Натуральне - саме реальне?
 Як це прийнято в казках, принцеси завжди стрункі і красиві, кипляче в котлі молоко і молодильне яблуко з легкістю знімають з людини десяток років, а бридке каченя перетворюється на прекрасного лебедя. Чи можна відшукати вічний еліксир молодості, одна крапля якого вирішить всі проблеми? У реальному житті на допомогу приходять косметичні засоби, салони краси і нові технології в галузі пластичної хірургії. Щоб ми не вирішили, головне - вибирати шляхи і засоби з розумом.

Бум на косметичну хірургію поступово спадає. Хірургія, звичайно, здатна змінити вас до невпізнання, але такий радикальний спосіб не завжди найкращий, та й далеко не всім по кишені. Сьогодні жоден лікар не може зі 100% -ої упевненістю ручатися за позитивний результат, а можливість допускати помилки у людини ще ніхто не відбирав.

Наші батьки погодяться, що мода на природне і натуральне повертається. Люди в усьому світі поступово перестають довіряти своє тіло скальпелю, тому в лідери виходять натуральні косметичні засоби та різні процедури в салонах краси. Не просто так велика Клеопатра щодня приймала ванни з молока або з оливковою олією, римляни зміцнювали здоров'я в термах, а жінки в Стародавній Русі обов'язково після парної в лазні наносили на все тіло медові маски.

Органічна (рослинна) косметика і косметика з натуральними інгредієнтами   - Дві різні речі, але і те, й інша назва на етикетці товару відразу привертає увагу споживача. Натуральна косметика асоціюється з користю і безпекою, а рослинна - з натуральністю. У кожному разі, поки в голові покупця вибудовується нескінченний ланцюжок взаємозв'язків, продукт успішно набувається. Але, на жаль, не всі з нас знають, що дійсно повинно входити до складу косметики, і які інгредієнти в ній можна вважати натуральними. Справа в тому, що виробники при створенні продукту «натуральними» називають лише ті компоненти, які отримані з природного джерела. У свою чергу, покупець переконаний, що натурально все, що не піддавалося хімічних впливів і змінам. Плутанина виникає постійно.

 Натуральне - саме реальне?
 Наприклад, натуральна косметика повинна створюватися без ароматів, або ароматизуватися ефірними маслами. Тільки в підсумку може виявитися так, що не всі ефірні масла були натуральними - багато з них є синтетичними або сумішшю натуральних з синтетичними. Також слід розуміти, що для зберігання вашого крему потрібні консерванти, але на сьогоднішній день ще не знайшовся природний консервант, здатний забезпечити повний захист косметичного продукту. Продукти з рослинними консервантами зберігаються недовго і в особливих умовах.

Органічна косметика, у свою чергу, являє собою такий продукт, інгредієнти якого вирощені без використання хімічних добрив і тільки в екологічно чистих районах. Таку косметику заборонено тестувати на тварин, її упаковка повинна бути виготовлена ​​з екологічно безпечного матеріалу, а в продукті повинні бути відсутніми будь-які синтетичні консерванти, віддушки, барвники, мінеральні масла і т.п.

 Натуральне - саме реальне?
 Ось кілька основних ознак того, що у ваших руках органічне косметичний засіб: непомітна упаковка (без скла і металу), колір продукту білий (без барвників), запах натуральний (трав'яний, «аптечний»), відсутність або невелика кількість піни, рідкі емульсії можуть розшаровуватися через відсутність хімічексіх загусників, на етикетці вказаний список компонентів і дані сертифікації.

У 2002 році французькі виробники косметики об'єдналися в організацію Cosmebio і розробили власний звід правил і вимог, які стосувалися вирощування рослин на екологічних чистих ділянках, їх переробки та використання при виробництві косметичних продуктів. Незалежна організація Ecocert встановила суворий контроль за компаніями, які стали виробляти засоби з розряду BIO.

Ось основні вимоги Хартії Cosmebio до органічної косметиці і засобам особистої гігієни, відзначеними під знаком BIO:
• мінімум 95% інгредієнтів з усіх - природного походження;
• мінімум 10% інгредієнтів з усіх - рослини, вирощені на екологічні чистих плантаціях;
• мінімум 95% всіх рослин - рослини BIO, вирощені на екологічні чистих плантаціях.


При цьому водорості і морська сіль не відносяться до органічних інгредієнтів, навіть якщо і вважаються натуральними. Вода, як компонент косметичного засобу, не підлягає сертифікації.

 Натуральне - саме реальне?
 Нам залишається лише гадати, який натуральний компонент принесе шкоду, а який синтетичний - користь. Самим натуральним косметичним засобом може стати лише те, що ви приготуєте самі. При цьому «натуральним» воно буде лише у вашому розумінні, тому що для його приготування ви не раз скористаєтеся якими-небудь інгредієнтами, до цього створеними з консервантами.
Автор: Alesya Marchenko


 Обирай колір своїх очей
 Чому залежить колір очей? Раніше колірні відмінності визначалися анатомічними і фізіологічними особливостями райдужної оболонки ока. Але тепер колір очей повністю залежить від ваших уподобань у виборі кольорових лінз. Сьогодні - карі, завтра - блакитні, а наступного тижня - фіалкові. Сучасні кольорові контактні лінзи здатні кардинально змінити природний колір ваших очей, надати їм пікантний відтінок і навіть загадковий малюнок.

В даний час лінзи, що змінюють колір очей, вже не рідкість. Раніше такі лінзи використовували виключно для усунення видимих ​​дефектів очей: більмо, неоперабельна катаракта, захворювання райдужки. Зараз же кольоровими або відтіночними контактними лінзами може скористатися кожен бажаючий.

Чи можуть кольорові контактні лінзи вплинути на зір? Ні, не можуть. І шкоди здоров'ю від них ніякого немає. Звичайно, якщо дотримуватися простих правил їх використання. Як і звичайні лінзи, кольорові мають певний термін служби (1-3 місяці) і період щоденного носіння (від 8:00 і більше). Спеціальний розчин для їх зберігання необхідно також щодня міняти в контейнерах. Єдиний мінус, який можливо отримати від носіння будь-яких контактних лінз, - з часом знижується чутливість рогівки. Однак для її відновлення сьогодні створені спеціальні вітамінні краплі.

Кольорові контактні лінзи можуть носити навіть ті, у кого зір абсолютно нормальне. Кольорові лінзи мають свої переваги. В основному, вони робляться на замовлення, тому діоптрію мають не завжди. А, отже, абсолютно не змінюють вашого справжнього зору, трансформують тільки колір очей або малюнок зіниці.

 Обирай колір своїх очей


Термін використання кольорових або звичайних контактних лінз може варіюватися від двох тижнів до року. Лінзи з коротким терміном носіння не вимагають особливого догляду, вони просто часто змінюються, але і коштують відповідно дорожче. Сьогодні на величезному ринку контактних лінз є чимало виробників, які випускають одноденні контактні кольорові лінзи. Це помітно полегшує процес їх використання, дозволяючи міняти колір ваших очей щодня. Варіанти ж з більш довгим терміном експлуатації також на 80-100% пропускають кисень і безпечні для очей, але коштують дешевше і вимагають особливої ​​уваги й акуратності у використанні.

Багато виробників звичайних і кольорових контактних лінз рекомендують не знімати лінзи на ніч. Лінзи пропускають кисень на 100% і не ускладнять процес сну або подальшого носіння. Не варто експериментувати! Лінзи потрібно знімати на ніч і поміщати в контейнер із спеціальним розчином. Очі все-таки повинні хоча б вночі відпочивати від безпечного, але все-таки чужорідного тіла, та й лінзам очищающий розчин вкрай необхідний, пил і дрібна бруд накопичується на них щодня. Не знімати лінзи на ніч рекомендують тільки в крайніх випадках.

 Обирай колір своїх очей


Важливий чинник - вміло підібрати відповідні саме вам (по зручності носіння і кольором) контактні лінзи. По собі знаю, перш ніж знайдеш те, що дійсно підійде, перепробуєш багато невідповідних і неякісних варіантів. Раджу підбір контактних лінз здійснювати не вдома на дивані з ноутбуком в руках і на сайті якої-небудь компанії-виробника лінз. А все-таки звернутися за порадою до фахівця. Офтальмолога можна зустріти практично в будь-якій точці продажу контактних лінз або окулярів. Можна звернутися й у велику офтальмологічну клініку. Головне - знайти те місце, де нові, роздруковані при вас лінзи вам дадуть приміряти. Так і саме відчуття комфорту під час носіння перевірите на ділі, і колір лінз зможете підібрати більш точно.

Поговоримо докладніше про вибір кольору лінз . За сучасними технологіями існують два розряди зміни кольору ваших вихідних очей.

- Перший оттеночний варіант . Коли вас влаштовує рідний колір очей, але ви хочете надати йому трохи більше глибини. Наприклад, надягаючи зелені лінзи на зелені очі. Можна додати ще пікантності, відтіняючи блакитні очі сірими відтіночними лінзами.
- Другий варіант, повністю кольорові лінзи, насиченого яскравого відтінку . Такі лінзи, здатні кардинально змінити колір навіть самих темних очей. Сучасні кольорові лінзи для очей темних кольорів виглядають дуже натурально - вони, як і справжня райдужка, мають смужки, точки і різні відтінки кольору. Та й вибір кольору не може залишити байдужим: насичений аквамарин, яскрава фіалка або соковита зелень. Ваші оченята не залишаться непомітними!

Не можна не сказати і про декоративних варіантах кольорових лінз . Лінзи зі знаком долара або зірочкою на райдужній забарвленні, знамениті «котяче око» або «око вампіра». Тепер такі експерименти доступні будь-якому обивателю.

 Обирай колір своїх очей


Стрімко розвивається офтальмологічний ринок пред'являє вкрай жорсткі вимоги до якості продукції. І більшість виробників сучасних кольорових контактних лінз повністю їм відповідає, виготовляючи продукт з біосумісних полімерних матеріалів, екологічно чистих і абсолютно безпечних для здоров'я. Одноденні, двотижневі, лінзи для безперервного носіння протягом місяця, - кожен зможе підібрати для себе щось підходяще.

Радує асортимент кольорових контактних лінз. Він постійно поповнюється, виправдовуючи наші найсміливіші очікування. У ХХI столітті змінити колір і форму очей стає можливо за годину, в буквальному сенсі слова! Головне, пам'ятайте, що зовнішність кожної людини індивідуальна, і колір очей теж. Комусь йде ніжно блакитний відтінок очей, когось прикрашає світло-фіалковий колір райдужки, особливу загадку погляду надають насичені перламутрові тони або яскравий соковитий відтінок аквамарина. Колір очей, як і колір волосся, необхідно підбирати ретельно і з розумом! Якщо вам не підійшли одні кольорові лінзи - спробуйте інші. Варіантів маса.
Автор: Валентина Пятиго