Докторська косметика: гарантія ефективності або маркетинговий хід?
 Для багатьох з нас рекомендацією лікаря є неухильним керівництвом до дії. «Лікар поганого не порадить» - небезпідставно вважаємо ми, і покладаємо величезні надії на докторську косметику. Чи виправдають наші очікування засоби, створені ескулапами медицини? І чи справді їх ефективність вище в порівняння з косметикою «без імен»?

Всупереч думці більшості дівчат і жінок, поняття «докторська косметика» не є ультранових тенденцією Індустрії краси. Якщо бути точним, то народження цього терміна відбулося в одну мить з самим виникненням косметики як такої. Адже саме врачеватели, а пізніше і аптекарі були першими «виробниками» коштів для підтримки жіночої молодості та краси. І, по сьогоднішній день, в ідеальному варіанті, провідні фахівці медицини є ініціаторами і творцями нових продуктів і брендів. Адже кому, як не їм, повинні бути знайомі потреби сучасних жінок?

Чия особистість стоїть за абревіатурою Dr. у назві косметіческогопродукта?

Абревіатура Dr. у назві косметичної марки може означати все що завгодно: косметолог, дерматолог, фармацевт, доктор наук і т.д. Якщо виробник виносить своє ім'я на етикетку, або використовує концепцію реально існуючого (або існуючого раніше) персонажа, він тим самим підкреслює, що в основі методології створення продукту лежить науковий підхід. Однак чи можна з упевненістю сказати, що завжди горезвісні Dr. слід сприймати буквально - «докторська косметика»? На жаль, немає, оскільки кожному бренду притаманна своя іміджева політика.

Ба, знайомі всі обличчя ...

Познайомимося з найбільш відомими іменами, що прикрашають етикетки докторських коштів:

Dr. Brandt   - Доктор Фредерік Брандт, професійний косметолог, кар'єра якого була розпочата в нью-йоркському госпіталі Sloan-Kettering за спеціальністю «лейкемія». У своїх наукових дослідженнях майбутній «король колагену» і «міністр ботокса», як його сьогодні величають, прагнув знайти природні компоненти, які будуть протистояти розмноженню ракових клітин. У число останніх він включив вітамін А, С і зелений чай. У ході вивчення їх впливу на організм людини були виявлені унікальні антіейдж властивості, які й лягли в основу інноваційної косметики. Відома на весь світ продукція лінії Dr. Brandt є альтернативою найбільш дієвим омолоджуючий професійним процедурам.

 Докторська косметика: гарантія ефективності або маркетинговий хід?


Dr. Hauschka   - Доктор Рудольф Хаушка, засновник трьох марок: Wala Arzneimittel, Dr. Hauschka і Dr. Hauschka Med. В основі професійної діяльності доктора була покладена філософія «ритмів», згідно якої, наша шкіра має власні ритми. Мета продукції бренду - їх підтримувати і, тим самим, стабілізувати природну активність шкіри. У складі косметичних засобів марки виключно натуральні інгредієнти і активні рослинні компоненти, оброблені за оригінальною методикою.

 Докторська косметика: гарантія ефективності або маркетинговий хід?


Dr. Sebagh   - Доктор Себа, авторитетний фахівець в області антивікової косметології, вперше здійснив ін'єкції колагену, ботокса і вітамінів. У складі продукції - найпотужніші активні компоненти, які уповільнюють процеси старіння шкіри. Всі препарати бренду мають вузьку спеціалізацію вирішення конкретних проблем шкіри: вироблення колагену, очищення і т.д.

 Докторська косметика: гарантія ефективності або маркетинговий хід?


Dr. Pierre Ricaud   - Доктор П'єр Ріко, спільно з Ів Роше, в 1986 році створив косметичний бренд по виробництву антивікових препаратів. У формулу косметики даного бренду входить ексклюзивний запатентований комплекс Glycalox, який попереджає «склеювання» волокон колагену з глюкозою, що є основною причиною втрати пружності шкіри. Сьогодні керівником лабораторії бренду є доктор фармацевтичних наук Анн Клеман.

 Докторська косметика: гарантія ефективності або маркетинговий хід?


Dr. Irena Eris   - Доктор Ірена Еріс, за освітою фармацевт, спільно зі своїм чоловіком, в 1983 році створила косметичну лабораторію, яка сьогодні випускає більше 300 найменувань продукції і має декілька лінійок засобів. Компанія керується авторської дослідницькою програмою, в основі якої лежить холістичний (цілісний) догляд за тілом. Косметика бренду покращує стан шкіри і відновлює її здоров'я, сприяє підвищенню самопочуття.

 Докторська косметика: гарантія ефективності або маркетинговий хід?


Переваги докторських засобів

Професійний догляд.   Мета виробника - створити косметичні засоби, які володіють потужним ефектом і дають відмінні результати без відвідування спеціалізованих салонів.

Практично не мають побічних ефектів.   Продукція є результатом багаторічного досвіду її творця і тривалих лабораторних досліджень в області косметології.

Гарантія якості.   Найважливішим принципом створення докторської косметики є абсолютна гарантія дієвості всіх її компонентів.

Незважаючи на те, що докторська косметика володіє всіма якостями, які сприяють максимальному збереженню привабливого вигляду вашої шкіри, самі її творці не втомлюються повторювати: трьома іпостасями жіночої молодості є тривалий сон, завчасний правильний догляд і здорове харчування.
Автор: Наталя Бартукова


 Нова анти-age процедура: пухкі щічки
 Що робить обличчя молодим? Виявляється, не тільки отсутсвие зморшок. Просто філери, які заповнюють складки, звичайно, роблять зовнішній вигляд шкіри обличчя краще, але не позбавляють від вікових змін. Салони Європи, США та Канади вже пропонують нове рішення по омолодженню особи - «пухкі щічки».

У Російських клініках теж можна зустріти подібну послугу. З кожним роком вона буде все доступнішими, тому варто дізнатися про неї більше вже зараз.

Хто головний клієнт

Не можна сказати, що «пухкі щічки» - універсальна антивікова процедура. Вона, звичайно, підійде не всім. Адже є особи, які і так з віком значно пролунали в сторони, стали повніші. В основному, такий вид старіння спостерігається у повних жінок. А ось у дам з худорлявим обличчям все зовсім навпаки: з віком особа все більше втрачає в об'ємі. В результаті шкіра обличчя значно провисає. Їх і привертає нова процедура, після 40 років у них виявляються значні «провали» в особах.

Філлери не рятують. Тому що наповнювачі лише вирівнюють рельєф шкіри, але не додають обсягу обвислій і тонкій шкірі.

Що таке «пухкі щічки»

По суті, це теж філери. Процедура виглядає як введення наповнювачів за допомогою ін'єкцій. Але тільки вводиться філлер не в зморшки, а в щоки. Жінки, які спробували нововведення, задоволені результатом. «Я побачила себе 15-річної давності. Оточуючі також помітили, що я стала молодою і життєрадісною », - так відгукувалася одна з клієнток про процедуру« пухкі щічки ».

Чому більш об'ємні щоки дають молодий вид? Пухке особа - це завжди ознака дитячого обличчя, круглі щічки зазвичай бувають у здорових і молодих дівчат, у той час як обвислі, що провалилися щоки зустрічаються у старих людей.

Дерматологи та пластичні хірурги зараз відходять від так званих двомірних підходів до омолодження обличчя. До них відносяться ті ж філери для заповнення зморшок. При використанні філлерів шкіра дійсно стає краще, але це не обов'язково омолоджує обличчя повністю. 45-річні пацієнтки з філлерамі виглядають просто як 45-ня жінки без зморшок, але не як 25-и або 30-річні.

Саме тому сам час зажадало нових підходів. Жінки зараз хочуть виглядати молодше, а не просто прибирати зморшки.

Процедура «пухкі щічки» - це введення філлера в щоки, а не в зморшки. І іноді цього стає достатньо, навіть не потрібна корекція зморшок. Бо одразу ж додається не тільки обсяг щік, але і як наслідок піднімається шкіра навколо губ.

 Нова анти-age процедура: пухкі щічки


Взагалі, голлівудські зірки давно вже накачують собі щоки. Згадайте щічки Мадонни або Кайлі Міноуг. Проте до недавнього часу це було хірургічне втручання, при якому провали на обличчі заповнювалися силіконом. Результат міг бути не дуже природним, бо силікон іноді мігрує під шкірою, приймає неправильну форму.

Нове покоління лікарів використовує силікон тільки в крайніх випадках, і тільки для того, щоб підправити обсяг кістки. А дефіцит жиру і шкіри замінюється філлерамі. Виходить більш природний результат без всяких неприємних сюрпризів у майбутньому.

Трикутник молодості

Дерматологи використовують цей термін, щоб визначити, наскільки сильно в особі проявляються ознаки старіння. У молодих осіб є ці «трикутники молодості», у вікових - ні. При оцінці шкіри дерматолог подумки малює лінію через найвищі точки щік (від вуха до вуха), а потім ці точки з'єднуються з лінією підборіддя. І якщо особа молоде, то найширша частина буде на щоках, а у старого особи щоки здуваються і надлишок шкіри наближається до підборіддя, що спотворює «трикутник» або навіть перевертає його таким чином, що найширша частина припадає на лінію підборіддя.

Є декілька чинників, які викликають «провали» на обличчі. По-перше, скелетна структура стає більш пухкої і зношується. Тобто, самі виличні кістки стають менше. Жирова тканина, яка робить щоки молодими, надаючи округлості, також стоншується і прагне вниз через гравітації. І третій фактор - це уповільнення вироблення колагену, через що шкіра перестає бути пружною, товстої і еластичною, як це було в молоді роки.

 Нова анти-age процедура: пухкі щічки


Лікарі-дерматологи і хірурги розробили цілу шкалу, яка описує ці зміни в особі пацієнта. Стан особи вони поділяють на 4 класи, де 1 - це «повне, молоде обличчя», а 4 - особа з найбільш провісшимі об'ємом. Виходячи з того, до якого класу віднесуть обличчя пацієнта, йому призначається свою кількість наповнювача, яке йому потрібно. Якщо слідувати цим рекомендаціям, то результат буде мати передбачуваний характер, і спотворень в особі не відбудеться. Адже клієнти часто думають, що чим більше філлера, тим краще. Лікар же повинен зберігати холоднокровність і діяти тільки згідно потреб шкіри обличчя.

Що варто знати про процедуру «пухкі щічки»

Звичайно, одна з головних складових успіху процедури - це досвідчений лікар і якісний препарат. Визнаним лідером якості є філери для щік Juvéderm. Їх використовують у клініках Європи та Америки. Для «похилих щічок» використовуються філери з гіалуронової кислоти (виробники Restylane або Perlane), або гідроксиду кальцію (синтетична речовина, яка схоже на вміст кісток).

Ефект від першої процедури триває до року. Надалі ефект може стати більш стійким, - стверджують лікарі. Тому що використовувані наповнювачі стимулюють власне виробництво шкірою колагену, і час між процедурами може бути значно збільшено за рахунок власного омолодження клітин шкіри.

Відновлення об'єму щоки займає відносно небагато часу. А єдиним побічним дією є набряки і синяки від уколів. Для зменшення синців та набряків використовуються канюлі (найтонші трубочки) з тупим кінцем. Тобто спочатку робиться отвір в шкірі за допомогою тонкої гострої голки, потім в нього вставляється трубочка, по якій вже наповнювач потрапляє глибоко в щоку, поширюючись по кістці.

Скільки коштує

Вартість процедури залежить від класу, до якого відносять пацієнта. Тому що, чим більше клас, тим більше наповнювача буде потрібно. Але в цілому потрібно приготуватися до цифри 1200-1600 доларів.
Автор: Юлія Шестакова