Нове слово в жіночій гігієні: багаторазові менструальні чаші
 Віта вже багато років тому відмовилася від гігієнічних прокладок під час менструації на користь тампонів. З останніми у неї якось відразу заладилося. Віті подобалося, що всі виділення ховаються всередині неї і вбираються крихітним тампоном. Це набагато зручніше, ніж соватися під час руху прокладка, то і справа норовить пропустити виділення і забруднити білизну дівчини. Тампони були всім хороші, крім постійно зростаючої ціни на них і необхідності бігти до супермаркету в самий невідповідний момент. І ось тоді Віта випадково побачила в інтернет-блозі своєї подруги пост про менструальних чашах ...

Про що це

Менструальна чаша   - Це невеликий силіконовий ковпачок, призначений для збору менструальної крові. Вводиться він в піхву точно так само, як тампон. За рахунок вакууму, який забезпечується щільним приляганням силіконових стеночек чаші до жіночому піхві, менструальна капа забезпечує надійний захист від протікання менструальних виділень на нижню білизну. Менструальна чаша не вбирає, як тампони і прокладки, а збирає менструальну кров. Потім менструальна капа просто спорожняється, промивається і вводиться назад у піхву.

 Нове слово в жіночій гігієні: багаторазові менструальні чаші


Переваги

У західноєвропейських країнах жінки вже оцінили переваги менструальних чаш, серед яких можна виділити наступні:

1. Багаторазовість використання цього засоби гігієни. У той час як звичні засоби гігієни одноразові, і після використання підлягають знищенню, менструальна капа прослужить своїй господині 10-15 років.

2. Тривалість захисту від протікань. Менструальна чаша здатна накопичувати в собі набагато більше менструальної крові, ніж звичайний тампон. Виробники запевняють, що без спорожнення можна використовувати чашу до 12:00, в той час як тампони і прокладки здатні забезпечити захист від протікання менструальних виділень всього протягом 3-6 годин.

3. Не сушить стінки піхви. На відміну від гігієнічного тампона, який вбирає менструальну кров і тим самим пересушує стінки жіночої піхви, доставляючи чималий дискомфорт, менструальна капа збирає менструальну кров, а її силіконові стінки при зіткненні з піхвою не викликають його сухості.

4. Забезпечує антибактеріальний захист. На поверхні гігієнічних прокладок бактерії розмножаться дуже швидко. Силікон ж, з якого виготовляються менструальні капи, сверхстоек до розмноження бактерій.

Недоліки

До основних недоліків гігієнічної чаші можна віднести:

- Початковий капітал, адже коштує капа мінімум раз на 6 дорожче упаковки звичних засобів гігієни;

- Додатковий догляд, адже від використаної прокладки або тампона ми просто позбавляємося після використання, а чашу необхідно спорожнити, промити, стерилізувати, забезпечити зберігання;

- Незручність використання в громадських місцях, адже не зовсім комфортно із закривавленою спорожнені чашею вибігати з кабінки в дамській вбиральні і мити капу в умивальнику;

- Неякісне вакуумирование під час введенні чаші може призвести до дискомфорту і протіканню виділень на нижню білизну.

Де купити

У Західній Європі менструальні чаші продаються в аптеках. У нас поки такий товар в аптечній мережі не поширений, але менструальну капу вже сьогодні можна замовити на спеціалізованих інтернет-порталах. Ціна її коливається в межах 20-40 у.о. Виробники вміло грають на пристрасті жінок до кольорових речей, і прозора гігієнічна чаша коштує дешевше приблизно на 5 у.е, ніж кольорова.

 Нове слово в жіночій гігієні: багаторазові менструальні чаші


У продажу пропонуються менструальні капи двох розмірів: малого - для родили жінок до 25 років, і великого - для народжували жінок старше 25 років. У випадку, якщо замовлений розмір вам не підійде, виробники обіцяють протягом двох місяців здійснити безкоштовну заміну на більш відповідний.

Крім того, компанії-виробники менструальних капов пропонують своїм покупцям цілий ряд супутніх товарів: спеціальні мішечки для чаш з 100% бавовни, стерилізаційні таблетки, інтимні гелі для догляду за піхвою і самої капою, а також лубриканти, що полегшують комфортні введення і виведення чаші з жіночого піхви.

 Нове слово в жіночій гігієні: багаторазові менструальні чаші


Як користуватися

Перед використанням менстуральную капу необхідно прокип'ятити протягом 5 хвилин або стерилізувати за допомогою спеціального розчину, який готується з стерилізаційною таблетки. Далі потрібно ретельно вимити руки і ввести менструальну чашу в піхві (за принципом введення звичайного тампона) відкритою поверхнею вперед. У момент введення чаші необхідно перевірити якість її вакуумування в піхву. Для цього проведіть пальцем по внутрішніх стінках введеної капи. Про правильність введення вам повідомить всмоктуючий звук. Під час вилучення чаші необхідно спочатку здійснити її «розгерметизацію», тобто натиснути на чашу з одного боку, щоб впустити повітря, а вже після цього витягти капу з піхви.

Форумчанки, які вже скористалися новим словом в жіночій гігієні, із задоволенням діляться своїми позитивними відгуками про менструальних капах. Ключові слова при цьому: зручно, м'яко, непомітно, економно, гігієнічно, чисто, екологічно, безпечно, сучасно, просто. Так що вибір за Вами, дорогі жінки!
Автор: Наталя Гришко


 L'Occitane - прекрасна оксітанка
 Чи довелося вам побувати в Провансі, що на півдні Франції? Тут фантастично гарна і мальовнича природа. Не дивно, що цей щедрий край, залитий яскравим сонячним світлом, послужив джерелом натхнення для створення косметики L'Occitane.

Вдалий експеримент студента-філолога

Знайомтеся: Олів'є Боссан - засновник компанії L'Occitane.

 L Occitane - прекрасна оксітанка

Сьогодні він власник відомої в усьому світі марки косметики, у минулому - студент-філолог. У 1976 році Олів'є Боссану прийшла в голову думка випробувати дистилятор. Для того щоб придбати це диво техніки йому довелося витратити гроші, зароблені під час літніх канікул на кишенькові витрати. Інтерес до рослин і травам у Олів'є Боссана був з дитинства, адже він виріс у краї лавандових полів і оливкових гаїв.

 L Occitane - прекрасна оксітанка
   Олів'є Боссан зібрав дикий розмарин і за допомогою дистилятора отримав з нього чисте ефірне масло. Отримане методом парової дистиляції ефірне масло розмарину молодій людині вдалося вигідно продати на місцевому ринку. Ось тоді Олів'є Боссану і прийшла в голову блискуча ідея створити компанію з виробництва косметичних засобів на основі натуральних компонентів. Молодій людині було всього 23 роки. Студент-філолог міцно схопив за хвіст птаха удачі і не збирався її відпускати.

Прекрасна оксітанка

Хто вона, прекрасна оксітанка? Без невеликої історико-лінгвістичної довідки не обійтися. Окситанія / L'Occitane - так раніше називалася вся Середземноморська частину Франції. Природа щедро дарує свої дари мешканцям цього краю. Яскраве сонце, чисте повітря, м'який клімат, квіткові поля, зелені гаї. Ну а оксітанка / l'occitane - це жінка середземномор'я, гідна дочка французького півдня. Вродлива, горда, волелюбна.

Французи як ніхто славляться мистецтвом жити, цінують кожен момент буття. За задумом засновника компанії L'Occitane Олів'є Боссана, вироблена ним косметика повинна була відображати спосіб життя жителів Середземного регіону Франції і втілювати образ прекрасної оксітанкі. Використання натуральних компонентів стало пріоритетним при створенні нової лінії косметики. Пан Боссан прагнув відродити забуті косметичні традиції Окситанії, при цьому використовував сучасні технології та творчий потенціал своїх співробітників.

Дари природи

 L Occitane - прекрасна оксітанка
   Використання натуральних компонентів при виробництві косметики - модний тренд сучасної косметичної промисловості. Напис «натуральна косметика» на баночці крему, немов магніт, притягує жінок. Все частіше виробники косметики віддають пріоритет натуральним компонентам. Компанія L'Occitane не стала винятком, проте вона здатна здивувати ще й унікальною технологією виробництва. Багато компонентів попередньо проходять ручну обробку, та й деякі етапи виробництва косметики теж відбуваються вручну. При цьому фахівці L'Occitane вміло поєднують рецепти, які використовувалися здавна в різних регіонах Франції з новітніми розробками.

Заглянемо в комору L'Occitane. Фахівці компанії ретельно відбирають сировину, якість якого має найважливіше значення. Місце й умови вирощування сировини, час збору врожаю, технологія збірки - все враховується. L'Occitane використовує для виробництва косметичних засобів натуральні продукти, ось далеко неповний список: лаванда, оливки, тростинний цукор, мед, мигдаль, екстракт винограду, екстракт білого чаю, різноманітні ефірні масла, морська сіль. Інгредієнти смачні і корисні, а головне - придатні для створення ефективної косметики.

Компанія L'Occitane відома своїм дбайливим ставленням до природи. Своїх партнерів і численних клієнток в усьому світі компанія закликає послідувати своєму прикладу. L'Occitane регулярно бере участь у благодійних акціях, спрямованих на захист навколишнього середовища. Наприклад, з 1992 року компанія бере участь у програмі по захисту зникаючих видів тварин.

Екскурсія на фабрику

Туристи, які подорожують по півдню Франції, мають унікальну можливість побачити своїми очима те, як з'являється на світ косметика L'Occitane. У Провансі можна відвідати фабрику. Екскурсія може бути як індивідуальною, так і груповий. Зареєструватися та призначити час візиту на фабрику необхідно заздалегідь. Уява жваво малює великий темний горище, де всюди розкладені і розвішані квіти і трави, а киплячий чан із зіллям виливає приємні аромати. Однак нічого спільного з горищем бабусі-травниця реальність не має.

На фабриці L'Occitane просторі світлі приміщення, сучасне обладнання - без нього не обійтися навіть при виробництві косметики з натуральних компонентів. Персонал фабрики працює чітко і злагоджено. Гід люб'язно знайомить відвідувачів з різними етапами виробництва косметики. Після закінчення екскурсії в бутіку при фабриці можна купити косметику L'Occitane з приємною знижкою 10%. Цікаво, що приваблює туристів-екскурсантів більше: виробничий процес або можливість скористатися знижками?

Нове життя марсельського мила

 L Occitane - прекрасна оксітанка
   Марсель - місто і порт у Франції, розташований на Середземному морі поблизу гирла повноводної річки Рони. Ще в епоху раннього середньовіччя марсельська миловарна промисловість славилася на всю Європу. Марсельське мило протягом кількох століть було предметом успішної торгівлі. Його добре знали не тільки у Франції, але й далеко за її межами. У XX столітті покупці стали віддавати перевагу синтетичному милу. Мило нового покоління було запашним, рясно пінилося, добре справлялося зі своєю роботою, та й коштувало недорого. Про марсельському милі просто забули.

Засновник компанії L'Occitane Олів'є Боссан вирішив відновити виробництво марсельського мила. Пан Боссан підійшов до задачі відродження марсельського мила творчо. Він удосконалив традиційну формулу, додавши в марселеву мило крім оливкової олії різні ефірні масла. Мило вийшло м'яким, з приємним ароматом. Так почалося нове життя марсельського мила. Більше того, воно стало символом і справжнім талісманом компанії L'Occitane.

Фірмовий стиль

 L Occitane - прекрасна оксітанка
   Косметичні магазини у всьому світі схожі один на одного немов краплі дощу, але тільки не фірмові магазини косметики L'Occitane. Дизайнери компанії ретельно продумали фірмовий стиль. Інтер'єри бутиків L'Occitane нагадують затишні прованські будинку. Дівчата-консультанти привітні і доброзичливі. Вся продукція компанії має вишуканий аромат, дизайн упаковки стильний і впізнаваний, вітрини оформлені в еко-стилі.

У деяких фірмових бутиках є додаткова послуга: своїм клієнткам L'Occitane пропонує спробувати спа-програми і професійний масаж. Зрозуміло, з використанням натуральної косметики і розслаблюючих ароматів L'Occitane. Процедури називаються L'Occitane Petit SPA. За задумом творців кожен етап процедури немов занурює в атмосферу прекрасних прованських пейзажів, клієнт немов відправляється в заочну подорож по сонячному Провансу.

 L Occitane - прекрасна оксітанка


Що в косметичці L'Occitane?

 L Occitane - прекрасна оксітанка
   - Засоби для догляду за шкірою обличчя і тіла.

- Антивікові кошти.

- Догляд за волоссям сміливо можна довірити фахівцям компанії.

- У розпорядженні любителів водних процедур гелі, креми, масло, желе, масажне масло.

- Думка про те, що фірмова продукція призначена тільки для жінок, помилково, компанія не забуває і про чоловіків.

- Подбали про мам і про малюків.

 L Occitane - прекрасна оксітанка
   - В асортименті компанії є і парфумерія.

Затишний і гостинний будинок - це теж L'Occitane. Завжди в наявності ароматичні палички, свічки, освіжувачі повітря.

У фірмові бутики L'Occitane приємно заглянути, навіть не маючи мети придбати косметику, «облизувати вітрини» - так це зазвичай називають французи. У випадку з L'Occitane це ну дуже смачне заняття.
Автор: Ірина Рукавишникова