Шлях до вічної молодості - мезотерапія
 Мезотерапія - уколи молодості і краси.

Мезотерапія є метод введення медикаментів внутрішньошкірним шляхом в дуже низьких дозах, з метою отримання лікувального ефекту за рахунок дії вводяться медикаментів та ефекту стимуляції біологічно активних точок і рефлексогенних зон шкіри. За рахунок цього значно знижується токсична навантаження на організм і попереджаються наслідки негативного дії препаратів.

У Європі мезотерапія застосовується вже більше 50 років .  Абсолютно випадково доктор Мішель Пістор зменшив ступінь приглухуватості у пацієнта, що страждає на бронхіальну астму - ввів йому підшкірно знеболюючий засіб, щоб зняти напад .  З тих пір мезотерапія бурхливо розвивалася, а в 1987 році була офіційно визнана Французької Медичною Академією як одна з областей традиційної медицини, т . е .  повністю узаконена і прийнята медиками .  Спочатку мезотерапію застосовували саме в лікувальній медицині - в неврології, травматології, гінекології, дерматології .  Пізніше цей метод прийшов в естетичну медицину, яка займає 15% серед областей застосування мезотерапії .  Мезотерапія є одним з найефективніших способів усунення косметичних недоліків .  В основі процедури лежить принцип спрямованого точкового дії на клітини шкіри, шляхом мікроін'єкцій з індивідуальним складом залежно від естетичної проблеми .  Тому необхідні поживні речовини, мікроелементи, вітаміни відразу потрапляють в необхідну для корекції зону . 

Проблеми, які вирішуються за допомогою мезотерапії

- Целюліт.

- Надлишкові жирові відкладення.

- Профілактика і лікування старіння шкіри, мезоліфтінг.

- Атрофічні, гіпертрофічні та келоїдні рубці.

- Купероз.

- Жирна, пориста шкіра.

- Акне поза стадії загострення.

- Алупці

- Підготовка та реабілітація після хірургічних операцій, хімічного, механічного пілінгу, лазерної шліфовки шкіри.

На відміну від косметичних засобів, що наносяться на шкіру, тільки мезотерапія дозволяє доставити необхідні біологічно активні речовини безпосередньо в клітини шкіри, що забезпечує їх тривале депонування в шкірі і активізує метаболізм (обмін речовин) в клітинах, що істотно впливає на їх омолодження.

Цікаво!   Мезотерапія в косметології зазвичай рекомендується людям старше 25 років.

Ефект мезотерапії

Ін'єкції вітамінів і антиоксидантів стимулюють метаболічну активність виробництва колагену і еластину, запобігають формуванню зморшок, прибирають пігментацію.

На целюліт мезотерапія впливає безпосередньо, і, в результаті, шкіра стає гладкою. Крім цього, використання липолитических препаратів в значному обсязі знищує жирові клітини, і вони не мають тенденцію до накопичення в інших місцях, як це часто трапляється після ліпосакції. Щоб отримати максимальний ефект від мезотерапії при лікуванні целюліту, фахівці рекомендують спочатку впливати на вогнища ураження за допомогою спеціального лімфодренажного масажу (апаратного або мануального), потім проводити сеанси мезотерапії, а закріплювати досягнутий ефект іншими косметичними процедурами - вакуумним масажем і обгортання.

Мезотерапію для грудей можна робити тільки після консультації у гінеколога і мамолога. Вона буде корисна при мастопатії, оскільки акупунктура і гопеопатіческій коктейль успішно борються з ущільненнями в грудях. Якщо є розтяжки, мезотерапія може надати позитивний ефект за рахунок згладжування кожного рельєфу, що зробить розтяжки менш помітними. Груди приймає колишні форми вже після декількох уколів.

Ефект від процедур дуже сильно залежить від початкового стану. Але в середньому через 2-3 процедури він вже помітний. При деяких умовах ефект помітний вже після першої процедури.

Мала травматичність методики і мала інвазивність, відсутність тривалого періоду реабілітації дозволяють поєднувати мезотерапію з іншими терапевтичними і хірургічними методиками (у тому числі, і в рамках естетичної медицини).

Протипоказання мезотерапії

- Порушення згортання крові в результаті захворювання (гемофілія), а також при застосуванні антикоагулянтів і дезагрегантов (гепарин, кумарини, аспірінтрентал, тиклид);

- Хронічна судинна патологія (гіпертонічна хвороба 3 ст., ІХС 3 ст.); хронічна ниркова недостатність, нефропатія;

- Вагітність 3 триместру;

- Жовчокам'яна хвороба;

- Гострі гарячкові захворювання.

- Шкірні захворювання.

Технологія процедури

Мезотерапія виконується у двох варіантах: апаратному (за допомогою механічного та електронного мезоінжектора, чергою або окремими Вкол) і мануальному (шприц від 1 до 3 мл, товщина голки - 0, 3 мм). Після процедури майже не залишається ніяких слідів від уколів. Ритм лікування мезотерапією - одна процедура в 7-10 днів, залежно від проблеми, так як вводяться препарати діють тривало (5-7 днів). Взагалі, основний принцип такий: наступна процедура починається тільки тоді, коли закінчилася дія попередньої.

Цікаво! Існує ще один метод введення препарату в мезодерму - безголкового мезотерапія, при якій препарат вводиться під шкіру під тиском кисню. Киснева мезотерапія надає на шкіру подвійний ефект.

Розрізняють два основних способи введення мікроін'єкцій:

- При методі напажа проводиться серія мікроін'єкцій точковим проколюванням. Вже через годину після процедури на обличчі не залишається практично ніяких слідів;

- При методі папул ліки, введене в поверхневий шар шкіри, розсмоктується протягом 2-х діб. Вважається, що при такому введенні склад довше тримається в шкірі.

Препарати для мезотерапії

Всі препарати для мезотерапії умовно підрозділяються на три групи: аллопатические, гомеопатичні та біологічні. У аллопатічекіх препаратах використовуються така кількість речовини, що може надавати системну дію на організм, має накопичувальним властивістю (особливо при парадермальном введенні) і викликає алергію значно частіше, ніж дві інші групи. У гомеопатичних препаратах використовуються мікродози, вони дуже рідко викликають алергію, а й за ефективністю значно слабкіше двох інших груп. Нарешті, біологічні препарати визначені як оптимальні за своєю сумісності з людською фізіологією і за результативністю впливу.

Італійська школа мезотерапії наказує використання монопрепаратів або вже готових комплексних препаратів. Французька школа передбачає пріоритет індивідуального підходу до кожного пацієнта і допускає складання різних прописів "коктейлів". Тут початківця, та й досвідченого лікаря може підстерігати небезпека лікарської несумісності. Причому, несумісність може носити фізичний, хімічний і фармакологічний характер, коли одні ліки призводить до нейтралізації або навіть інверсії дії іншого. Всю відповідальність за ефективність і безпеку складеного "коктейля" несе лікар. Грамотний вибір лікарських засобів, облік анамнезу, хороші технічні навички дозволяють звести до мінімуму ускладнення при проведенні мезотерапії.

Іноді лікар і пацієнт стикаються з відсутністю очікуваного ефекту при використанні багатокомпонентних "коктейлів" (з 5-8 складових), з некрозами при ледве більше глибокому введенні надлишкових доз. Рідко, але спостерігаються алергічні реакції, особливо при використанні біологічних препаратів, вітамінів.

Важливо! Незважаючи на використання малих доз, слід обов'язково враховувати протипоказання і можливу гіперчутливість до компонентів готового лікарського засобу.
Автор: Інна Сєдих


 На чому не варто економити під час кризи - сироватка antiage
 Сироватка - інтенсивний живильний комплекс, який активно бореться з віковими змінами.

Сироватка - концентрований косметичний продукт, який раніше позиціонувався тільки для салонного догляду. Сироватки додатково збагачуються концентратами вітамінів і цілющими мінералами. Тому саме сироватка дає найбільш ефективний результат при боротьбі зі зморшками в найменший період часу.

Антикризовий момент!   Насиченість складу сироватки дає ефект економічності. Витрачаються сироватки дуже невеликими кількостями - 1-2 маленькі крапельки.

Цікаво!   Згідно з дослідженнями бельгійських вчених, сироватки надають, насамперед, миттєвий ефект, а при регулярному використанні шкіра краще сприймає креми.

Що «ремонтує» сироватка:

1.   Відновлення гідро-ліпідного бар'єру шкіри, в результаті якого нормалізується баланс вологи в шкірі, знижується втрата власної вологи шкіри.

2.   Відновлення власного синтезу колагену і еластину в шкірі, відновлення еластичності і тонусу шкіри.

3.   Активне відбілюючий дію, що має як профілактичний, так і лікувальний напрямок.

4.   Тонізуючий і антиоксидантний ефект дають сироватки на основі вітамінів, антиоксидантів, мікроелементів, а також ефірних масел і концентрованих рослинних екстрактів.

5.   Дренажний і судиннозміцнюючий ефект роблять рослинні речовини - флавоноїди, наприклад, рутин і кверцитин.

Найпопулярніші сироватки

 На чому не варто економити під час кризи - сироватка antiage

Антивікова сироватка з ефектом ліфтингу, проти зморшок і пігментних плям Perfectionist [CP +] від ESTEE LAUDER.
  Сироватка містить комплекс з поліколлагеновимі пептидами - суміш з пептидів, протеїнів і амінокислот. Пептиди моментально проникають в глибокі шари шкіри і виконують функцію проліну - молекули, що грає головну роль у виробленні колагену, в результаті чого цей процес синтезу колагену значно прискоряться.

 На чому не варто економити під час кризи - сироватка antiage

Інтерсівний відновлює концентрат для боротьби з глибокими зморшками Repairwear Deep Wrinkle Concentrate від CLINIQUE.   Концентрат створений на основі «технології загоєння», яка дозволяє підвищити активність клітин в основі зморшок. Комплекс відновлюють пептидів допомагає шкірі направляти наповнені колагеном клітини в підставу зморшки, Аміно-С-кіслотан і кофеїн заспокоюють шкіру і знімають роздратування. Засіб наповнює шкіру енергією, стимулює виробництво колагену, покриває її найдрібнішими оптичними кристалами, які відображають колір і маскують зморшки.

 На чому не варто економити під час кризи - сироватка antiage

Зміцнююча і регенірірующее сироватка на основі рослинних екстрактів Serum Phyto-Tenseur від CLARINS.   Полісахариди вівса утворюють еластичну плівку, яка, міцно з'єднуючись з клітинами, дає ліфтинговий ефект без відчуття стягнутості. Протеїни гибискуса і рослини з перуанських Анд інка инчі розгладжують шкіру і звужують пори. Амінокислоти, вітамін Е і кремній змушують клітини швидше оновлюватися і синтезувати колагенові волокна.

 На чому не варто економити під час кризи - сироватка antiage

Сироватка від зморшок з чистим кремнієм і натуральним екстрактом термального планктону Rides Repair Ultra-Smoothing Serum від BIOTHERM.   Моментальний ефект сироватки проявляється в ультра-згладжуванні шкіри, тривалому зволоженні і відчутті комфорту на шкірі. Екстракт термального планктону здатний стимулювати внутрішні захисні механізми шкіри, регулювати її життєдіяльність і боротися з усіма ознаками старіння. Крім того, завдяки високому вмісту чистого кремнію в мінеральній та органічної формах, сироватка володіє сильним антіморщінним ефектом.

 На чому не варто економити під час кризи - сироватка antiage

Коригувальна сироватка проти зморшок Predermine від DARPHIN.   Інтенсивно зміцнюючи і тонізуючи шкіру, сироватка бореться з усіма ознаками старіння: розгладжує зморшки, освітлює пігментні плями, відновлює пружність, шовковистість і сяйво шкіри. Сироватка проникає глибоко в пори шкіри і діє на клітинному рівні, стимулюючи процес синтезу колагену і еластину.

 На чому не варто економити під час кризи - сироватка antiage

Миорелаксирующими сироватка на основі екстрактів морських водоростей Serum d'Exception від THALGO.   Після застосування цієї сироватки шкіра миттєво розгладжується. В основі кошти- натуральні гормони водоростей, будучи найсильнішими екстрактами життя, вони, впливаючи на шкіру, запускають життєві механізми шкіри і контролюють їх роботу: відновлюють структуру епідермісу, стимулюють діяльність фібробластів, зміцнюють структуру сполучних тканин шкіри, захищають волокна від процесу руйнування колагену і еластину , підтримують рівень зволоженості.

 На чому не варто економити під час кризи - сироватка antiage

Активна сироватка Resolution Advanced Anti-Wrinkle Concentrate від LANCOME.   Концентрат коригує існуючі зморшки завдяки своєму активному дії на мімічні скорочення шкіри, а також попереджає появу нових зморшок, зміцнюючи опір глибоких шарів шкіри, і, нарешті, розгладжує поверхневі зморшки, забезпечуючи негайний видимий результат від застосування і неймовірну м'якість шкіри.

Обережно!   Сироватка - своєрідний допінг для шкіри. При постійному застосуванні шкіра перестає сама виробляти потрібні речовини.

Поради з нанесення сироваток:

1.   Сироватка наноситься тільки на чисту суху шкіру. Не потрібно її наносити після тоніка або крему.

2.   Кілька крапель сироватки потрібно нанести на обличчя, рівномірно розподілити пальцями на шкірі, після чого м'яко вдавлювати підставою долонь у напрямку знизу вгору.

3.   Після застосування сироватки обов'язково використовуйте крем, він тільки захищає шкіру і підсилює дію сироватки. Але обидва косметичних продукту повинні бути з однієї лінії по догляду.

4.   Жирні креми наносять на обличчя не раніше, ніж через 30-40 хвилин після повного вбирання сироватки.

5.   Сироватку досить наносити один раз на день. Зволожуючу сироватку краще наносити вранці, а від зморшок - увечері.

6.   Результати дії сироватки можна помітити тижні через 2-3, і він може тривати від двох місяців до півроку, потім сироватку можна застосувати знову.
Автор: Інна Сєдих