Лікувальна косметика: що це таке?
 Стреси, неправильний спосіб життя, гормональні збої - все це відбивається на стані шкіри і волосся: з'являються різні дерматологічні та тріхологіческом проблеми. У випадках, коли традиційна косметика безсила впорається з ними, допомогти зможуть лікувальні косметичні препарати. Сьогодні косметологи Клубу Краси розкажуть вам про найпопулярнішу лікувальній косметиці на російському ринку.

У чому особливості лікувальної косметики?

Лікувальна косметика   об'єднує в собі властивості одночасно косметичних і фармацевтичних препаратів. Поряд з традиційними компонентами, використовуваними в індустрії краси, лікувальні засоби містять речовини, які впливають на біологічну функцію шкіри. Саме тому її часто називають космецевікой , Оскільки вона стоїть ніби на кордоні між косметологією і фармацією.

Лікувальна косметика з кожним роком користується все більшою популярністю у всьому світі. Ефективні засоби, часто використовувані в комплексі з лікарськими препаратами, як правило, мають вузьконаправлене дію і вирішують конкретну дерматологическую проблему. Це може бути поліпшення тону і структури шкіри, зниження її чутливості і профілактика подразнень, боротьба із зайвою сухістю, лікування вугрового висипу, захист від сонця.

 Лікувальна косметика: що це таке?
   Препарати космецевтіки зазвичай дієвіші, ніж кошти масового попиту, за рахунок високого вмісту активних інгредієнтів. У складі лікувальної косметики міститься мінімальна доза консервантів, і зовсім немає штучних ароматизаторів, парфумерних ароматів та інших домішок. Космецевтика надходить у продаж тільки після серйозних клінічних випробувань, які повинні довести її високу результативність і безпеку.

Лікувальна косметика для обличчя і тіла
 Лікувальна косметика: що це таке?
 Лікувальна косметика, втім, як і будь-яка інша, виробляється серійно. Кожен бренд представляє свою лінійку засобів для догляду за шкірою з тією чи іншою проблемою, лікування якого-небудь дерматологічного захворювання. Практично в кожній серії представлені засоби для комплексного догляду не тільки за обличчям, але й за тілом.

Для догляду за сухою, збезводненої шкірою   особи використовуйте засоби із серій Eczeane від Merck, Іктіан від Ducray, Атодерм і Гідрабіо від Bioderma, Ліпікар від La Roche-Posay. Вони володіють сильним зволожуючим, загоює й заспокійливу дію, знімають запалення і подразнення.

З проблемами жирної шкіри   особи з легкістю впораються кошти з ліній Hyseac від Uriage, Exfoliac Ligne Femme від Merck, Aroma-Perfection від Nuxe, Керакніл від Ducray, Себіум від Bioderma, Клінанс від Avene, Регулянс від Lierac, Ефаклар від La Roche-Posay. Жирний блиск, розширені пори, нерівності дерми, вугрові висипання залишаться в минулому - ви станете власницею чистою, рівною і матовою шкіри.

Засоби їх ліній Ізоліфт від Uriage, Soins Anti-Rides від Nuxe, Актив С від La Roche-Posay, Істеаль плюс від Avene, Філорга від Filorga відновлять пружність дерми, розгледять зморшки, усунуть вікову пігментацію та інші ознаки старіння шкіри .

Якщо ваша шкіра чутлива : Реагує на перепади температури, лущиться - то вам слід використовувати засоби із серій Reve de Miel від Nuxe, Толеран від La Roche-Posay, Толеранс Екстрем від Avene, Апезанс від Lierac, Сенсібіо від Bioderma.

При підвищеної чутливості до сонячних променів   необхідно використовувати косметику із серії Антігеліос від La Roche-Posay, Фотоскрін від Ducray, Фотодерм від Bioderma, сонцезахисна гамма від Avene.

Для інтимних ділянок тіла   дерматологи всього світу рекомендують використовувати сециального засоби, які не тільки очищають і зволожують ніжну шкіру, але і допомагають зберегти її природний рН баланс. Кошти з серії Hygiene intime від Biorga і лінії Hygiene intime від Uriage ідеально справляються з цим завданням.

Лікувальна косметика для волосся
 Лікувальна косметика: що це таке?
 Особливу нішу в сегменті лікувальної косметики займають засоби для волосся . Створювані на основі натуральних інгредієнтів в комплексі з лікарськими компонентами, шампуні, лосьйони і маски забезпечують надійний і тривалий результат, позбавляють від ряду тріхологіческом проблем.

Якщо Вас мучить лупа, свербіння і лущення, використовуйте шампунь Нізорал і засоби із серій для волосся від Biorga, Келюаль від Ducray, Фітосквам від Phyto, Ноде ДС від Bioderma. Уже через кілька тижнів після початку використання цих средст ви помітите перші результати: шкіра голови перестане лущитися, а волосся придбають здоровий вигляд.

Від випадіння волосся   допоможуть Анастим і Хронос від Ducray, Фітоціан від Phyto.

Для сухого волосся   підійде Нутріцерат від Ducray, фітокрем від Phyto, серія Ноде С від Bioderma.

Для жирного волосся : Аржеаль від Ducray, Фітоцедра від Phyto.
Для чутливої ​​шкіри голови   можна використовувати Елюсьон від Ducray, Фітоапазан від Phyto.

Рекомендації щодо застосування
Лікувальну косметику, як і будь-який лікарський засіб, необхідно застосовувати відповідно до рекомендацій лікарів-дерматологів. При серйозних захворюваннях космецевтика поєднується з терапевтичними препаратами, що дозволяє продовжити період ремісії й закріпити отримані результати. Дані кошти також показані до і після проходження якихось косметичних процедур, наприклад, після хімічного пілінгу і микродермобразии. Високоактивні компоненти здатні швидко відновити природний водно-жировий баланс шкіри, зняти запалення і подразнення, «залатати» пошкоджені ділянки епідермісу. Як правило, використовують лікувальні косметичні засоби курсами, з перервами в кілька місяців.
Автор: Марія Татаурова


 Новий пасивний тренажер: гавайський стілець
 Те, що лінь - двигун прогресу, ми ввібрали практично з молоком матері. Але те, що лінь - творець хорошої фігури, - звучить якось дуже сумнівно. Тим не менш, телемагазини день у день напихають нас інформацією, апетитно приправленою барвистим відеорядом і щасливими посмішками дикторів і акторів, про чудо-тренажерах, які дозволяють нам вдосконалювати наші фігури з кожним днем, не докладаючи для цього практично ніяких зусиль.

Вібруючі пояси для схуднення, спеціальні точкові стимулятори-метелики: чого тільки не придумають, щоб наші м'язи тренувала зовнішня батарейка, а не наша власна внутрішня. Виробники так званих пасивних тренажерів обіцяють нам, що їх винаходи дозволяють протягом усього періоду їх використання змушувати м'язи невпинно працювати, забезпечуючи тим самим загальний тонус і підтягнутість нашому тілу.

Черговою пропозицією в ряді пасивних тренажерів став так званий гавайський стілець.

Про що це
Зовні гавайський стілець нагадує крісло для офісу. Але на цьому схожість з офісними меблями закінчується. У ручку гавайського стільця вмонтований спеціальний пульт. З його допомогою можна управляти сидінням-масажером. Власне, останнє і є тим технологічним елементом, який перетворює звичайний стілець в тренажер. Сидіння гавайського стільця вібрує і обертається, але не навколо своєї осі, а по колу, що імітує рухи, як якщо б ви обертали хулахуп. Рух і вібрація змушують вас постійно напружуватися, інакше ви просто не зможете тримати рівновагу і звалився на підлогу. Таким чином, м'язи вашого преса, ніг, рук і спини постійно працюють, приводячи ваше тіло в тонус.

У чому переваги
Виробники даного пасивного тренажера запевняють, що гавайський стілець неймовірно потрібна річ, як вдома, так і в офісі. З його допомогою можна здорово економити час. Адже поки стілець включений і змушує працювати ваші м'язи, ви можете читати, вести телефонні переговори, працювати за комп'ютером, займатися паперовою роботою. Тобто, по суті, робити як мінімум дві корисні справи одночасно.

Гавайський стілець - справжня знахідка для людей, зайнятих на сидячій роботі: журналістів, офісних працівників, менеджерів, копірайтерів, адміністраторів комп'ютерних мереж і т.п. Саме ця категорія людей в силу сидячого способу життя найбільше схильні до небезпеки «заробити» остеохондроз. А, як відомо, кращою профілактикою цього захворювання є рух. Саме останнє і додає вам безперервно гавайський стілець.

Але найприємніше, що при регулярних «заняттях» на гавайському стільці є реальна можливість скинути кілька зайвих кілограмів.

Скільки коштує
За різними даними гавайський стілець можна купити за 300-350 у.о.

Де купити
Поки гавайський стілець не особливо поширений у торговельній мережі наших широт. Тому охочим придбати цей чудо-тренажер доведеться ретельно прошерстить записи телемагазинів або Інтернет-порталів з продажу пасивних тренажерів у його пошуках.

 Новий пасивний тренажер: гавайський стілець


Недоліки гавайського стільця
Незважаючи на досить привабливу характеристику гавайського стільця, наведену вище, перегляд відеоряду з демонстрацією його в справі залишає багато сумнівів. Насправді, руху, що повідомляються пасивним тренажером, досить-таки інтенсивні. Тому стає ясно, що на даному пристрої не те, що займатися сторонніми справами буде важкувато, але реально доведеться докласти чимало зусиль, щоб на ньому просто втриматися.

Крім того, тренування на гавайському стільці з боку виглядає досить комічно. Складно уявити собі такий тренажер в багатолюдному офісі. Спроби утриматися на гавайському стільці здорово б смішили колег, що аж ніяк не сприяло б налаштуванні співробітників на робочий лад.

Також є побоювання, що гавайський стілець крім користі в нарощуванні м'язової маси і профілактиці захворювань хребта, здатний завдати серйозної шкоди кришталика ока. Адже, якщо вірити виробникам пасивного тренажера, вправи на ньому можна поєднувати з роботою за комп'ютерним монітором.

І вже звичайно гавайський стілець навряд чи сподобається людям зі слабким вестибулярним апаратом. Адже від інтенсивності його руху може виникнути відчуття нудоти.

В основному, форуми на віртуальному просторі наповнені не захопленнями з приводу винаходу гавайського стільця, а усмішками, зміст яких зводиться до присвоєння цього пасивного тренажеру ярлика одного з найдурніших і нікчемних винаходів.

Чи так це насправді, вирішувати, в кінцевому рахунку, покупцеві. Але не варто забувати, що не обов'язково повідомляти своєму тілу фізичне навантаження «без відриву від виробництва». Ще ніхто не відміняв прогулянку в обідню перерву на свіжому повітрі, класичні заняття на тренажерах і у фітнес-залі, які дарують нам спілкування з соратниками по здоровому способу життя й можливість відволіктися від щоденної рутини. Адже пасивні тренажери на те і пасивні, що позбавляють нас руху та емоцій, в яких укладений зміст нашого існування. Як би нам не було лінь, але, в кінцевому рахунку, ми живі люди, а не мумії, штучно підтримують тонус нашого тіла.
Автор: Наталя Гришко