А чи не прокатати Чи голками по обличчю? або Чудеса мікроігольной терапії
 На що тільки людство не йде в боротьбі за молодість і красу, винаходячи все нові методи і препарати! Одна з останніх омолоджуючих новинок - мікроігольная терапія, більш відома як microneedling (мікронідлінг) - претендує на п'єдестал пошани в косметології. Навіть сама Анджеліна Джолі безнадійно закохана в цю процедуру.

Багато голок не буває

Напевно у багатьох мікроігольная терапія асоціюється з голковколюванням. Почасти вони схожі, але тільки уколів голок у останній процедурі набагато більше. Хоча звучить це досить страхітливо, хворобливі відчуття під час терапії мінімальні. Але про все по порядку.

Що ж це за новинка? Якщо дослівно перекласти microneedling, то це проколювання маленькими голками ("micro" (маленька), "needle" (голка), "needling" (пункція, проколювання)). Це косметична терапія, чинена за допомогою спеціального валика-роллера з численними дрібними голками (від 169 до 540 і більше). Мікроскопічні пошкодження шкіри, які залишаються на обличчі пацієнта після «подорожі» колючого валика, добре стимулюють зростання нового колагену і виробленні еластину. Тим самим значно поліпшується регенерація шкірних клітин, зменшуються рубці, скорочуються зморшки і сповільнюється процес старіння.

 А чи не прокатати Чи голками по обличчю? або Чудеса мікроігольной терапії


Відповідно до клінічних випробувань мікронідлінг виявився набагато ефективніше хімічного пілінгу, лазерної шліфовки шкіри, дермабразії, а з вироблення еластину і колагену результати мікроігольной терапії аж ніяк не гірше, ніж у процедур лазерного омолодження CO2, Fraxel і IPL. В основному, мікроігольная терапія застосовується на обличчі, на шиї і на поверхні голови для поліпшення росту волосся.

Домашній ролер менш колючий

Так званий кишеньковий дермароллер (dermaroller) - той самий «колючий валик» - винайшов наприкінці минулого сторіччя один німецький учений. Після чого у 2000 році ця корисне пристосування вже з'явилося у продажу. А в США відкрили цілу компанію Dermaroller. Її представники і донині успішно просувають чудо-валик (вартістю близько 149 $), який дещо відрізняється від професійного пристрою, що використовується в косметичних салонах або клініках.

 А чи не прокатати Чи голками по обличчю? або Чудеса мікроігольной терапії


Голки домашнього дермароллер не такі довгі (близько 0, 2 мм), та й кількість їх невелике (близько 162 шт.). Тому сама процедура проста і менш болюча. Однак, як показує практика, використання дермороллера в домашніх умовах не настільки ефективно, ніж в спеціалізованих салонах. Але його можна придбати для того, щоб періодично підтримувати ефект після професійної процедури.

Не забути про чистку та дезінфекцію

По суті мікроігольная терапія - це більш економний, але не менш дієвий метод, ніж відоме і дороге лазерне омолодження (Fraxel). Перед процедурою косметолог спочатку проводить обов'язкову чистку обличчя, потім наносить на шкіру пацієнта знеболюючий крем (наприклад, "Emla"). Після 15-20 хвилин шкіру дезінфікують і при необхідності покривають її спеціальним Мезотерапевтична коктейлем. Він набагато краще проникає в клітини шкіри після мікропрокол дермороллера (скальпроллера, мезоролера).

 А чи не прокатати Чи голками по обличчю? або Чудеса мікроігольной терапії


Далі за обумовленими ділянок шкіри фахівець, злегка натискаючи (не сильно), кілька разів проводить роллером протягом 5-10 хвилин. Після цього косметолог може накласти на обличчя спеціальну живильну маску і сонцезахисний засіб, оскільки мікропрокол роблять шкіру більш вразливою перед УФ-променями. Зазвичай процедуру призначають по 1-2 сеансу в тиждень протягом 2-3-х місяців, або поки проблема не буде вирішена.

Кожному пацієнту - новий ролер

Інструмент для процедури виготовляється з медичної сталі. Ширина його голок - практично постійна - 0, 1 мм. А от довжина варіюється залежно від мети процедури:

- Короткі голки від 0, 2-0, 5 мм - допомагають швидшому поглинанню шкірою поживних коштів, покращують колір обличчя, здійснюють мікромасаж, зміцнюють поверхню шкіри і борються з дрібними зморшками біля очей;

- Середні голки від 0, 5-1, 5 мм - використовуються для масажу поверхні голови, позбавляючи від випадіння волосся, а на обличчі й тілі допомагають усунути розтяжки, вирівнюють шкіру, підвищують її тонус, звужують пори;

- Довгі голки від 1, 5-3 мм - регенерують клітини шкіри, збільшують її еластичність, зменшують рубці, розтяжки і шрами.

 А чи не прокатати Чи голками по обличчю? або Чудеса мікроігольной терапії


Важливо простежити, щоб косметолог використовував простерилізувати валик, або щоразу міняв його на новий. Це потрібно, щоб виключити можливість зараження шкіри через мікропрокол, що залишаються роллером. Власники особливо чутливої ​​і ніжної шкіри відчувають неприємні відчуття, а мікроранкі у них на обличчі можуть трохи кровоточити. У кожному разі перед процедурою важлива консультація з лікарем-дерматологом.

Підводні камені «колючим» терапії

Після процедури пацієнтів просять близько доби ставитися до свого обличчя (або голові) особливо дбайливо, не турбуючи його косметичними засобами (крім спеціальних загоюють і зволожуючих препаратів), що не завдаючи масок, макіяжу, кремів та ін. Поки заживають мікроранкі, краще почекати з походом в баню, сауну, солярій, басейн і спортзал. Слід утриматися від одягу або аксесуарів, що стосуються місць проколів, і не забувати захищатися від сонця кремом (SPF від 20).

Больові відчуття від дермороллера можуть сильніше відчути люди, що переживають стрес або під час менструації. У період загоєння ранок у деяких пацієнтів спостерігалася сухість і невелике печіння шкіри, що вважається цілком нормальним явищем. Але якщо після 24 годин не пройшли почервоніння і набряклість, то краще звернутися до лікаря.

 А чи не прокатати Чи голками по обличчю? або Чудеса мікроігольной терапії


Фахівці не радять записуватися на мікроігольную терапію, якщо у пацієнта:
- Є родимки (невуси);
- Шкірні захворювання (у тому числі і акне, герпес та ін.);
- Келоїдні рубці;
- Купероз;
- Різні травми на шкірі (опіки, рани, запалення).

Не варто ризикувати тим, хто хворий на цукровий діабет, страждає від хронічних інфекцій, гемофілії, епілепсії, онкологічними або серцево-судинними захворюваннями, а також у кого шкіра схильна до утворення келоїдних рубців або надмірна чутлива. І, звичайно ж, не потрібно поспішати з вибором цієї процедури під час вагітності.

 А чи не прокатати Чи голками по обличчю? або Чудеса мікроігольной терапії


Молодості і здоров'я вам і вашій шкірі!
Автор: Альбіна Рогова


 Міжнародний день хліба
 З незапам'ятних часів хліб був символом благополуччя і достатку. Наші предки відводили хлібу найважливіше місце на столі. На честь нього влаштовували свята, які супроводжувалися певними ритуалами, піснями. У наші дні Міжнародний день хліба відзначається 16 жовтня.

Хоча багато хто, особливо жінки, що піклуються про свою фігуру, намагаються поменше їсти хліба. Але лікарі кажуть, що зовсім відмовлятися від хліба не варто, так як він містить чимало корисних речовин, особливо якщо хліб спечений з борошна грубого помелу.

А в хлібній скоринці, наприклад, в процесі випікання утворюються антиоксиданти, які захищають від онкології та розвитку склерозу.

Відмовитися можна від хлібобулочних виробів з борошна вищого сорту, де, дійсно, майже не залишилося нічого корисного для організму, крім порожніх калорій.

Хліб благотворно впливає на шкіру і тому він зайняв значне місце в домашній косметології.

І деякі корисні засоби по догляду за обличчям з хліба:

Очищуючий скарб для шкіри

Пропустити через м'ясорубку 250 г підсушеного м'якушки, додати 1 ст. ложку дрібної кухонної солі і 1 ст. ложку чайної соди.

1 ст. ложку скрабу змішати з 1 ст. ложкою кислого молока і обережно круговими рухами нанести на обличчя.

Коли тільки почне підсихати, вмитися теплою водою. А потім прохолодною мінеральною без газу або охолодженої кип'яченої.

Зберігати скраб в закритій скляній банці.

 Міжнародний день хліба


Маска, що очищає для сухої шкіри

Залити невеликою хлібний м'якуш вершками так, щоб вони його прикрили на 2-4 см. Дати розм'якнути, розмішати до утворення кашки, і додати 1 чайну ложку меду, добре розмішати і густо нанести на обличчя на 20 хвилин.

Змити теплою водою і протерти обличчя кубиком льоду.

Маска живильна для сухої шкіри

Розтерти в порошок шматочок підсушеного білого хліба, додати жовток і знову розтерти, додати 1 ст. ложку сметани, добре розмішати, нанести на обличчя на 15 хвилин.

Змити теплою водою і сполоснути холодною.

Маска освіжаюча для будь-якої шкіри

Приготувати відвар петрушки - 1 ст. ложку сухої сировини залити 1 склянкою окропу, накрити, остудити, процідити. Залити гарячим відваром шматок хлібної м'якушки. Дати розбухнути, розмішати і нанести на обличчя на півгодини. Змити водою кімнатної температури.

Якщо шкіра жирна, то можна залити відваром шавлії, якщо дуже жирна, то корою дуба.

Маска для жирної шкіри

Залити м'якуш гарячою водою на 1-2 пальця, дати розбухнути, остудити, додати яєчний білок і 1 чайну ложку меду, добре розмішати, нанести на 15 хвилин. Змити водою кімнатної температури, протерти кубиком льоду.

 Міжнародний день хліба


Маска для нормальної шкіри

Розмочити м'якуш в теплому молоці, додати 1 краплю ефірного масла троянди (не більше!), Нанести на обличчя на 15 хвилин, змити водою кімнатної температури.

Маска для забрудненої шкіри

Заварити 1 ст. ложку сухого листя череди 1 склянкою окропу, закрити кришкою і укутати. Через півгодини відкрити і дати охолонути, процідити, залити хлібний м'якуш. Коли розбухне додати 1 краплю (не більше!) Ефірного масла чайного дерева. Нанести на обличчя на 15-20 хвилин.

Змити кип`яченою водою кімнатної температури.

Маска для яскравості особи і додання легкого відтінку засмаги

Залити гарячою водою м'якуш білого хліба, перетворити в кашку, додати 1 ст. ложку свіжого морквяного соку і 1 чайну ложку оливкової олії, добре розмішати, нанести на обличчя на 15-20 хвилин.

Змити водою кімнатної температури.

Маска заспокійлива і відбілююча

Подрібнити хлібний м'якуш і залити трохи теплою сироваткою на 2 см. Коли розм'якне, перетворити в кашку і нанести на обличчя на 20 хвилин, вмитися кип'яченою водою кімнатної температури.

Маска омолоджуюча

Залити хлібний м'якуш окропом, остудити, додати 1 ст. ложку соку алое і 1 чайну ложку світлого меду, добре розмішати, нанести на обличчя на 20 хвилин, змити водою кімнатної температури і нанести на обличчя зволожуючий крем.
Автор: Наталя Алексєєва