10 причин полюбити кокосове масло
 Пам'ятайте мій пост, де я розповідала, як самостійно зробити кокосове масло? (посилання & gt; & gt; & gt;). А тепер ще трохи практичних порад з використання масла кокоса в нашому житті.

Мені подобається кокосове масло, насамперед своєю універсальністю (може бути використане в декількох напрямках) і економічністю. За невеликі гроші можна отримати відмінний зволожуючий крем і засіб з протимікробну, протигрибкову, антибактеріальну дію, насититися антиоксидантами і насолодитися апетитною ароматом вишуканої випічки.

А тепер все по порядку, все 10 речей, які я пропоную робити з кокосовим маслом:

1. Для приготування їжі.   Кокосова олія - ​​одне з небагатьох, яке є безпечним при високих температурах. Про це є дослідження. Тому його можна безбоязно використовувати для смаження. Я пробувала запікати з ним картопля, брюссельську капусту, броколі, морква, спаржу, червона цибуля, інші овочі - мені сподобалося! Смак був цікавим.

 10 причин полюбити кокосове масло
   Не дуже добре поєднується з білою рибою, це точно. А ось з лососем цілком смачно. Один з плюсів споживання масла кокоса всередину - воно покращує метаболізм.

5. Для демакіяжу.   Кокосова олія, нанесене на ватний тампон, знімає навіть водостійку туш. І при цьому зволожує шкіру і вії, що приємно, погодьтеся.

 10 причин полюбити кокосове масло
 2. Як хайлайтер на вилиці.   Це дивовижний спосіб підсвітити шкіру на вилицях і під бровою. Деякі візажисти радять робити підсвічування у вигляді літери «с» (дивіться фото). Рідкий хайлайтер зараз - найпопулярніший продукт для цього. Але якщо його немає, або якщо у вас алергія на косметику, не страшно. Нанесіть трохи кокосового масла, розтушуйте - і у вас на шкірі з'явиться благородне світіння.

3. Для гоління ніг.   Можна використовувати в якості крему для гоління. Ніяких порізів, лезо ковзає ідеально, а після не треба турбуватися про зволоження шкіри. Все в порядку.

4. Для кондиціонування волосся.   Кокосова олія набагато краще проникає в волосся, ніж мінеральні масла або соняшникову олію. Лікування посічених кінчиків стає ефективним і легким. Раз на тиждень наносите на кінчики. Я раз на тиждень сплю з маскою з кокосового масла на волоссі. Наношу на волосся, масажують, потім прибираю в пучок і лягаю спати. Подушка, звичайно, потім потребує пранні, але міняти наволочку раз на тиждень - це звичка більшості з нас. На ранок - промиваю волосся і насолоджуюся блиском і приємним ароматом.

 10 причин полюбити кокосове масло
 6. Для інтимної мастила.   У деякі дні циклу це необхідно, іноді кількості природного мастила недостатньо. Правда, не слід використовувати з презервативами, масло занадто розм'якшує латекс, від цього вони не тримаються щільно.

7. Як зволожуючий крем для обличчя.   Тут варто попередити, що цей спосіб зволоження, можливо, підійде не багатьом. І справа не тільки в алергії. Справа в олійно-жировому балансі шкіри. Важливо його не порушити, щоб не отримати акне. А от дівчатам з вуграми і прищами зволоження маслами якраз підходить. Їм навпаки потрібно приборкати зайве виділення власного сала, а постійно зволожена шкіра до цього як раз приводить. По крайней мере, я знаю одну жінку, яка використовує кокосове масло на обличчя щодня, і його антибактеріальні і заспокійливі властивості допомогли їй зменшити прояви акне. Але знову ж, радити настійно не стану, краще проконсультуватися з дерматологом, якщо у вас є сумніви.

 10 причин полюбити кокосове масло
 8. Як зволожуючий крем для тіла.   Пам'ятайте пункт 3? На ногах, на руках кокосове масло працює прекрасно. Я постійно використовую, ноги і ступні зараз дуже м'які, лікті теж. Запах, до речі, не затримується, так що не бійтеся, що будете пахнути як тортик. Спокійно можна поєднувати з духами або ароматизованими продуктами для тіла.

9. Як засіб для укладання.   Неслухняні пасма, локони, завитки - все це можна приборкати за допомогою невеликої кількості масла кокоса. Додатковий бонус - це масло буде доглядати за вашими волоссям протягом усього дня.

10. Для веганскої випічки.   Для строгих вегетаріанців, які взагалі не їдять нічого тваринного, кокосове масло відмінна альтернатива вершковому. Тепер і для веганці доступні пончики і слойки, вони зможуть готувати таке ж складне тісто і кремові начинки.
Автор: Ваша Тамара Василівна


 Ботокс: пристрасть до отрути
 "Революційний", "чудесний", "надзвичайний" ... Коли говорять про ботокс, не скупляться на похвали цьому продукту. Особливо це було помітно в перші роки застосування його в естетичній медицині. Коли здавалося, що ера хірургічних скальпелів для підтяжок особи минула.

Кінець підтяжок?

Ботокс - сильна отрута. Одного разу, впорснути, продукт "паралізує" на кілька місяців м'язи оброблених зон. Навіть напружуючись, м'язи практично більше не скорочуються. Результат: шкіра залишається розслабленою і гладкою, особа омолоджується.

"Ботокс може покінчити з таким поняттям, як мімічні зморшки» "- вважає П'єр Андре, французький косметолог. "Ботокс особливо ефективний, щоб ліквідувати зморшки чола, цю складку між бровами, яка посилює вираз обличчя, так само як горезвісні гусячі лапки".

Втім, насправді здається, що поступово ботокс замінив підтяжку чола. Декількома ін'єкціями він виключив ризик хірургічного втручання під анестезією, результати якого завжди були далекі від ідеальних.

Мішель Безі, голова асоціації досягнень естетичної хірургії констатує: "Ще кілька років тому, щотижня, у мене були дві-три скарги щодо підтяжки лоба, сьогодні я їх не отримую більше, так як пацієнти воліють робити ін'єкції ботокса".

Чотири-п'ять місяці ефективності

Ін'єкція, яка триває тільки кілька хвилин, складається з уколів у зоні чола. Операцією цю процедуру не назвеш, але саме тут все вирішує професійна рука лікаря: йому і дозувати продукт і колоти його в стратегічні місця ... з ризиком провокувати маленькі непорозуміння.

Якщо ботокс досягне піднімаючого м'яза століття, пацієнт залишиться на кілька тижнів з опущеним століттям ... Інший ризик, щоправда, зовсім мінімальний: якщо отрута торкнеться м'язів, які рухають око, те, що може спровокувати косоокість, що вимагає іноді додаткових процедур.

На щастя, всі ці проблеми не затримуються надовго. Незручність, яку вони провокують, зникає за кілька тижнів. Дійсно, адже і сам ботокс "видихається", втрачаючи за чотири, п'ять місяців всю свою ефективність.

Згідно швейцарському Інститутові терапевтичних продуктів, навіть якщо продукт вприснуто в хорошій, правильному дозуванні досвідченим лікарем, 24% пацієнтів страждають від небажаних результатів, таких як: гематоми, пухлини, болю і легке зниження століття.

Нарешті, ботокс потребує повторних ін'єкціях - приблизно два - три рази на рік. Отже, ця процедура залишається дорогою, можна вважати в середньому від 360 до 450 євро за одноразову процедуру.
Звідси висновок: ботокс - це тільки для міцного сімейного бюджету!

При цьому за Атлантичним океаном, у США використання ботокса збільшилася на 1500% протягом цих останніх 4 років. Продажі цього чудо отрути були представлені 25 мільйонами євро в 1993 і вже 500000000 в 2005!

Маленьке попередження любителям ботокса!

Для доктора П'єра Андре "ботокс є найважливішим відкриттям естетичної медицини".   Для цього лікаря, немає жодного сумніву в тому, що, відкритий більше 30 років тому, але використаний поки всього з десяток років в косметології, ця отрута з'єднує ефективність і безпеку.

Однак ця думка не поділяється всіма лікарями. Відомий англійський лікар Петер Мистра з Національної Лікарні неврології та нейрохірургії Лондона, нагадує у передовій статті для престижної British Medical Journal (Британської Медичної газети), що   поки що ми нічого не знаємо про довгострокові результати застосування ботокса!


 Хімічний пілінг: чи дійсно допомагає?
 Пілінг - це особлива процедура для шкіри, в результаті якої прибираються нерівності і навіть дрібні зморшки, і обличчя буквально оновлюється.

Ваша шкіра потребує правильного харчування? Ми розповімо вам про останні новинки в області пілінгів для обличчя.

Кілька років тому думка про те, що хтось завдає собі на обличчя субстанцію, яка фактично пропалює шкіру, здавалася неприродною, але сьогодні хімічний пілінг - одна з найбільш частих косметичних процедур. Виділяють три основних види:

Пілінг гліколевої кислотою

Це найм'якше і легке відлущування з усіх доступних. Гліколева кислота - це м'який хімічний розчин, який видаляє мертві клітини з верхніх шарів шкіри. Для цього виду пілінгу доктора використовують високу концентрацію кислоти, в той час, як більш м'які розчини використовуються в салонах краси і даються клієнтам для використання в домашніх умовах. Часто його іменують 'пілінг під час ланчу', оскільки ця процедура виконується близько 10 - 15 хвилин. При нанесенні пацієнти відчувають легке печіння, яке вщухає через кілька хвилин. Почервоніння зникають до кінця дня, і гліколевий пілінг може повторно використовуватися в міру необхідності.

Згладжує нерівну, суху або пошкоджену сонцем шкіру, забезпечуючи її яскравим зовнішнім виглядом і свіжою текстурою. Крім того, він впливає на зморшки і вікові плями на обличчі і руках.

Мінуси: результати тимчасові, і процедура вимагає повторного виконання. Вона працює тільки з поверхневими проблемами шкіри.

Пілінг трихлороцтової кислотою

Цей пілінг використовує трихлоруксусную кислоту або TCA (вона сильніша гліколевої кислоти і проникає глибше), яка м'яко видаляє верхній шар шкіри. Оскільки кислота проникає в дерму, або середній шкірний шар, цей пілінг фактично відновлює рівень колагену і еластинових шар шкіри. Протягом 15-хвилинної процедури пацієнт відчуває відчуття печіння. Це поміркований дискомфорт, і результатом буде припухле обличчя протягом тижня і мінімальна кількість Корост, які тримаються лише кілька днів. Повне відновлення і поліпшення 'відновлених' шарів шкіри відбувається протягом декількох тижнів після пілінгу, але більшість пацієнтів виглядають презентабельно і повертаються до нормальної активності вже через тиждень.

Хороший для ранніх зморшок, невеликого рубцювання і вікових плям на обличчі і руках. Він також може перешкоджати поміркованому сонячного опіку, вирівняти пігментацію і шкіру, піддану впливу погоди.

Мінуси:   в той час, як оновлена ​​шкіра виглядає значно свіжіше і рівніше, ви повинні бути готові до того, що процедура доставляє деякий дискомфорт і тижневий (а може бути і більше) період відновлення. Як з будь сильною кислотою або лазерним пілінгом існує ризик рубцювання, і оброблені області можуть мати білуватий відтінок.

Феноловий пілінг

Найсильніший вид хімічного пілінгу, цей метод використовує карболову кислоту для глибокого відлущування шкіри обличчя. Фактично він використовується рідко, тому що проникає дуже глибоко. До того ж, через місцевої анестезії збільшується ризик. Час відновлення - від однієї до трьох тижнів, після процедури шкіра буде дуже червоною. Наступні шість-вісім тижнів вона буде переходити від рожевого до природного відтінку. Походить для глибоких зморшок, рубців і пошкодженої сонцем шкіри.

Мінуси:   одночасно з тим, що ваша шкіра після процедури буде ставати гладкою і підтягнутою, сам процес дуже дискомфортний. Особа стає опухлим і більшість пацієнтів не відчувають себе затишно в протягом двох тижнів після процедури. Серед інших проблем можна виділити рубцювання, довготривале освітлення шкіри і різницю в пігментації між обробленим та необробленим областями. Цей вид пілінгу не рекомендується для людей з темною шкірою.

Мікродермабразія

Ця, відносно нова, технологія обробки шкіри також має назви Particle Resurfacing, Power Peel, Derma Peel або Parisian Peel, і проводиться в різних спа- і косметичних салонах, а також у кабінетах дерматологів і пластичних хірургів .  Лікар використовує ручний пристрій, яке випускає частинки схожих на пісок кристалів (оксид алюмінію або столова сіль) на обличчя пацієнта, шию або декольте, а потім всмоктує їх назад разом з брудними і мертвими клітинами шкіри .  Це вид пілінгу займає близько 45 хвилин для обробки всього обличчя .  Після цього пацієнт може повернутися на роботу, маючи лише незначне почервоніння, яке може бути замасковано косметичними засобами .  Повністю почервоніння спаде через один- 2:00 .  Ця процедура не болюча, хоча пацієнти відчувають легке поколювання, але воно не вимагає знеболювальних засобів і не має обмежень в кольорі шкіри .  У результаті обробки шкіра набуває здорове сяйво .  Щоб домогтися оптимальних результатів, необхідно виконати від п'яти до десяти сеансів кожні сім-десять днів, але більшість пацієнтів бачать поліпшення вже після чотирьох-п'яти сеансів .  Після початкової серії часто рекомендують періодично повторювані відвідування (від одного разу на місяць до одного разу на три місяці) .

Деякі клініки комбінують мікродермабразію з гліколевим пілінгом протягом кількох перших сеансів.

Підійде для згладжування шорсткостей і неглибоких зморшок, поліпшення поверхні шкіри, пошкодженої сонцем, нерівною пігментації і мінімізації пошкоджених капілярів і вікових плям. Мікродермабразія часто ефективна для усунення чорних крапок. Багато доктора відзначають, що повторювана микродермабразия сприяє збільшенню вироблення колагену.

Мінуси:   микродермабразия часто проводиться швидше і більш ефективна, ніж салонні процедури або продукти, використовувані в домашніх умовах, при цьому зачіпаються більш глибокі шари, ніж при пілінг гліколевої кислотою. Однак процедура вимагає періодичного повторення. Вона не може повністю запобігти і видалити рубці, інші глибокі шкірні виїмки, глибокі зморшки в області рота або борозни на лобі; навіть поверхневі зморшки і шрами не завжди видаляються повністю.

Дермабразія

Це глибокий механічний пілінг, який проникає глибше, ніж мікродермабразія, і використовує швидко обертове шліфувальне колесо або дротяну кисть для зіскоблювання верхнього шару шкіри. Для заспокоєння шкіри наноситься заморожуючий спрей. Після завершення процедури пацієнт відчуває м'якість, але при цьому виникає відчуття, що ви трохи обгоріли на сонці. Шкіра буде лущитися протягом тижня, поки не утвориться новий верхній шар. Почервоніння може бути різко виражене і може тривати протягом декількох тижнів або місяців, проте воно піддається маскуванню косметичними засобами. Великі області обробляються під загальним наркозом, в той час, як маленькі простору можуть вимагати лише місцевої анестезії. Процедура зазвичай вимагає проведення ночі в лікарні, якщо оброблялися великі області.

Хороший для:   Обробки рубців, шрамів, зморшок, шкірної пігментації і пошкодженої сонячними променями шкіри.

Мінуси:   Відчувається дискомфорт, досить великий термін відновлення, який може займати кілька тижнів. Крім того, залишкове почервоніння, яке може залишатися довгий час.
Автор: Ann, New York