Шоколад, ікра і соя в косметиці. Що нового пропонують нам виробники косметики?
 Шоколад, ікра і соя, використовувані в косметичних продуктах, не тільки покращують колір обличчя, але і дозволяють нашій шкірі виглядати просто сліпуче!

Виробництво косметики не стоїть на місці. Виробники косметичних продуктів не тільки вдосконалюють технологічний процес, але і оновлюють склад косметики по догляду за обличчям, включаючи в нього нові компоненти, які значно підвищують її ефективність. Шоколад, ікра і соя, використовувані в косметичних продуктах, не тільки покращують колір обличчя, але і дозволяють нашій шкірі виглядати просто сліпуче!

Ікра у складі косметики

Кілька років тому торгова марка La Prairie (Швейцарія) ввела до складу свого крему дорогоцінний компонент - протеїни чорної ікри білуги. Так чорна ікра перестала бути тільки делікатесом і з предмету розкоші перейшла в ранг доступних задоволень. І навіть якщо вона не призначена для смакових відчуттів, повірте, ваші шкіра і волосся оцінять її по гідності! Використання ікри у складі косметичних засобів не випадково, адже вона активно бере участь у відновленні та реструктуризації шкіри і волосся. Збагачена натуральними живильними компонентами, вона містить протеїни, амінокислоти, поліненасичені жирні кислоти, йод і мікроелементи. Засоби з ікрою для волосся робить їх блискучими, здоровими, активізує їх зростання і відновлює по всій довжині.

Шоколадне задоволення

Какао в косметології використовується вже давно. Його включають до складу бальзамів для губ, зволожуючих кремів і деяких масок. Багате антиоксидантами і протеїнами, какао чудово зволожує, прискорює загоєння, допомагає шкірі боротися з вільними радикалами, робить її пружною і еластичною.

Новинкою в косметології є какао-терапія, яка вперше стала застосовуватися в США і поступово завоювала весь світ. Ця програма для обличчя і тіла допомагає розслабитися і підвищити опірність організму зовнішньої агресивному середовищі. Вона припускає маски, обгортання і масаж на основі шоколаду. Така какао-терапія особливо підходить для втомленою і схильною постійним стресам шкірі. Маленьким, але незмінно приємним бонусом такої терапії є гарний настрій, оскільки шоколад підвищує вироблення в організмі ендорфінів - гормонів задоволення.

Соя для гарного кольору особи без пігментних плям

В Азії унікальні властивості сої відомі вже давно. Завдяки вживання великої кількості сої жінки Китаю не знають хворобливих симптомів, які зазвичай супроводжують настання менопаузи. Соя робить благотворний вплив на гормональну систему жінки, оскільки містить велику кількість фітогормонів. Нещодавно стало відомо про позитивний вплив сої та на нашу шкіру.

Дослідження в області косметології довели, що включення деяких речовин сої до складу кремів зупиняє згубний вплив вільних радикалів на клітини шкіри. Паралельно інші речовини того ж рослини підвищують відновні властивості шкіри. В асортименті деяких знаменитих марок косметики є креми від пігментних плям, головною діючою речовиною яких є виділені протеїни сої. Завдяки такій косметиці протягом всього лише двох-трьох місяців ефективно вирішується проблема пігментних плям, а шкіра обличчя набуває здоровий і свіжий відтінок.

Ефект ботокса і біо-косметологія

Прагнення продовжити молодість нашої шкіри штовхають виробників косметики на серйозні і дорогі розробки. Наприклад, одні з останніх розробок в області косметології велися з метою знайти компоненти для косметичної продукції, які за своєю дією на шкіру походили б на ботокс. Такі активні речовини розслаблюють м'язи обличчя, запобігаючи утворенню нових мімічних зморшок, а також зменшуючи вираженість вже наявних. Звичайно, така косметика не настільки ефективна як ін'єкції ботокса, але все одно дає хороший результат, наприклад, на таких ділянках як шкіра повік або носогубний трикутник.

Біо-косметологія поєднує в собі природні джерела краси і молодості з технологічними досягненнями .  Різниця між «звичайними» та біо-компонентами полягає в якості, кількості і процесі приготування останніх .  Наприклад, біо-креми містять у своєму складі до 35% активних речовин у порівнянні з лише 1% в «звичайної» косметиці .  Однак, природно тільки серйозні виробники, що пройшли сертифікацію можуть претендувати на виробництво біо-косметики .  Перш за все, в такій косметиці повинні бути відсутніми віддушки, барвники та штучні консерванти .  Також виключається наявність у складі гліцерину, парафіну, вазеліну, спирту, продуктів переробки нафти .  Щоб косметиці був привласнений статус «біо», вона повинна складатися як мінімум на 70% з біологічних компонентів, які не піддавалися хімічній обробці .  Також очевидно, що упаковка таких косметичних продуктів повинна використовуватися повторно у виробництві, а тестування самої продукції не може проводитися на тварин .

Найбільш популярною косметикою такого типу є зволожуючі креми, шампуні, мило на основі рослинних екстрактів, масажне масло. Звичайно, їх текстури і запах не настільки приємні як у «нормальною» косметики, та й термін дії через відсутність штучних консервантів набагато менше. Однак ці мінуси цілком окупаються високим рівнем ефективності, натуральності та безпеки такої косметики.

Майбутнє за генетикою

Майбутнє косметології за співпрацею генетиків з виробниками косметики. Детальне вивчення всіх процесів, що відбуваються в клітинах шкіри, як і генні дослідження, мають одну мету - зрозуміти, які ж гени відповідальні за вікові зміни шкіри, її тьмяний колір. Завдяки таким відкриттям можна розробляти спеціалізовані засоби, які діятимуть на першопричину проблем. У деяких науково-дослідних лабораторіях вже сьогодні ведеться виробництво і клінічні випробування антивікових засобів, дія яких спрямована саме на молекули, які відповідальні за процес старіння шкіри.
Автор: Наталя Біатова


 Інфрачервона сауна - чудо техніки й нове слово в тепловій терапії.
 Ти, дивись ж, не зівай:
У молоко спершу пірнай,
Тут в казан з водою вареної,
А оттудова в студеної.

На коника Іван глянув
І в котел негайно пірнув,
Тут в інший, там в третьому теж,
І такий він став пригожий,
Що ні в казці не сказати,
Ні пером чи не написати!
«Коник-Горбоконик», Петро Єршов


Всі ми вже звикли використовувати для оздоровлення та поліпшення зовнішнього вигляду різні СПА-процедури, а з приходом холодів все частіше виникає думка: а чи не сходити в сауну - погрітися, змити хвороби, стрес і втому, омолодитися?

Поряд з традиційними парилками, фінськими і російськими лазнями все частіше в рекламних матеріалах миготять пропозиції відвідати інфрачервону сауну. Що це за диво техніки таке, і в чому її відмінності від інших саун і лазень?

В основі цієї новинки лежить прямий прогрів тіла людини інфрачервоними (тепловими) променями. Традиційні сауна і лазня можуть запропонувати тільки нагрів поверхонь тканин тіла. У звичайній сауні з температурою повітря близько 120 градусів тіло прогрівається на глибину всього близько 1 мм, так як спрацьовує механізм блокування поширення потужних потоків тепла всередину тіла. У інфрачервоній сауні промені проникають в організм людини на глибину 4-5 сантиметрів, тому прогріваються всі внутрішні органи, притому, при набагато нижчій температурі повітря всередині сауни (40-60 градусів). У порівнянні з традиційними саунами і лазнями процедури переносяться набагато легше, знижується ризик травмування органів дихання, звуження судин і, як наслідок, запаморочення.

 Інфрачервона сауна - чудо техніки й нове слово в тепловій терапії.
 Інфрачервоні сауни прийшли до нас з Японії, де завжди було особливо дбайливе ставлення до здоров'я. Потім вони підкорили Америку і Європу. І ось тепер мода на цей метод оздоровлення добралася і до нас. Корисних якостей у таких саун дуже багато, перерахую лише основні:

• Інфрачервона сауна - вірна помічниця в боротьбі з целюлітом і зайвою вагою. Результати досліджень показують, що за 30 хвилин втрачається вага від 0, 3 до 1, 2 кг, залежно від індивідуальних особливостей організму.

• Відвідування інфрачервоної сауни зміцнює імунну систему, покращує кровообіг, прискорює обмін речовин в організмі, спалюються зайві калорії (до 2400 Ккал.), Що можна порівняти з пробіжкою на 10-15 км, проходить відчуття втоми і сонливості.

• Тканини збагачуються киснем, сильніше розкриваються і очищаються пори, тому в 2-3 рази вище потовиділення і на порядок ефективніше виводяться шлаки. У складі поту міститься приблизно 80% води і 20% твердих речовин, таких як холестерол (холестерин), токсини, кислоти, шлаки, нікотин, важкі метали тощо У результаті рясного потовиділення, розкриваються навіть ті пори, які не функціонували багато років. Видаляються відмерлі клітини, шкіра стає гладкою, пружною і еластичною. Відбувається очищення шкіри, необхідне для проведення косметичних процедур. Усувається ряд нашкірних захворювань: вугрі, прищі, кропив'яний висип, лупа. Поліпшується колір обличчя, розгладжуються зморшки, шкіра виглядає молодшою. Шрами і рубці на шкірі, навіть колоїдні, пом'якшуються, а в ряді випадків розсмоктуються. Знижується рівень неприємних запахів, що виділяються шкірою.

Інфрачервона сауна ефективна для лікування та профілактики багатьох захворювань - їх список зайняв би цілу сторінку - тут і порушення сну, і серцево-судинні захворювання, і захворювання нирок, і багато інших.

 Інфрачервона сауна - чудо техніки й нове слово в тепловій терапії.
 У холодний період року, коли простудні захворювання буквально атакують нас з усіх боків, користь саме такої сауни важко переоцінити. Навіть один сеанс збільшує опірність організму інфекціям і стримує процес розмноження вірусів. Адже, температура тіла в інфрачервоній кабіні підвищується до 38, 5 С, імітуючи природну реакцію організму на інфекцію, при цьому придушується життєдіяльність хвороботворних бактерій і вірусів. Отже, регулярні сеанси не тільки дозволяють уникати простудних захворювань, але і можуть допомогти боротися з цими хворобами, ледь вони почалися, скорочуючи час одужання. Крім того, в інфрачервоній сауні набагато ефективніше виліковуються захворювання, для яких традиційно застосовується прогрівання організму інфрачервоними променями - бронхіти, пневмонія, нежить і т.п.

Але, тим не менш, є у неї і протипоказання:

Вагітність

Нещодавно перенесений інфаркт або інсульт

Часті непритомність

Важка ступінь склерозу, нервові розлади

Наявність вживлених штучних органів

Ну, а всім іншим можна порадити, хоча б пару разів на тиждень відвідувати процедури в інфрачервоній сауні, або придбати міні-сауну для домашнього користування. Зовні стандартна інфрачервона кабіна являє собою шафу з екологічно чистих матеріалів (натурального дерева) зі скляними дверима. Інфрачервоні випромінювачі монтуються в стінах і під сидіннями. Місця кабінка багато не займає, і підключити її дуже просто, потрібна звичайна розетка 220 вольт - і вже через 15 хвилин після включення можна насолоджуватися унікальною косметичної та оздоровчої процедурою. За 20-30 хвилин в кабінці досягається результат (по спалюванню калорій) такий же, як за 2-3 години в традиційній лазні. А нанесення на шкіру після інфрачервоних процедур живильні креми дають набагато більший ефект.

Якщо ви погано переносите теплові процедури в інфрачервоній кабіні, можна відключити тепловий режим і лікуватися виключно променями.

Банна процедура в інфрачервоній сауні дещо відрізняється від традиційної - ви півгодини спокійно сидите в кабінці, випрямивши спину і витягнувши руки вздовж тулуба, потім приймаєте теплий душ, щоб змити піт. І ніяких контрастних процедур! Щоб компенсувати втрату вологи, після сеансу корисна чашечка запашної зеленого чаю.

Що ще дуже суттєво: після інфрачервоної сауни ви не відчуваєте розслабленість і сонливість, а, навпаки, відчуваєте приплив енергії та бадьорості, так що, можна відразу братися за різні важливі поточні справи.

Інфрачервона сауна незамінна для тих, хто хоче бути завжди молодий, красивий і здоровий!
Автор: Ольга Травлеева