Скидаємо зайву вагу і стару шкіру!
 Кріосауна - так називається установка, в якій протягом трьох хвилин «паришся» в клубах рідкого азоту. Враження від цієї процедури можна порівняти хіба що з виходом у відкритий космос ...

Мене чекали в редакції не тільки з матеріалом і фотографіями ... Змучена фітнесом і дієтами слабка половина колективу поставила переді мною надзавдання: у що б то не стало самої пройти процедуру швидкого заморожування, і достеменно з'ясувати у докторів, чи можна холодом прибрати целюліт і схуднути так, щоб це було швидко і надовго ... Я дала чесне слово, що доб'юся правди всяку ціну ...

Але зробити репортаж з відділення кріотерапії Клініки московського інституту кібернетичної медицини виявилося непросто. На всі мої запитання про самопочуття після процедури пацієнти, що виходять з кріокамери, відповідали приблизно одне й те саме: «ух ти! »,« Ох ти! »І« ось це так! ». Причому люди перебували в настільки піднесеному настрої і своїх «самовідчуття», що дошкуляти їх здавалося недоречним і навіть блюзнірським. Зрештою я вирішила, що буде простіше описати невимовне, якщо не тягнути зі своїм «заморожуванням» і, пересиливши природну боягузтво, зробити те, за чим прийшла: відчути дію наднизької температури на «власній шкурі».

РЕЧІ

Кріотерапія не тільки «зганяє» вагу і бореться з целюлітом, вона також ефективно допомагає виліковуватися від дерматитів і грибкових уражень шкіри, застосовується для лікування бронхіальної астми, захворювань опорно-рухового апарату, ревматоїдного артриту. Допомагає впоратися з діабетом і його наслідками, псоріаз, екзему, алергією, опіками, травмами, неврозами і депресіями, а також сексуальними порушеннями судинного походження.


За зовнішнім виглядом кріосауна сильно нагадує корпус ракети, тільки без носової частини і сопла. Щоб увійти туди, жінки роздягаються до купального костюма, а чоловіки - до плавок або своєрідного гульфика (про нього пізніше). Чим менше одягу, тим краще.

Замість ілюмінатора на рівні голови в металевому корпусі пророблено вікно, в яке потрібно трохи висунутися. Але не для того, щоб дихати, як я відразу подумала, а для того, щоб тебе постійно бачив лікар. Крім того, при необхідності через це вікно він може вислухати пульс на шийній артерії і порахувати частоту дихання.

- Папілому будемо прибирати? - Запитав мене доктор з упором на останнє слово.

- Як-небудь наступного разу, - подумала я.

Двері за мною закрилася. І я випробувала щемливе почуття прощання з Землею, знайоме кожному космонавту. Зі свистом включилася реактивна турбіна, і всередині кріосауни заклубочився білі пари азоту.

Треба сказати, що обпікаючими вони здаються не більше трьох-п'яти секунд. Потім шкірна чутливість починає поступово пропадати.

Нічого не відчувати - почуття досить незвичайне. Поки я копалась у своїх самовідчуття, двері в криосауну прочинилися.

- Сеанс закінчено ...

Найдивовижніше починається незабаром після процедури. Судини різко розширюються, шкіра рожевіє, тепло розливається по всьому тілу. З'являється бадьорість, а м'язова сила, що називається, хлюпає через край. Потім температура плавно спадає і під кінець першої 30-40 хвилин залишає після себе у всьому тілі приємну знемогу.

«КЛЮЧ» до оновлення

Перш ніж отримати кріотерапію, всі пацієнти клініки проходять повну діагностику функціонального стану органів і систем. Це необхідно для визначення захворювань і вибору режиму кріотерапії: необхідну кількість сеансів, температура і тривалість процедури. Схема такого лікування в клініці виглядає так: діагностика - кріосауна - масаж. І заключна діагностика після десятиденного курсу.


Яна була наступною після мене. Вона проходить криосауну вдруге. Основна скарга - папіломи на шкірі. Після загального охолодження особливі проблемні місця їй обробляють спеціальним кріофеном. Згадавши про свою папіломі, я тут же напросилася присутнім при цій дивній процедурою.

- Поки наша пацієнтка не встигла зігрітися після кріосауни, - каже лікар Олексій Овчинников, - ми направляємо струмінь пари азоту на ділянки, уражені папіломами, як би прицільно розстрілюємо хвороба. Дивіться, що зараз станеться.

Маленькі мерзлі горбки на шиї жінки поринули в струмінь пари.

Через кілька секунд вони стали білими.

- Поторкайте їх, не бійтеся, - попросив доктор.

Я провела пальцями по шкірі, відчувши твердість заморожених папілом. Кілька грудочок залишилися в моїй руці.

- Вчора їх було в два рази більше, - засвідчила жінка. - Ті, що на ніжках, відвалюються відразу. Міцні поки сидять ...

- Так просто?

- І просто, і наочно. Думаю, ще сім-вісім сеансів, і від папілом нічого не залишиться.

- А як взагалі шкіра реагує на кріотерапію?

- Вона оновлюється, омолоджується. Після курсу кріотерапії у вас не залишається ні кератом, ні вугрів, ні прищів. Всі хвороботворні організми гинуть і злущуються разом зі старим шаром епідермісу. Повірте, у світі ще не створено такої косметики, яка дозволила б домогтися такого ефекту відновлення шкіри; про таку в народі кажуть: «кров з молоком».

А самий приголомшливий ефект відбувається в тканинах, де є жирові відкладення.

- А кажуть, жир від холоду рятує ...

- Рятує, але сам врятуватися не може. У жирових тканинах завжди знижене кровообіг, і тому під час сеансу вони грунтовно промерзають. Зате потім в них розкриваються всі наявні капіляри, в результаті чого жирові тканини активно спалюються.

До речі, за такою ж схемою відбувається відновлення кровопостачання кінцівок при діабеті. Тренування судин у хворих перешкоджає розвитку ускладнень хвороби, наприклад «діабетичної стопи». Але про це вам краще розповість наш ендокринолог ...

Мене представили ввійшов доктору. Олена Синіцина - лікар вищої категорії, відомий у Москві фахівець з лікування цукрового діабету, яка сама проходить процедури кріотерапії, вважаючи її кращим способом профілактики всіх хвороб.

- Чудеса якісь ...

- Розумієте, тут адже не просто лікують хворих, а проводять їм справжню «передполітну» підготовку, як космонавтам. Допомогти важко хворій людині - це тільки півсправи. Потрібно, щоб у хвороби не було можливості повернутися, щоб запас міцності організму не дозволив їй знову підірвати здоров'я. Це - дуже складне завдання. Але тут її вирішувати вміють ...

Я не стала приховувати від своїх, що записалася на лікування. По-перше, тому що мені просто сподобалося «паритися». По-друге, природного Лентяйка, якою я є, стало набагато простіше займатися своїм здоров'ям. Три хвилини в день, десять днів на місяць ... Кріосауна замінила мені фітнес-клуб, косметичні процедури і обридлу дієту. Рекомендую всім!


 Скидаємо зайву вагу і стару шкіру!
 Прийом здійснюється строго за попереднім записом!
Телефон: (495) 921-40-50 (багатоканальний).
БЕЗ ВИХІДНИХ!
Телефон для юридичних осіб та VIP-обслуговування: (985) 410-15-70
www.cybermed.ru Професійна косметика та аксесуари для краси волосся
 Професіоналізм top-стилістів полягає не тільки в їх талант і відточених навичках, але і в якості продуктів, які вони вибирають для своєї роботи.

Дует світла і вібрації

 Професійна косметика та аксесуари для краси волосся

Гребінець Keana Clear   втілює в собі основні риси Країни Вранішнього Сонця - високі технологи плюс традиційна якість. Ця гребінець від японського виробника представляє пристрій, що комбінує два фото-механічних режиму: біо-активний світло світлодіодів і тривимірну вібрацію, які сприяють росту волосся, забезпечуючи поліпшення мікроциркуляції в коренях волосся. Світлодіодний світло - абсолютно безпечний, тому що не містить ультрафіолетових променів і, як наслідок, не пошкоджує шкіру. Проникаючий на глибину волосяних фолікул світло локально активує молекулярні вібрації, мікроциркуляції речовин і одночасно рідинний обмін.

Важливо!   Навіть при застосуванні високоякісного лосьйон для волосся, проникнути в глибокі шари шкіри неможливо, так як пори закупорені. Гребінець Keana Clear, чудово очищаючи шкіру від секрету сальних залоз, дозволяє лосьону проникнути в глибинні шари якомога глибше за допомогою світла діода.

Іонізація

 Професійна косметика та аксесуари для краси волосся

Ga Ma Mystere 3300 ION - професійний фен з іонним генератором.   Завдяки наявності генератора іонів, волосся зберігають природну вологу, що дозволяє робити регулярні укладання і сушку не пошкоджуючи їх.

Глибоке очищення

 Професійна косметика та аксесуари для краси волосся

Глибоке очищення за допомогою фітопілінга «Комплекс А» від Eliokap   з використанням індивідуальних поєднань натуральних активних речовин дозволяє відновити шкіру голови. Унікальні Фітоессенціі, найчистіші рослинні екстракти і масла, незамінні ферменти і мінерали в запатентованих формулах відновлять життєву енергію, гідробаланс, нормалізують сальність шкіри голови, дозволяють вирішити проблеми різних видів лупи і випадання волосся.

Назад до природи

 Професійна косметика та аксесуари для краси волосся

БІО-кондиціонер для волосся "Манго-коктейль" від Lavera.   БІО-кондиціонер для волосся з манговим молочком захистить яскравість кольору і блиск ваших фарбованого волосся. Мангове молочко, масло ши і масло какао дуже дбайливо доглядають за волоссям. Екстракт рису і рисовий віск підсилюють захисний ефект і додатково зволожують структуру волосся, завдяки чому волосся стають еластичними і перестають ламатися.

Гра кольору

 Професійна косметика та аксесуари для краси волосся

Шампунь ALCHEMIC Shampoo for Natural and Coloured Hair GOLDEN від DAVINES.   Цей шампунь призначений для м'якого очищення і живлення всіх типів світло-золотистих та медово-золотистих волосся і посилення їх натурального або ненатурального відтінку. Спеціальна формула, збагачена молочними протеїнами і вітамінами, глибоко живить і зволожує, надаючи волоссю еластичність і шовковистість.

Як сир у маслі

Масло EFA-Oil для сухих і ламких волосся від Harology.   Комплекс корисних рослинних олій EFA-Oil містить ненасичені кислоти і вітаміни F. Масло ідеально для сухої шкіри голови і сухих і ламких волосся. EFA-Oil містить жирні ефірні кислоти, соняшникова та соєва олії, масло пшеничних паростків, вітаміни А і Е, гаммалінолевую кислоту, лецитин. Масло сприяє підвищенню еластичності і пружності зовнішнього шару шкіри голови.

Кокосовий шовк

 Професійна косметика та аксесуари для краси волосся

Реструктурує сироватка Instant Detangler   з інгредієнтами з натурального шовку і кокосового масла, нанесена на волосся відразу після миття, миттєво пом'якшує їх, наділяє еластичністю і блиском, робить слухняними, полегшує розчісування і забезпечує оптимальний захист від несприятливих факторів.

Скарб бджіл

 Професійна косметика та аксесуари для краси волосся

Лосьйон з тонізуючим і стимулюючим ефектом на основі натурального маточного молочка для тонких, схильних до випадання волосся від Dikson.   Вхідне до складу лосьйону маточне бджолине молочко містить білки, протеїни, амінокислоти, ліпіди, органічні кислоти, ферменти, вітамінів С і D, мікроелементи, мінеральні солі, пилок і віск. Добре пом'якшує, зволожує і живить шкіру, стимулює водно-сольовий і жировий обмін в епідермальних клітинах, надає регенеруючу і очищаючу дію, полегшуючи видалення старих клітин.

Препарат ідеальний для догляду за тонкими, схильними до випадання волоссям. Лосьйон інтенсивно живить і зволожує шкіру голови і зміцнює коріння, стимулюючи ріст здорового волосся. Крім того, лосьйон забезпечує яскравий і швидкий відновлює ефект який буде помітний вже на перших тижня застосування.
Автор: Інна Сєдих