Догляд за шкірою і волоссям: Ви ще не перейшли на масла?
 Догляд за допомогою масел - це сьогоднішній тренд. Жінки всього світу все частіше переходять на натуральні і прості продукти. Масла - одні з таких.

Але і в цій області вже з'явилися виробники, які почали пристосовуватися до нових віянь. Якщо раніше масла були досить доступні, то зараз є марки, які стали виробляти люксові сорти масел для обличчя та волосся. І масла з розряду простих і натуральних продуктів поступово можуть перейти в розряд вишуканих.

Для того щоб не витрачати гроші даремно, а купити тільки те, що необхідно, варто дізнатися про масла більше. Масла підходять до всіх типів шкіри, але тільки потрібно знати, які саме - до яким підходять.

Суха шкіра
Суха шкіра потребує маслах, які будуть її зволожувати весь день. Можна наносити на обличчя тільки одне масло, а можна - суміш масел. Із завданням довготривалого зволоження справляються масла жасмину, абрикоса, жожоба.

Масла можуть бути використані в якості ефективного засобу для зняття макіяжу. Для сухої шкіри в цій якості підходить масло камелії, воно не тільки очищає шкіру, але й залишає м'якою та еластичною. Масло звіробою і масло солодкого мигдалю - також відмінні складові для зняття макіяжу.

Раджу наносити масла влітку на ноги, це і зволожує тіло, і надає шкірі ніг тонкий, сексуальний блиск, так званий ефект «шовкових панчіх» на ногах.

Масло заспокоює суху шкіру, якщо вона роздратована. А в зимову пору року - це справжній порятунок, адже креми на водній основі не кращим чином діють на шкіру в морози, а тут - справжнє масло, яка не стягує і не дратує особа.

Вітамін Е є компонентом, який лікує розтяжки, зменшує рубці на шкірі, гидратирует і прибирає роздратування. Масло з вітаміном Е наносите на тіло на ніч, зверху надіньте піжаму, і ви прокинетеся з сяючою і здоровою шкірою. А піжама, до речі, легко відпирається в машинці, не хвилюйтеся.

 Догляд за шкірою і волоссям: Ви ще не перейшли на масла?
Масло для обличчя Вітамін Е The Body Shop. Ароматичне Некомедогенний засіб по догляду за сухою шкірою обличчя, яке слід використовувати в комплексі з іншими зволожуючими засобами і наносити безпосередньо перед зволоженням.


Сухе волосся
Масло на сухе волосся краще застосовувати на кінчики волосся. Тоді волосся придбають яскравість, еластичність, але не будуть при цьому обтяженими і жирними.

Комбінована шкіра
Кокосове масло - це хороше рішення в якості зволоження і для особи, і для тіла, і для волосся. Для комбінованої шкіри обличчя також підійде суміш оливкової олії і вітаміну Е, така комбінація масел буде тримати виділення масел під контролем і для жирного ділянок шкіри, і для сухих.

Для зволоження тіла з нормальною і комбінованою шкірою підійде практично будь-яке масло, а найрозкішніший продукт для тіла - кунжутну олію.

 Догляд за шкірою і волоссям: Ви ще не перейшли на масла?
NUXE HUILE PRODIGIEUSE OR, золоте масло для обличчя, тіла і волосся. Завдяки відбиваючим перламутровим золотавим частинкам Сухого масла ваша шкіра буде виблискувати зоряним золотим сяйвом. Використовувати круглий рік, взимку і влітку, наносити на обличчя, тіло і волосся. Ідеально підходить для використання після сонця.


Жирна та схильна до акне шкіра
Масло виноградних кісточок найкраще підходить для жирної шкіри, так як він швидко вбирається і не важкий. Наносити краще на область навколо очей, уникаючи Т-зони.

Японки навчили нас вмиватися маслами, вони це роблять з покоління в покоління, навіть якщо у них жирна шкіра. Маслом видаляється бруд з шкіри, пори залишаються чистими, а шкірне сало не проводиться безконтрольно, оскільки шкіра вже відчуває зволоження.

 Догляд за шкірою і волоссям: Ви ще не перейшли на масла?
Clarins Huile Lotus Face Treatment Oil. Косметичне масло «Лотос» для комбінованої і жирної шкіри Huile Lotus - незамінний засіб для очищення, відновлення балансу і збереження краси комбінованої і схильної до жирності шкіри. Завдяки вмісту ефірних масел розмарину, ромашки і герані в поєднанні з екстрактом лотоса, це легке, швидко вбирають масло очищає і звужує пори, вирівнює поверхню шкіри, допомагаючи зберегти її сяйво.


Шкіра, схильна до акне, скаже «спасибі» маслам. Особливо маслу чайного дерева, тому що воно не закупорює пори, володіє ефективними дезінфікуючими, антибактеріальними і відновлюють властивостями, що особливо важливо для проблемної шкіри. Масло календули і жожоба теж показані, вони зволожують і захищають шкіру. Шкіра стає м'якою і ніжною. Використовуйте масла замість мила або в комбінації з ним.

 Догляд за шкірою і волоссям: Ви ще не перейшли на масла?
Масло очищаючу пінливе для обличчя «Гермес». Це очищає засіб для вмивання з водою створено спеціально для проблемної шкіри, схильної до появи вугрової висипки. Воно м'яко видаляє надлишки жиру, очищає пори і зволожує шкіру, знижує кількість бактерій, а амінокислоти, діючи як антиоксиданти, допомагають загоєнню.


Жирне волосся
Як не дивно, але для жирного волосся масла також показані. Сало і жир на волоссі насилу розчиняється водою, а ось маслами розчиняється, тому для жирного волосся зараз рекомендуються шампуні на масляній основі. Вони краще видаляють сало, зменшують виробництво волоссям і корінням волосся власного сала.
Автор: Юлія Шестакова


 Косметика, якою не варто користуватися під час вагітності
 Вагітним потрібно з особливою ретельністю підбирати косметичні засоби. Від більшості звичних продуктів і зовсім варто відмовитися. Вони можуть бути дуже небезпечні для майбутнього малюка. Не піддавайте себе ризику, дізнайтеся про те, який косметичкою не можна користуватися під час вагітності.

Чому для звичайних жінок деяка косметика не несе небезпеки, а для вагітних - реально загрожує? Організм вагітної стає ніби резервуаром, з якого черпає харчування і сили плід. Більше йому харчуватися нізвідки. Відповідно, будь токсин, що потрапляє в організм вагітної жінки через шкіру, кров або продукти харчування, може напряму потрапити до майбутньої дитини і вплинути на його розвиток. Тому один і той самий продукт косметики безпечний для невагітних, але не потрібен очікують дитину майбутнім матусям.

Список косметики, якою не рекомендується користуватися вагітним жінкам.

1. Кошти з ретинолом . Ретинол - активний анти-age компонент, його також можна зустріти в косметиці для шкіри з акне. По суті, це вітамін А. Увага, дівчата вагітні! Високі дози вітаміну А шкідливі для майбутньої дитини.

 Косметика, якою не варто користуватися під час вагітності
   Зверніть увагу на зміст цього компонента і в своїх кремах, і в своєму харчуванні. Наприклад, відомо, що рекомендована добова доза вітаміну А для вагітних - навіть нижче, ніж для дітей. Якщо для дітей покладається 400-1000 мкг вітаміну А в добу, для дорослих - 900 мкг, то для вагітних - не більш 100 мкг.

 Косметика, якою не варто користуватися під час вагітності
 2. Кошти з саліцилової кислотою . Цей інгредієнт присутній в пінках для вмивання, ськрабах, кремах, призначених для проблемної шкіри з прищами і акне, для очищення чорних крапок. Взагалі, в засобах для шкіри з акне дуже високо зміст антибактеріальних компонентів, які можуть викликати серйозні вроджені дефекти плоду. Саліцилова кислота міститься в різних мазях місцевого застосування для вугрів. Порада така: якщо у вас є проблема з прищами, на час вагітності постарайтеся забути про це, до лікування приступайте після народження і годування малюка, не піддавайте свою дитину небезпекам.

 Косметика, якою не варто користуватися під час вагітності
 3. Будь-які продукти з парфумерними запахами . Фталати - хімічні речовини, що зустрічаються в косметиці з ароматами і сильними запахами: в лосьйонах для тіла, парфумах, дезодорантах. Вони можуть надавати токсичну дію на вагітну, шкодять правильному розвитку майбутньої дитини. Краще взагалі відмовитися від парфумів і парфумованих продуктів на час вагітності. Якщо любите косметику з запахами, то можна знайти приємно пахнуть варіанти серед дитячих продуктів: дитячі вологі серветки, дитячий шампунь, дитячі креми.

 Косметика, якою не варто користуватися під час вагітності
 4. Засоби для відбілювання шкіри . Як правило, в продуктах для відбілювання шкіри в складі є гідрохінон або глутатіон. Вони впливають на ті ферменти в організмі, які виробляють меланін, тому шкіра висветляєтся. Але цей процес протипоказаний вагітним жінкам, тому що блокується природне формування здорової дерми майбутньої дитини. Крім цього, ці два компоненти нерідко викликають алергічну реакцію, що теж шкідливо і для самої майбутньої мами, і для майбутнього малюка, а також для годуючих жінок. І хоча вагітність часто викликає пігментацію шкіри, і багатьом хочеться позбутися від плям, - робити цього за допомогою кремів не треба. Після пологів все пройде. А якщо зовсім не подобається ця пігментація, скористайтеся натуральними способами освітлення шкіри.

 Косметика, якою не варто користуватися під час вагітності
 5. Засоби для манікюру . На жаль, останнім часом з'явилися відомості, що навіть у безпечних формулах лаку для нігтів предостатньо шкідливих для нашого здоров'я речовин. Тому попадатися на прийоми реклами не варто. Краще взагалі відмовитися від манікюру на час вагітності. Якщо робити, то, як можна рідше і в добре провітрюваному приміщенні. Невтішні факти: у вагітних робітниць манікюрних салонів часто зустрічаються проблеми зі здоров'ям майбутньої дитини, випадки мертвонародження, вроджених дефектів плоду і затримок у розвитку. Жінки, що працюють у сфері манікюру та педикюру, - у групі підвищеного ризику. І хоча точних рекомендацій дати ніхто поки не може, краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати - тому двічі подумайте, перш ніж вагітної йти в манікюрний салон або робити домашній манікюр.

6. Засоби автозагара   - Домашні і салонні. У креми-автозагар входить дігідроксіацетон (він же DHA). Відомо, що він всмоктується в кров. Є також припущення фахівців, що він може стати причиною пошкодження ДНК. Тому однозначно, потрібно з такою косметикою почекати на час вагітності.

 Косметика, якою не варто користуватися під час вагітності
 7. Будь спреї.   Небезпека таких форм випуску для косметики в тому, що їх легко вдихнути. При цьому складно контролювати кількість засобу, яке ви вдихнули. І крім цього, при вдиханні всі шкідливі речовини легко проникають відразу всередину організму. Краще перейдіть на роликові дезодоранти замість спреїв, на муси для волосся замість розпилюються лаків і т.д.

Щасливої ​​вам вагітності!
Автор: Василина Кузіна