Унікальне омолоджуючий засіб
 Це софора японська. Вона визнана кращим з відомих рослинних засобів для зміцнення шкіри і відновлення всіх обмінних процесів.

Софора японська   - Sophora japonica L.   дуже красиве дерево з сімейства метеликових.

У висоту софора виростає до 20 метрів. Кора у дерева темно-сіра з тріщинами. Крона округла. Листя довге непарноперисті до 20 см в довжину. Дрібні жовті квітки схожі на квітки акації, зібрані в пухкі волоті.

Цвіте софора в середині і в кінці літа. Плоди - приплюснуті голі боби, які залишаються на дереві протягом всієї зими. У розширених частинах бобу знаходиться насіння.

На території СНД софору можна побачити на Північному Кавказі, в Криму, в Середній Азії.

 Унікальне омолоджуючий засіб


Настоянку софори продають в аптеках.

У квітках і плодах софори містяться: вітаміни - Е, Р, С, рутин, алкалоїди, глікозиди, жирне масло.

Софора японська нормалізує жировий і білковий обмін в клітинах, покращує еластичність капілярів, вен, судин і кисневий обмін в клітинах шкіри.

  Препарати з софори ефективні при алергії, гіпертонії, діабеті, атеросклерозі, ревматизмі, променевої хвороби, крововиливах у сітківку ока, кору, сепсисі, скарлатині, гаймориті, тромбофлебіті, при захворюваннях шлунка та дванадцятипалої кишки, виразковому коліті, хворобах печінки, геморої, псоріазі.

Зовнішньо їх застосовують при обмороженні, опіках, вовчаку, фурункулах, карбункулах, маститі, трофічних виразках.

 Унікальне омолоджуючий засіб
  Унікальне омолоджуючий засіб


Настоянка

  50 г сухої подрібненої сировини залити 2 склянками горілки, настоювати 1 місяць у темному місці, процідити, вживати по 1 чайній ложці 3 рази на день до їжі протягом місяця.

Настій

1 ст. ложку софори японської залити 1 склянкою окропу, настоювати в термосі 6-8 годин, процідити, вживати по 1 ст. ложки 3 рази на день до їди.

Для зовнішнього використання

5 плодів софори японської залити 1/2 склянки окропу, настоювати 1 годину, процідити, змащувати хворі місця.

У косметиці софору японську використовують для регенерації тканин, омолодження шкіри.

Маски і умовно відваром софори сприяють процесу відновлення клітин шкіри і подовжують їм життя, крім того насичують шкіру вітамінами і зберігають її природне зволоження.

Якщо використовувати умивання відваром софори то шкіра не буде старіти передчасно, а навпаки надовго збереже молодість і пружність.

 Унікальне омолоджуючий засіб


Маска для еластичності і зміцнення шкіри

2 ст. ложки настою сафлори (приготованого, як описано вище) змішати з 2 ст. ложками сиру і 1 краплею оливкової олії. Нанести на обличчя на 10 хвилин, змити теплою водою, вмитися холодною.

Маска від зморшок

2 ст. ложки настою софори змішати з 1 ст. ложкою меду і нанести на обличчя пензликом в кілька шарів. Або намочити, складену в декілька шарів марлю, просочити настоєм і накласти на обличчя на 15 хвилин. Вмиватися водою кімнатної температури.

Лосьйон омолоджуючий

100 г сухої сировини залити 1 склянкою горілки, настоювати 2 тижні в темному місці.

Протирати жирну шкіру цільним складом, для сухої рідина перед вживанням розводити кип'яченою водою 1: 1

Перед тим, як вживати софору для особи, спочатку рідину наносять на згин ліктя. Якщо почервоніння через 1:00 не буде, то можна використовувати в косметичних цілях.

Для зміцнення волосся

1 ст. настоянки на горілці розвести 10 ст. ложками кип'яченої води, перемішати і втирати в шкіру голови. Через півгодини голову помити.

Настоянку можна робити з бутонів, квіток і плодів софори.

Волосся від випадання вбереже і відвар з софори

2 ст. ложки софори залити 1, 5 склянкою води, довести до кипіння, зменшити вогонь і варити на тихому вогні, поки кількість рідини не зменшитися вдвічі. Остудити, процідити, втирати в коріння волосся і обполіскувати волосся після миття.
Автор: Наталя Алексєєва


 Гіацинт проти старості і депресії
 Багато жінок отримують ці ароматні квіти, що нагадують кучері, на жіноче свято 8 березня. Але в магазинах їх можна побачити вже в лютому. Гіацинт не тільки сам красивий, але і може подарувати красу нам.

Кажуть, що виявили гіацинти, абсолютно випадково, діти. Сталося це в 1734 році в Голландії. Діти грали погожим днем ​​на березі моря і, раптом, побачили квітку, яка раніше їм бачити не доводилося. Вони покликали дорослих. І дорослі теж дивувалися, звідки міг узятися на березі такий чудовий квітка. Пройшлися по берегу і побачили ще кілька пророслих цибулин.

Історики припускають, що цибулини викинуло на берег моря із затонулого недалеко генуезького корабля, вантажем якого були квіткові цибулини.

Голландці викопали квіти і стали розводити їх у своїх садах. Це і були гіацинти.

«Гіацинт»   перекладається з грецької мови, як - «Квітка дощів» .

А давньогрецький міф розповідає, що Гіацинтом звали юного сина царя Спарти. Юнак був сліпуче красивий, навіть богів затьмарював своєю красою. До юнака живили прихильність бог південного вітру Зефір і Аполлон. Вони часто разом проводили час, присвячуючи його спорту чи полюванні.

І ось одного разу Гіацинт і Аполлон змагалися в метанні диска. І жоден з них не міг перевершити іншого в мистецтві метання. І ось Аполлон метнув диск вище хмар, Зефір же, бажаючи допомогти Гіацинт, сильно подув на диск і той вдарив в обличчя Гіацинт. Юнак помер, а, що страждає від втрати друга, Аполлон, перетворив краплі його крові в прекрасні квіти, щоб пам'ять про нього жила вічно.

Гіацинт - Hyacinthus   - Цибулинна рослина з сімейства лілійних.

У рослини соковиті довгі до 18-20 см листя яскраво-зеленого кольору.
Ароматні квіти, схожі на дзвіночки з загнутими пелюстками зібрані в густі кисті.

Забарвлення квітів найрізноманітніша від білої, блакитний, рожевої до густо фіолетовою і пурпурової. Рідше бувають квітки абрикосового і жовтого кольору.

Бувають гіацинти з махровими квітками.

 Гіацинт проти старості і депресії


В давнину вірили, що ладанка із зашитими сухими пелюстками оберігає дівчат від нерозділеного кохання, а дітей від пристріту.

Висушені пелюстки гіацинта зашивають в марлеві мішечки і перекладають ними білизна для ароматизації.

Відомо, що запах гіацинта проганяє депресію, покращує функціонування нервової системи, позбавляє від безсоння, відновлює жіночий гормональний баланс, регулюючи менструальний цикл і знімаючи менструальні болі.

  Наші прабабусі подрібнювали сухі пелюстки гіацинта в порошок, підпалювали його і обкурювали кімнату для позбавлення від комарів, які відразу улетучивались.

Таргани теж не люблять гіацинтовий дим.

Гіацинт має протизапальну, дезінфікуючу, бактерицидном, в'яжучий, антисептичний і заспокійливим властивостями.

Гіацинт використовують в промисловій косметиці. З його квіток і листя отримують ефірну олію, яке додають в духи і креми.

Гіацинт очищає і омолоджує шкіру.

 Гіацинт проти старості і депресії


У домашніх умовах сухі пелюстки гіацинта наполягають на спирту. Виходить відмінний лосьйон, який очищає, зволожує, омолоджує шкіру і захищає її від зморшок.

4 ст. ложки сухих квіток гіацинта залити 1/2 склянки горілки і настоювати 2 тижні в темному прохолодному місці, наприклад, в коморі. Процідити.

Перед вживанням ту частину, що буде використана розвести кип'яченою водою 1: 1.

Маска зволожуюча

Натерти на тертці шматок свіжого огірка. Взяти 2 ст. ложки пюре, додати 1 чайну ложку меду і 5 крапель гіацинтового лосьйону. Нанести на обличчя на 20 хвилин. Змити прохолодною водою.

Маска для розгладження зморшок

1/4 чайної ложки гіацинтового лосьйону змішати з 2 ст. ложками м'якого сиру і 1 десертною ложкою вершків. Добре розмішати, нанести на обличчя на 10-15 хвилин. Зняти ватяним тампоном, змоченим з теплій воді. Обполоснути обличчя прохолодною водою з додаванням 1 краплі гіацинтового лосьйону на 1/2 склянки води.

Ванна омолоджуюча

Змішати 1/4 склянки меду з 1 чайною ложкою гіацинтового лосьйону і додати у ванну з температурою води не + 37С. Приймати ванну 15 хвилин.

Свіжим соком з кореня гіацинта мажуть ті місця, які хочуть позбавити від зайвого волосся.
Автор: Наталія Алексєєва