Зміїний отрута, плацента вівці, шкіра немовляти, ... Що ще кладуть у косметику?
 Рідкісні і навіть незвичайні інгредієнти в косметиці - це вже ознака нашого часу. Дорогоцінні метали і камені, витяжки рідкісних рослин ... Цим зараз мало кого здивуєш. Але для цієї статті я вирішила знайти самі незвичайні, на мій погляд, складові сучасних косметичних засобів і процедур. Особливо чутливим натурам краще не читати, а екологам і правозахисникам бажано!

Крайня плоть немовляти
Вже саме це словосполучення може повалити деяких в шок. Але використання цього матеріалу для омолодження косметологи виправдовують. Дійсно, крайня плоть немовлят є інгредієнтом для деяких ін'єкційних наповнювачів. Наприклад, достеменно відомо, що косметичні філери таких фірм як Cosmoplast, Vavelta, Cosmoderm мають у складі клітини, отримані з малюкової крайньої плоті. Такі клітини - джерело натурального людського колагену і фибропластов. Мене ж продовжує хвилювати питання, яким чином ці компанії отримують такий цінний матеріал? І чи знають про це батьки немовляти, якому зробили нехитру операцію?

 Зміїний отрута, плацента вівці, шкіра немовляти, ... Що ще кладуть у косметику?


Ікра
Багато компаній спробували вводити цей компонент в косметичні засоби по догляду за шкірою. Мова, звичайно ж, не про солону ікрі в баночці. Намазувати її на шкіру не має сенсу. Для шкіри потрібна свіжа ікра рідкісних порід риб. Звичайно, це дорого і, швидше за все, сумнівно з точки зору етики і захисту природи. Наскільки дорого? Наприклад, крем La Prairie's Caviar Luxe Cream з дуже високою концентрацією ікри коштує 710 доларів. Екстракт ікри містить воістину рідкісні необхідні речовини, такі як альфа-гидрокислоти, білки, жирні кислоти. Але чи варто це того, щоб розпорювати черево симпатичною риби?

 Зміїний отрута, плацента вівці, шкіра немовляти, ... Що ще кладуть у косметику?


Мускус виверр африканської
Це така дика кішка. Похідні від особливих залоз цієї кішки (офіційна назва civetone) є популярним інгредієнтом духів і одеколонів класу люкс. Синтетичним шляхом civetone отримують, але парфумери все одно віддають перевагу здобуті скребком з промежини кішки залози. Якщо вам не до душі така ідея використання тваринного світу, то перевірте етикетку свого парфуму, природні або синтетичні залози там використовуються.

 Зміїний отрута, плацента вівці, шкіра немовляти, ... Що ще кладуть у косметику?


Улітку Трейл
Чилійська марка косметики Arenscaracol стверджує, що використання слизу цих равликів для їхньої продукції пояснюється незрівнянними якостями, які косметика набуває. Продукти Arenscaracol поліпшують шкіру, відновлюють пошкоджені тканини, заповнюють зморшки, роблять шкіру дивно гладкою. Мені шкода равликів, але хто зараз думає про безхребетних?

 Зміїний отрута, плацента вівці, шкіра немовляти, ... Що ще кладуть у косметику?


Плацента вівці
Ви готові до того, щоб дізнатися, що на ваших волоссі можуть бути залишки посліду від пологів овечки? Наприклад, марка Hask випускає цілу лінію продуктів для волосся, гордо рекламуючи рідкісний інгредієнт - овечу плаценту. У складі лінії кондиціонери, маски для лікування волосся ... Знову питання, нехай дурний, як цей інгредієнт отримують? Швидше за все, бідних овечок штучно стимулюють, і чи думають при цьому про народжену потомстві?

 Зміїний отрута, плацента вівці, шкіра немовляти, ... Що ще кладуть у косметику?


Бактерії
Дивно, але те, що дуже шкідливо споживати в їжу, іноді є корисним для зморшок. Всі знають, що не можна купувати пом'яті або прострочені консерви через ризик підхопити ботулізм. Але виявляється, цю противну бактерію не треба недооцінювати. Адже під сособ контролем з цих бактерій виходять корисні ботулінічного токсину А і В, відомі народові як Ботокс і Диспорт. Напевно, подібна історія була і з цвіллю, з якої потім отримали цінний антибіотик. Що ж, проти такого підпорядкування грізних бактерій я ніби нічого проти поки не маю. Тим більше, що той же Ботокс є не тільки порятунком для стурбованих віком тітоньок, але і робить успіхи в лікуванні головного болю, ДЦП, інших захворювань.

 Зміїний отрута, плацента вівці, шкіра немовляти, ... Що ще кладуть у косметику?


Зміїний отрута
Хочете заморозити свої зморшки без використання Ботокса? Syn-Аке - цей препарат був синтезований з отрути гадюки, і це своєрідна альтернатива ботоксу, оскільки також має розслаблюючу дію на м'язи. Між іншим, Гвінет Пелтроу називається прихильницею цього незвичайного інгредієнта краси. А бренди Sonya Dakar і Peter Thomas Roth мають цілі антивікові лінії продуктів, засновані на зміїному отруті. Цікаво, а хтось піклується потім про змій, яких позбавили отрути?

 Зміїний отрута, плацента вівці, шкіра немовляти, ... Що ще кладуть у косметику?


Кармін / Кошеніль
Це такі барвники. Ви носите червону губну помаду або блиск? А яким чином ваша помада отримала червоний колір? Вимочені особливим чином комахи використовуються як відмінний червоний барвник, і назва йому Кармін, або Кошеніль. Дивно, але до недавнього часу практично було неможливо зрозуміти, які саме барвники використовуються в косметиці. І тільки минулого року міжнародною організацією FDA було прийнято рішення зобов'язати виробника вказувати, якщо в якості барвника використовуються пігменти з комах. Тобто до 2011 року губна помада обов'язково повинна мати маркування, в якій виробник зобов'язаний вказати наявність кошенілі, якщо така є. Якщо ви не хочете, щоб заради вашого червоного кольору не вбивали комах, починайте читати етикетки, остерігайтеся таких слів як Carmine / Cochineal (Кармін / Кошеніль)

 Зміїний отрута, плацента вівці, шкіра немовляти, ... Що ще кладуть у косметику?


Сперма биків
Насіннєва рідина має велику кількість білка, необхідного для зміцнення і глибокого кондиціонування волосся. Наприклад, у Лондоні є салон Hari's Salon, і якщо у вас є 45 хвилин часу і 100 доларів, то ви можете отримати процедуру по лікуванню волосся, засновану на спермі биків. Не знаю, як ви, а я не можу собі уявити, що роблять з бідним тваринам для отримання настільки корисної штуки, тому цілком довіряю протеїнам з пшениці і кератину в такій справі, як лікування волосся.

 Зміїний отрута, плацента вівці, шкіра немовляти, ... Що ще кладуть у косметику?


Дельфіни і Кити
Історія використання кутових інгредієнтів досить обширна. Крім сперми, вважаються корисними для косметики різні продукти життєдіяльності, залози, навіть кишкові маси. Те ж можна сказати і про дельфінів. Зрештою, та ж косатка є великим дельфіном. Загалом, зрозуміло, що матеріал виходить виключно цінний для косметологів та парфумерів. Але екологи вже б'ють тривогу, і деякі заборони на використання та експлуатацію китів все-таки діють. Хоча наполегливо ходять чутки, що незважаючи на те, що синтетичні замінники існують, такі парфумерні Вдома як Creed і Serge Luytens досі використовують натуральні китові складові.

 Зміїний отрута, плацента вівці, шкіра немовляти, ... Що ще кладуть у косметику?

Автор: Олга Ларсен


 Сталеве мило: хіба це можливо?
 Китайські винахідники не втомлюються дивувати нас своїми знахідками. Спочатку - штучні яйця да курка з сої з кісточками з бамбука, а тепер вони явили світу своє нове диво: залізне мило ...

Про що це
Одонайзер, або сталеве мило - це невеликий шматочок нержавіючої сталі у формі звичного нам звичайного мила, який здатний видалити з рук неприємні в'їдливі запахи часнику, цибулі, риби, м'яса, бензину, тютюну і т.п., які часто залишаються на шкірі рук після приготування їжі або смачної трапези. Сталеве мило пропонується виробником самих різних форм: округленій, прямокутної, овальної або трикутної, його вага становить 40-70г, а його габарити залежно від форми можуть бути 11 х 6, 7 х 3, 7 см, 9 х 5 см або більше компактні варіанти: об'ємний овал - 6 х 2, 1 см і трикутник - 7, 6 х 6, 8 х 2см.

Як це працює
Для того щоб сталеве мило було ефективним, необхідно потримати його з півхвилинки під струменем прохолодної води, а потім потерти їм руки так, як ми це звикли робити за допомогою звичайного мила. Всі неприємні запахи будуть тут же усунені! Основний принцип дії одонайзера полягає в тому, що метал вступає в активну реакцію з кислотами, які власне і є причиною уїдливих запахів.

Чому саме сталеве мило

- Залізне мило не містить хімії та абсолютно нешкідливо для здоров'я.

- Одонайзера вистачить на довгі роки, адже сталь, як відомо, - вічна.

- Сталеве мило «працює» навіть у холодній воді.

- Використовуючи мило із заліза, можна трохи заощадити на дорогих миючих засобах.

- Ресторатори можуть залучити і здивувати своїх відвідувачів, запропонувавши їм після трапези замість звичної води з лимоном сталеву новинку для обмивання рук.

Де купити
Цілий ряд Інтернет-магазинів пропонує покупку сталевого мила як поштучно, так і великими партіями від 3 тисяч штук з прямою поставкою з Китаю протягом 2-х місяців.

Скільки коштує
Залежно від величини бруска сталевого мила, його вартість може становити 1, 5-5 у.о.

 Сталеве мило: хіба це можливо?


Додаткові можливості

- Виробники сталевого мила пропонують додатковий сервіс своїм замовникам: подарункові упаковки і спеціальні підставки для одонайзера.

- Особливо винахідливі господині стверджують, що якщо чудо-мило помістити в холодильник, то воно відтягне на себе всі неприємні запахи.

- Одонайзер можна мити в посудомийній машині.

Незважаючи на скептицизм ряду обивателів, які стверджують, що сталеве мило попросту шліфує верхній шар шкіри і таким чином видаляє з неї запахи, одонайзер все ж працює по-іншому. Слід пам'ятати, що мило з заліза - це не наждачное полотно, а гладкий метал. Отже, ні про яке терті мови йти не може. Весь секрет роботи такого мила виключно в хімічній реакції, про яку згадувалося вище.

А вибір, як завжди, за вами: подати Чи своїм гостям наступного разу після застілля в дусі «пальчики оближеш» піали з лаймом або здивувати одонайзером.
Автор: Наталя Гришко