|
Біологічно-активні речовини утворюються в процесі життєдіяльності рослин і тварин і ефективно впливають на процеси обміну в клітинах шкіри, роблять сильний антисептичну, протизапальну, антимікробну, заспокійливу, в'яжучу, тонізуючу, пом'якшувальну дію.
Біологічно активні компоненти широко використовуються в кремах, лосьйонах, шампунях, гелях, сироватках. Такі складові косметичних продуктів підвищують ефективність косметичних засобів шляхом стимуляції метаболічних процесів шкіри, оберігають її від впливу шкідливих зовнішніх факторів, надають лікувально-профілактичну дію.
Цікаво!
Широке поширення в косметичних препаратах отримали відносяться до групи справжніх біологічно-активних речовин протеїни, їх гідролізати, нуклеїнові та амінокислоти, а також інші азотовмісні сполуки.
Амінокислоти
Амінокислоти грають важливу роль у синтезі вітамінів, ферментів і гормонів. Для нормальної життєдіяльності шкіри особливо важливо наявність комплексу незамінних кислот (треонін, валін, лейцин і т.д,). Вільні амінокислоти важко всмоктуються шкірою, тому застосовуються їх сполуки, які легше проникають через шкірний бар'єр.
Тональний крем для чутливої шкіри, схильної до жирності від "Грін Мама".
Тональний крем з амінокислотами шовку розроблений спеціально для чутливої шкіри, схильної до жирності. Засіб має легку консистенцію і не закупорює пори, дозволяючи вашій шкірі "дихати" протягом усього дня. Активні компоненти тонального крему запобігають появі жирного блиску і "розмивання" косметики.
Ферменти
В даний час фахівцями встановлено, що ряд косметичних дефектів шкіри пов'язаний з порушенням утворення ферментів або зміною їх активності. Для усунення цих дефектів необхідно вводити ферменти і препарати, що стимулюють або пригнічують ферментативну активність різних систем. Зараз отримані препарати, що вибірково діють на систему - гіалуронова кислота, протеолітичні ферменти (трипсин, хімотрипсин, лізоцим-хлорид та ін.), Препарати, що відновлюють знижену активність ферментів, а також сповільнюють їх активність.
Біогенні стимулятори
Згідно з дослідженнями фахівців, в тканинах тваринного або рослинного походження, поміщених в несприятливі умови, що порушують їх нормальні життєві процеси (охолодження, перегрів, зберігання в темряві та ін.), Утворюються біологічно активні речовини, які є стимуляторами метаболізму клітин, підвищують їх регенеративні і окислювально -восстановительную властивості.
Для тканинної терапії використовують плаценту тварин, препарати з рослин (алое, каланхое), різного роду сироватки. Вони містять ферменти, вітаміни і мають бактерицидну дію.
Aloe Vera Soothing Face Cream Смягчающий зволожуючий денний крем "Алое" від Oriflame.
Зволожуючий крем з 100% натуральним екстрактом алое вера. Крем пом'якшує, заспокоює шкіру і знімає роздратування. Містить УФ-фільтри. Схвалений дерматологами.
Стероїдні компоненти
Стероїдні речовини - це синтетичні похідні гормонів, що володіють здатністю стимулювати утворення білка в організмі. Вони роблять також протизапальну та противосклеротическое дію. Стероїдні препарати ефективні при місцевому застосуванні для лікування дефектів, де необхідно прискорення відновних процесів шкіри і зниженням втрати білка.
Вітаміни
Вітаміни - фізіологічно активні речовини, що беруть участь в метаболічних процесах всіх органів і систем, у тому числі і шкіри. Встановлено, що для правильного обміну речовин в шкірі необхідна наявність піридоксину, пантотенової і аскорбінової кислот, рибофлавіну, тіаміну, ретинолу, токоферолу ацетату, вітаміну F. Недолік цих вітамінів викликає атрофію епідермісу, фолікулів волосся і сальних залоз.
Вітаміни надають сприятливий вплив на шкіру при різних способах введення, але особливо ефективні при місцевому застосуванні: стимулюють діяльність клітин шкіри, усувають її в'ялість, покращують перебіг в ній метаболічних процесів і підвищують тургор.
Зволожуючий крем з вітамінами, денний Cliven Beauty Line від Cliven.
Цей легкий зволожуючий нежирний крем Cliven Beauty Line з вітаміном С містить натуральні поживні екстракти гамамелісу і алое, а також сонячний фільтр, який захищає шкіру від UV-променів.
|
Сонцезахисні креми, мабуть, один з найбільш важливих продуктів для захисту нашої шкіри від усіх зовнішніх впливів і пошкоджень. Але вірно також і те, що ці продукти викликають найбільшу кількість запитань і помилок. Почасти це пов'язано з тим, що продукт досить новий, адже за часів наших мам нічого подібного не було. Що ж, давайте розбиратися! Напередодні відпусток тема особливо актуальна.
Питання. Скільки крему потрібно наносити, щоб він «працював»?
Рекомендовані обсяги такі: чайна ложка для особи, 1 унція для тіла (приблизно 28 грамів). І це багатьом здається багато, тому вони скорочують «дозу». Однак, якщо ви використовуєте меншу кількість, ви не отримуєте належного рівня SPF, зазначеного на етикетці продукту, ви отримуєте тільки мінімальний захист. На думку Даррелла Ригеля, клінічного професора дерматології в Університеті Нью-Йорка, «якщо ви застосовуєте обсяг сонцезахисного крему в два рази менше рекомендованого, то рівень захисту буде і того менше - корінь квадратний з зазначеного на флаконі SPF». Тобто, якщо ви розщедрилися і придбали недешеве засіб з рівнем SPF 70 (чим вище цифра, тим засіб часто дорожче), то на перевірку, при економії необхідного обсягу, ви отримуєте всього SPF 8, 4.
Питання. Чи можна змішувати сонцезахисний крем з лосьйоном?
Чому багато хто так робить? Багато ефективні сонцезахисні креми мають густу консистенцію або занадто жирну. Іноді залишаються некрасиві сліди або розводи на тілі. Справедливості заради, треба відзначити, що багато сучасних засобів давно позбулися подібного ефекту, але все-таки ще залишаються у продажу і засоби попереднього покоління. Так от, щоб полегшити нанесення, деякі дотепно вирішують змішати сонцезахисний крем із зволожуючим засобом. Це в корені невірно. Проблема кшталт попереднього питання. У цьому випадку ви розбавляєте ваш сонцезахисний крем, отримуючи захист менше. Краще цього не робити і дати сонцезахисного засобу «працювати» так, як він був створений виробником.
Питання. Чи потрібно шкірі зволоження, коли я використовую сонцезахисний крем?
Багато що залежить від типу шкіри і від якості сонцезахисного засобу. Деякі сонцезахисні креми вже містять інгредієнти, пом'якшує шкіру, робить її гладкою і запобігають втраті вологи, а також зволожуючі інгредієнти (привертають вологу з навколишнього середовища в шкіру). Такі засоби нового покоління не потребують в тому, щоб вони були сусідами з зволожуючими кремами та лосьйонами. Ці продукти особливо актуальні для людей з жирною шкірою, оскільки для них використання двох продуктів з жирною текстурою може бути дуже важким випробуванням для шкіри, додає блиску шкірі та інших неприємних відчуттів.
Але якщо вам недостатньо для зволоження тільки сонцезахисного крему (дуже суха шкіра), то доведеться використовувати обидва продукти. Тільки, як вже було сказано вище, не змішувати їх, не наносити одночасно.
Питання. Якщо моя косметика містить SPF, чи можу я не користуватися сонцезахисним кремом?
Косметика з SPF надає вкрай мінімальний рівень захисту від сонця. Для отримання бажаного рівня в 50 одиниць, наприклад, доведеться застосовувати щонайменше 10 шарів пудри або 7 шарів тональної основи. Рівні захисту в косметиці припускають захист від сонця в міських умовах, в приміщеннях, цей рівень скоріше допомагає в боротьбі з вільними радикалами, ніж з палючими променями південного сонця. Тому, перебуваючи під відкритими променями курортного сонця, не покладайтеся на захист, яку надає декоративна косметика, обов'язково користуйтеся хорошим сонцезахисним кремом.
Питання. Чи можу я використовувати сонцезахисний крем моєї дитини?
Однозначно, так. Є чітка думка, що створення спеціальних дитячих засобів від сонця - не більше ніж маркетинговий хід, що змушує нас купити один і той самий продукт двічі. Багато косметичних компаній намагаються нас переконати, що дитячі та дорослі креми від сонця відрізняються один від одного. Доктор Ніл Шульц, косметолог-дерматолог з Нью-Йорка, каже: «Наскільки мені відомо, немає ніякої різниці між сонцезахисними засобами, зробленими для дітей, і засобами для дорослих. Більше того, ви можете не тільки самі використовувати дитячі креми, а й використовувати дорослі кошти для дітей ». Тобто принципової різниці в надаваному рівні захисту SPF не є. Природно, можливо дитячі та дорослі засоби можуть відрізнятися по наявності інших інгредієнтів.
Питання. Чи можу я сама зробити сонцезахисний засіб?
Дівчата, що займаються домашньою косметикою, скажуть, що вони дійсно можуть зробити вдома практично будь косметичний продукт. Але єдиним засобом, який поки що неможливо зробити вдома, залишається сонцезахисний крем. Більш того, не володіючи певними знаннями, можна зробити засіб із зворотним якостями, наприклад, таке, яке тільки підсилить сприйняття шкірою сонця. Тому краще не ризикувати і не експериментувати в цьому питанні. Довіртеся професійним виробникам сонцезахисних засобів.
|
|
|
|
|
|