|
Вітрини магазинів косметики Lush нагадують ринкові продуктові прилавки. Подібні асоціації виникають не випадково. «Я завжди любив дивитися на мальовничі купи товарів в овочевих крамницях», - говорить Марк Костянтин, керуючий директор Lush і один із засновників компанії. Тільки уявіть: вам зважують на терезах грамів отак двісті чи триста сподобалася косметики, а потім акуратно загортають її в вощеного папір ...
Косметика Lush
- Свіжа і органічна косметика - не просто модна тенденція чи маркетинговий хід, а справжня філософія компанії.
- Вся продукція виробляється вручну.
- Розфасовка готової продукції відбувається вручну.
- Етикетка на упаковку клеїться вручну.
- На ярлику вказується ім'я та прізвище фахівця, який виготовив продукт.
- Компанія дає чітку інформацію про дату виготовлення і термін придатності кожного продукту.
- Деякі косметичні засоби продаються на вагу.
- Відрізаний шматок загортають у спеціальну вощеного папір.
- Косметика Lush не тестується на тваринах.
- Lush гарантує, що жоден з постачальників сировини, з якими компанія співпрацює, також не виробляють тестів на тваринах.
Унікальна історія
Історія компанії унікальна і драматична. Команда Lush працює разом з кінця сімдесятих років. З перших днів існування компанії стало застосовуватися ручне виробництво. З 1978 року компанія Lush стала постачальником широко відомої міжнародної парфумерно-косметичної корпорації The Body Shop, що було свідченням успішного і динамічного розвитку. У 1988 році була створена власна компанія Cosmetics to Go в графстві Дорсет, біля моря на південному узбережжі Англії.
Клієнтів у компанії було безліч, замовлення доставлялися поштою. Однак не все складалося так гладко. Після низки серйозних невдач і втрат компанія Lush розпалася, а те, що від неї залишилося, було продано. У 1994 році творці компанії вирішили відродити бізнес і знову зайнялися виробництвом косметики.
Ось що самі творці компанії розповідають про це драматичному періоді історії на своєму офіційному сайті: «Ми знаємо, що люди часом помиляються, іноді втрачають все і починають все спочатку, і це може трапитися з кожним». Гранично чесно і відверто.
Перший магазин відродженої компанії відкрився в невеликому англійському містечку Пулі, незабаром з'явився другий - у Лондоні. Обидва магазини успішно працюють донині, саме з них почалося зростання компанії. На сьогоднішній день у компанії Lush понад 690 магазинів у 44 країнах світу. В одній тільки російській столиці 27 (!) Магазинів.
Крім Москви магазини косметики Lush є і в інших російських містах, в списку значаться: Митищі, Санкт-Петербург, Казань, Новосибірськ, Нижній Новгород, Єкатеринбург, Ростов-на-Дону, Самара, Тула, Краснодар, Тюмень. Світова експансія Lush триває.
Тільки свіжі інгредієнти
Lush використовує свіжі органічні інгредієнти для виробництва своєї косметики: цілющі трави, овочі, фрукти, квіти, ефірні олії, свіжовичавлені соки і навіть справжній шоколад. Свіжість всіх компонентів - найважливіший критерій.
Співробітники компанії жартують, що деякі інгредієнти настільки смачні, що їх доводиться ховати в надійному місці, щоб їх не з'їли до того, як вони потраплять в косметику.
На жаль, у виробництві сучасної косметики без використання консервантів не обійтися. Зазвичай в якості консервантів використовуються синтетичні інгредієнти, безпечні для здоров'я і для шкіри. Lush намагається використовувати мінімальну кількість консервантів. У тих випадках, коли це можливо, фахівці Lush комбінують органічні інгредієнти так, щоб природним шляхом зберігати свіжість готового косметичного продукту максимально довго.
Косметика Lush повинна використовуватися тільки свіжою, вона просто не може зберігатися роками. Косметику ручної роботи треба використовувати до того, як вона почне псуватися.
Для тіла і душі
Для тіла і душі Lush приготував чимало сюрпризів.
Ванна
: Піни для ванни, масла для ванни, бомби для ванни, мило.
Душ
: Крем-мило, гелі, желе, муси, бомби, скраби для тіла.
Волосся
: Засоби для догляду за шкірою голови, гелі для укладання волосся, маски для волосся, кондиціонери для волосся, шампуні, хна.
Особа
: Миючі засоби, свіжі маски, креми для обличчя, креми для гоління, тоніки, бальзами для губ, бальзами для скронь.
Тіло
: Креми для тіла і рук, дезодоранти, пудра для тіла, масло для тіла, масажні масла.
Аромати
: Тверді парфуми.
Мінуси і плюси
-
Відгуки про косметику Lush не тільки захоплені, є і відверто негативні.
+
Тверді шампуні і тверді парфуми від Lush - можливість для цікавих експериментів.
-
В асортименті Lush немає косметики з антивіковим дією.
+
Косметика Lush - це відмінний варіант для небанального подарунка.
-
Ціни на косметику Lush не можна назвати демократичними.
+
Засоби для банних процедур від Lush поза всяких похвал.
Якщо сучасну жінку ще й можна чимось здивувати, так це косметикою, яка була виготовлена вручну з натуральних компонентів, красиво і стильно упакована. Lush - саме така косметика.
Автор: Ірина Рукавишникова
|
|
Всім відомо, що зловживання сонцем шкодить нашому здоров'ю. Але охочих позасмагати менше не стає. Все питання - як правильно скористатися сонячними днями, щоб потім не було нестерпно боляче.
Кому треба бути особливо обережним на сонці?
Існує категорія осіб, яким лікарі настійно рекомендують не зловживати ультрафіолетом. До них відносяться: бледнокожіе, блондини, руді і всі інші, у кого світле волосся, кого вже лікували від раку шкіри, у групі ризику також ті, у кого в родині були випадки ракових захворювань шкіри. Цій категорії людей не варто засмагати і багато перебувати на сонці з 10 ранку до 4 вечора.
Поради для загоряють
1. Відлущування.
Регулярно використовуючи скраб для тіла, ви видаляєте відмерлі клітини, і засмага лягає рівніше. Тільки не тріть сильно.
2. Підберіть відповідні для вас сонцезахисні засоби
(про це трохи нижче). Так ви знизите ймовірність виникнення опіків.
3. Загоряйте не більш 2:00 в день.
4. Завжди приймайте душ після засмаги
. Але не перестарайтеся. Вам потрібно тільки прийняти душ, щоб змити лосьйон для засмаги. І не використовуйте при цьому мило, щоб не пересушити шкіру.
5. Обов'язково зволожуйте шкіру
. Хороше зволожуючий засіб врятує вашу шкіру. Використовувати його треба 3 рази в день. Вранці, як прокинетеся; вдень - після прийому сонячних ванн; ввечері після душу.
6. Пийте багато води.
Ну, щоб не було зневоднення.
7. Обов'язково уникайте сонячних опіків
, Так як в результаті сильно пошкоджуються клітини. Через це шкіра втрачає свій природний колір і виглядає жахливо.
Дещо про сонцезахисні засоби
Завжди дивіться на показник SPF: чим блідіше у вас шкіра, ніж ви світліше, тим вище повинна бути цифра. Крім того, крем для обличчя, очей, декоративна косметика і т.п. також повинні давати додатковий захист вашій шкірі.
Віддавайте перевагу засобам з маркуванням "Water-resistant". Їх все одно треба буде підновляти, але, принаймні, вони захистять вас під час перебування у воді.
Наносьте засіб у вказаному на етикетці кількості. Крім того, зазвичай виробники пишуть, за скільки треба наносити засіб перед виходом на сонце. Якщо це не вказано, нанесіть крем, мус, лосьйон і т.п. за 15 - 30 хвилин до виходу.
Наносьте сонцезахисний засіб кожні 2:00. А якщо ви використовуєте НЕ водовідштовхувальні кошти, тоді ще частіше, особливо якщо любите плескатися у воді.
Намагайтеся вибирати лосьйони, які підходять вашому типу шкіри, в іншому випадку ви отримаєте закупорені пори, прищики і т.п.
Ще кілька порад
• Завжди використовуйте додаткові засоби захисту: капелюхи, сорочки, темні окуляри.
• Деякі продукти харчування роблять нашу шкіру більш сприйнятливою до засмаги. До них відносяться всім відомі: шоколад, морква і салат.
|
|
|
|
|
|