Модний експеримент: готуємо живу воду (+ покрокові фото)
 Те, що пити воду з-під крана шкідливо, ми всі засвоїли, здається, з пелюшок. Про те, що кип'ячена вода позбавлена ​​всяких корисних елементів, ми теж досить поінформовані. У якийсь момент здавалося, що вода з джерел, що б'ють з-під землі, здатна вирішити проблему доставки в будинок «живої» води, і всі ми, не шкодуючи часу і бензину, кинулися до таких бюветів натовпами з пластиковими каністрами. Але незабаром з'явилися тривожні повідомлення про те, що і така вода небезпечна для здоров'я без кип'ятіння, оскільки грунт, через який вона тече, сильно забруднений. Дорогі фільтри також позбавляють воду більшості корисних елементів, а функція штучного насичення води після попереднього очищення, залишає масу питань, та й за ціною така процедура кусається. Як же бути? Де добути собі «живої» води?

Сьогодні ми будемо готувати її зі звичайної водопровідної води за рецептом відомого езотерика сучасності Вадима Зеланда. Перш, ніж приступити до цього корисного експерименту, нам доведеться відправитися в аптеку і придбати камінчики чорного кременю.

 Модний експеримент: готуємо живу воду (+ покрокові фото)


Також нам знадобиться емальована каструля або миска і пластикова пляшка. Після того, як необхідні приготування будуть зроблені, переходимо до приготування «живої» води.

Крок 1.   Набираємо в емальовану каструлю або миску водопровідної води і даємо їй відстоятися.

 Модний експеримент: готуємо живу воду (+ покрокові фото)


Крок 2.   Доводимо відстояну водопровідну воду до кипіння «білим ключем» (до появи перших стовпчиків пупиришек). Для цього не полінуйтеся почергувати біля плити, щоб не упустити цей короткий момент.

 Модний експеримент: готуємо живу воду (+ покрокові фото)


Крок 3.   Швидко остуджуємо воду в холодній ванні. Таким чином, вода проходить першу стадію структуризації. Таку воду пити вже набагато корисніше, ніж звичайну кип'ячену. А щоб емальованому мискою не подряпати дно ванни, можна скористатися будь прокладкою: поролоновою, тканинної і т.п.

 Модний експеримент: готуємо живу воду (+ покрокові фото)


Крок 4.   Кладемо в миску 5-7 камінців чорного кремнію і накриваємо її марлею або кришкою. У такому вигляді залишаємо її на два дні. Якщо Вас щось відволікло, і через 2 дні часу на приготування живої води у Вас не було, не страшно. Чим довше кремній залишатиметься у воді, тим краще він її очистить.

 Модний експеримент: готуємо живу воду (+ покрокові фото)


Крок 5.   Акуратно переливаємо воду в іншу ємність. Але при цьому необхідно пам'ятати, що кремній викликає осад з патогенних мікроорганізмів і чужорідних хімічних елементів. Тому при переливанні 2-4 см нижнього шару води залишаємо в першій ємності. Отримана кремнієва вода ще більше структурована і має цілющі властивості. Адже кремній є тим мікроелементом, який сприяє засвоєнню інших мікроелементів, а, значить, нормалізує обмін речовин.

 Модний експеримент: готуємо живу воду (+ покрокові фото)


Крок 6.   Отриману кремнієву воду ставимо в морозильну камеру. Час від часу заглядаємо в морозилку і стежимо за тим, коли біля стінок миски почне утворюватися перші крижана кірка. Як тільки це відбудеться, переливаємо воду з миски в пластмасову ємність і знову повертаємо в морозильний відсік холодильника. Від першого льоду необхідно позбавиться через те, що він являє собою не що інше, як «важку» воду. Вона містить ізотопи водню, дейтерій і тритій, через що несприятлива для організму. Але, на щастя, «важка вода» замерзає при + 3 ° С, завдяки чому ми з легкістю можемо від неї позбутися.

 Модний експеримент: готуємо живу воду (+ покрокові фото)


Крок 7. Отже, позбувшись першого крижаної кірки, ми переливаємо воду з емальованого посуду в пластикову. Для останньої заморозки ми не випадково використовуємо пластмасову тару. Справа в тому, що при тривалому знаходженні в холоді емаль на каструлі може потріскатися.

 Модний експеримент: готуємо живу воду (+ покрокові фото)


Крок 8.   Чекаємо, коли вода замерзне на 2/3, після чого проробляємо в льоду отвір і виливаємо через нього всю воду, що залишилася некрижаної. Ми робимо це тому, що саме в ній містяться небажані домішки.

 Модний експеримент: готуємо живу воду (+ покрокові фото)


Крок 9.   Замерзлу воду дістаємо з холодильника і чекаємо, поки вона розтане. У результаті ми отримаємо протиевую воду найвищої якості. Вона повністю очищена від важких ізотопів.

 Модний експеримент: готуємо живу воду (+ покрокові фото)


Крок 10.   Щоб зміцнити структуру отриманої води, необхідно пропустити її через кільцеподібний магніт або магнітну лійку.

 Модний експеримент: готуємо живу воду (+ покрокові фото)



На жаль, при всій трудомісткості її отримання, «жива» вода має дуже коротким терміном зберігання. Її цілющі властивості зберігаються всього близько 7:00. Але зате таку воду Ви ніде не купите. А вживаючи її регулярно, Ви очистите організм і позбудетеся від багатьох захворювань. А це коштує того часу, який Ви витратите на її приготування. Будьте здорові!
Автор: Наталя Гришко


 Вибір засобів для догляду за шкірою - про що повинна знати кожна доросла жінка
 Пам'ятаєте, як у школі, на уроках біології (а іноді й на позакласних заняттях) нас попереджали, щоб ми не поспішали наповнювати косметички тональними кремами, масками, очисними лосьйонами, і тим більше використовувати їх у шкільні роки? Як мудрі дорослі не раз говорили, що для будь-якої дівчини у віці до 25 років ідеальним вважається дитячий крем? Але ж тоді, у шкільні роки, так хотілося виглядати дорослішими, пробувати на собі все нове і барвисто охарактеризоване в рекламах, чи не так?

Навіть якщо вам не знайома така ситуація, пропоную подивитися на проблему вибору цих косметичних засобів з вершини дорослого досвіду. Особливо тим, хто стикався з негативними наслідками використання деяких добре розрекламованих засобів для обличчя і тіла.

Рекламні міфи про кремах і реальні відомості про їх склад
Багато хто з нас, в колах знайомих яких є дистриб'ютори косметики, неодноразово чують, що нам щодня потрібно проводити очищення шкіри, регулярно наносити маски, запасатися засобами від передчасного старіння ... При цьому в каталогах замість опису складу засобів для догляду за обличчям і тілом яскравими літерами рясніють фрази «ніжне природне зволоження», «насичення необхідними вітамінами і мікроелементами», «натуральний колір», «відбілювання» і «сяйво», «усунення зморшок в домашніх умовах» і т. д.

 Вибір засобів для догляду за шкірою - про що повинна знати кожна доросла жінка
   Але навіть досвідчені консультанти відомих фірм не завжди здогадуються, що саме ховається під подібними виразами.

Чудові описи деяких подібних продуктів, в певному сенсі, затуманюють очі. Озброївшись інформацією про деяких складових компонентах своїх кремів, ти зрозумієш, які з них тільки «маскуються» під виглядом корисних, і що слід назавжди прибрати з косметички.

 Вибір засобів для догляду за шкірою - про що повинна знати кожна доросла жінка
 Отже, до «прихованим ворогам» шкіри, насамперед, відносять продукти нафтохімії (хімічні назви яких, до речі, можна побачити навіть на етикетках продуктів для змащення механізмів автомобілів!). Найпоширеніший з них - складовий елемент машинних масел, миючих засобів, зубних паст, гелевих та кремоподібних засобів для шкіри - лаурилсульфат натрію ( sodium lauryl sulfate ), Позначається абревіатурою SLS, і «близький до нього» за формулою і особливостями впливу лауретсульфат натрію ( sodium lauryl ether sulfate , Або SLES ).

Згідно з дослідженнями, в невеликих кількостях ці речовини не небезпечні. Проте варто пам'ятати, що накопичення їх в тканинах організму може викликати ряд негативних наслідків (особливо в комплексі з канцерогенними компонентами, про які піде мова нижче).

Анекдот в тему
Чоловік-хімік зі здивованим виразом обличчя розглядає тюбик з жіночим кремом.
- Що ти там побачив, дорогий?
- Та ось, дивлюся, у твоєму кремі ті ж самі компоненти, що і в моєму машинному маслі.
- Вау (жартівливо), виробники машинних олій вже навчилися додавати в них наші креми?
- Ні, думаю, це ви навчилися очищати шкіру тим, чим в автомайстерень чистять і змазують деталі автомобілів ...

Не менш небезпечні і технічні маслянисті компоненти (вазелін, парафін), що входять до складу зволожуючих кремів і позначаються англійським виразом Мineral oil   (мінеральне масло). По суті, під цим красивою назвою криється суміш рідких вуглеводів, виділених з ... бензину. При контакті їх зі шкірою утворюється вологонепроникна плівка, що приводить до утворення мікротріщин і виснаження шкірного покриву.

Серед інших продуктів нафтохімії, застосовуваних у кремах, потрібно згадати також петролатум ( petrolatum ) І пропілен гліколь ( propilen glihol ). Перший уповільнює виділення токсинів з шкіри, перешкоджаючи, таким чином, насиченню її киснем і порушуючи природний обмін речовин. Надлишок другий негативно відбивається на роботі нервової системи, нирок і печінки і в деяких випадках призводить до розвитку ракових пухлин.

Не рекомендується набувати і доглядають кошти, у складі яких є діетаноламін (позначуваний англійськими літерами DEA ), Триетаноламін ( TEA ) І бутильований гідроксіанізол ( BHA ). Перші дві речовини здатні реагувати з деякими іншими інгредієнтами кремів з утворенням канцерогенів. А BHA не тільки відноситься до розряду канцерогенних компонентів, але і викликає порушення в роботі ендокринної, репродуктивної та нервової систем (через що в багатьох країнах світу було заборонено додавати його в косметичні препарати).

Канцерогенної є і саліцилова кислота (приховувана під позначенням BHA). Включають її до складу кремів для боротьби з вуграми та очищення пір, тому користуватися подібними засобами слід обережно (не зловживаючи ними).

Не завадить також докладніше дізнатися про отбеливающей, живильної і «невинною» на перший погляд білій глині ​​(хімічна назва якої - Kaolin ). Так, за словами виробників і рекламістів, вона володіє антисептичними властивостями, нормалізує роботу сальних залоз і надає шкірі пружності. А маски на її основі прекрасно «прописують» власницям проблемної та сухої шкіри. Але не всім відомо, що каолін, крім іншого, зневоднює шкірні покриви і перешкоджає виведенню з них токсинів і шлаків. При цьому в його складі може бути ряд шкідливих домішок.

Це цікаво
За різними даними, наші співвітчизниці витрачають на косметичні та парфумерні засоби близько 12-15% своїх доходів. Тобто приблизно в 3 рази більше, ніж американки і європейки. Можливо, причина цього полягає в тому, що придбати дійсно якісну косметику за доступною ціною за кордоном простіше?

 Вибір засобів для догляду за шкірою - про що повинна знати кожна доросла жінка
 Що має бути на етикетках антицелюлітних засобів для шкіри?
Це питання, до речі, сьогодні не менш актуальне, ніж проблема використання заборонених добавок в кремах для очищення і зволоження шкірних тканин. Адже косметичні компанії, що займаються розробкою подібних засобів, невпинно переконують красунь різного віку в тому, що формули їх продуктів унікальні, випробувані на тисячах добровольців і т. Д.

Чи не проникаючи в подробиці оригінальних рекламних описів антицелюлітних кремів, лосьйонів і інших товарів, відзначимо лише, що в їх складі обов'язково повинні бути речовини:
- Сприяють посиленню обміну речовин і синтезу колагену;
- Поліпшенню крово- і лімфообігу;
- Підвищують еластичність шкіри і її тонус.

 Вибір засобів для догляду за шкірою - про що повинна знати кожна доросла жінка
 Іншими словами, на етикетках подібних товарів потрібно шукати:

- Екстракти рослин, які використовуються для нормалізації метаболізму (кінського каштана, хвоща, звіробою, глоду), а також засобів для виведення токсинів (зеленого чаю, червоного винограду і ламінарії);
- Ефірні масла, що забезпечують дренаж шкірного покриву (наприклад, кипарисове або лавандова);
- Вітаміни, підвищують еластичність судин (А, С, Е, групи В);
- Жиророзщеплювальних речовини і компоненти, що перешкоджають його накопиченню (кофеїн, Ксанті або флоридзин).

Правда про коллагене
Тема кремів, уповільнюють процес старіння, заслуговує особливої ​​уваги. Щоб розібратися, чи дійсно вони повертають роки (як про них говорять щасливі дівчата з реклами), варто зупинитися на особливостях їх основного складового компонента - колагену.

По суті, колаген являє собою пружне білкова речовина, яка заповнює простір між м'язовими волокнами. При цьому, за словами фахівців сфери косметології, введення його в організм сприяє відродженню клітин шкіри і оновленню шкірного покриву.

Але це, звичайно ж, тільки теорія, яка допомагає в просуванні так званих коллагенсодержащих кремів від зморшок. Насправді корисний далеко не будь колаген і не в будь-якій формі.

Так, використання з метою омолоджування доступних за ціною засобів для зовнішнього застосування з колагеном тваринного походження - це попросту самообман.

Справа в тому, що молекули такого колагену мають великі розміри, через що вони не здатні проникати в клітини шкіри і тим більше вбудовуватися в них (що необхідно для досягнення потрібного результату). До того ж, за структурою він не сумісний з шкірним покривом людини (внаслідок чого при використанні кремів на його основі стан жіночої шкіри може сильно погіршитися).

 Вибір засобів для догляду за шкірою - про що повинна знати кожна доросла жінка
 Склади з рослинним і морським колагеном оптимально підходять для шкірних тканин. До речі, колаген останнього типу прекрасно поєднується з нашим власним. Але собівартість таких компонентів дуже висока, а дозволити собі крему з їх змістом може далеко не будь-яка дівчина.

Це цікаво
- Зморшки можуть виникати навіть у молодості через проблеми із зором або внаслідок надмірної рухливості м'язів обличчя. У такому випадку антивікові креми для боротьби з ними використовувати не раціонально. Вони не тільки не допоможуть, а й зашкодять квітучої шкірі.

- Той факт, що жінка (навіть відома) знімається в рекламі антивікового крему, ще не говорить про те, що вона їм дійсно користується.

- Багато заповзятливих розробники пропонують нове рішення - введення колагену в організм у вигляді ін'єкцій та питні комплекси на його основі. Доведено, що в першому випадку організм відторгає введений білок вже через 6-12 місяців (в результаті чого виникає потреба в повторних щепленнях). А ефекту від колагенових напоїв доводиться чекати місяцями (за які, до речі, організм може відучитися синтезувати його самостійно). При цьому, на думку скептиків, замінити його з аналогічним успіхом може ... розчинений харчовий желатин, який є продуктом переробки колагену тваринного походження.
Автор: Алла Пилипенко