|
Cкраб з натуральними подрібненими абрикосовими кісточками чудово очищає, усуває ороговілі клітини епідермісу, забезпечує прекрасний масажний ефект, стимулює оновлення і омолодження шкіри.
Якщо ви мрієте про ніжну персикової шкірі, то одним із засобів вашого арсеналу, в обов'язковому порядку, повинен бути скраб. Основу скрабу для обличчя може становити крем або гель. Для того щоб засіб могло отшелушивать ороговілі лусочки шкіри, виробники додають туди шліфуючі частинки - малюсінькі пластикові кульки, сіль, цукор, подрібнену шкаралупу горіхів або абрикосових кісточок.
Подрібнена шкаралупа або кісточки гарні для очищення жирної і змішаної шкіри, а пластикові частинки призначені для м'якого очищення сухої і чутливої шкіри. Однак не варто думати, що скраб з шкаралупи або кісточок може травмувати нашу шкіру з причини гострих кутів у частинок. Ці абразивні порошки отримують методом вакуумного спучування, що виключає отримання гострих «небезпечних» частинок.
Показання до механічного пілінгу
При проблемах зі шкірою обличчя, перед застосуванням скрабу краще проконсультуватися у косметолога.
• проблемна жирна шкіра
• різні зміни після вугрової висипки
• гіперпігментація
• кератоз
• обробки тіла або огрубілих ділянок шкіри
• профілактика старіння шкіри
Важливо!
Жирну шкіру можна чистити раз на тиждень, суху - один раз в два тижні.
Скраб для обличчя від Kibio
. Пом'якшувальний біо-скраб (98, 7% компонентів природного походження) має ніжний мигдально-абрикосовим ароматом і приємною текстурою. Порошок з абрикосових кісточок м'яко відлущує шкіру, глибоко очищаючи епідерміс, квіткова вода вербени заспокоює її, а гіркий мигдаль живить.
Скраб-маска для обличчя абрикосова від Bottega Verde
. Скраб видаляє мертві клітини і забруднення, повертаючи шкірі здорове сяйво. Засіб містить порошкові гранули абрикосових кісточок, що надають ніжне відлущувальному дію. Натуральні екстракти живлять шкіру.
Крем-скраб для ніг Pediscrub від Night & Day
. Крем-скраб делікатно видаляє ороговілі клітини шкіри і пом'якшує її завдяки пудрі абрикосових кісточок. До складу продукту входить екстракт алое, який загоює пошкодження і зволожує шкіру. Також крем від Найт енд Дей захищає і регенерує шкіру.
Скраб для обличчя «Персик і Мигдальне молоко» від Avon
. М'який скраб ефективно видаляє забруднення і очищає пори. До складу включені найдрібніші частинки абрикосових кісточок, які делікатно відлущують старі клітини, не травмуючи шкіру. Скраб зволожує шкіру.
Скраб для особи з абрикосовими кісточками від «Чиста лінія»
. Подрібнені абрикосові кісточки дбайливо видаляють відмерлі клітини, м'яко стимулюють клітинну регеніраціі, вирівнюють поверхню шкіри, покращують колір обличчя. Екстракт ромашки пом'якшує. Біла глина звужує пори, робить шкіру матовою і бархатистою.
LoShi пінка-скраб для вмивання з рослинними екстрактами від Cosmetex Roland
. Засіб для вмивання обличчя містить частинки абрикосових кісточок, які діють як скраб, і тонізуючі рослинні екстракти (екстракт квітів арніки, екстракт звіробою, екстракт плюща, екстракт ліщини, екстракт з виноградного листя, екстракт кінського каштана).
Аюрведичний-скраб для обличчя AASHA GOLD
. Скраб для обличчя містить мікро-гранули Абрикосових кісточок, які дбайливо видаляють ороговілі клітини. Екстракти цінних рослин освіжають шкіру.
Важливо!
Скраб потрібно обережно втирати у вологу, злегка розпарену шкіру протягом 1 - 3 хвилин. Тиск пальців повинно бути досить сильним, але без натягування шкіри.
|
Помада - якщо не наймогутніша зброя спокуси, то вже найяскравіше, напевно. Тому ми повинні знати про неї все!
Вже тисячі років люди користуються косметикою. З роками компоненти змінюються, але ідея залишається колишньою: примножити красу. Помада - одне з перших косметичних засобів, які коли-небудь використовували. Щоб визначити масштаби застосування помади, можна відзначити, що близько 92 мільйонів американських жінок щодня фарбують губи.
Історія
Вперше помада була згадана ще в староєгипетських літописах близько 60 року до нашої ери, коли Клеопатра і її сучасники робили помаду з подрібнених комах, включаючи кармінних жуків, щоб отримати насичений червоний відтінок, і мурах - для основи. Перша тверда помада була придумана арабським косметологом Abu al-Quasim al-Zahrawi. Під час правління королеви Єлизавети I в 16 столітті, помада, що виготовляється з рослинних фарб і бджолиного воску, була поширена по всій Англії.
Типи
Зволожуючі помади містять такі інгредієнти, як вітамін E, гліцерин і алое, щоб підтримувати м'якість губ. Насичені кольорові помади містять високу концентрацію масел і тому підходять для сухих губ. Але вони вимагають повторного нанесення і в тюбику виглядають темніше, ніж на ваших губах. Кремові помади мають високу концентрацію змісту воску, в той час, як матові, навпаки, швидко висихають на губах. Стійкі помади зазвичай тримаються на губах близько шести-восьми годин, але необхідно часто обновляти верхній зволожуючий шар.
Ідентифікація
Як швидко змінюються стандарти якості на сучасному ринку, так швидко змінюються і компоненти помади. Тим не менш, в більшості випадків, серед основних інгредієнтів можна виділити віск, масла, спирт та барвники. Різноманітність цих інгредієнтів залежить від ціни і марки помади. Вощені помади можуть містити бджолиний віск, candelilla або camauba. У той час, як віск і масла містяться в більшості помад, інші інгредієнти дозволяють змінити її структуру і зовнішній вигляд.
Ефекти
Різні структури помад дають настільки ж різний ефект на губах. Наприклад, деякі виробники стійких помад використовують глиняну основу, щоб колір не стирався під час їжі або пиття. Мерехтливі або перлинні помади можуть містити певний вид касторової олії, в той час як матові частіше містять масло дерева ши і ланолін для зволоження губ. Помади, зорово збільшують об'єм, зазвичай містять компонент, який називається Maxilip - різновид пептиду. Він стимулює вироблення колагену в губах, забезпечуючи, тим самим, об'ємний ефект.
Доповнення
Ціна і якість - важливі фактори для кожного споживача, але не варто випускати з уваги й інші моменти. Наприклад, певні інгредієнти, що містяться в помаді, можуть викликати у деяких жінок алергічну реакцію. Існують гіпоалергенні помади, які підходять для алергіків, але багатьом потрібно шукати альтернативу або взагалі нічого не використовувати. Деякі види помад, особливо стійкі і матові, мають нехорошу тенденцію сушити губи. Одночасне використання бальзаму або блиску для губ допоможе уникнути цього.
|
Ми всі знаємо, що сонячні промені небезпечні і можуть завдати великої шкоди, у тому числі, такий як передчасне старіння і рак. Але не всі знають, як це відбувається, і в чому різниця між UVA і UVB променями. А чи знаєте ви, що існують також UVC-промені? Так що нам дійсно необхідно знати про сонячних променях?
Дійсно, існує три типи променів: UVA, UVB і UVC.
UVC-промені
Це дуже короткі хвилі, і вони не досягають Землі, фільтруючи атмосферою. Тому про них нам нічого хвилюватися.
UVA-промені
Це довгі хвилі ультрафіолетового випромінювання, 95% з них досягає Землі. Вони присутні в нашому житті кожен день, цілий рік, з моменту, коли сонце встає, і до його заходу. Причому UVA-промені надходять до нас за любої погоди, в будь-якому кліматичному поясі. Саме тому, незважаючи на те, що вони слабкіше UVB-променів, вони можуть завдати більше шкоди. Вони проникають крізь хмари, вікна, і їх проникнення в шкіру більш глибоке. Тому сонцезахисний крем необхідний навіть в приміщенні і при будь-якій погоді.
UVA-промені дійсно оточують нас постійно і руйнують так само постійно. Вони не тільки створюють загар на шкірі, вони є одним із джерел утворення вільних радикалів (однією з перших причин старіння).
Але фотостаріння - не єдина проблема, пов'язана з UVA-променями. Вони можуть викликати неправильне виробництво клітин, що і може згодом стати причиною ракових захворювань.
UVB-промені
Це середні хвилі ультрафіолетового випромінювання. Тільки 5 відсотків з них досягають поверхні Землі. Частина з них поглинається хмарами, а інша частина - озоновим шаром. Тому, як ви здогадалися, настільки шкідливі діри в озоновому шарі, вони несуть погані наслідки не тільки навколишньому середовищу, а й нашій шкірі.
UVB-промені найбільш активні з 10 ранку до 4:00 вечора. Єдине полегшення: вони не проходять крізь хмари і вікна. Але є і погані новини: ці промені - більш потужні, ніж довгі хвилі (UVA), і шкоди від них може бути чимало. Цей збиток буває видно відразу - це сонячні опіки, а також аномальні мутації клітин та їх розвитку, і як наслідок - рак шкіри.
Висновок
Тепер ви знаєте, чому важливо використовувати сонцезахисні креми широкого спектру захисту. На жаль, більшість кремів мають захист тільки від одного типу променів.
-
Фільтри SPF
- Це захист тільки від UVB-променів. Такі фільтри мають більшість сонцезахисних засобів.
-
Фільтри IPD і PPD
- Це захист від UVA-променів. Обов'язково перевірте, щоб ваш засіб включала в себе і UVA-фільтри (це діоксид титану, оксид цинку, Mexoryl, Tinosorb або Avebenzone).
І не економте на хорошому засобі від сонця, в яке включені обидва типи захисту. Вдалого вам відпочинку!
|
|
|
|
|
|