Детокс-пластирі: за і проти
 Детокс - річ корисна для молодості і краси. Для того, щоб очистити організм від токсинів можна сісти на детокс-дієту, сходити в сауну, пити багато води ... А можна - просто наклеїти на стопи спеціальний пластир.

Пластир або патчі - річ відносно нова, яка виконує різні завдання щодо оздоровлення організму. Є зігріваючі пластирі від застуди, патчі від болю в суглобах, а останнім часом з'явилася ще одна різновид «оздоровчої процедури в пластирі» - детокс-патчі. Патчі для детоксикації були створені в Японії, і, як всі азіатські новинки косметики, продукт спочатку сприймався несерйозно, але зараз його виробництво освоїли і інші компанії, наприклад, американські.

Детокс-патчі прикріплюються на стопи і починають діяти. При правильному використанні такі пластирі здатні виводити важкі метали з організму, позбавляти від токсинів, можуть поліпшити енергетичні рівні, зміцнити імунну систему, повернути життєві сили і відновити здоров'я в цілому. На ринку є також детокс-пластирі, що мають ефект зниження ваги.

Але чим більше переваг для здоров'я пропонують ці продукти - тим вище скептицизм щодо новинок. Давайте розберемося, як працюють ці патчі, перш ніж прийняти рішення про покупку.

Склад

До складу детокс-пластирів повинні входити інгредієнти, які як би «витягують» токсини з організму. До таких компонентів належать, наприклад, такі речовини як деревний оцет, екстракти трав і лікарських рослин, мінерали.

Якщо протестувати такої пластир, то його дію можна побачити на власні очі. Після застосування на його поверхні з'явиться чорний або коричневий колір. Це і є виведені токсини, - стверджують виробники.

 Детокс-пластирі: за і проти


Натуральний детокс, поки ви спите

Виробники детокс-патчів кажуть, що при створенні пластирів для стоп враховувалися всі досягнення акупресури і голкотерапії. На стопах є точки, що «відповідають» за здоров'я майже всіх внутрішніх органів. Патчі починають свою «роботу» при зіткненні зі шкірою, випускаючи інфрачервоні промені, і токсини виходять більш швидкими темпами.

Інструкції детокс-пластирів свідчать, що ці патчі спроможні витягнути з організму такі шкідливі речовини як: нікель, миш'як, ртуть, бензол, ізопропіловий спирт, метиловий спирт, алюміній, кадмій, мідь, свинець, ртуть, талій, азбест, барвники.

Застосовувати патчі слід на ніч на обидві стопи, 30 ночей поспіль, і за цей час з організму повністю виведуться всі інгредієнти. Зміна кольору пластиру свідчить про те, що він працює. І це повністю натуральний детокс, бо у складі пластирів тільки органічні інгредієнти.

 Детокс-пластирі: за і проти


Сумніви, сумніви

Більшість скептиків пояснюють цей коричневий наліт, який утворюється на пластирі, дуже просто: інгредієнти патчів дають чорний або сіро-чорний колір при звичайному зіткненні з повітрям, теплом і вологою. І цей наліт не може бути доказом ефективності новинки.

Редактори одного з американських порталів проводили власний експеримент. Вони тримали патчі над чашкою з окропом, і побачили поява на пластирі коричневих розлучень. Це, звичайно, не може служити доказом того, що патч не виводить токсини з організму, проте частково показує, що пластир темніє і без зіткнення з тілом людини.

Але в цілому, лікарі не вірять у чудодійний детокс в пластирі. У кращому випадку, продукт нешкідливий, - кажуть вони. Насправді, поки немає жодного авторитетного дослідження, яке б підтверджувало всі переваги для здоров'я, що дають детокс-патчі для стоп.

 Детокс-пластирі: за і проти


Відгуки покупців

Незважаючи на весь скепсис, в мережі є чимало позитивних відгуків від тих, хто пробував детокс-пластирі. Деякі пишуть, що відчули великий приплив сил і енергії після Детокс. І навіть якщо це ефект плацебо - то що поганого в тому, що ви піднімете свою працездатність і почнете більш енергійну життя після нешкідливого пластиру.

Прихильники патчів також стверджують, що цей продукт знижує артеральное тиск, покращує сон, допомагає знизити ризик депресії. І є велика група споживачів, які дійсно відчувають детокс-ефект від патчів.

Протипоказання

Спробувати пластирі-детокс чи ні - рішення за вами. Але потрібно відзначити, що засіб це має деякі протипоказання і побічні ефекти, про що іноді свідчать не тільки фахівці, але і самі виробники. Ось список протипоказань:

- Не слід застосовувати детокс-патчі на відкриті рани, чутливу шкіру, а також на інші ділянки тіла, крім стоп. Це може призвести до інфекцій і подразнень.

- Якщо ви починаєте відчувати слабкість від Детокс - застосування патчів слід припинити. Хоча іноді проблема вирішується просто більш якісним сном, бо тіло втрачає сили через очищення і виділення токсинів, і повністю не відновлюється за звичні 7-8 годин.

- Якщо у вас хронічні болі в суглобах - то найчастіше, прийом патчів небажаний.

- У декого може спостерігатися алергічна реакція на якийсь із компонентів патчів. Найчастіше причиною стає хітозан - компонент, отриманий з молюсків. Якщо ви страждаєте алергією на морепродукти - від застосування патчів слід відмовитися.

- Вагітним жінкам краще утриматись від будь-якого Детокс і від пластирів в тому числі.

- Якщо у вас діабет, або є якісь хронічні або спадкові захворювання - краще перед застосуванням патчів проконсультуватися зі своїм лікарем.
Автор: Тамара Василівна


 Ведмежа цибуля: черемша у догляді за шкірою і волоссям
 Так називають черемшу або дикий часник - безцінне джерело здоров'я і краси. Видовий епітет - "ursinum" стався від латинського слова "ursus" - «ведмідь». Це назва перейшла і в російську мову.

У Німеччині черемшу називають - Bärlauch   - ведмежий зелений лук . Така назва пов'язана з тим, що черемша з'являється навесні однією з перших трав у квітні - травні і прокинувся після зимової сплячки ведмідь їсть цю вітамінну травичку і відновлює сили.

Черемшу іноді плутають з цибулею переможним, але це різні рослини.

Черемша, дикий часник, цибуля ведмежа   або Калба   - Allium ursinum   - Багаторічна трав'яниста рослина з сімейства цибулевих.

У черемші подовжена цибулина до 1 см завтовшки, оточена прозорими лусочками. З цибулини виростає тригранний стебло цветонос від 15-25 до 50 см заввишки. У підстави стебло одягнений піхвами листків.

Квітки у черемші білі, схожі на зірочки, зібрані в суцвіття парасольку. Цвіте черемша в травні-червні.

Кулясті насіння знаходяться в кулястих тригранних коробочках. Дозрівають в кінці літа.

 Ведмежа цибуля: черемша у догляді за шкірою і волоссям


Вся рослина має сильний часниковий запах.

Зустріти черемшу можна на всій європейській частині нашої країни і аж до тундри у вологих лісах, на луках, поблизу річок, струмків.

Для кулінарних, медичних і косметичних цілей збирають дику черемшу і вирощують садову.

Листя черемші містять:   вітаміни - А, В1, В2, РР, С, білок, клітковину, органічні кислоти, ефірну олію, фітонциди, рослинний віск, антиоксиданти, мікро і макроелементи: кальцій, калій, сірку, фтор, бор, йод, марганець, залізо, мідь , селен, цинк, фосфор ...

Черемша має антимікробну і протиглистовою властивостями. Вона була відома, як лікарська рослина, ще в античні часи. У Стародавній Греції, черемшу вважали рослиною, яка «підтримує мужність». У Стародавньому Римі лікарі призначали її для очищення шлунку і крові. У Середньовічній Європі вона вважалася найкращим засобом захисту від епідемій чуми, холери та інших заразних хвороб. Вся справа в сильнодіючих фітонцидах черемші, про які в середньовіччі, звичайно, не знали.

Сучасна народна медицина лікує настоєм черемші застуду, лихоманку, кашель, бронхіт.

Їдять сиру черемшу при різних захворюваннях щитовидної залози.

При радикуліті і ревматизмі настоєм натирають хворі місця.

Соком черемші виводять лишаї і бородавки.

Черемша нормалізує обмін речовин, виводить з організму надлишки шкідливого холестерину, покращує роботу шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, знижує кров'яний тиск і вміст цукру в крові.

Вживають черемшу зазвичай у свіжому вигляді, додаючи у всілякі салати і супи.

 Ведмежа цибуля: черемша у догляді за шкірою і волоссям


Черемшу можна вживати в їжу при гастриті, виразці шлунка, епілепсії, з обережністю при вагітності.

У косметичних цілях зовнішньо черемшу можна вживати всім.

Лосьйон для лікування шкірних висипань

4-5 ст. ложок подрібненого листя черемші залити 1 склянкою білого сухого вина і на повільному вогні варити після закипання 7-8 хвилин, остудити і протирати шкіру вранці і увечері.

Маска для очищення жирної шкіри

Подрібнити листя черемші, взяти 2 ст. ложки маси, додати 1 чайну ложку меду і 1 ст. ложку огіркового соку, нанести на обличчя на 10 хвилин. Змити водою кімнатної температури.

Маска зволожуюча і вітамінізує

Змішати 1 ст. ложку подрібненої черемші з 2 ст. ложками протертого сиру і 1 ст. ложкою сметани. Добре перемішати і густо нанести на обличчя. Через 15 хвилин зняти ватяним тампоном, змоченим у теплій воді. Вмиватися прохолодною.

Маска для росту волосся

Взяти 2-4 ст. ложки подрібнених і розтертих листя черемші, додати 1 ст. ложку реп'яхової олії і 1 чайну ложку касторової олії, добре перемішати і втерти в коріння волосся. Змити через півгодини і вимити голову шампунем.

Обполоснути відваром петрушки - жменю листя заварити 1 літром окропу, настояти півгодини, остудити, процідити.
Автор: Наталя Алексєєва