Вкуси мене, п'явка, або Гірудотерапія
 Лікування та омолодження п'явками сьогодні на піку популярності, так як п'явка - відмінна альтернатива скальпелю пластичного хірурга.

Лікування п'явками або гірудотерапія (від латинського Hirudina - п'явка) - один з найдавніших способів лікування різних захворювань.   Згадки про гірудотерапії археологи знаходили при розкопках Давнього Єгипту, Індії, країн Межиріччя і Середньої Азії. Родоначальником методу вважається Никандр з Колофона (200-130 рр. До н.е.). А пару століть тому - в XVI - XIX століттях, в період розквіту гірудотерапії в Європі - п'явки служили серйозною статтею російського імпорту. Правда офіційна наука довгий час не визнавала п'явку. Лише останні сто років п'явка стала об'єктом дослідження вчених, і в медицині з'явився цілий напрям.

П'явка - вищий черв'як із загону щелепних має п'ять пар очей, розгалужену нервову систему і три щелепи, на кожній по 90 «зубів» - хітинових голок. Слід від укусу п'явки схожий на знак «мерседес». Секрет слинних залоз п'явки містить велику кількість біологічно активних речовин, які забезпечують не згортання насосала п'явкою крові.

Цікаво!   На Землі відомо близько 400 видів п'явок, і тільки медична п'явка і два її підвиди - аптекарська і лікувальна - можуть використовуватися в лікарській практиці.

Кривавий лікар

Лікувальний ефект гірудотерапії складається з трьох механізмів:

-   рефлекторного;

-   механічного;

-   біологічного.

Рефлекторна дія полягає в тому, що п'явка прокушує шкіру в біологічно активних точках. Механізм рефлекторної дії схожий з таким при голкорефлексотерапії. Механічна дія виражається в розвантаженні регіонального кровотоку п'явками. Біологічна дія забезпечується завдяки наявності в слині п'явки цілої гами біологічно активних речовин. З них можна відзначити гірудин, дістабелазний комплекс, бделліни, гіалуронідазу, антибактеріальну, знеболюючі речовини.

Важливо!   Медична п'явка в гірудотерапії застосовується тільки одноразово, що повністю виключає інфікування пацієнта.

Так, що ж лікує п'явка?

1.   Всі проблеми судин (варикозне розширення вен, серцево-судинні захворювання та інші).

2.   Будь-які захворювання внутрішніх органів (нирки, печінка, серце, шлунок, кишечник, легені, бронхи і т. Д). Дуже часто саме захворювання внутрішніх органів у відповіді за наші проблеми зі шкірою.

3.   Багато гінекологічні захворювання.

4.   Нервові стану (депресії, стреси, страхи, безсоння).

Окремо варто відзначити косметичний ефект , Тому нерідко герудотерапіей пропонують в салонах краси, - загальне омолодження, поліпшення кольору обличчя, зникнення прищів і вугрів, ефект ліфтингу. Це відбувається завдяки тому, що в секреті п'явки містяться різні ферменти: одні розщеплюють жири і холестерин, інші посилюють синтез колагену. Ефект так би мовити «на обличчя» - шкіра підтягується, світлішає, зникає пігментація, поліпшується колір обличчя. Недарма у косметологів існує дієва методика кругової підтяжки обличчя за допомогою п'явок.

Цікаво!   Наші прабабусі ставили за день для балу п'явки за вухами, щоб шкіра набула матовість і білизну.

Харчування при гірудотерапії

П'явки сприяють очищенню організму, тому під час курсу лікування рекомендується, щоб досягти синергетичного ефекту, дотримуватися оптимальну для вас очисну дієту, багату вітамінами і мікроелементами, уникати важкої, трудноперевариваемой їжі, копченостей, консервів, а також обмежити споживання цукру, солодкого і мучного.

Пити слід багато мінеральної негазованої води, так як секрети п'явок прискорюють водний обмін в організмі. Потрібно пити очищаючі соки та чаї.

Важливо!   Зниження надмірної ваги і лікування целюліту п'явками дає більший ефект у поєднанні з іншими процедурами з корекції фігури.

Протипоказання

-   захворювання зі зниженою згортанням крові;


-   анемія різного характеру;


- підвищена кровоточивість;


-   низький артеріальний тиск;


-   наявність гнійничкових захворювань шкіри на місці накладення п'явок;


-   наявність алергічної реакції на постановку п'явок;


-   наявність високої температури після постановки п'явок;


-   погана переносимість гірудотерапії;


-   гострий інфаркт міокарда;


-   гострий період інсульту;


-   психологічна непереносимість;


-   вагітність.
Автор: Інна Сєдих


 Водорості італійського розливу - косметика GUAM
 Біохімічний склад водоростей унікальний і майже повністю ідентичний складу плазми крові людини.

Про користь водоростей, морської глини і солі, їхньому лікувальному і омолоджуючий ефект знали багато тисячоліть тому народи, що живуть поблизу моря або океану. Але тільки в 19 столітті терапія водоростями знайшла офіційний статус. Термін Таласотерапія був введений в обіг французьким лікарем Де ля Бонадьер в 1869 році шляхом з'єднання двох грецьких коренів: «thalassa» і «therapei» для визначення терапевтичного впливу морського середовища на здоров'я пацієнтів. На сьогоднішній день таласотерапія включає в себе обгортання, водні процедури, спеціальну дієту, використання косметичних препаратів, що містять у своєму складі продукти морського походження.

Цікаво!   Інститути таласотерапії - це лікувально-косметичні центри, де оздоровчий курс починається з консультації терапевта й дієтолога, складання індивідуального лікувального плану, і де створено необхідні умови для глибокої релаксації і ефективного відновлення організму.

Унікальні програми корекції фігури і лікування целюліту, догляду за обличчям і мінералізації волосся на основі водоростей, морської солі і глини, розроблені фахівцями Інституту SCHOTE LACOTE Study & Research, ось уже майже два десятки років користуються величезним успіхом у косметологів і клієнтів найвідоміших клінік і салонів краси в багатьох країнах світу.

Основні компоненти, що входять до складу косметики GUAM

• GUAM-комплекс - екстракт бурих водоростей, вирощених на спеціальних плантаціях;

• натуральна морська глина, морська сіль;

• ефірні масла лимона і материнки;

• екстракти плюща, хвоща, кінського каштана;

• фітопланктон GUAM.

Хімічний склад водоростей

Біохімічний склад водоростей унікальний і майже повністю ідентичний складу плазми крові людини. Завдяки цьому містяться у водоростях біологічно активні речовини засвоюються практично на 100%. Водорості містять багатющий спектр речовин, необхідних для краси і здоров'я волосся: білки, амінокислоти, полісахариди, вітаміни, макро- і мікроелементи.

Хімічний склад морської солі

Основною діючою речовиною морської солі є хлористий натрій. Сіль здобуде природний комплекс біологічно активних макроелементів (Na, К, Mg, Ca) і мікроелементів (літій, залізо, мідь, хром, марганець, молібден, бор та ін.) В збалансованому співвідношенні, між-кришталеву глину, мікровключеннями гази. Морська сіль подразнює шкіру, викликаючи приплив крові і посилюючи поділ клітин епідермісу. Це прискорює регенерацію пошкоджених покривів.

Хімічний склад морської глини

Високий вміст кремнію в морській глині ​​стимулює ріст волосся, надає протівоперхотним дію; алюміній володіє антацидних, підсушують і в'язким властивостями; саме хімічний склад глини надає легкий дратівливий і стимулюючий ефект, активізуючи мікроциркуляцію шкіри.

Цікаво!   Процедури із засобами з водоростей діють благотворно при стресі, втоми, нервових переутомлениях, целюліті, зайвій вазі, болях у суглобах, ревматизмі, артрозах, покращують кровопостачання і лімфатичну систему.

 Водорості італійського розливу - косметика GUAM
 GUAM маска для грудей на основі білої глини

Маска володіє приємним охолоджуючим ефектом. Завдяки своєму особливому складу (водорості і каолін), маска ідеально підходить для усунення млявості шкіри грудей, що послідувала за схудненням, вагітністю або грудним вигодовуванням. Після застосування маски шкіра грудей стає більш пружною, відполірованою і еластичною.

 Водорості італійського розливу - косметика GUAM
 GUAM антицелюлітна маска з водоростей для процедури обгортання

Антицелюлітна маска покращує мікроциркуляцію, активізує обмінні процеси в жирових клітинах, стимулює ліполіз. Зміцнює судини, покращує лімфодренаж, сприяє зняттю набряків. Активні компоненти грязьовий маски мають виражений антицелюлітною дією, вирівнюють шкіру.

 Водорості італійського розливу - косметика GUAM
 GUAM скраб енергезірующій для тіла

До складу арома-скрабу входять морські солі, екстракти водоростей і неперевершена комбінація масел, завдяки чому скраб глибоко очищає шкіру, активізує механізми клітинної регенерації, сприяє поліпшенню мікрорельєфу і кольору шкіри, відновлює епідермальний бар'єр.

 Водорості італійського розливу - косметика GUAM
   GUAM талассогель для душу

Гель надає очищаючу, пом'якшувальну, зволожуючу і освіжаючу дію, об'єднуючи відновлювальний, тонізуючий і поживний ефекти.

 Водорості італійського розливу - косметика GUAM
   GUAM морська сіль для ванни

Морська сіль з ефірними маслами і водоростями ефективно впливає на целюліт, володіє минерализующими властивостями, має тонкий аромат, допомагаючи розслабитися і знайти прекрасне самопочуття.
Автор: Інна Сєдих