Всі про догляд за нігтями
 Ви знаєте, що під час навіть короткого спілкування з людиною наш погляд час від часу падає на його (її) нігті? Ми навіть не помічаємо, як в мозку миттю вибудовується ланцюжок висновків: «Який дорогий манікюр! Мабуть, у цієї особи є чимало вільних грошей »,« А їй зручно з такими довгими нігтями прати або картоплю чистити? »,« Нігтики - диво! Ця жінка знає толк в догляді за собою! »,« Боже, що за нігті! Вона що, не знає, що таке манікюр? І який з неї менеджер, якщо вона не в змозі за собою постежити? ».

Нігті - невід'ємна частина нашого іміджу.   Вони видають соціальний статус (або прагнення мати певний статус, що теж високо цінується), стан здоров'я, вміння доглядати за собою і, як не дивно, ділові якості. Хоча, що тут дивного? З дрібниць складається ціле, і якщо людина приділяє пильну увагу таку «дрібницю», то і в роботі він буде так само педантичний.

Деякі жінки, помічаючи несхвальний погляд на свої недоглянуті нігті, виправдовуються, мовляв, тільки що квіти пересаджувала і не встигла нігті в порядок привести, або справи не дозволяють приділити нігтям час. Але чи мають вагу всілякі виправдання? Напевно ні. Краса повинна бути у всьому: і в одязі, і в макіяжі, і в душі і в нігтях.

Ви скажете, що добре тим, кого природа обдарувала красивими рівними нігтями, а як бути іншим? Метод маскування начебто нанесення лаку для нігтів в 4-5 шарів і регулярне вирівнювання поверхні нігтя пилкою для нігтів точно не підходить. По-перше, покриття не стане від цього більш міцним і рано чи пізно оголить дефекти нігтів. По-друге, такий спосіб тільки погіршить ситуацію - подібне агресивна дія прискорить процес руйнування нігтьової пластини.

Як же правильно доглядати за нігтями?

У першу чергу, виявимо причини нездорового вигляду нігтів.

- Бліді або жовті нігті   свідчать про яке-небудь захворювання, вплив куріння, лікарських засобів або неякісного лаку для нігтів.

- Горизонтальні смуги   на нігтьової пластини говорять про хвороби внутрішніх органів або механічному пошкодженні нігтя.

- Вертикальні смуги   можуть бути спадковими або викликані сухістю нігтьової пластини.

- Крихкість і ламкість нігтя , Швидше за все, пов'язані з впливом луги, ацетону або неякісного лаку для нігтів. Ламкість також можуть бути наслідком залізодефіцитної анемії або порушення периферичного кровообігу.

- Відшарування нігтя   сприяють лаки з фенолом, луги, ацетон та інші розчинники, а також побутова хімія.

- Білі плями на нігтях   радують нас тільки в дитинстві, коли ми впевнені, що вони віщують швидкий подарунок. Насправді, білі плями говорять про порушення функції печінки або хвороби нирок.

 Всі про догляд за нігтями


Усунувши джерела нездорового вигляду нігтів, приступимо до їх безпосереднього лікування. Зміцнити ламкі нігті   допоможуть правильне харчування з включеними в меню рослинними і тваринними білками, мінеральними солями і вітамінами. Гарне вплив на ламкі нігті надає желатин. Тільки не купуйте готові желе - в них може зовсім не виявитися желатину - готуйте корисне ласощі самостійно, тим більше, що це неважко. Вживання в їжу продуктів, багатих кальцієм, метіоніном (творог), каротиноїдами і вітаміном А (морква, петрушка, масло обліпихи, сік обліпихи) послужить вашим нігтям добру службу. Не забудьте і про волоських горіхах і гречаній крупі. Зовнішньо застосовуйте втирання в нігтьову пластину масла з вітаміном А або обліпихової олії.

Для зміцнення нігтів   дуже корисні ванночки з рослинним маслом: в тепле масло капніть 3 краплі йоду або лимонного соку і тримайте нігті 30 хвилин в цій суміші. Чудово допомагає втирання соку журавлини, червоної або чорної смородини. А ось соком лимона захоплюватися не варто - при частому застосуванні він може посилити сухість нігтя. Приготуйте також вазеліновою крем: 2 ст.л. вазеліну, 0, 5 ч.л. гліцерину, 1 крапля червоного харчового барвника. Наносите цей крем на нігті і кутикулу.

Відновити колір зблідлим нігтям   допоможе суміш з 3 ст.л. квіток апельсина і 1 ч.л. лимонного соку. Масажними рухами втирайте суміш у нігтьову пластину протягом 2-3 хвилин.

Від жовтизни нігтів позбавить   протирання сумішшю 3% перекису водню з лимони соком. Тільки будьте обережні у використанні цього кошти, якщо у вас дуже сухі нігті.

Розрослася кутикула   надає непривабливий вигляд нігтям. Видалити її можна за допомогою спеціальних косметичних засобів, що продаються в магазинах і аптеках. Однак, слід бути обережними, вибираючи такий засіб. Якщо засіб для видалення кутикули   містить будь-які кислоти за винятком фруктових - не варто купувати його, оскільки використання такого засобу може призвести до хімічного опіку. Кошти на основі лугів пересушують шкіру, через що зростання кутикули прискорюється, викликають алергічну реакцію і також можуть викликати опік шкіри.

А от застосування засобів для запобігання росту кутикули   безпечно і ефективно. Такі засоби продаються у вигляді масел, кремів і олівців. До їх складу обов'язково повинні входити протеїну пшениці, алое, вітаміни А, Е, С.

 Всі про догляд за нігтями


Перед нанесенням лаку для нігтів на пошкоджені нігті добре нанести лак-основу.   Він захистить ніготь від шкідливого впливу декоративного лаку, а також поліпшить зовнішній вигляд нігтів за рахунок вирівнювання поверхні нігтьової платини. Не варто брати основу із серії 3 в 1 - вона повинна виконувати одну функцію. Добре, якщо до складу основи входить протеїн, а ось кальцій у складі цього засобу може посилити розшарування нігтя, якщо таке є. Основа з кальцієм прекрасно підійде власникам тонких нігтів, але користуватися їй рекомендується не частіше 1 разу на 10-12 днів.

Основа для ламких нігтів   повинна мати у своєму складі зволожуючі компоненти і глинисті мінерали. Вирівняти поверхню нігтя можна за допомогою основи, до складу яких входять тальк, желатин або глинисті мінерали. Такі вирівнюючі основи називаються ріджфіллерамі і володіють тільки косметичним ефектом.

У продажу є також зміцнюють лаки . До їх складу входять рідкі волокна шовку і кератин, що дозволяє зміцнити структуру нігтьової пластини.

 Всі про догляд за нігтями


Прийшов час вибрати лак для нігтів .

- Не поспішайте - уважно подивіться на флакон. Він повинен бути гладким, без тріщин і потертостей, денце флакона повинно бути стійким, а ручка пензлика зручно лежати в руках. Не купуйте лак у флаконах чудернацької форми з наявністю всіляких вигинів. Вони виглядають ефектно, але користуватися ними не зручно - лак застряє у вигинах і в результаті ви не зможете скористатися значною його частиною. Прекрасно, якщо у флаконі є спеціальні кульки, що прискорюють збовтування.

- Тепер відкриємо флакон. Лак повинен досить швидко стікати з пензлика рівною краплею. Якщо лак тягнеться, це говорить, або про низьку якість, або про минулому терміні придатності. У теж час, занадто швидко стікає лак має надмірно рідку консистенцію, через що вам доведеться наносити велику кількість шарів для досягнення рівного кольору нігтів.

- Не обходить увагою пензлик - вона повинна мати середню жорсткість і лягати на ніготь рівним віялом. Для довгих нігтів підійде пензлик достовірніше, для коротких - меншої довжини. Пензлик ні в якому разі не повинна діставати до денця флакона.

- Погляньмо на етикетку:
  • Міцність   покриттю додасть входить до складу лаку пленкообразователь (наприклад, нитроцеллюлоза) і пластифікатори (діутілфталат, касторове масло), які надають ще й еластичність.

  • Розріджувачі   (етиловий або бутиловий спирт) надають лаку в'язкість. Синтетичні смоли сприяють довгого життя покриття.

  • Кислоти   у складі лаку для нігтів (бентоніти, кремнієві кислоти) надають складом однорідність.

  • Барвники   дозволяють додати лаку потрібний колір.


  -Бистросохнущій Лак чудово підходить в якості «швидкої допомоги», коли часу на манікюр, що називається, в обріз. Але такий лак містить речовини, погано впливають на нігті, так що для постійного застосування він не підходить. До того ж, такий лак швидко стирається.

- Довго сохне лак, на відміну від попереднього, більш делікатний по відношенню до нігтьової пластини і тримається на нігтях значно довше.

Зрозуміло, жодній жінці е обійтися без рідини для зняття лаку для нігтів . Багато хто прагне купувати виключно рідина без ацетону, однак, це не зовсім правильно. По-перше, така рідина все-таки містить деяку кількість ацетону. По-друге, вона призначена для штучних нігтів, оскільки не розчиняє їх верхній шар. По-третє, рідина «без ацетону» значно довше знімає лак з нігтів і робить це не так якісно, ​​як звичайна рідина. До того ж, ацетон знежирює нігті, за рахунок чого лак на них тримається значно довше. Так що значної переваги у рідини для зняття лаку без ацетону перед звичайною рідиною немає. Головне, щоб до її складу входили вітамінізовані добавки, що знижують негативний вплив ацетону.

Трохи про вибір манікюрного набору . Принцип «Дешеве хорошим не буває» діє і тут, так що сьогохвилинна економія може в підсумку дорого вам обійтися. Спочатку зверніть увагу на якість чохла і його зручність. Ці критерії багато говорять про якість самих манікюрного приладдя, які повинні бути виготовлені з нержавіючої сталі. Зрозуміло, прилади повинні бути гострими. Пилку для нігтів краще всього вибирати з алмазним напиленням - вона і працює якісніше, і служить довше. Пилка для шліфовки повинна бути з дрібним абразивом, щоб не нашкодити нігтьової пластини.

Бережіть свої нігті, і вони послужать вам добру службу!
Автор: Катерина Хетагурова