Альгінатние маски для тіла
 У сучасній індустрії краси для догляду за шкірою обличчя і тіла широко застосовуються альгінатние маски. Назва масок обумовлено тим, що до їх складу входять альгінати - альгінова кислота і її солі, які містяться в бурих водоростях. Альгинати володіють цілим рядом унікальних корисних властивостей. Найчастіше альгінатние маски випускаються у вигляді порошків, які розводять водою або спеціальними розчинниками до консистенції густої сметани безпосередньо перед нанесенням на шкіру.

Значно рідше зустрічаються альгінатние маски у вигляді гелів. Виробники позиціонують альгінатние маски як гіпоалергенні, так як вони не містять консервантів, штучних барвників та ароматизаторів.

Компоненти альгінатних масок для тіла

До складу порошку для приготування альгинатной маски крім альгинатов додають інші активні компоненти, щоб зробити вплив масок на тіло більш ефективним. Серед додаткових інгредієнтів лідирує мінеральна глина, корінь женьшеню, екстракти рослин і натуральні ефірні олії: евкаліптова, рожевого дерева, лимона, апельсина, грейпфрута, лаванди. Виробники не зупиняються на досягнутому, фахівці розробляють в лабораторіях все нові формули альгінатних масок для тіла.

Дія альгінатних масок на тіло:

• зниження ваги тіла;
• зменшення локальних жирових відкладень;
• підвищення тонусу шкіри;
• зволоження шкіри;
• ефект ліфтингу (підтягує шкіру);
• розгладження розтяжок;
• боротьба з целюлітом;
• поліпшення кровообігу в тканинах, нормалізація обмінних процесів;
• лімфодренажной вплив;
• багаторазове посилення дії косметичних препаратів, завдавав під маску.

Використання альгінатних масок для догляду за тілом

Альгінатние маски для боротьби з целюлітом наносять на проблемні ділянки тіла, схильні утворення «апельсинової кірки»: стегна, сідниці, живіт, руки. Можна наносити альгінатние маски на зону декольте, щоб зміцнити і зробити більш гладкою шкіру грудей. Ноги теж не забороняється іноді побалувати: розроблені альгінатние маски спеціально для «легких ніг». При комплексному догляді за тілом можна поєднувати кілька видів масок. Наприклад, допустимо одночасно нанести маску на стегна і на зону декольте.

Процедура нанесення альгинатной маски на тіло

Маску наносять на необхідну зону за допомогою широкої кисті. Потім оброблену ділянку обертають поліетиленовою плівкою. У салоні майстер вкутує клієнта в термоодеяло і залишає так на 30-40 хвилин. Маска немов стягує шкіру, але ці відчуття складно віднести до розряду неприємних. У теплі і в спокійній обстановці багатьом клієнтам вдається розслабитися і навіть подрімати. Під час проведення процедури може спостерігатися посилене потовиділення, що є нормальною реакцією організму. Після закінчення процедури застиглу маску видаляють з тіла, робиться це швидким і спритним рухом. Залишки маски клієнт змиває самостійно в душі. На завершення процедури рекомендується провести легкий масаж проблемних зон із застосуванням аромамасел, це особливо актуально для успішного лікування целюліту.

Кількість і частота процедур

Після процедури клієнту не рекомендується поспішати додому або повертатися в офіс. Протягом 20-30 хвилин необхідно трохи відпочити і розслабитися, тому плануйте свій візит в салон краси з урахуванням цієї «паузи». Цей час можна з користю провести в фітобарі салону або просто посидіти в зручному кріслі, гортаючи сторінки глянцевого жіночого журналу. Однією процедури недостатньо для досягнення хорошого результату, необхідний курс з декількох процедур: в середньому від 5 до 10. Для інтенсивного курсу, спрямованого на зниження зайвої ваги і зменшення жирових відкладень, рекомендується пройти курс, що складається з 10-15 процедур. Процедура може проводитися 2-3 рази на тиждень. Рішення про кількість і про частоту процедур приймає лікар, враховуючи індивідуальні особливості клієнта, стан його шкіри і стан здоров'я в цілому.

Проведення процедури в домашніх умовах

У домашніх умовах вас може підстерігати одна, але істотна труднощі - альгінатна маска дуже швидко застигає .  Вихід з цього становища є і він досить простий .  Порошок, який використовується для приготування альгинатной маски, ділять на дві (або більше) складових частин .  Готову маску наносять на тіло в два (або в декілька) етапів .  Для нанесення маски на сідниці і на задню поверхню стегон знадобиться помічник .  Маску знімають одним пластом .  Для того, щоб полегшити цей процес маску можна слега від'єднати від шкіри по краях .  У домашніх умовах замість термоодеяла можна використовувати звичайне теплу ковдру або плед .  Для обгортань після нанесення маски можна скористатися звичайною харчовою плівкою, яку без проблем можна придбати в супермаркеті .  Уважно вивчайте інструкцію з використання маски в домашніх умовах - детальна інформація не буде зайвою .  Домашня процедура набагато економніше, ніж візит в салон краси . 

Поєднання альгінатних масок з іншими процедурами для тіла

Курс альгінатних масок ефективний сам по собі, але більш вражаючих результатів можна домогтися, поєднуючи різні процедури по догляду за тілом. Як відомо, лікування целюліту вимагає комплексного підходу. Альгінатние маски бажано поєднувати і чергувати з антицелюлітним масажем, з грязьовими аплікаціями, з апаратними методиками лікування целюліту. Зрозуміло, не варто забувати про користь збалансованого харчування і фізичних навантажень - здоровий спосіб життя альгінатние маски не замінять.

Протипоказання

Протипоказань для застосування альгінатних масок для тіла небагато, але вони існують. Від використання альгінатних масок доведеться відмовитися алергікам - тим, у кого раніше вже відзначалася алергічна реакція на водорості і на морепродукти. Людям, страждаючим онкологічними захворюваннями, альгінатние маски заборонені. Загострення хронічних захворювань також відноситься до числа протипоказань.
Автор: Ірина Рукавишникова


 Альгінатние маски для обличчя
 Альгінатние маски для обличчя є важливим пунктом у переліку процедур, які пропонують своїм клієнткам салони краси. Що таке альгінати? Це солі альгінової кислоти, їх добувають з деяких видів морських водоростей. Бурі водорості - основне джерело. У природі ні в одному наземному рослині альгінати не зустрічаються.

Альгинати широко використовуються в косметології, на їх основі роблять маски, призначені для догляду за шкірою обличчя. Альгінатние маски найчастіше випускаються у вигляді сухого порошку, рідше - у вигляді гелю.

Альгинати були відкриті відносно недавно.   У 1981 році англійський хімік пан Станфорд займався проблемою отримання йоду з водоростей, а альгінати стали побічним продуктом його наукових експериментів. Через кілька років, незалежно від результатів досліджень Станфорда, інший учений на прізвище Крефтінг також виявив і описав альгиновую кислоту. В даний час альгінати виробляються в США, Норвегії, Франції, Великобританії, Індії, Японії та Китаї. У Росії в Архангельській області також є невелике виробництво альгинатов, на місцевому комбінаті переробляють водорості з Білого і Баренцового морів. Альгинати широко використовуються у фармакології, у виробництві косметики, у харчовій промисловості, а також в інших галузях промисловості.

Яке дію роблять альгінатние маски на шкіру обличчя?   Альгінатна маска:
- Охолоджує і освіжає шкіру;
- Має ліфтинговий ефект;
- Має протизапальну дію;
- Звужує розширені пори;
- Покращує кровообіг;
- Збільшує надходження кисню;
- Сприяє розсмоктуванню застійних плям від прищів і вугрів;
- Надає дренажний вплив (покращує відтік крові і лімфи);
- Покращує колір обличчя;
- Служить хорошою профілактикою передчасного старіння шкіри.

Які достоїнства альгінатних масок?   Основна перевага альгінатних масок в тому, що вони можуть використовуватися для будь-якого типу шкіри: вони будуть корисні й ефективні для нормальної, комбінованої, сухий, жирної шкіри. Альгінатние маски можна застосовувати для догляду за віковою шкірою - це ще одне їх незаперечну перевагу. У поєднанні з грамотним домашнім доглядом та іншими професійними процедурами альгінатние маски попереджають появу ранніх зморшок, розгладжують шкіру, підтримують її тонус. У лікуванні проблемної шкіри альгінатние маски незамінні. Алергікам слід бути обережними, у випадку індивідуальної непереносимості компонентів з водоростей, від використання альгінатних масок доведеться відмовитися.

 Альгінатние маски для обличчя
 Як відбувається процедура нанесення альгинатной маски?   Перш ніж нанести маску на обличчя, необхідно видалити макіяж і ретельно очистити шкіру .  На брови і на вії бажано нанести невелику кількість жирного крему .  Під маску можна нанести додатковий засіб, залежно від проблем шкіри це може бути сироватка, емульсія, суміш ефірних масел .  Після того як засіб вбереться, на обличчя накладається альгінатна маска .  Безпосередньо перед використанням порошкоподібну маску розводять у воді в співвідношенні 1: 1 .  Часто порошок розводять не в воді, а в спеціальних розчинниках в пропорції 3: 1 .  Розчинники містять морську сіль і збагачені олігоелементамі, що підсилює дію альгинатной маски .  За своєю консистенцією маска повинна нагадувати густу сметану, її наносять на шкіру щільним шаром по масажних лініях обличчя за допомогою шпателя .  На шкірі маска застигає протягом 5-7 хвилин .  Протягом наступних 10-15 хвилин маска пластифицируется, візуально вона стає схожою на гуму і трохи зменшується в об'ємі .  Маска злегка стягує шкіру обличчя, але неприємними і тим більше хворобливими ці відчуття назвати не можна .  Вся процедура триває 30 хвилин, потім маска знімається .  Це потрібно зробити одним спритним рухом знизу від підборіддя вгору до чола . 

 Альгінатние маски для обличчя
 Як завершується процедура?   Після зняття маски обличчя протирають тоніком відповідним типом шкіри обличчя. На завершення процедури на шкіру наносять сироватку, крем або гель. Особливо це важливо в холодну пору року перед виходом на вулицю, щоб захистити шкіру від впливу агресивних факторів зовнішнього середовища. Після процедури нанесення альгинатной маски шкіра обличчя відчуває себе легко і комфортно. Однак однієї процедури недостатньо, для досягнення доброго ефекту косметологи рекомендують пройти курс з декількох процедур, їх кількість може варіюватися від 5 до 15. альгінатна маску можна накладати від одного до чотирьох разів на тиждень. Рішення про кількість і про частоту процедур приймає косметолог, в залежності від стану шкіри пацієнта і від вирішуваної проблеми.

Чи можна зробити альгинатную маску самостійно в домашніх умовах?   Ніяких протипоказань для цього немає, спеціальний склад для альгінатних масок можна купити в аптеці, в косметичному магазині або замовити по інтернету. Однак косметологи рекомендують пройти курс альгінатних масок в салоні краси. Косметолог, спираючись на свої знання і досвід, визначить, яка кількість процедур необхідно тому або іншому пацієнтові, які додаткові кошти можна накладати під маску в залежності від проблем шкіри. Та й правильно накласти маску на обличчя - так, щоб вона мала максимальний ефект, краще довірити професіоналові, самостійно не завжди виходить зробити це правильно. Якщо ви все ж вирішите зробити альгинатную маску будинку, щось не змивайте її залишки в раковину, просто викиньте їх у відро для сміття, інакше ви ризикуєте засмітити застиглої масою водопровідні труби.

Для постійних клієнтів салонів краси є хороші новини:   альгінатние маски використовуються не тільки для догляду за шкірою обличчя. Альгінатние маски можна наносити на шию, на область навколо очей, на зону декольте. Також їх широко застосовують як дієвий антицелюлітний засіб. Альгінатние маски наносять локально на проблемні ділянки тіла, схильні утворення «апельсинової кірки»: на руки, на сідниці, на стегна. Найбільш ефективні альгінатние маски в поєднанні з іншими салонними процедурами, такими як фотоомолоджування, мезотерапія, міостимуляція, пілінги.
Автор: Ірина Рукавишникова