Чотири вагомі причини робити макіяж
 Якщо не всі, то вже переважна частина жінок точно, починає день з приведення себе в порядок, включаючи і обов'язкове використання декоративної косметики. Хтось витрачає на цю процедуру 10-15 хвилин, комусь години насилу вистачає на «наведення краси» по повній програмі. Навіщо ми це робимо, і не даремна ця праця?

Звичайно, є така функція у макіяжу як маскування недоліків - зафарбувати прищик, прибрати темні кола під очима або навести рум'янець на бліді щоки. Але ж і жінки без явних зовнішніх недоліків, захоплюються ці видом мистецтва - розписом за власним особі. Перша і головна причина - все-таки ... ..

1. Макіяж робить нас привабливішими

Якщо жінці хочеться за допомогою макіяжу, виглядати красивою в очах оточуючих, і в першу чергу чоловіків, то чи не має вона собі «ведмежу послугу», адже дуже багато представників сильної статі, навпаки, висловлюються негативно про «розфарбованих красунь», у яких під тонною косметики не розгледиш справжнього обличчя?

У якійсь мірі це дійсно так - грубий, вульгарний макіяж дійсно приваблює тільки вельми специфічний контингент чоловіків. Звичайний середній представник сильної статі надто яскравого макіяжу може і злякатися. Але, правда і те, що ніжний і делікатний макіяж ці чоловіки, швидше за все, просто не помітять, але увагу на жінку таки звернуть і вважатимуть її привабливість проявом природної краси. Порівняно деякі чоловіки можуть повною мірою оцінити тонкість, продуманість і гармонійність вашого вигляду, але те, що ви виглядаєте чудово, помітять багато.

Ну а в цілому, на думку психологів, і дослідження це підтвердили, макіяж значно підвищує привабливість жінок в очах чоловіків, адже вони підсвідомо шукають собі в пару жінок з більш яскравими і контрастними зовнішніми даними, у таких жінок зазвичай вище рівень естрогенів, і більша ймовірність мати численне і здорове потомство.

Можна вважати, що користь макіяжу у справі залучення чоловіків доведена, головне тут не переборщити і не злякати претендента надто агресивною косметикою. Все-таки
смак і акуратність в макіяжі - це головне. Межі вдосконаленню немає, і будь-яка, навіть найкрасивіша жінка завжди знайде, що підкреслити у своїй зовнішності вмілим макіяжем, щоб стати ще привабливішим.

2. Макіяж продовжує життя і зміцнює здоров'я

Вчені в різних країнах в останні роки провели дослідження і підтвердили, що макіяж благотворно впливає на жіноче здоров'я. Звичайно, ми не можемо з повною впевненістю сказати, що частина цих досліджень не була замовлена ​​виробниками декоративної косметики з метою підняти продажі своєї продукції.

 Чотири вагомі причини робити макіяж
   Але, тим не менш, думаю, немає підстав не довіряти французьким фахівцям з Університету Сент-Етьєн. У Парижі на Всесвітньому конгресі геронтології вони оприлюднили результати дослідження серед літніх жінок. За даними вчених, ті жінки, які наносили макіяж щоденно, відрізнялися кращою координацією рухів, легше зберігали рівновагу і рідше падали. Швидше за все, щоденне нанесення макіяжу служило своєрідною гімнастикою, причому не тільки для м'язів тіла, але і для деяких частин мозку, що відповідають за зібраність, уважність.

Так що займайтеся макіяжем, удосконалюйтеся в цьому мистецтві, і ви до старості будете добре виглядати, а крім цього збережіть гостроту розуму і чіткість рухів.

3. Макіяж піднімає самооцінку і робить жінку щасливою

В принципі, «наводячи красу», ми отримуємо задоволення і від процесу, і від результату.
Те, що гарний макіяж робить жінку щасливішою, впевненішими у собі, підвищує її самооцінку, доводять і сучасні дослідження.

Так, в Японській Лабораторії функцій мозку в місті Йокогамі провели незвичайний експеримент: жінкам з певними порушеннями роботи мозку (уповільнення процесу мислення, зниження здатності концентрувати увагу, погіршення пам'яті) запропонували скористатися новинками хорошою декоративної косметики .  Всі відбуваються в мозку зміни фіксувалися приладами .  Так от, сканування мозку показало, що у жінок після нанесення макіяжу значно зменшилися порушення в мозку, а всі показники, що відповідають за гарний настрій і рівень задоволення, показали зростання .  Та й самі жінки відзначили, що з макіяжем вони стали почувати себе набагато гарніше і щасливіше .  Ну, насправді, хіба не приємно, приклавши деякі зусилля і старання, підкресливши те, що треба підкреслити і завуалювавши те, що хочеться приховати, подивитися в дзеркалі на результат і сказати: «так, я просто красуня! » .  Для цього потрібно тільки любити себе, поблажливо ставитися до своїх недоліків, мати гарну якісну косметику і певні навички . 

4. Макіяж покращує стан шкіри

Користь від макіяжу не тільки в психотерапевтичний ефект, сучасні засоби декоративної косметики все частіше включають в себе компоненти, що поліпшують стан шкіри.

 Чотири вагомі причини робити макіяж
   Пудри, тональні креми, губна помада, всі ці атрибути краси, особливо класу люкс, - не тільки прикрашають нас, але і доглядають за шкірою, зволожують її, захищають від ультрафіолетових променів, попереджають ефект фотостаріння. Та що там говорити, навіть пил і дим великого мегаполісу, насичений токсичними речовинами залишається значною мірою на макіяжі і не проникає через пори в організм. Тому так важливо знімати макіяж очисними засобами, повернувшись додому після робочого дня або прогулянки.

Варто окремо згадати про користь зимового макіяжу, адже ставлення до нього істотно змінилося в останні роки. Доведено, що макіяж взимку не тільки не шкідливий, а навпаки, надзвичайно корисний. Він захищає шкіру від впливу зовнішнього середовища, від переохолодження, і тим самим допомагає зберегти її молодість і красу. А ось якщо взимку не користуватися тональними кремами, пудрою і помадами, то такі проблеми як пересушування, обветривание шкіри обличчя і губ, в цей період року будуть виникати відносно частіше.

 Чотири вагомі причини робити макіяж
 Косметика високої якості не повинна приносити шкоду.   Якщо в навіть порівняно недалекому минулому декоративна косметика могла включати в себе токсичні барвники та інші компоненти, які могли нашкодити здоров'ю і стану шкіри, то тепер це майже виключено .  Але негативні результати навіть при використанні косметики люкс і косметики середнього класу все ж іноді мають місце .  Причиною є індивідуальні несумісності, минулий термін придатності засобу, неправильне його зберігання або просто банальна підробка .  Тому, напевно, не варто «купувати красу» на розпродажі, в ларьках на ринках, з рук .  Неякісна косметика може викликати інфікування слізних проток, кон'юнктивіт, сльозотеча і порушення зору, подразнення шкіри і алергії .  Не слід забувати, що декоративна косметика сьогодні - це віск, парафін, ефірні олії, вітаміни і мінеральні речовини та барвники .  Ці компоненти при неправильному зберіганні не тільки втрачають корисні властивості, а й можуть придбати шкідливі якості, по суті, перетворюються на отруту . 

Ставтеся до вибору декоративної косметики уважно і відповідально, адже все ж наносимо ми тональні засоби, пудру, помаду, фарби на шкіру обличчя, а не на черевики, і тоді ймовірність небажаних наслідків від захоплення макіяжем буде зведена до нуля.

Гарний макіяж - це якісна косметика, підібрана за типом шкіри, витримана в гармонійній кольоровій гамі, нанесена вміло і акуратно. Такий макіяж не виглядає вульгарно, він підкреслює достоїнства і приховує недоліки, додає в наше життя радості і задоволення, займатися їм приємно і корисно.
Автор: Ольга Травлеева


 Дефіцит індивідуальності: шлях косметики від товару до бренду
 Історія косметики налічує кілька тисячоліть. Єгипетські, римські, грецькі жінки як рівного тону особи використовували крейду і свинцеві білила. Час ж зробило так, що замість білил з'явилася пудра і тональний крем, упаковані в стандартні флакони і коробочки. Настав розквіт промислового виробництва в масовому масштабі. Але, за бажанням певного шару покупців, існують не просто товари для краси і здоров'я. Спеціально для них створені косметичні бренди: яскраві, самобутні, оригінальні, ну, загалом самі-самі.

Клієнтами косметичних товарів найчастіше є жінки, яким важко витримати наступ брендового індивідуалізації. Замість того щоб з легкістю застосовувати косметичні товари за призначенням, ми жадаємо отримати від володіння ними неземне задоволення. І вже простий шампунь, основна функція якого змивати бруд, нам не в радість. Подавай нам, виробник, що-небудь екзотичне, вияви до нас увагу, причому до кожної індивідуально. А чи можливо це? Пропонуємо розібратися.

На всій земній кулі знайдеться мало жінок, які б ненавиділи косметику, воліючи природно виглядати без оной. Набагато більше жінок, яким подобається себе прикрашати продуктами косметичної індустрії. І вже тим більше, в кожній країні і в кожному місті можна відшукати пристрасних залицяльників «тіней і помад», які першими спробують всі новинки косметичних компаній і радісно, ​​ну або не дуже, розкажуть про свій досвід знайомим і друзям. Об'єднує ж усіх цих жінок одне - визнання власної винятковості. І в цьому бажанні їм можуть допомогти косметичні бренди. Але чи можуть?

Природа косметичного бренду в чому схожа з світом жінок. Краса обох укладена в них самих. Чим більше доглядає за собою жінка, тим більше привертає до себе чоловічі і жіночі погляди. Так само і з брендом. Більш видний і успішний завжди оточений величезною увагою. До роботи над своєю природою косметичний бренд намагається залучити вчених, дизайнерів, маркетологів і рекламістів, а найголовніше - це нас, жінок, з нашими бажаннями і фінансовими можливостями. Але наші бажання часто бувають почуті. Чому ж так виходить? Спробуємо показати цю ситуацію через призму поступового розвитку косметичної галузі та воскресити в пам'яті деякі значущі моменти перетворення товару в косметичний бренд .

 Дефіцит індивідуальності: шлях косметики від товару до бренду


У 19 - початку 20 ст. настає час пошуку цікавих і оригінальних ідей. Організація косметичній галузі зводилася до появи все нових і нових товарів. Громадськість уважно стежила за виходом косметичних новинок. Наприклад, в 1870 році вже є помада у футлярі, зроблена компанією Guerlain. У 1906 році компанія Shiseido першою випускає пудру, правда, тільки в двох відтінках. У 1907 році Ежен Шуеллер першим створив фарбу для волосся. У той час жінок можна було здивувати завжди. Косметичні компанії вели тісний діалог з купувальницями, даруючи їм те, в чому вони дійсно потребували. Не існувало ні маркетингу, ні брендів, ні агресивної реклами. Існував лише людина - творець в особі засновників косметичних компаній.

І тим самим засновники косметичних компаній дали потужний поштовх до розвитку ринку і виходу за межі своєї території .  А тому поява різноманітних косметичних компаній, що займаються масовим продажем товарів для краси, цілком закономірно .  1935 - Lancome, 1946 рік - Estee Lauder, 1968 - Clinique і багато інших .  У цей час або також з'являються нові товари, наприклад автоматична туш, якої різновиди вже створених товарів .  Якщо це крем для обличчя, то придумувалися нові способи просування косметичної продукції, наприклад роздача безкоштовних зразків, які ввела Ести Лаудер .  Або, випуск косметичних продуктів по лініях, таким як очищення, живлення і зволоження, придуманих Елізабет Арден .  Або, компонент, що існував для медичних цілей, наприклад, пантенол як мазь для опіків, знаходив собі нове застосування в косметичних продуктах - від крему для обличчя до шампуню .  Таким чином, звичайний крем для обличчя або туш для вій обростали новими характеристиками, даючи можливість прекрасній половині людства виглядати ще гарніше . 

У конце1980-х рр. в косметичній індустрії настає «епоха просвітління». Висвітлюється це в тому, що перед виробником відкривався новий шлях. Це шлях маркетингу та реклами. У цей час встає в главу кута косметичній галузі бренд. Принцип «все для людини» йде на другий план. Всі зусилля виробники направляють на створення і підтримку бренду. Ми бачимо і чуємо яскраві рекламні кампанії, дивимося не банальні дизайнерські рішення «футлярчик і баночок» з апетитно пахне вмістом. Ми йдемо на цей поклик виробників, і викладаємо свої гроші. Бренд збирає нас в групи прихильників імен - L'Oreal? Або Dior? Або Chanel? Визначте самі, чи належите ви якої- або групі. Не можна задовольнятися самообманом і думати, що бренд дає вам індивідуальність. Вам - ні. Собі - так. Бренд сам по собі індивідуальний і йому все одно, що він стоїть на столику у мільйонів прихильниць. Чи є вихід?

 Дефіцит індивідуальності: шлях косметики від товару до бренду


Так, вихід є. Змиріться і йдіть з косметичними брендами на компроміс. Ви все одно не в силах змінити ситуацію докорінно. Можна лише сидіти і згадувати минулі часи, коли товарів було менше, і що стоїть на туалетному столику помада Guerlain була лише у вибраних. Тим більше згадати такі часи можуть тільки наші бабусі. А що залишається нам, сучасним панночкам, які все-таки хочуть за допомогою косметичних товарів знайти індивідуальність. Тим більше що і брендів, і товарів небачене різноманітність. Постарайтеся прислухатися при виборі косметики до своїх відчуттів. Задайте собі питання, перш ніж купите черговий непотрібний флакон, - що я хочу, і що хоче косметична компанія. І пам'ятайте, що бренди - це тільки ім'я зі своєю індивідуальністю. Головне ж призначення косметичних продуктів - якісний і не приносить шкоди відхід за фізичним тілом людини.
Автор: Оксана Карлова