуть призводити до виникнення раку шкіри (меланоми) .  На щастя, ці промені затримуються озоновим шаром Землі .  К не щастя, для жителів Австралії, ПАР озоновий шар над їхніми країнами інтенсивно стоншується, отчого захворюваність раком шкіри і меланому стрімко зростає .  Промені А діють поверхнево .  Вони окислюють меланін, що знаходиться в клітинах шкіри, який після цього стає темним, обумовлюючи загар .  Промені В небезпечні більшою мірою, оскільки можуть викликати мутації в клітинах шкіри .  Вони, діючи на меланоцити - клітини, що виробляють пігмент, стимулюють синтез меланіну .  Особливо шкідливо надлишкове перебування під сонцем для дітей .  Шкіра у дітей володіє значно меншими захисними властивостями, у зв'язку з чим часто виникають серйозні опіки .  Можливо, це є поясненням того факту, що у людей, батьки яких любили залишати їх у дитинстві на сонце, значно підвищений ризик виникнення меланоми і раку шкіри .  Ультрафіолет є чинником, що викликає передчасне старіння, зване фотостарінням .  Впливаючи на еластин і колаген, він сприяє їх руйнування .  Таким чином, ще раз повторюся, все і, в тому числі, загар, добре в міру .  Легкий загар стимулює ряд процесів і не викликає побічних ефектів.

Що таке солярій?

Солярій - це майданчик, захищена з усіх боків від вітру, для прийому сонячних ванн. У штучному солярії замість природного ультрафіолету, використовується штучний. На сьогоднішній день штучні солярії представлені як звичайним УФ-лампами, так і лампами, вбудованими в спеціальні камери або кабінки. Найбільшу популярність і поширення набули солярії у вигляді кабінок. Розрізняють горизонтальні і вертикальні солярії. У горизонтальному під час сеансу людина лежить. У вертикальному солярії тіло не стикається з лампами - під час сеансу загорятися варто. У великих соляріях можна навіть виконувати деякі фізичні вправи, наприклад, біг на місці. Перевагою вертикального солярію є відсутність зіткнення тіла з лампою. Хоча в салонах, де дбають про репутацію, лампи протирають після кожного сеансу.

Переваги солярію

Основною перевагою солярію перед сонцем є точне дозування дози ультрафіолету.   Перебуваючи на сонці, ви ніколи не знаєте, скільки ультрафіолету отримала ваша шкіра. Тому так часто і виникають опіки шкіри, які багато хто вважає стадією звичайного засмаги. До того ж точне дозування знижує ризик виникнення раку шкіри і меланоми. На відміну від сонця, де присутні всі види променів, у тому числі і С, хоч і в невеликих кількостях, лампи солярію випромінюють тільки А і В-промені. При цьому можна регулювати їх дію, тим самим, досягаючи необхідного результату. Так, за допомогою впливу тільки А-променів можна отримати швидкий і легкий загар, а за допомогою У променів - довготривалий ефект. Комбінуючи їх вплив, можна досягти оптимального для кожної людини результату. Безумовним перевага солярію є його відмінність від південного сонця, яке доступне для всіх не цілий рік.
Автор: Мережа студій засмаги АРТ ЗАГАР


 «Зимові» компоненти косметики: алое
 Екстракти цієї рослини зустрічаються мало не в кожному другому кремі для обличчя. Чим зумовлена ​​така популярність алое? І обоснованна вона? Кілька десятиліть тому «столітник» - саме так називають у народі алое деревовидне, - був жителем кожної квартири і застосовувався у разі порізів, наривів, ранок, нежиті, кон'юнктивіту. Тим часом, алое використовується в медичних цілях вже близько 3500 років!

Алое, зростаюче на наших підвіконнях, - досить непоказну рослину, а ось тропічні види алое дуже барвисті. Батьківщиною алое вважається Південна Африка, але воно давно і дуже широко поширене як культивована рослина.

У Росії ця рослина популярно стало не так вже й давно - всього сто років тому алое використовувалося виключно як проносний засіб! Його ранозагоювальні властивості були помічені лише в 30-і роки XX століття, і на основі алое було створено кілька препаратів, що мають імуностимулюючі властивості, як для місцевого, так і для загального застосування.

Власне, компонентний склад будь-якої рослини можна назвати «природного фабрикою». Часто буває так, що синтезувати ці речовини буває неможливо, тому особливо цінні рослина піддаються промислової культивації. До них відносяться багато загальновідомі лікарські рослини - і ромашка, і женьшень, і календула. Алое не є винятком в цьому сенсі.

При чому тут косметика?
Основні корисні властивості алое проявляються при зовнішньому застосуванні, чим і не забули скористатися виробники косметики. Оскільки алое деревовидне вирощується у великих кількостях для потреб фармації, відповідно не представляє складності використовувати його і у складах косметики. А причиною популярності алое є насичений хімічний склад рослини.

По перше , У складі соку алое присутні природні антисептики - саліцилова кислота, фенол, сірка, а також лупеолом - рослинний бальзам. Всі вони в комплексі забезпечують хороший протизапальний ефект, а саліцилова кислота забезпечує ще і знеболюючий.

По-друге , Органічні кислоти, що містяться в складі рослини (холестерин, камферстерін і В-ситостерин), забезпечують відновлення та живлення верхнього шару шкіри - епідермісу. Ці природні компоненти здатні прискорити загоєння ран і зняти больовий синдром.

По-третє , Основна властивість, за яке так люблять цю рослину вчені, - це імуностимулюючу. Специфічні речовини, названі біостимуляторами, виробляються в листі алое під впливом низьких температур і при відсутності світла. Основне їх дія - це підвищення захисних реакцій організму в цілому або на певній ділянці, якщо екстракт алое застосовується зовнішньо.

У недавньому минулому в Росії (тоді ще в СРСР) йшло активне виробництво препаратів алое: екстракт алое рідкий для ін'єкцій, лінімент алое (для зовнішнього застосування), сік алое, таблетки алое, водний екстракт. В даний час залишилися в промисловому виробництві ін'єкційна форма і сік алое, випускається також сироп з залізом. Про подальших дослідженнях цієї унікальної рослини нічого не чути. А ось зовнішні форми з алое повністю «перекочували» в косметику!

За деякими даними, для того щоб крем з алое був ефективний відносно зняття запалення і відновлення гідро-ліпідного бар'єру шкіри, необхідно, щоб концентрація екстракту алое в косметиці була від 20 до 40%. Така продукція дійсно близька за своїми властивостями до лікарських кремам. Але в основному (з косметичними цілями) екстракт алое міститься в кремах і лосьйонах в концентрації від 2 до 15%. Цей компонент забезпечує живлення і зволоження, відновлення шкіри, захист від бактеріальної агресії.

Алое використовується в багатьох біологічно активних добавках в якості компонент, який надає імуностимулюючий ефект. Звичайно, їх ефективність можна тільки припускати, але навіть якщо в ці препарати перейшла лише мала дещиця корисних властивостей цієї рослини, організм отримає необхідну підтримку і захист.

Область, в якій алое без перебільшення панує, - це народна медицина. Тут використовуються різноманітні форми цієї рослини для лікування багатьох захворювань: від звичайних дерматитів до виразкової хвороби шлунка, тобто як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування.

Кілька рецептів масок з алое , Які можна приготувати, якщо в будинку є цю рослину.

1 . Свіжий сік алое (2 столові ложки) змішати з яєчним білком. Нанести маску на обличчя на 15 хвилин. Рекомендується при запаленій шкірі з елементами висипки.
2 . Свіжий сік алое (2 столові ложки) змішати з 1 столовою ложкою міцного настою ромашки і 1 столовою ложкою меду. Маска наноситься на обличчя і шию як тонізуючий і протизапальний засіб. Час нанесення - 10-15 хвилин. Можливі варіації складу: використання замість ромашки інших трав - календули, звіробою, м'яти.
3 . «Маска молодості» - змішуються в рівних пропорціях сік алое і вершки, можна використовувати сметану. Для нанесення маски потрібно використовувати марлеві серветки, складені в декілька шарів. Такий склад освіжає шкіру, покращує колір обличчя.
4 . Можна використовувати чистий сік алое, наприклад, для області навколо очей.
Автор: Ольга Зоріна