Продовжити молодість? Виявляється, це просто!
 Так-так, не дивуйтеся: це дійсно не так вже й складно, як ми собі це уявляємо. Варіантів просто безліч. Один з них -віноград. Унікальна ягода! Недарма вона шанується ще з самої давнини, і вже тоді розумні люди дали виноградній лозі назву «кипляча життям молодість» і, як з'ясувалося, не помилилися.

Сучасними вченими доведено, що властивості винограду дійсно здатні приводити до омолодження нашого організму. Справа в тому, що виноград сам по собі є дуже потужним природним антиоксидантом! Антиоксиданти (антиокислювачі, інгібітори окислення) - це речовини, що уповільнюють або запобігають окислювальні процеси, ті самі процеси, які призводять наш організм до старіння. Саме ці речовини покликані продовжити нашу молодість! Антиоксиданти дають можливість шкірі захиститися від головного чинника старіння - окисного пошкодження. Тому цінність винограду для нашої краси просто незаперечна!

Давайте ближче познайомимося з найсильнішими антиокислювачами цієї не тільки корисною, але і смачною ягоди.

  Виноград містить поліфеноли - це речовини, здатні знешкоджувати вільні радикали, які накопичуються в нашому організмі. Чим так страшні вільні радикали? Вони утворюються в організмі під дією різних негативних впливів навколишнього середовища, в тому числі, і стресу. Накопичуючись, вільні радикали починають сприяти окисленню холестерину, який ушкоджує стінки судин, утрудняючи при цьому приплив крові до серця і головного мозку, тим самим, збільшуючи ризик серцево-судинних захворювань. Крім того, вони негативно впливають на процес утворення нових клітин, а це є основною причиною людського старіння!

У винограді присутні такі сильні антиоксиданти, як флавоноїди - вторинні метаболіти рослин, службовці їм для захисту від несприятливих факторів, насамперед, від ультрафіолетового випромінювання і поразки вірусними інфекціями. Вони стоять на сторожі колагену, структурного білка, що відповідає за пружність і тонус шкіри. Забезпечують активну клітинну захист. Ніжно оберігають її від сонячних опіків і запальних процесів.

У чорному або червоному винограді міститься велика кількість одного з найпотужніших природних антиоксидантів, як стверджують вчені, який діє в десятки разів більше вітаміну Е. Це ресвератол. За своєю структурою він нагадує жіночий статевий гормон, аналог естрогену, і тому, як і всі фітоестрогени, здатний надавати омолоджуючий ефект.

Американські дослідники стверджують, що один з компонентів винограду птеростилбен - активний антиоксидант - не тільки ефективно нейтралізує шкідливі вільні радикали, але при цьому ще й має протидіабетичну дію. Але його можна отримати, тільки вживаючи сам виноград і свіжий сік, у виноградних винах він відсутній.

  Виноград - це цілий скарб вітамінів.   Судіть самі: С, А, В1, В2, В5, В6, В9, Е, РР, Р. У ньому міститься також натрій, кальцій, фосфор, магній, калій, марганець, залізо, цинк, мідь, фолієва кислота і мн. д. З точки зору здоров'я, весь цей вітамінний коктейль спрямований тільки лише на його поліпшення! До речі, вітамін С засвоюється особливо добре, адже кожна виноградина містить значну дозу вітаміну Р, а він допомагає організму засвоювати аскорбінову кислоту, яка є сама по собі сильним антиоксидантом.

У винограді дуже багато моносахаридів - глюкози, фруктози, сахарози, які, як відомо, прекрасно засвоюються нашим організмом. Виноград досить поживна ягідка, але це не заважає йому продуктивно позбавляти нас від зайвих кілограмів. Спробуйте перші 2-3 дні є тільки 1-1, 5 кг винограду, а потім протягом 10 днів вечеряти тільки їм або пити натуральний виноградний сік, розведений мінеральною водою. Добре б протягом цього тижня не вживати копчену і досить солону їжу. І ви не тільки наситите себе величезною кількістю корисних речовин, але позбудетеся від шлаків, втративши кілька кілограмів, поліпшите обмін речовин, зміцните імунну систему, нормалізуете мікрофлору кишечника і залишитеся задоволеними свіжим кольором свого обличчя.

  Активні компоненти винограду чудово тонізують шкіру, надають їй пружність і еластичність, володіють прекрасними зволожуючими властивостями, зміцнюють стінки дрібних судин, протистоять руйнуванню основних зміцнювальних компонентів шкіри. Органічні кислоти стимулюють регенерацію, оновлення клітин і сприяють зміцненню сполучних тканин. Всі ці властивості роблять виноград одним з найбільш ефективних інгредієнтів косметичних продуктів.

Світ косметики пропонує нашій увазі широкий асортимент:

• Зволожуючий крем з екстрактом винограду "Grape Series Hydrolyzed Regeneration Cream" від "Pulanna"

• Поживний крем з екстрактом винограду "Vinefit" від "Lanсome"

• Італійська лінія "Боттега Верде" представляє живильний крем "Bioecoloica" з екстрактом винограду, спрямований на зволоження шкіри.

 Продовжити молодість? Виявляється, це просто!


Косметика "Грін Мама"   втілила цілющі властивості винограду в денному антиоксидантном Гель-лифтинге "Виноград і сосна" з природними УФ-фільтрами, в зміцнюючим тоніці для тіла "Женьшень і листя червоного винограду", в нічному кремі «Масло виноградних кісточок Anti-age і протеїни пшениці».

 Продовжити молодість? Виявляється, це просто!
  Продовжити молодість? Виявляється, це просто!


  Масло кісточок винограду, багате антиоксидантами і незамінними жирними кислотами, служить відновленню пошкоджених мембран клітин.

Косметологи "Ів Роше"   для еластичності нашої шкіри створили зволожуючу маску "Тонус", що містить порошок дрібнозернистого винограду, екстракт виноградної вичавки.

 Продовжити молодість? Виявляється, це просто!


Російські виробники « Чудо-козуб »Створили на основі винограду засоби для догляду за шкірою обличчя та тіла, такі як антиоксидантний концентрат« Червоний виноград », гель-крем для бюста« Вербена »зміцнює і підтягаючий.

Винна косметика все більше і більше завойовує популярність в Spa-салонах. Винні ванни, обгортання з використанням виноградної вичавки, масаж з маслом виноградних кісточок використовують для розслаблення, омолодження та схуднення.   Це популярний засіб для профілактики целюліту. Виноградна терапія виводить із тканин токсини, продукти обміну і надлишок води, що утворилася при розщепленні жирів, завдяки кислотам вирівнюється рельєф шкіри.

Думаю, ви вже стали вірними прихильниками винограду і готові побалувати себе приготованими домашніми засобами на основі цієї диво-ягоди.

Лосьйон з соку винограду для зволоження шкіри

М'якоть плодів винограду розім'яти, через 2:00 відцідити сік, залишок вичавити. Влити в банку і змішати з 1-2 ст.л. меду, чайна ложка солі, суміш знову процідити і влити у неї склянку горілки. Змащувати обличчя, залишити, не витираючи, на 1-2 години. Процедуру в будь-який зручний час. Лосьйон зберігати в холодильнику.

Маска для свіжості особи


Змішати чверть склянки виноградного соку з такою ж кількістю сирого молока. У цій рідині змочити шар вати і накласти його на обличчя, покривши зверху махровим рушником. Зняти через 15-20 м, шкіру злегка підсушити і змастити улюбленим кремом.

А можна зовсім просто. Надрізати 3-5 ягід винограду і соком змастити обличчя і шию. Після такої 20-хвилинної маски шкіра стає чудово гладкою.

Для сухої шкіри рекомендується лосьйон, що складається з 1 жовтка, 50 г рослинної олії, соку 1 лимона, 50 г горілки, 100 г виноградного соку. Ретельно перемішайте жовток з рослинним маслом, додайте сік лимона і горілку. Невеликими порціями влийте виноградний сік. Остудіть суміш і дайте їй постояти. Готовим лосьйоном можна протирати обличчя щовечора. Зберігати слід в холодильнику.

  Для приготування пілінгу візьміть ягоди зеленого винограду подрібніть, додайте мелений в кавомолці геркулес, щоб вийшла густа кашка. Нанесіть її товстим шаром на шкіру обличчя, виключаючи області навколо очей і рота. Помассировав круговими рухами, змийте масу теплою кип'яченою водою.

В осінній сумовитий період виноград дуже хороший як загальнозміцнюючий, тонізуючий засіб. Дозвольте собі якомога частіше ласувати гронами винограду, насолоджуючись його чудовим смаком і магічними діями на нашу з вами молодість! До речі, келих сухого червоного вина під гарну мелодію в осінній вечір надає не менш позитивне і омолоджуючу дію.
Автор: Надія Прушинських


 Глини різні важливі, глини всякі потрібні ...
 Білі, жовті, рожеві, червоні, зелені, сині, чорні - можна сказати без перебільшення, що всі кольори веселки відображені в різновидах глини, і, що найголовніше, всі вони з успіхом застосовуються в косметології! З глини роблять маски, вона входить до складу присипок і мазей, з неї виробляють цілющі розчини для ванн і обгортань, її навіть всередину приймають. Чим же різновиди глини відрізняються один від одного і як їх правильно застосовувати.

Глина - це найдрібніші частинки гірських порід, які утворилися при руйнуванні скель і каменів під впливом дощів, снігів, перепадів температур та інших природних явищ. Залежно від того, з якої породи ця кам'яна крихта-пил сформувалася, тобто з якої породи утворилася глина, вона набуває відповідний колір. Але, незалежно від кольору, всі види глини мають у своєму складі кремній і мають лікувальну дію, а, от, сила цілющого впливу глини залежить від її виду.

Глина біла (каолін)

Основна властивість білої глини - очищення і підсушування шкіри. Вона вбирає в себе надлишок шкірного сала і виділень потових залоз, усуває забруднення, які є на шкірі. Глина підсилює бактерицидну дію деяких речовин, тому її додають у протизапальні мазі і маски. Цей вид використовується також в декоративній косметиці у складі пудр і сухих дезодорантів. Каолін особливо хороший для жінок з жирною шкірою обличчя. Біла глина сама по собі може застосовуватися як маска в домашніх умовах. Але для сухої шкіри в чистому вигляді вона не годиться.

Застосування

  Маска для обличчя:   розвести глину теплою водою або відваром ромашки (1: 1) в неметалевої посуді до консистенції густої сметани. Нанести масу тонким шаром на чисту шкіру, злегка втирати в шкіру мокрими пальцями 2-3 хвилини, через 15 хвилин змити теплою водою і нанести живильний крем.

Маска для волосся:   зміцнює слабкі волосся, перешкоджає їх випаданню.

50г білої глини розведіть водою, додавши по 1 ст. ложці яблучного оцту і безбарвної хни. Нанесіть суміш на голову, обережно втираючи її в шкіру. Надіньте целофанову шапочку і зверху укутайте рушником, попередньо прогрів його на батареї (під дією тепла корисні речовини маски активізуються і проникають в глибші шари шкіри). Потримайте маску близько 20 хвилин, промийте волосся теплою водою, висушіть, не застосовуючи фен.

Рожева глина

Рожева глина містить велику кількість чистого кремнію. Завдяки збалансованому мінералогічному і хімічним складом (кремній, залізо, магній, кальцій), глина відновлює і стабілізує роботу клітин шкіри, збагачує їх необхідними для нормального функціонування мікроелементами. Рожева глина є одним з найсильніших природних засобів при боротьбі з подразненнями шкіри, ламкістю нігтів і волосся. Рекомендується для делікатного догляду за шкірою, дезинфікує її і розгладжує. Входить до складу шампунів для нормального волосся.

Ванни із застосуванням рожевої глини дуже добре діють на шкірний покрив, надають тонізуючу дію на весь організм, виводять шлаки і оздоровлюють кровоносну систему.

Маска для сухої роздратованої шкіри:   3 ч. Ложки з гіркою рожевої глини, 3 ст. ложки молока і чайну ложку меду акуратно перемішайте. Накладіть отриману масу товстим шаром на добре очищену шкіру. Через 20 хвилин змийте маску прохолодною водою і нанесіть на обличчя живильний крем.

Зелена глина

Косметичні властивості зеленої глини обумовлені її багатим мікроелементний складом (особливо високим вмістом срібла), який забезпечує нормальний хід обмінних процесів у клітині, попереджає її старіння, зміцнює епітелій, волосся і нігті. Крім срібла, до складу зеленої глини входять: магній, кальцій, марганець, фосфор, цинк, мідь, кобальт, молібден. Застосовується для масок і ванн в суміші з ароматичними маслами, відварами лікарських трав, оливковою олією ще з часів Клеопатри. Надає шкірі особливу м'якість і бархатистість, діє як щадний пілінг, зберігає красу і привабливість шкіри на довгі роки.

Зелена глина призначена для жирної та комбінованої шкіри обличчя та голови, сприяє звуженню пор, покращує функцію сальних залоз і має тонізуючу властивість.

Маска для сухої шкіри дбайливо очищає пори, робить її гладкою і пружною, насичує поживними речовинами.

50 г зеленої глини змішайте з відваром ромашки. Додайте 1 ч. Ложку нерафінованої оливкової олії першого віджиму. Ретельно перемішайте. Товстим шаром нанесіть на обличчя (крім області навколо очей і губ), шию і зону декольте на 10-15 хвилин. Маску необхідно змити до того, як вона висохне. Після процедури обов'язково змастіть шкіру живильним кремом.

Блакитна (синя) глина

Ця глина відрізняється вмістом великої кількості солей кадмію і кобальту та інших корисних речовин, володіє очисними властивостями, дезінфікує шкіру. Активізує кровообіг і підсилює процес обміну в клітинах шкіри. Блакитна глина - ефективний протизапальний засіб. Вона очищає і тонізує шкіру, бореться з вуграми, відбілює, має антицелюлітний дією. Використовується в народній медицині для боротьби з облисінням.

Маска для жирної шкіри стягує пори і попереджає появу запалень:   2 ст. ложки блакитної глини розведіть мінеральною водою або чайною заваркою до консистенції густої сметани. Можете додати 1 ч. Ложку соку лимона. Ретельно перемішайте, щоб не було грудочок. Накладіть отриману масу товстим шаром на очищене обличчя, при цьому уникайте області навколо очей. Тримайте маску 10-15 хвилин, потім змийте теплою водою і нанесіть відповідний вам зволожуючий крем.

Чорна глина

Займає особливе місце в ряду інших цілющих глин, що містяться в ній біологічно активні речовини коректують функцію сальних залоз, нормалізує жірообмен в клітинах. Грязелікування чорною глиною покращує кроволімфообращеніе і процеси обміну речовин, регенеративні процеси в організмі.

Обгортання   сприяють спалюванню жирових відкладень:

500 г чорної глини розведіть мінеральною водою до консистенції сметани. Прийміть душ і зробіть масаж проблемних місць (наприклад, за допомогою масажною рукавиці). Витріть рушником. Трохи підігрів глину, накладіть її товстим шаром на проблемні зони, зверху оберніть поліетиленовою плівкою і вовняним шарфом, укутайтеся ковдрою. Через 20-30 хвилин змийте глину теплою водою і промокніть шкіру рушником. Після цього втирайте в проблемні місця антицелюлітний крем. Для досягнення ефекту необхідно провести не менше 10-12 процедур (через день).

Косметична глина - це унікальний, натуральний джерело і союзник краси і молодості ваших шкіри і волосся!
Автор: Ольга Травлеева