Літо і косметика: можна, але обережно!
 Літо - благодатна пора відпусток, теплого моря, квітів, теплих вечорів і жарких днів. Деякі жінки вважають, що влітку косметика зовсім не потрібна, а макіяж в літню спеку зовсім не доречний, ну хіба що для вечірнього виходу не завадить легкий мейкап. Певний сенс у цьому є - щедра природа надає нашій шкірі засмаглий здоровий вигляд, а свіже повітря під час літнього відпочинку змушує шкіру сяяти і світитися без особливих косметичних хитрувань. Так, та не зовсім!

І в це найкращий час року шкіру підстерігає багато небезпек і неприємностей, уникнути яких можна з допомогою вміло підібраної косметики. Літня косметика має деякі особливості і свою область застосування, і відмовлятися від неї не варто.

Головне призначення косметики влітку - захистити і зволожити

Зволоження   - Важливий етап програми догляду за шкірою не тільки влітку, але саме для жаркої пори року він стає особливо актуальним. Найголовніше: у ці спекотні дні нам просто необхідно не пересушити шкіру, зберегти її еластичність. Тому основні зусилля - на зволоження шкіри вранці, вдень і ввечері. Зволожуючих засобів багато: водні і масляні розчини, емульсії, креми. Найкращий ефект дають рідкі зволожуючі креми - емульсії.

Процес зволоження підтримує водний баланс шкіри, відновлює захисну функцію епідермісу, покриває шкіру захисною плівкою, яка запобігає випаровуванню вологи, ну і, крім того, приховує дрібні дефекти шкіри. Шкіра навіть у літню спеку залишається молодою і здоровою.

 Літо і косметика: можна, але обережно!
 На ніч застосовуйте спеціальний зволожуючий нічний крем. Саме він зможе відновити шкіру після денного стресу. Як приклад, можна запропонувати ультра-зволожуючий нічний крем 24г Гарн'єр Ультра-Свіжість , Що містить такі натуральні активні компоненти, як екстракт винограду і жасмин, насичений мінеральними солями. А ось вранці і протягом дня, найбільш зручними є зволожуючі засоби з SPF-фільтром, при цьому бажано, щоб показник SPF знаходився в діапазоні від 15 до 30.

Увага!   Застосовувати такі комбіновані засоби слід тільки вдень. Якщо залишити такий крем на ніч, велика ймовірність прокинутися вранці з мішками під очима, так як закупорені пори заважають диханню шкіри і порушують її водний і кисневий баланс.

Захист шкіри від ультрафіолету   - Найважливіша функція річної косметики. Різновидами сонцезахисних засобів є різні спреї, гелі, емульсії, муси, вершки і лосьйони. Всі вони відрізняються ступенем насиченості, щільністю, жирністю. Вибирайте те, що вам більше підходить. Наприклад, зверніть увагу на спрей NIVEA SUN . Він забезпечує захист від променів сонця А і В, тобто від опіку і старіння шкіри, і при цьому шкіра зволожується. За текстурою це - дуже тонка, ніжна емульсія білого кольору з приємним солодкуватим запахом. Вбирається швидко, пару хвилин - і шкіра покрита злегка жирною плівкою, яка швидко стає непомітною. Сонцезахисний спрей має оптимальний баланс UVA і UVB фільтрів, огороджувальних щитом від сонячних опіків, запобігаючи швидке старіння шкіри і зберігаючи її природну вологу. Можна підібрати засіб з оптимальним ступенем захисту (10, 15, 20). Засіб робить шкіру гладкою, доглянутою і дуже легко наноситься!

 Літо і косметика: можна, але обережно!
 Придивіться також до гелю GARNIER AMBRE SOLAIRE , Він захищає від сонячних променів А і В. Містить нутріфлавони кактуса і вітамін Е. Гель чудово ковзає по шкірі, не розтікається, усмоктується не відразу, тому можна розподілити його рівномірно і по великій площі. Ідеальний засіб для пляжу - не змиваються після водних процедур. Ретельно змити його можна тільки за допомогою миючих засобів. Шкіра під захистом гелю рівномірно загоряє. Доцільно застосовувати для захисту світлою, але вже злегка засмаглою шкіри, тобто з третього і далі дні відпочинку.

Засобів захисту багато, а вчені все не залишають пошуки більш досконалих по впливу продуктів. Так, в університеті штату Каліфорнія (США) дослідники звернули увагу на те, що гіпопотами проводять під яскравим сонцем до 10:00 в день, але при цьому їх шкіра не отримує опіків. Виявляється, їх шкіру від ультрафіолету захищає особливу речовину - аналог людського поту. Крім того, вона знезаражує її і відлякує комах. Саме на основі цієї речовини і планується найближчим часом розробити нове покоління сонцезахисних засобів. Так що чекаємо новинок!

І пара слів про макіяж

• Безумовно, літню засмагу прекрасний сам по собі, але правильно обрана декоративна косметика допоможе вашій шкірі виглядати яскравіше, а вам стати ще прекраснішим. Літня косметика повинна бути максимально легкою, адже товстий шар гриму на яскравому сонячному світлі виглядає непривабливо. Тому всі види гримів і тонів для обличчя слід замінити зволожуючим тональним кремом. Користуючись ним, ви будете виглядати натурально і свіжо, адже хороший макіяж повинен бути непомітним.

• Багато косметичних компаній пропонують нам натуральну косметику, створену на основі природних мінералів, яка виглядає дуже природно на відкритому повітрі, а ваша шкіра при цьому - дихає і мерехтить.

• Не нехтуйте влітку пудрою, адже багато пудри володіють світлозахисними властивостями. Рекомендується використовувати прозору розсипчасту пудру і наносити її м'якою круглою кистю. А ось матова бронзірующая пудра для обличчя і тіла, прекрасно підкреслить красу засмаги, її можна використовувати замість рум'ян, але наноситься вона вже по всьому простору шкірного покриву обличчя, шиї і декольте, а не тільки в області вилиць. Тільки головне не переборщити!

• Чи користуватися рум'янами в літній день - спірне питання. На думку багатьох фахівців, від застосування рум'ян під впливом сонця може з'явитися небажана пігментація на обличчі. З іншого боку рум'яна коралових відтінків, чудово виглядають під яскравим сонцем в денний час. Швидше за все, все залежить від якості декоративної косметики. Якщо Ви використовуєте якісну косметику відомих брендів, то неприємних побічних результатів можна не побоюватися.

• Літній вибір помади для губ - непросте завдання. Тут слід робити ставку на захист губ від сонця, вітру, а також на зволоження. Матова помада для літнього дня не підходить, краще користуватися прозорою або блиском для губ. Днем краще вживати блиск для губ прозорого нейтрального відтінку з сильним зволожуючим ефектом. Блиск додасть соковитості вашого роті і зробить його більш виразним.

Наприклад, бальзам і блиск для губ Dior Crystal Shine (з колекції Dior Cristal Collection) , Зробить шкіру губ ніжною та м'якою і захистить її від негативного впливу літнього сонця, або Dior Addict Lip Glow SPF 10   - Прозора, блискуча помада з UV фільтром з тієї ж колекції.

Зверніть також увагу на нову колекцію літнього декоративної косметики, Givenchy . У колекції Givenchy   - Всі відтінки розкішної засмаги, коралові і бронзові відтінки для губ і глибокі сірі і сині відтінки для очей. Блиск для губ у двох різних відтінках Sun Coral і Sun Rose , Що ввійшов у нову колекцію Givenchy , Незважаючи на прозорість текстури, відрізняється дивно глибоким і насиченим кольором.

• Якісна декоративна косметика легко і ненав'язливо підкреслить достоїнства вашого зовнішнього вигляду, головне, дотримуйтесь міру, і літо буде прекрасним!

• І останній штрих: у спекотні дні частіше обробляйте шкіру термальними спреями. Вони корисні для всіх типів шкіри, оскільки володіють потрійним ефектом: створюють утримуючу вологу захисну плівку, запобігають появі зморшок і закріплюють макіяж.
Автор: Ольга Травлеева


 Про пензликах для макіяжу
 У косметичці кожної жінки присутні пензлики для макіяжу. У когось більше, у когось менше. Але всім зрозуміло одне, що без них буде вельми проблематично створити практично будь-який образ.

Професіонали використовують досить велика кількість всіляких варіантів цих самих пензликів, але середньостатистичній жінці цілком вистачить і шести.

Перша і одна з найнеобхідніших - пензлик для нанесення основи . З її допомогою можна нанести рівний шар пудри або тонального крему. Більш того, вона дає кращий результат у порівнянні з спонжем або пальцями. Ідеально маскує такі складні місця як область навколо очей, ніс і шкіру навколо губ.

Наступна на черзі - кисть для нанесення консілера . Вона менше, ніж для нанесення основи, і дозволяє замаскувати темні кола під очима і прищики.

Кисть для рум'ян.   Відрізняється вона від усіх інших своєю незграбністю. Її форма повторює форму скул. З її допомогою можна видаляти тіні, які опинилися на вилицях під час створення макіяжу очей.

Пензлик чи гребінець для брів. Вона відіграє важливу роль при створенні форми брів. А також для того, щоб розділити вії, після того як висохне туш.

Пензлик для тіней. Вона покликана змішувати, змішувати і змішувати. Бувають різної форми і розмірів.

Пензлик для помади.   З її допомогою створюються сексуальні повний губки, які зводять з розуму чоловіків. Тому, якщо ваші губи не мають необхідного обсягу від природи, не нехтуйте цією кистю.

Розподіл кистей за функціями чисто умовно, так як, наприклад пензлем для рум'ян можна з легкістю наносити основний тон тіней. Тому, користуйтеся тими пензликами, які вам подобаються.

На що звернути увагу при покупці кистей для макіяжу?

 Про пензликах для макіяжу
 У магазинах є величезний вибір кистей для макіяжу. Ціни самі різні. Однак вам зовсім не обов'язково витрачати величезні гроші, щоб роздобути якісну кисть, яка прослужить вам тривалий час.

Як всі знають, кисть складається з ручки і щетини. Отже, що стосується ручки. Абсолютно неважливо, з чого вона буде зроблена, головне - щоб вам було зручно її тримати в руці. Що стосується довжини ручки, то вибирати тільки вам. Якщо ви досить часто подорожуєте, то краще всього віддати перевагу тим кистям, у яких ручки не дуже довгі, щоб полегшити їх транспортування. Однак, це не найголовніше.

Найголовніше - щетина. Вона буває двох видів: з натуральних або штучних матеріалів. Вважається, що кисть з натуральною щетиною краще. Однак вона може не підійти людям, страждаючим від алергії на тварин, так як для виготовлення використовується вовна білок, кіз, поні і т.п. Таким людям можна порадити використовувати кисті з штучною щетиною.

Сучасні технології зробили крок далеко вперед, тому зараз синтетична щетина ні в чому не поступається натуральній, а, крім того, коштує набагато дешевше.

У той час як натуральна щетина відмінно підходить для нанесення розсипчастих засобів для макіяжу, штучна хороша при використанні помади і тіней кремовою текстури.

Далі, кисть повинна бути м'якою. Це означає, що коли ви проводите її по шкірі, вона не повинна її карябать.

Купуючи цю необхідну складову кожної косметички, пам'ятайте, що ті пензлики, у яких натуральна щетина, швидше «облисеют». Тому переконайтеся, що у них гарне кріплення в основі.

Як доглядати за кистями для макіяжу?

Доглядати за кистями для макіяжу потрібно з кількох причин. По-перше, так вони довше прослужать. По-друге, брудні кисті - розсадник бактерій, які потім виявляться у вас на шкірі. І, як ви розумієте, наслідки можуть бути малоприємними.
  • Після кожного використання протирайте кисті вологою серветкою. Найкраще дитячої або для інтимної гігієни.


  • Грунтовно мити кисті потрібно раз на тиждень. Нам знадобиться: м'який шампунь, масло чайного дерева, тепла вода, сухе рушник і ємність. Налийте в ємність теплу воду, додайте приблизно 1 ст.л. шампуню і 3-4 краплі олії чайного дерева - це відмінний засіб проти бактерій. Помістіть кисть у воду і потріть щетину. Потім сполосніть кожну кисть. Робити це треба ретельно, щоб на волокнах не залишилося шампуню.
    Потім витріть кисті рушником і розправте їх, так щоб вони прийняли свою форму. Дайте остаточно висохнути.

Ще кілька порад:
  1. Не давайте свою кисть кому б то не було. На шкірі завжди є бактерії, якими з вами обов'язково поділяться. А там і до прищів не далеко.


  2. Не тріть надто сильно щетину, коли ви її миєте, інакше вона просто може вся «вилізти».


  3. Шампунь, який ви використовуєте для того, щоб вимити кисті, не повинен містити кондиціонер. Найкраще візьміть який-небудь дитячий шампунь.


  4. Сушіть кисті як слід перед тим, як знову їх використовувати.


  5. Міняйте кисті для макіяжу раз на рік.

І будьте красиві!
Автор: Віра Карабутове