Ескімо ...
 Літо. Жара. Весь час тягне на морозиво ...
На ходу найзручніше ласувати ескімо. За спогадами з дитинства, найсмачнішим здавалося ескімо на паличці за 11 копійок.


Найцікавіше, що ескімо винайдено не так вже давно, за однією з численних легенд, рецепт ескімо придумав Християн Нельсон в 1919 році. Найперше ескімо було брикетом морозива в глазурі, і називалося «ескімо-пай», в перекладі з англійської - пиріжок ескімоса. Патент на свій винахід Християн Нельсон отримав 1922 року.

Сучасне ескімо на паличці, почали випускати в 1934 році. У СРСР ескімо з'явилося в 1937 році. Запропонував його виготовляти нарком продовольства Мікоян. Спочатку ескімо робили вручну і тільки в Москві.
А перша машина для виробництва ескімо з'явилася лише в 1947 році.

Ні, ми, звичайно, не будемо намазуватися морозивом. Ескімо тільки всередину. Зате ми з'єднаємо один з його головним компонентів - молоко з дарами літа і вживемо на користь своїй красі. А так само не забудемо про благотворний вплив на шкіру шоколаду ...

 Ескімо ...
   Хто з нас не пам'ятає казку, в якій Іван Царевич стрибнув у кипляче молоко і перетворився на писаного красеня ... Казка не далека вона від істини, хоча, звичайно, молоко не повинно бути киплячим.

Для жіночої краси молоко вже точно один з кращих продуктів . У молоці міститься величезна кількість вітамінів, що підтримують нашу молодість і красу: А, В1, В2, В3, D, E, РР, С, білки, вуглеводи, цукру, ферменти, а так само - кальцій, фосфор, магній, натрій, мідь , залізо, марганець, цинк, йод і кобальт ...

Молоко являє собою природний зволожувач, що містить протеїни і молочну кислоту, яка запобігає появі зморшок і розгладжує вже з'явилися дрібні зморшки. Шкіру в здоровому стані підтримує і молочний жир, багатий, ненасиченими жирними кислотами і лецитином. Він легко всмоктується і засвоюється клітинами шкіри, допомагає їй залишатися пружною.

- Навіть якщо просто регулярно вмиватися молоком , Шкіра посвіжішає, посвітлішає і позбутися від дрібних зморшок.

- Медики вважають, що засмага для обличчя шкідливий, але багатьом хочеться, щоб і особа не було влітку блідим . Домогтися цього можна, додавши в ½ склянки молока 1-2 ст. ложки свіжого морквяного соку і 1 чайну ложку меду. Нанести рідина на обличчя пензликом в декілька шарів або ватним тампоном, і змити слабкою теплою заваркою хорошого чорного чаю. Після курсу таких масок шкіра обличчя омолодитися, і придбає красивий золотистий відтінок легкої засмаги.

- Маска, розгладжує зморшки і робить її матовою
4 ст. ложки пластівців геркулесу перемолоти на кавомолці, долити стільки гарячого молока, щоб вийшла кашка, додати 1 чайну ложку оливкової олії і 1 чайну ложку меду, акуратно перемішати і нанести на обличчя на 15 хвилин. Змити тампоном, змоченим в теплій заварці зеленого чаю. Хвилин через 5 вмитися кип'яченою водою кімнатної температури.

- Для додання шкірі пружності, яскравості і рум'янцю
Заморозити звичайне молоко і кубиками протирати обличчя вранці і при першій випала можливості днем.

- Маска для сухої шкіри
Змастити обличчя живильним кремом, просочити жирним молоком марлю, складену в декілька шарів і накласти на обличчя на 15-20 хвилин. Вмиватися теплою водою, потім прохолодною. Після курсу таких масок шкіра стає гладкою, пружною, зморшки розгладжуються.

- Маска зволожує і живить
2 ст. столові ложки сиру змішати з однією столовою ложкою вершків, додати ½ чайної ложки апельсинового соку. Нанести на обличчя, шию, декольте на 15-20 хвилин, змити теплою водою і нанести на шкіру живильний крем. Цю маску можна в будь-який час року наносити, приймаючи теплу ванну.

- Від гусячих лапок і зморшок під очима
Взяти 2 шматочки м'якушки білого хліба, розмочити в молоці і покласти на закриті очі. Через 10 хвилин хліб зняти, вмитися водою кімнатної температури. Курс щовечора протягом 1 місяця.

 Ескімо ...
 - Згадаймо, що ескімо обгорнутими шоколадом і зробимо собі шоколадну маску
Половину плитки гіркого шоколаду розтопити на водяній бані, додати 1 чайну ложку оливкової олії, остудити до трохи теплого стану і нанести на обличчя на 15 хвилин. Змити теплою водою, потім вмитися прохолодним відваром з м'яти або прохолодною водою. Після курсу таких масок шкіра стане гладкою і підтягнутою, а настрій чудовим.
Автор: Наталя Алексєєва


 Чесно - чесно - часничок!
 Часник відомий людям з глибокої давнини. Східна легенда розповідає, що одного разу сталося так, що перський цар Дар тяжко захворів, і ніхто не міг його вилікувати. Тоді він послав звістку до свого далеко живе дідові з проханням приїхати до нього, щоб попрощатися ним. Але, коли дід побачив свого внука, то сказав: «якщо ти хочеш потрапити в рай, почисти мішок часнику власноруч».

Дар так і вчинив, але коли він почистив підлогу мішка часнику, непомітно для себе став його їсти. А коли цар повністю очистив мішок часнику, він встав з місця. І після цього чудесного зцілення Дар наказав по всій Персії садити часник, в кожному дворі, не менше одного мішка.

Часник, часник посівної - Allium sativum   - Багаторічна трав'яниста рослина з сімейства лілійних. Стебло у часнику прямий, порожнистий до 50-150см у висоту. Листя вузькі, довгі, плоскі, загострені, покриті сизим нальотом. Цибулина складається найчастіше з зубчиків, покритих декількома білими або фіолетовими плівками.

Білі або блідо-лілові квітки зібрані в суцвіття - парасольку. Цвіте часник в червні - липні. Іноді замість квіток в ньому розвиваються дрібні цибулинки. Плід часнику - коробочка. Культурний часник насіння не утворює. Вся рослина виділяє своєрідний часниковий запах.

Родина часнику - Південна Азія. У більшості країн світу, у тому числі і в Росії, його вирощують як овочеву культуру.

Лікувальні властивості часнику

- У Середні століття його вважали захисником від епідемій.

- Народні лікарі на Русі лікували ним виснаження, диспепсію і шлункові кольки.

- У цибулину і листках часнику містяться: вітаміни С, В D, РР, органічні кислоти, глікозид алліін, вуглеводи, фітостерини, ефірне і жирне масла, інулін, мікроелементи - калій, кальцій, магній, мідь, залізо, хром, марганець, молібден , цинк, кобальт, бром, літій ...

- Препарати часнику мають антисептичну, болезаспокійливу, сечогінну, потогінну дію.

- Вони підвищують стійкість організму до інфекційних і застудних захворювань, ефективно борються з вірусом грипу.

- Крім того, вживання часнику в їжу позбавляє від зайвого холестерину, служить профілактикою атеросклерозу, покращує роботу серця, знижує тиск крові і вміст цукру в крові, знімає втому після важких фізичних навантажень, стимулює травлення, виводить з організму токсини, важкі метали, виганяє круглих глистів (аскарид, гостриків).

- Настій при простудних захворюваннях .
2-3 часточки часнику залити 1 склянкою окропу, настоювати 1 годину, додати 1 чайну ложку свіжого лимонного соку. Приймати по 1/3 склянки, 3 рази на день за 30 хвилин до їжі.

- При грипі .
З'їдати кожні 2:00 по ½ часточки часнику з ½ чайною ложкою меду.

- Якщо з'їдати в день кілька зубчиків часнику, то зникають прищі.

Свіжий часник не можна їсти при запаленні підшлункової залози - панкреатит, при захворюваннях нирок - нефриті і нефрозі, виразці шлунка і дванадцятипалої кишки.

Часник для краси

- Для зміцнення волосся і при їх випаданні
Сік часнику втирають в голову перед купанням. Через півгодини промивають шампунем і споліскують водою підкисленою лимонним соком або відваром петрушки.

 Чесно - чесно - часничок!
   - Для очищення шкіри .
250 гр. подрібненого часнику залити 250 мл горілки, настоювати на сонці, час від часу струшуючи до тих пір, поки рідина не стане жовто-зеленуватою. Настояти ще тиждень в темному місці, процідити. Протирати вугри, прищі, розбавляючи кип'яченою водою 1: 1.

- Для живлення сухої шкіри .
Стовкти 4 зубчики часнику, додати 1 ст. ложку оливкової олії і 1 яєчний жовток. Нанести на обличчя на 10 хвилин. Змити теплою водою. Якщо буде щипати, то змивати відразу.

- Маска омолоджуюча .
1 чайну ложку натертого часнику змішати з 2 ст. ложками морквяного соку і 1 ст. ложкою сметани. Нанести пензликом або пальцями тонким шаром на обличчя на 10 хвилин.
Зняти ватяним тампоном, змоченим в молоці. Через 5 хвилин вмитися.

- Маска з часнику підтягуюча шкіру і прибирає зморшки .
1 чайну ложку часниковою кашки зміщувати з 1 чайною ложкою меду, 1 чайною ложкою оливкової олії і 1 ст. ложкою морквяного соку. Нанести отриману рідину на обличчя на 10-12 хвилин. Зняти ватяним тампоном, змоченим в оливковій олії. Через 5-7 хвилин вмиватися теплою водою і нанести живильний крем.
Автор: Наталя Алексєєва