Нове слово в епіляції: подушечки для видалення волосся
 Віта пройшла довгий шлях у боротьбі з небажаним волоссям на ногах, в зоні пахв і бікіні, від звичайного гоління до електроепіляції. У проміжку між ними спробувала салонну епіляцію за допомогою смоли і воску і домашню епіляцію за допомогою кремів-депіляторів.

Гоління давало найкращий ефект гладкої шкіри, але всього на добу. На наступний день кінчики противних волосків знову пробивалися крізь шкіру, викликаючи ефект наждачного паперу при дотику до проепілірованной зоні. До того ж з кожним наступним голінням волосся ставали дедалі жорсткішими. А ще іноді Віта по неакуратності навіть залишала на шкірі порізи.

Салонна епіляція, як і домашня з допомогою кремів-депіляторів, давала непоганий ефект на пару тижнів, але Віта нудьгувала постійними витратами на салон і креми-депілятори. До того ж епіляція за допомогою воску і смоли була дуже болючою процедурою.

Тоді, нарешті, Віта купила електроепілятор і стала робити епіляцію самостійно. Цей спосіб видалення небажаного волосся не ніс за собою ніяких додаткових витрат, хоча був досить болючий. До того ж кількість врослого волосся після електроепіляції ставало все більше і більше. Віті щоразу перед черговий процедурою видалення волосся доводилося уважно попрацювати голочкою, виколупуючи врослі волосся на поверхню шкіри. І ось тоді-то Віта вперше почула про спеціальні подушечках з мікрокристалами для видалення волосся ...


Про що це

Спеціальні подушечки для епіляції мають поверхню, покриту мікрокристалами. Принцип їх дії полягає в тому, що вони закручують волосся і виривають (не ламають!) Його.

Як це робиться

Подушечка для видалення волосся прикладається до ділянки тіла, з якого ви бажаєте видалити волосся (ноги, пахви, верхня губа, підборіддя, зона бікіні), і здійснюєте по ньому кругові рухи по кілька разів за годинниковою стрілкою і потім проти неї до тих пір, поки волосся не будуть видалені повністю. Після закінчення процедури епіляції оброблену ділянку шкіри слід обробити кремом, маззю або іншим косметичним засобом.

Одного диска з мікрокристалами вистачає приблизно на 10 процедур. Як правило, комплект з подушечками для видалення волосся містить певний запас змінних дисків.

Також в комплект входить диск для епіляції великих ділянок шкіри (ноги, пахви), який одягається на долоню, і окремий диск для епіляції невеликих ділянок шкіри (верхня губа, підборіддя, зона бікіні), який одягається на палець.

 Нове слово в епіляції: подушечки для видалення волосся


Чому подушечки для видалення волосся

Основна перевага даного способу епіляції в тому, що він абсолютно безболісний і не передбачає використання шкідливих хімічних елементів.

При проведенні епіляції за допомогою подушечок для видалення волосся ви можете читати книгу або дивитися ТБ, тобто оптимізувати свій час.

Епідерміс при проведенні такої процедури не пошкоджується, а волосся починає рости повільніше. Крім того, під час епіляції за допомогою подушечок ви відлущує мертві епідерміс, а, отже, шкіра після процедури стає більш гладкою.

За рахунок компактності і невеликої ваги комплекту подушечок для епіляції вам буде зручно захопити його з собою у відпустку або тривале відрядження.

Недоліки

- Наявність початкового капіталу. Адже вартість набору подушечок для видалення волосся цілком порівнянна з вартістю електричного епілятора.

- Даний спосіб епіляції не припускав одномоментного видалення волосся з певної ділянки, а вимагає декількох обробок диском одного і того ж ділянки шкіри.

- Купівля набору подушечок для епіляції припускає відкладені додаткові витрати. Адже диски в комплекті рано чи пізно закінчаться, і доведеться замовляти їх знову.

- Крім того, не можна чинити сильний тиск на диск під час кругових рухів, що вимагає деякої вправності в процесі освоєння даного способу епіляції.

Де купити

На жаль поки подушечки для епіляції - це новинка, і вони не набули широкого поширення в торговельній мережі на пострадянському просторі. Хоча в Західній Європі вони вже знайшли масу своїх шанувальниць. Купити ж у нас їх, здебільшого, можна на виставкових презентаціях або в Інтернет-магазинах.

Скільки коштує

Ціна комплекту подушечок для епіляції коливається в межах 1 000-1 500 рублів, але може зрости за рахунок поштової пересилки і доставки товару кінцевому споживачеві.

Бонус: Відгуки форумчанок

Самий вірний спосіб дізнатися, наскільки річ практична і ефективна - запитати про неї тих, хто вже нею скористався. У нашому випадку ми дізнаємося, що думають про подушечках для епіляції «бувалі» завсідники інтернет-форумів і віртуальних обговорень в жіночих соціальних мережах.

Каріне, 35 років.   Класна річ. Постійно стикаюся з проблемою (я дівчина східного типу і у мене волосся на тілі досить темні і тверді), не всі епілятори можуть з цим впоратися. Купила подушечки для видалення волосся і досі приємно здивована якістю.

Світлана, 41 рік.   Зручно в поїздці. Нещодавно їздила на море відпочивати зі своїм коханим, звичайно, подушечки для епіляції були якраз до речі :)

Віра, 54 роки.   Не боляче абсолютно, ніякого натяку. Збриває начисто. Одну подушечку для зручності одягаєш на долоню, оголювали ногу (або чого там ще) і гладиш. Кола виписуєш, в цей час читаєш, наприклад. Інша штучка на палець одягається, і пішла отак в задумі вуса голити.

Обізнаний - значить і озброєний. А судячи з позитивним відгуками, наведеним вище, подушечки для епіляції - потужна зброя в боротьбі з небажаною рослинністю на тілі сучасної жінки!
Автор: Наталя Гришко


 Волосатість не в моді
 Влітку всім нам, так чи інакше, доводиться стежити за собою і відповідати прийнятим законам естетичності і канонам краси. Пам'ятаю, був час, коли навіть світові зірки фотографувалися з ногами, покритими волосками, але зараз в моді гладка шкіра.

Коли почалася історія епіляції простежити важко. Відомо, що вже в Древньому Єгипті красуні видаляли волосся не тільки на ногах, але і на всьому тілі. Були спеціальні служниці, які годинами вискубували волоски з тіла знатних осіб. Одне погано - після стількох больових відчуттів волоски знову швидко відростало. Єгиптянки з бідних верств суспільства видаляли волоски самі за допомогою гостро заточених предметів. Учені припускають, що саме в Давньому Єгипті і була винайдена перша бритва.

А Нефертіті, наприклад, придумала спеціальну пасту, що складається з меду, воску і соків трав, за допомогою якої можна було видаляти волоски майже безболісно і на більш тривалий термін. Кажуть, що точно так само позбавлялася від зайвих волосся на тілі й зваблива Клеопатра.

У Стародавній Греції чоловіки цуралися жінок, у яких було волосся де-небудь, крім голови. Учені й історики пояснюють це тим, що у южанок рослинність така густа, що практично приховувала від поглядів велелюбних чоловіків інтимні місця гречанок. Про це згадували Аристофан і Платон.

Стародавні гречанки найчастіше волосся подпалівалі або вискубували руками. Стародавні римлянки висмикує зайві волоски з распаренной шкіри в лазні. Давньоруські красуні займалися епіляцією так само в лазні, вдаючись до допомоги смоли і воску. Наложниці східних владик так само видаляли волоски в лазні за допомогою воску. Пізніше з'явився спосіб, коли замість воску використовували суміш з меду і масел. За часів Середньовіччя в Європі волосся голили, а м'які волоски викочували, за допомогою воску і хлібної м'якушки.

 Волосатість не в моді
   Сучасні жінки в домашніх умовах або збривають волосся, або користуються портативними побутовими епілятора і кремами.

Видалення волосків за допомогою крему називається депіляцією , Тобто волосок не видаляється разом з коренем, а зрізається на рівні шкіри. Креми зручні тим, що їх можна використовувати і в дорозі, волосся вони видаляють безболісно і на досить тривалий термін. Найголовніше - уважно прочитати інструкцію і перевірити дію крему на алергію, змастивши спочатку згин ліктя.

 Волосатість не в моді
 У східних країнах популярний шугарінг . Тепер цим методом нерідко користуються і росіянки. Спочатку готується суміш з лимонного соку, цукру і води . На 1 раз достатньо взяти 5 ст. ложок цукру, 1 ст. ложку лимона і 2 чайні ложки води, все перемішати і нагрівати на невеликому вогні до тих пір, поки цукор не стане прозорим, і не з'являться бульбашки повітря.

Потім суміш придбає карамельний золотисто-коричневий відтінок. Нехай ще трохи покипит. Консистенція готової суміші повинна бути такою, щоб з неї можна було скачати кульку. Ось цей остиглий кульку і розкочують по шкірі, а потім швидко здирають у протилежний від росту волосся сторону.

 Волосатість не в моді


Тим, у кого волосся не чорні, допоможе метод змазування волосся на ногах перекисом водню . Якщо робити це регулярно, то волосся знебарвлюються, стоншуються і пропадають.

Героїчні жінки з грубуватою шкірою позбавляються від зайвого волосся за допомогою пемзи . Ноги добре намилюють, так, щоб утворилася піна, і труть волосисті місця пемзою, постійно додаючи мильну піну. Цю процедуру проводять щодня протягом 1-2 тижнів. А потім для підтримки гладкості шкіри 1-2 рази на місяць. Але тим, у кого шкіра ніжна, подібна процедура протипоказана.

У салонах краси проводяться різні види епіляції - електроепіляція, лазерна епіляція, і ензимна епіляція ...
Автор: Наталя Алексєєва