Натуральний автозагар і бронзірующая пудра
 Штучна засмага - річ хороша. Він дозволяє хизуватися з сексуальним бронзовим відтінком шкіри, не виснажуючи себе шкідливими променями УФ в солярії або під палючим сонцем. Однак є дівчата, які не можуть собі дозволити більшість з покупних продуктів. Причина - алергія. А вихід є - зробити домашнє безпечний засіб.

Правила нанесення автозагара залишаються колишніми. Спочатку ретельний догляд для шкіри: зволоження, епіляція, відлущування. А потім нанесення бронзірующей складу. І всі ці кроки можна робити з коштами, зробленими своїми руками, щоб не «будити» алергічну реакцію.

Скраб для чутливих дівчат

Автозагар вийде рівним тільки у випадку, якщо шкіра відлущити від мертвих і сухих частинок шкіри. Допоможе простий і безпечний домашній скраб. Рецептом поділилася актриса Емма Стоун. Як відомо, ця дівчина дуже страждає від алергії на косметику. Вона не раз зізнавалася, що їй практично нічого не можна. Емма взагалі користується такими складами, в яких є тільки один інгредієнт. Навіть мало що з декоративної косметики їй підходить, хоча вона і є особою косметики Revlon.

На сайті американського Cosmo було опубліковано інтерв'ю Емми Стоун, там актриса і порадила простий скраб всім, хто страждає алергією. Ексфоліант вона робить з харчової соди або коричневого цукру. І все! Ефективне і не аллергенное відлущування.

 Натуральний автозагар і бронзірующая пудра


Гель для гоління для чутливої ​​шкіри

Відсутність волосся на ногах - головна умова успішного і рівного автозагара. Нам потрібен 100% натуральний і безпечний склад. А також простий у виконанні і доступний. Є такий рецепт: сік алое вера і оливкове масло. Змішати їх потрібно в рівних пропорціях: оптимальна кількість - по 5 чайних ложок того й іншого інгредієнта.

 Натуральний автозагар і бронзірующая пудра


Вимийте ноги теплою водою, нанесіть склад на ноги і ретельно поголити. Найкраще голити ноги на ніч, щоб шкіра змогла заспокоїтися. Якщо ви робите це вдень, то після гоління слід вимити ноги з милом, залишки гелю потрібно прибрати, тому що масла небажані при нанесенні автозагара. Через масел автозагар може лягти нерівно, розлученнями або смугами.

Домашній і натуральний автозагар

Ви пам'ятаєте, які продукти забарвлюють зуби в жовтуватий колір? Це кава і чай. Кава забарвлює сильніше. Але кава, як розумієте, не зовсім безпечний для схильної до алергії шкіри. Він може дратувати шкірний покрив.

 Натуральний автозагар і бронзірующая пудра


А от чорний чай - хороший фарбувальний засіб. Причому, можна насичувати відтінок при кожному повторному застосуванні. Заваріть 4-6 пакетиків чаю (або 4 ложки розчинної кави). 10-15 хвилин достатньо, щоб чай заварилася. Остудіть. І застосовуйте безпосередньо на шкіру - ватним тампоном або змоченою в складі тканиною.

Спосіб другий - морква. Правда, одна морква дає занадто червонуватий відтінок, який не всім підходить (особливо, не підійде дівчатам з дуже блідою шкірою). Але для цього можна в морквяний відвар додати чорний чай. Морквяний відвар можна готувати так: наріжте кубиками моркву і зваріть в невеликій кількості води. Вода стане вохристо-коричневою. Потім додайте в відвар кілька пакетиків чаю на 10 хвилин. І склад для автозагара готовий.

 Натуральний автозагар і бронзірующая пудра


Домашній автозагар буде триматися 3-4 дні, але трохи забарвлює одяг, тому краще носити темні або квітчасті наряди. До слова, трохи забарвлює одяг навіть самий хороший покупної автозагар.

Домашні засоби автозагара (і з чаю, і з моркви) можна наносити на обличчя. А підновляти автозагар для тіла можна, приймаючи ванни з додаванням чаю, кави або відвару морквяного.

Бронзірующая пудра - натуральна і безпечна

У цього засобу є і ще одна перевага - божественний аромат. Інгредієнти, які необхідні:
- Кориця,
- Мелений мускатний горіх,
- Крохмаль (кукурудзяний або картопляний).

Змішайте всі інгредієнти. Пограйте з різними кількостями для кожного інгредієнта - для досягнення бажаного кольору. Якщо склад виходить занадто світлим для вашого відтінку шкіри - додайте ще один інгредієнт, какао-порошок.

 Натуральний автозагар і бронзірующая пудра


Не бійтеся, кориця підходить для чутливої ​​шкіри! Цей склад безпечний. Наносити бронзірующей пудру можна пензлем кабукі або великий плоскою кистю для макіяжу. Місця нанесення - вилиці, чоло, підборіддя (ті ділянки, куди в першу чергу падають промені сонця).
Автор: Тамара Василівна


 Маски для обличчя з майонезом
 Майонез відноситься до тих продуктів, які більшість використовують по святах, заправляючи їм всілякі салати. У Радянському Союзі майонез готували за ГОСТом, але в багатьох містах він був дефіцитом, і господині готували його самі.

Існує декілька легенд про походження майонезу. І практично всі вони відносяться до XVIII століття. Одна з них виникла в 1757 році, під час війни за острів Менорка, в Середземному морі.

Спочатку захопити столицю Менорки Маон вдалося французам під проводом герцога де Рішельє. Однак незабаром місто обложили англійці. Але Рішельє не зібрався здаватися і поступатися завойоване противнику.

У міру продовження облоги у французів закінчилися майже всі продукти, залишалися тільки яйця і оливкове масло, з яких і готували омлет.

Смажені яйця допомагали не померти з голоду, але є їх вже просто не було сил, і тут французькому кухареві герцога прийшла в голову ідея - він ретельно розтер яєчні жовтки з цукром і сіллю і все змішав з оливковою олією.

 Маски для обличчя з майонезом


Винайдене блюдо привело в захват не тільки солдат, а й самого герцога Рішельє. Так, згідно з цією легендою, з'явився всесвітньо відомий соус, названий на честь обложеного міста - маонскім соусом , Або майонезом.

Майонез в ті далекі часи готували вручну і з натуральних продуктів. Зараз, на жаль, в майонезі багато всіляких добавок. Але, тим не менш, маски з нього живлять, омолоджують шкіру, надають їй пружність, а при частому використанні розгладжують дрібні зморшки, не дозволяючи їм перетворитися в глибокі.

Найпростіша маска

Свіжий майонез нанести на очищене обличчя товстим шаром на 20 хвилин. Потім надлишки видалити серветкою і вмитися теплим відваром петрушки, але можна і просто теплою водою, а потім протерти обличчя кубиком льоду.

Маска, зволожуюча для сухої і нормальної шкіри

Натерти на тертці половину середнього огірка, додати 1 ст. ложку майонезу, добре перемішати і нанести на шкіру на 20 хвилин.
Зняти ватяним тампоном, змоченим у теплій слабкою заварці зеленого чаю.

Через 5 хвилин вмитися прохолодною водою.

Маска, зволожуюча і відбілююча для жирної шкіри

2 ст. ложки майонезу змішати з 1 чайною ложкою лимонного соку і 1 чайною ложкою огіркового соку. Добре розмішати і нанести на обличчя на 10 - 15 хвилин. Змити теплою водою і протерти обличчя огірковим соком або лосьйоном.

Якщо шкіра дуже жирна, пориста, то можна змішати 2 ст. ложки майонезу з 1 ст. ложкою лимонного соку і перемішавши масу, нанести її на обличчя на 15 хвилин. Змити теплою водою, вмитися прохолодною.

 Маски для обличчя з майонезом


Маска живильна для сухої і нормальної шкіри

1 ст. ложку майонезу змішати з 1 десертною ложкою оливкової олії і 1 чайною ложкою сметани, добре розмішати і нанести на обличчя на 15-20 хвилин, зняти ватяним тампоном, змоченим в ромашкове чаї або в теплій воді.

Для блідою в'янучої шкіри

Пропустити через м'ясорубку 1 невеликий помідор, додати 1 ст. ложку майонезу, 1 чайну ложку рідкого меду і 2 чайних ложки густих вершків, добре перемішати, нанести на обличчя густим шаром, зверху накрити марлею, складеною вдвічі і добре просоченої заваркою чорного чаю.

Змити через 15-20 хвилин, тампоном, змоченим в заварці чорного чаю і рясно змочити їй сама особа.

Через 5 хвилин вмиватися водою кімнатної температури.

Якщо цю маску використовувати регулярно, то вона додасть шкірі відтінок легкої засмаги.

 Маски для обличчя з майонезом


Маска, що розгладжує зморшки

1 ст. ложку майонезу змішати з 1 яєчним жовтком і 1 чайною ложкою сметани, добре перемішати і нанести на обличчя в 2 шари. Другий нанести, коли трохи підсохне перший шар.

Змити через 15 хвилин теплою водою, вмитися прохолодною.

Цю маску краще робити ввечері і хвилин через 10-15 після неї наносити нічний крем, що підходить за типом шкіри.
Автор: Наталя Алексєєва